http://kariera.mk

Basha nuk pritet mirë në Pogradec, qytetari i kundërvihet haptazi kryedemokratit (Debati i plotë)

para 6 muajve - Sot News

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ndali sot në Pogradec por si në disa raste kohët e fundit nuk është pritur mirë nga qytetarët. Ka qenë një tregtar nga qyteti i Pogradecit i cili iu kundërvu...

“Gjushi e Niçja i numërojnë votat”, Basha-qytetarit: Dil në shesh

para 6 muajve - BalkanWeb

Kur kanë mbetur edhe katër ditë nga protesta opozitës, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vijon turin e takimeve me banorët e Pogradecit. Ai iu bëri thirrje tregtarëve që me 16 shkurt të mbyllin ...

Basha nuk pritet mirë në Pogradec, ja çfarë i tha tregtari

para 6 muajve - Sot News

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ndali sot në Pogradec por si në disa raste kohët e fundit nuk është pritur mirë nga qytetarët. Ka qenë një tregtar nga qyteti i Pogradecit i cili iu kundërvu...

Basha nga Pogradeci: Do rrëzojmë ligjin e Ramës për shpronësimin e pronës

para 6 muajve - Opinion

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet sot në një takim me qytetarë dhe biznesmenë në qytetin e Pogradecit. Në takimin me ta Basha tha se: “Edi Rama nuk e ka lidhur fatin me ju. Edi Rama...

Basha i prezanton qytetarit në Pogradec strategjinë kundër Ramës: Në 16 shkurt mbylle dyqanin dhe hajde protesto

para 6 muajve - Java News

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vijuar me turin e takimeve për të thirrur qytetarët në protestën e 16 shkurtit që do të zhvillohet në Tiranë. Ditën e sotme është takuar më banorët e Pogradecit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK