http://kariera.mk

Shpërthim i fuqishëm në një banesë në Elbasan

para 6 muajve - Vizion Plus

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar këtë të mërkurë në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ndodhi përballë spitalit psikiatrik në këtë qytet. Nga hetimet e para dyshohet se në shkurret rreth banesës kanë...

VIDEO/Panik pas shpërthimit në Elbasan, thyhen xhamat e banesave

para 6 muajve - Koha Jone

Shpërthimi i fuqishëm i ndodhur pak më parë në një banesë në ndërtim në lagjen “Haxhias”, të Elbasanit ka shkaktuar panik të madh në zonë. Përveç zhurmës së madhe, janë dëmtuar edhe disa banesa që ndodheshin...

VIDEO/Panik pas shpërthimit në Elbasan, thyhen xhamat e banesave

para 6 muajve - BalkanWeb

Shpërthimi i fuqishëm i ndodhur pak më parë në një banesë në ndërtim në lagjen “Haxhias”, të Elbasanit ka shkaktuar panik të madh në zonë. Përveç zhurmës së madhe, janë dëmtuar edhe disa banesa që ndodheshin...

Shpërthimi në Elbasan/ Zjarri në “bazën” e narkomanëve plas municionet

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Mesditën e sotme, qyteti i Elbasanit u trondit nga një shpërthim që ndodhi në afërsi të Spitalit Psikiatrik. Fillimisht u dyshua për shpërthim brenda një banesë, por ngjarja është qartësuar dhe kemi të...

Shpërthim i fuqishëm në Elbasan…

para 6 muajve - Standard

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar mesditën e sotme në lagjen “5 maji” të qytetit të Elbasanit. Paraprakisht dyshohet se shpërthimi ka ndodhur në një banesë, por ende nuk dihen rrethanat apo shkaqet...

Tmerr dhe panik, dalin pamjet e para të shpërthimit të fuqishëm në Elbasan

para 6 muajve - Sot News

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar mesditën e sotme në lagjen “5 Maji” të qytetit të Elbasanit. Paraprakisht mësohet se shpërthimi ka ndodhur në oborrin e një banese në ndërtim, por ende nuk dihen...

Një shpërthim i fuqishëm trondit qytetin e Elbasanit

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Foto ilustruese Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur rreth orës 12:10 në lagjen “5 Maji” të qytetit të Elbasanit. Ende janë të paqarta shkaqet e ngjarjes, por mësohet se shpërthimi ka ndodhur në oborrin...

Si ndodhi shpërthimi i fuqishëm në Elbasan, banorët dyshohet se kanë hedhur bombul gazi

para 6 muajve - Gazeta Express

Shpërtimi i fuqishëm i dëgjuar këtë mesditë në lagjen 5 maji në Elbasan është kryer nga vetë duart e banorëve të zonës. Shkak për këtë mësohet se ka qenë shqetësimi i banorëve për vendin ku ka ndodhu shpërthimi...

Shpërthim i fuqishëm në Elbasan

para 6 muajve - Lajmi.net

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur këtë mesditë në qytetin e Elbasanit. Detajet deri më tani janë të pakta, por mësohet se shpërthimi ka ndodhur në lagjen “5maji” në Elbasan. Në vendngjarje kanë shkuar...

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm në Elbasan. Policia nis hetimet

para 6 muajve - BalkanWeb

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar mesditën e sotme në lagjen “5 maji” të qytetit të Elbasanit. Paraprakisht dyshohet se shpërthimi ka ndodhur në një banesë, por ende nuk dihen rrethanat apo shkaqet...

Shpërthimi i fuqishëm në Elbasan, çfarë po ndodh?

para 6 muajve - Koha Jone

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar mesditën e sotme në lagjen “5 maji” të qytetit të Elbasanit. Paraprakisht mësohet se shpërthimi ka ndodhur në oborrin e një banese në ndërtim, por ende nuk dihen...

E FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm në Elbasan

para 6 muajve - Albeu

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar këtë paradite në Elbasan . Shpërthimi ka ndodhur në lagjen “5 Maji” të këtij qyteti. Policia dhe zjarrfikëset janë nisur drejt vendit të ngjarjes, ndërsa dyshohet...

Shpërthim i fuqishëm në Elbasan

para 6 muajve - Gazeta Express

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur këtë mesditë në qytetin e Elbasanit. Detajet deri më tani janë të pakta, por mësohet se shpërthimi ka ndodhur në lagjen “5maji” në Elbasan. Në vendngjarje kanë shkuar...

Tronditet Elbasani, shpërthim i fuqishëm (Dyshimet e para)

para 6 muajve - Sot News

Një shpërthim  i fuqishëm raportohet në Elbasan. Ngjarja kanë ndodhur në lagjen "5 Maji" të qytetit. Paraprakisht dyshohet se shpërthimi ka ndodhur në një banesë. Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit....

Panik në Elbasan, shpërthim i fuqishëm në një banesë

para 6 muajve - Java News

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar mesditën e sotme në lagjen “5 maji” të qytetit të Elbasanit. Paraprakisht dyshohet se shpërthimi ka ndodhur në një banesë, por ende nuk dihen rrethanat apo shkaqet...

Panik në Elbasan, shpërthim i fuqishëm brenda një banese

para 6 muajve - Java News

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar mesditën e sotme në lagjen “5 maji” të qytetit të Elbasanit. Paraprakisht dyshohet se shpërthimi ka ndodhur në një banesë, por ende nuk dihen rrethanat apo shkaqet...

E FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm zjarri në Elbasan

para 6 muajve - LajmiFundit

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në Elbasan në lagjen “5 Maji”. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se zjarri ka rënë si pasojë e djegieve të shkurreve në afërsi të Spitalit Psikiatrik në një banesë...

E FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm në Elbasan

para 6 muajve - LajmiFundit

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar këtë paradite në Elbasan. Burimet nga vendngjarja bejne me dije se shpërthimi ka ndodhur në lagjen “5 Maji” të këtij qyteti. Policia dhe zjarrfikëset janë nisur drejt...

E FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm në Elbasan

para 6 muajve - LajmiFundit

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar këtë paradite në Elbasan. Burimet nga vendngjarja bejne me dije se shpërthimi ka ndodhur në lagjen “5 Maji” të këtij qyteti. Policia dhe zjarrfikëset janë nisur drejt...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK