http://kariera.mk

Në verë pritet të nisë ndërtimi i parkingut nëntokësor në Prishtinë

para 3 muajve - GazetaBlic

Drejtori për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Genc Bashota, gjatë një konference për media, njoftoi se për projektin e parkingut nëntokësor përballë Fakultetit Filologjik, deri më tani...

Në verë pritet të nisë ndërtimi i parkingut nëntokësor

para 3 muajve - RTV 21

Bashota tha se janë në fazën e zgjedhjes së operatorit Drejtori për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Genc Bashota gjatë një konference për media, sot njoftoi se për projektin e parkingut...

Në verë pritet të nisë ndërtimi i parkingut nëntokësor në Prishtinë

para 3 muajve - Telegrafi

Drejtori për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Genc Bashota, gjatë një konference për media, njoftoi se për projektin e parkingut nëntokësor përballë Fakultetit Filologjik, deri më tani...

Në verë pritet të nisë ndërtimi i parkingut nëntokësor

para 3 muajve - Gazeta Express

Drejtori për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Genc Bashota, gjatë një konference për media, njoftoi se për projektin e parkingut nëntokësor përballë Fakultetit Filologjik, deri më tani...

Në verë pritet të nisë ndërtimi i parkingut nëntokësor

para 3 muajve - Koha.net

Drejtori për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Genc Bashota, gjatë një konference për media, njoftoi se për projektin e parkingut nëntokësor përballë Fakultetit Filologjik, deri më tani...

Në verë pritet të nisë ndërtimi i parkingut nëntokësor

para 3 muajve - Infokusi

Drejtori për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Genc Bashota, gjatë një konference për media, njoftoi se për projektin e parkingut nëntokësor përballë Fakultetit Filologjik, deri më tani...

Në verë pritet të nisë ndërtimi i parkingut nëntokësor

para 3 muajve - Infokusi

Drejtori për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Genc Bashota, gjatë një konference për medie, njoftoi se për projektin e parkingut nëntokësor përballë Fakultetit Filologjik, deri më tani...

Projekti për parkingun nëntokësor pritet të fillojë gjatë kësaj vere

para 3 muajve - KosovaPress

Kështu ka njoftuar drejtori për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Genc Bashota, ku sipas tij, nga kjo garë janë tërhequr dy kompani, për të cilat nuk ka ndonjë informatë pse ka ndodhur...

Bashota: Në verë pritet të nis ndërtimi i parkingut nëntokësor në Prishtinë

para 3 muajve - Epoka e Re

Drejtori për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Genc Bashota, gjatë një konference për medie, ka bërë me dije se për projektin e parkingut nëntokësor përballë Fakultetit Filologjik janë...

Në verë pritet të fillojë ndërtimi i parkingut nëntokësor

para 3 muajve - Periskopi

Drejtori për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Genc Bashota, gjatë një konference për media, njoftoi se për projektin e parkingut nëntokësor përballë Fakultetit Filologjik, deri më tani...

Parkingu nëntokësor te Filologjiku, dy kompani kanë mbërritur në fazën finale

para 3 muajve - Gazeta Observer

Dy kompani kanë mbërritur në fazën finale për ndërtimin e parkingun nëntokësor përballë Filologjikut, i cili do të ketë 500 vendparkingje. Fillimisht sipas drejtorit për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim...

Parking nëntokësor te Filologjiku, dy kompani kanë mbërritur në fazën finale

para 3 muajve - Ekonomia Online

Dy kompani kanë mbërritur në fazën finale për ndërtimin e parkingun nëntokësor përballë Filologjikut, i cili do të ketë 500 vendparkingje. Fillimisht sipas drejtorit për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim...

Parking nëntokësor te Filologjiku, dy kompani kanë mbërritur në fazën finale

para 3 muajve - Ekonomia Online

Dy kompani kanë mbërritur në fazën finale për ndërtimin e parkingun nëntokësor përballë Filologjikut, i cili do të ketë 500 vendparkingje. Fillimisht sipas drejtorit për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim...

​Në verë do të nisë realizimi i një projekti të madh në kryeqytet

para 3 muajve - Insajderi

Drejtori për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Genc Bashota, gjatë një konference për media, njoftoi se për projektin e parkingut nëntokësor përballë Fakultetit Filologjik, deri më tani janë dy kompani garuese.

Në verë pritet ndërtimi i parkingut nëntokësor

para 3 muajve - Gazeta e re

Drejtori për Planifikim Strategjik dhe Zhvillim të Qëndrueshëm, Genc Bashota, gjatë një konference për media, njoftoi se për projektin e parkingut nëntokësor përballë Fakultetit Filologjik, deri më tani...

Në verë pritet të nisë ndërtimi i parkingut nëntokësor

para 3 muajve - KosovaPress

“Jemi në fazën e zgjedhjes së operatorit. Për momentin i kemi dy kompani garuese. Forma e kontratës është publiko-privat. Numri vendparkingjeve është minimum 500. Hapësira mbi do të jetë gjelbëruese. Ky...

Komuna e Prishtinës jep detaje rreth ndërtimit të parkingut nëntokësor tek Fakulteti Filologjik

para 3 muajve - Arbresh

Komuna e Prishtinës ka organizuar konference për medie në lidhje me projektin tek Fakulteti Filologjik. Drejtori për Zhvillim të Qëndrueshëm dhe Planifikim, Genc Bashota sot në konferencë për media në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK