http://kariera.mk

Xiaomi do të zbuloj telefonin transparent Mi 9, në MWC 2019

para 3 muajve - Zhurnal

Xiaomi njoftoi se do të ofrojë një njësi transparente Mi-9 Explorer Edition për Mi 9 të ardhshëm, ngjashëm me versionin transparent të telefonit Mi 8 të lansuar vitin e kaluar. Megjithatë, këtë vit kompania...

Xiaomi do të zbuloj telefonin transparent Mi 9, në MWC 2019

para 3 muajve - Ina

Xiaomi njoftoi se do të ofrojë një njësi transparente Mi-9 Explorer Edition për Mi 9 të ardhshëm, ngjashëm me versionin transparent të telefonit Mi 8 të lansuar vitin e kaluar. Megjithatë, këtë vit kompania...

Xiaomi do të zbuloj telefonin transparent Mi 9, në MWC 2019

para 3 muajve - Telegrafi

Xiaomi njoftoi se do të ofrojë një njësi transparente Mi-9 Explorer Edition për Mi 9 të ardhshëm, ngjashëm me versionin transparent të telefonit Mi 8 të lansuar vitin e kaluar. Megjithatë, këtë vit kompania...

Zbulohet çmimi i Xiaomi Mi 9 dhe dizajni i Mi 9 Explorer

para 3 muajve - Shenja

Kompania e njohur kineze e teknologjisë, Xiaomi, pritet së shpejti të prezantojë zyrtarisht smartfonët e rinj Mi 9 dhe Mi 9 Explorer. Deri tani, kjo kompania ka konfirmuar disa nga detajet kryesore. Në...

Zbulohet çmimi i Xiaomi Mi 9 dhe dizajni i Mi 9 Explorer

para 3 muajve - Koha.net

Kompania e njohur kineze e teknologjisë, Xiaomi, pritet së shpejti të prezantojë zyrtarisht smartfonët e rinj Mi 9 dhe Mi 9 Exlorer. Deri tani, kjo kompania ka konfirmuar disa nga detajet kryesore. Në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK