http://kariera.mk

Kush janë dy të zhdukurit prej 7 ditësh nga Tepelena

para 6 muajve - Gazeta Express

Dy persona rezultojnë të zhdukur prej 7 ditësh në Tepelenë e Përmet. Prej gati një jave 32-vjeçari Sokol Rama, banues në fshatin Mamaj të Tepelenës dhe shoku i tij nga Përmeti, Roland Milo nga fshati Miçan...

Asnjë gjurmë prej 7 ditësh, kush janë 2 të zhdukurit në Tepelenë

para 6 muajve - BalkanWeb

“BalkanWeb” ka siguruar fotot e dy personave të cilët rezultojnë të zhdukur prej 7 ditësh në Tepelenë e Përmet. Prej gati një jave 32-vjeçari Sokol Rama, banues në fshatin Mamaj të Tepelenës dhe shoku...

Kush janë dy të zhdukurit prej 7 ditësh nga Tepelena

para 6 muajve - Tetova Sot

Dy persona rezultojnë të zhdukur prej 7 ditësh në Tepelenë e Përmet. Prej gati një jave 32-vjeçari Sokol Rama, banues në fshatin Mamaj të Tepelenës dhe shoku i tij nga Përmeti, Roland Milo nga fshati Miçan...

Misteri! Zhduken dy shokët nga Tepelena dhe Përmeti

para 6 muajve - LajmiFundit

Zhduken pa lënë gjurmë dy të rinj nga Tepelena dhe Përmeti. Dy shokët rezultojnë të zhdukur prej 5 ditësh tashmë duke shtuar edhe ankthin te familjarët. Bëhet fjalë për Sokol Ramën, 32 vjeç, banues në...

I zhdukuri në Tepelenë/ Sokol Rama i përfshirë në pazare droge?

para 6 muajve - Vizion Plus

Sokol Rama nga fshati Mamaj bashkia Tepelene i humbur prej 7 ditesh mendohet se mund te jete ekzekutuar ose mbahet peng si shkak i aferave qe ka pasur me persona te perfshire ne tregetimin e lendeve narkotike....

Dy persona të zhdukur prej 5 ditësh në Tepelenë dhe Përmet

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Dy persona janë deklaruar të zhdukur në Tepelenë dhe Përmet. Sokol Rama nga fshati Mamaj i Tepelenës është denoncuar i zhdukur nga familja me të cilën ka humbur kontaktet prej 5 ditësh. Rama është një...

Dy persona të zhdukur prej 5 ditësh në Tepelenë dhe Përmet

para 6 muajve - Koha Jone

Dy persona janë deklaruar të zhdukur në Tepelenë dhe Përmet. Sokol Rama nga fshati Mamaj i Tepelenës është denoncuar i zhdukur nga familja me të cilën ka humbur kontaktet prej 5 ditësh. Rama është një...

Dy persona të zhdukur në Tepelenë dhe Përmet, njëri i akuzuar për vjedhje

para 6 muajve - LajmiFundit

Dy persona janë denoncuar të humbur në Tepelenë dhe Përmet. Prej pesë ditësh Sokol Rama nga Tepelena ka humbur kontaktet me familjen, ndërsa për herë të fundit është lokalizuar përmes telefonit në Përmet....

Dy persona të zhdukur në Tepelenë dhe Përmet, njëri i akuzuar për…

para 6 muajve - LajmiFundit

Dy persona janë denoncuar të humbur në Tepelenë dhe Përmet. Prej pesë ditësh Sokol Rama nga Tepelena ka humbur kontaktet me familjen, ndërsa për herë të fundit është lokalizuar përmes telefonit në Përmet....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK