http://kariera.mk

Studentët e mbyllën në banjo pasi tentoi të përdhunojë vajzën, flet polici shqiptar i arrestuar

para 6 muajve - Gazeta Express

Pak minuta pas ish-kryeministri Sali Berisha publikoi denoncimin e një studenti që tregonte për një tentativë përdhunimi në fakultetin Juridik të Shkodrës, mësohet se efektivi i policisë i forcave të FNSH-së...

Ngacmoi studenten, momenti i shoqërimit të policit në Shkodër

para 6 muajve - BalkanWeb

“BalkanWeb” ka siguruar videon nga shoqërimi i efektivit në Shkodër, menjëherë  pas denoncimit të ish-kryeministrit Sali Berisha. Efektivi i policisë i forcave të FNSH-së është marrë në pyetje nga SHÇBA,...

Video/Policia shoqëron efektivin që tentoi të përdhunonte studenten

para 6 muajve - Opinion

Në media janë publikuar edhe imazhet që tregojnë momentin e shoqërimit nga forcat policore të një efektivi në qytetin e Shkodrës. Sipas një denoncimi të bërë nga qytetari digjital dhe publikuar nga Ish-Kryeministri...

Video/Policia shoqëron efektivin që tentoi të përdhunonte studenten

para 6 muajve - Opinion

Në media janë publikuar edhe imazhet që tregojnë momentin e shoqërimit nga forcat policore të një efektivi në qytetin e Shkodrës. Sipas një denoncimi të bërë nga qytetari digjital dhe publikuar nga Ish-Kryeministri...

Përndjekja e studentes nga efektivi i FNSH-së, policia hesht

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Policia e Shteti tenton me çdo kusht po përpiqet që të fshehë ngjarjet, por siç duket nuk po ia del dot. Një ditë më parë, patrulla “Shqiponja”, ka arrestuar kolegun e tyre te repartit të FNSH-së për përndjekjen...

Ngacmoi studenten, merret në pyetje efektivi në Shkodër

para 6 muajve - BalkanWeb

Pak minuta pas ish-kryeministri Sali Berisha publikoi denoncimin e një studenti që tregonte për një tentativë përdhunimi në fakultetin Juridik të Shkodrës, mësohet se efektivi i policisë i forcave të FNSH-së...

Denoncimi/ “Polici tentoi të përdhunonte studenten në Shkodër”

para 6 muajve - BalkanWeb

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një studenti që flet për një rast tentative përdhunimi në dyer e Universitetit të Shkodrës. Denoncuesi thotë se një punonjës policie, efektiv i FNSH-së...

“Efektivi i FNSH-së tenton të përdhunojë studenten, arrestohet”

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim të bërë në Facebook, shprehet se një polic i FNSH në Shkodër, është arrestuar pasi ka tentuar të përdhunojë një studente, si dhe ka ngacmuar edhe një pedagoge....

Ngacmoi studenten tek Juridiku, merret në pyetje efektivi i FNSH-së

para 6 muajve - Sot News

Pak minuta pas ish-kryeministri Berisha publikoi denoncimin e një studenti që tregonte për një tentativë përdhunimi në fakultetin Juridik të Shkodrës, mësohet se efektivi i policisë i forcave të FNSH-së...

Shkodër/ Tentoi të përdhunonte studenten, merret në pyetje efektivi

para 6 muajve - Opinion

Në llogarinë e Facebook te ish kryeministrit Berisha ka ardhur një tjetër denoncim për përdhunim. Një qytetar nga Shkodra njofton përmes qytetarit digjital se një polic i veshur civil sapo është arrestuar...

“Polici shkodran tentoi të përdhunojë studenten, djemtë e fakultetit e mbyllën në banjo”

para 6 muajve - Gazeta Express

Një tjetër denoncim i rëndë ka dalë në sipërfaqe për uniformat e policisë shqiptare, kësaj here në qytetin e Shkodrës. Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin social denoncimin e një studenti,...

Ngacmoi studenten e Juridikut, prangoset një tjetër polic në Shkodër

para 6 muajve - Java News

Një efektiv i Policisë është arrestuar nga kolegët e tij dhe po merret në pyetje, pasi ka ngacmuar një studente në ambientet e Fakultetit Juridik në qytetin e Shkodrës, ku vajza studion. Efektivi 25-vjeçar...

“Polici ngacmon studenten, shokët e mbyllin në banjë”

para 6 muajve - Shenja

Një tjetër denoncim i rëndë ka dalë në sipërfaqe për uniformat e policisë shqiptare, kësaj here në qytetin e Shkodrës. Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin social denoncimin e një studenti,...

Shkoi me armë në brez për të ngacmuar studenten, momenti i shoqërimit të policit në Shkodër

para 6 muajve - LajmiFundit

Policia e Shtetit ka marrë në pyetje efektivin e FNSH-së i cili u denoncua për ngacmim seksual ndaj një studenteje në Shkodër. 25-vjeçari ka mohuar se ka tentuar të përdhunojë studenten, por ka pretenduar...

“Polici ngacmon studentenm shokët e mbyllin në banjë”

para 6 muajve - Shenja

Një tjetër denoncim i rëndë ka dalë në sipërfaqe për uniformat e policisë shqiptare, kësaj here në qytetin e Shkodrës. Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin social denoncimin e një studenti,...

25-vjeçari shqiptar tenton ta përdhunojë studenten me armë në brez

para 6 muajve - Insajderi

Policia e Shtetit ka marrë në pyetje efektivin e FNSH-së i cili u denoncua për ngacmim seksual ndaj një studenteje në Shkodër. 25-vjeçari ka mohuar se ka tentuar të përdhunojë studenten, por ka pretenduar...

Skandali! Ngacmoi studenten, merret në pyetje efektivi në Shkodër

para 6 muajve - LajmiFundit

Pak minuta pas ish-kryeministri Sali Berisha publikoi denoncimin e një studenti që tregonte për një tentativë përdhunimi në fakultetin Juridik të Shkodrës, mësohet se efektivi i policisë i forcave të FNSH-së...

“Polici shkodran tentoi të përdhunojë studenten, djemtë e fakultetit e mbyllën në tualet”“Polici shkodran tentoi të përdhunojë studenten, djemtë e fakultetit e mbyllën në tualet”

para 6 muajve - Sovrani

Një tjetër denoncim i rëndë ka dalë në sipërfaqe për uniformat e policisë shqiptare, kësaj here në qytetin e Shkodrës. Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin social denoncimin e një studenti,...

“Polici tentoi të përdhunojë studenten, djemtë e fakultetit e mbyllën në banjo”

para 6 muajve - Insajderi

Një tjetër denoncim i rëndë ka dalë në sipërfaqe për uniformat e policisë së Shqipërisë. Kësaj here në qytetin e Shkodrës. Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin social denoncimin e një studenti,...

Tjetër skandal, oficeri tenton të abuzojë me studenten në Fakultet

para 6 muajve - LajmiFundit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike një tjetër denoncim, ku shkruan se një oficer i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë ka tentuar të përdhojnë një studente në Fakultetin Juridik në Shkodër. Sipas...

Studentët protestojnë për 13 vjeçaren e abuzuar: Qeveria përgjegjëse!

para 6 muajve - Shekulli

Shoqëria civile, studentë e artistë marshuan në heshtje para MASR-së dhe Drejtorisë së Policisë, duke dënuar ngjarjen e Kavajës ku një nxënëse 13-vjeçare u bë pre e përdhunimeve. Qytetarët paralajmërojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK