http://kariera.mk

Shqiprim Arifi: Këshilltarët e kuvendit tani e tutje të garantojnë siguri dhe ecuri të pushtetit lokal

para 3 muajve - Ina

Këshilli komunal në Preshevë ka shqyrtuar dhe miratuar rebalansin e buxhetit për vitin 2019.Ky rebalans është aprovuar me kërkesë të ministrisë përkatëse jo nga nevoja në terren ka thënë kështu për portalin...

A po dorëzohet Ragmi Mustafa?

para 3 muajve - Ina

Politika është arti i kompromisit, thuhet shpesh nëpër koluaret politike. Dëshira e të gjithë shqipëtarëve të jetojnë në një shtet, është diçka që gjithmonë është ëndërruar. Jo rrallëherë, politikanë të...

INTERVISTË, RAGMI MUSTAFA: SERBIA NUK I DO SHQIPTARËT SI PJESË TË SAJ, BASHKIMI ME KOSOVËN – I PASHMANGSHËM

para 3 muajve - KDPolitik

Në nëntor të vitit të kaluar Ragmi Mustafa është zgjedhur kryetar i Këshillit Nacional të Shqiptarëve në Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë. Si kandidat i Partisë për Veprim Demokratik ai, ka mposhtur të gjithë...

INTERVISTË, SHQIPËRIM ARIFI: KONTESTI SHQIPTARO-SERB NUK MUND TË ZGJIDHET PA LUGINËN E PRESHEVËS

para 3 muajve - KDPolitik

Shqiprim Arifi është një figure e re politike në Luginën e Preshevës. Kryetari 42 vjeçar i Preshevës ka lindur në Manhajm të Gjermanisë, ku edhe është shkolluar. Prej vitit 2002, ka filluar biznesin personal...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK