http://kariera.mk

Shqipëria e ‘zhytur’ në armë, sa janë dorëzuar vullnetarisht nga 1997-a

para 6 muajve - LajmiFundit

Armët dhe municionet që u morën nga popullata shqiptare gjatë trazirave të vitit 1997 janë ende në duart e popullit shqiptar, pavarësisht nga tre amnistitë që qeveria ka njoftuar gjatë viteve për të inkurajuar...

Shqipëria, vendi i trafikut të armëve – Shiten ende municionet e depove ushtarake

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Dokumenti: Llojet dhe sasia e armëve që shiten. Kufijtë hyrës e dalës dhe kush e zhvillon. Ja skema e trafikimit Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent në vendin tonë, dhe në një strategji të...

Trafiku i armëve, kufijtë nga hyjnë dhe dalin në Shqipëri

para 6 muajve - Koha Jone

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Kush e zhvillon trafikun e armëve në Shqipëri, kufijtë nga hyjnë dhe dalin

para 6 muajve - Ina

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Trafiku i armëve: Kufijtë nga hyjnë dhe dalin në Shqipëri dhe kush e zhvillon

para 6 muajve - Gazeta Tema

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Tre herë amnisti për armët, ja sa u dorëzuan

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Ministria e Brendshme nënvizon se përgjatë viteve të ndryshme është ndërmarrë një amnisti për dorëzimin vullnetar të armëve. Pas vitit ’97 kur një pjesë e mirë e armatimit ra në duar të popullatës së gjerë...

Të dhënat/ Trafiku i armëve në Shqipëri dhe kush e zhvillon

para 6 muajve - BalkanWeb

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Kështu realizohet trafiku i armëve në Shqipëri

para 6 muajve - Zhurnal

Tiranë, 11 shkurt - Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike...

Trafiku i armëve, si hyjnë e dalin në Shqipëri dhe kush e zhvillon

para 6 muajve - Albeu

Trafiku i armë ve"> armë ve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armë t i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria...

Si realizohet trafiku i armëve në Shqipëri

para 6 muajve - Gazeta Express

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Trafiku i armëve, kufijtë nga hyjnë dhe dalin në Shqipëri dhe kush e zhvillon atë (Detajet e plota)

para 6 muajve - Sot News

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Trafiku i armëve në Shqipëri dhe kush e zhvillon

para 6 muajve - Shekulli

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Kush e zhvillon trafikun e armëve në Shqipëri, kufijtë nga hyjnë dhe dalin

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Tafiku i armëve, kufijtë nga hyjnë dhe dalin në Shqipëri dhe kush e zhvillon

para 6 muajve - Shekulli

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Raporti/ Si futen armët e zjarrit në mënyrë klandestine në Shqipëri

para 6 muajve - Opinion

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Si realizohet trafiku i armëve në Shqipëri

para 6 muajve - Lajmi.net

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Kështu realizohet trafiku i armëve në Shqipëri

para 6 muajve - Lajmi.net

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Si realizohet trafiku i armëve në Shqipëri

para 6 muajve - Tetova Sot

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Kush e zhvillon trafikun e armëve në Shqipëri, kufijtë nga hyjnë dhe dalin

para 6 muajve - PortaliOnline

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Të dhënat/ Trafiku i armëve në Shqipëri dhe kush e zhvillon

para 6 muajve - Java News

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Trafiku i armëve, kufijtë nga hyjnë dhe dalin në Shqipëri dhe kush e zhvillon

para 6 muajve - Java News

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Të dhënat/ Trafiku i armëve në Shqipëri dhe kush e zhvillon

para 6 muajve - 24 ore

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

Si realizohet trafiku i armëve në Shqipëri

para 6 muajve - Gazeta Observer

Trafiku i armëve është një fenomen ende prezent që në një strategji të fundit 5 vjeçare që synon kontrollin mbi armët i është kushtuar një hapësirë më vete. Të dhënat e bëra publike nga Ministria e Brendshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK