http://kariera.mk

Ky është 17 veçari që u arrestua pë vrasje sot në Ferizaj

më 2.2019 - OraInfo

Një vrasje e rëndë ka tronditur sot qytetin e Ferizajit. Si pasoj e të shtënave 25 vjeçari Mentor Aliu ka mbetur pa shenja jete në vend të ngjarjes. I dyshuar për këtë vrasje sipas policisë është Sh. R....

I dyshuari për vrasjen në Ferizaj është 17 vjeçar

më 2.2019 - Klan Kosova

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me vrasjen që ndodhi sot rreth orës 12:30 në Ferizaj, njofton Klan Kosova. I dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit, i arrestuar është 17 vjeçar. “Në vendin e ngjarjes...

I arrestuari për vrasjen në Ferizaj është një 17-vjeçar

më 2.2019 - Lajmi.net

Një person është vrarë sot në qytetin e Ferizajt. Viktima, sipas policisë së Kosovës është një mashkull i moshës 25 vjeçare, raporton lajmi.net. E nga detajet e reja të Policisë së Kosovës, është bërë...

Vritet 25 vjeçari në Ferizaj

më 2.2019 - OraInfo

Një person sot ka humbur jetën midis Ferizajt. Një vrasje e një personi rreth moshës 30-vjeçare ka ndodhur në qendër të qytetit të Ferizaj. Në disa nga videot që ka siguruar Gazeta Express, qytetarët shihen...

Policia: I dyshuari i vrasjes së rëndë në Ferizaj është 17 vjeçar

më 2.2019 - GazetaBlic

Informacionet e fundit nga policia bëjnë të ditur se Mentor Aliu u qëllua për vdekje nga një i mitur. Dyshohet se Sh.R., 17 vjeçar, ka shtënë me armë zjarri në drejtim të 25-vjeçarit, duke e lënë të vdekur...

Policia: I dyshuari i vrasjes së rëndë në Ferizaj është 17 vjeçar

më 2.2019 - Gazeta Express

Informacionet e fundit nga policia bëjnë të ditur se Mentor Aliu u qëllua për vdekje nga një i mitur. Dyshohet se Sh.R, 17-vjeçar ka shtënë me armë zjarri në drejtim të 25-vjeçarit duke e lënë të vdekur...

Kështu duket vendi ku ndodhi vrasja në Ferizaj

më 2.2019 - Gazeta Express

Para një ore, qyteti i Ferizajt u trondit nga një vrasje që ndodhi në mes të qytetit, raporton Express. Policia e Kosovës arriti menjëherë në vend të ngjarjes dhe arriti të arrestojë të dyshuarin kryesor....

Vrasja e 25 vjeçarit, ja kë ka arrestuar policia

më 2.2019 - OraInfo

Një vrasje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Ferizajt. Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka konfirmuar se është arrestuar i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit, në qendër...

Vritet një person në Ferizaj

më 2.2019 - Aktuale

Një vrasje ka ndodhur rreth orës 12:30 në qytetin e Ferizajt. Lajmin e ka konfirmuar Agim Gashi, zëdhënës i policisë rajonale të Ferizajt. Ai ka bërë me dije se ngjarja ka ndodhur afër Stacionit të Autobusëve...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e të riut në Ferizaj

më 2.2019 - Klan Kosova

Është arrestuar i dyshuari që kreu vrasjen e një të riut tek stacioni i autobusëve në Ferizaj, njofton Klan Kosova. Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar Agim Gashi – zëdhënës i policisë për rajonin...

E dhimbshme, mjeku tregon se si e gjeti 25-vjeçarin që humbi jetën sot në Ferizaj

më 2.2019 - OraInfo

Ferizaj sot është tonditur ka ngjarja ku humbi jetën një i ri. Në vendin e ngjarjes, ku ndodhi vrasja e një të riu në Ferizaj, ka folur mjeku që shkoi t’i dilte në ndihmë personit të qëlluar. Mjeku ka...

Arrestohet personi i dyshuar për vrasjen e të riut në Ferizaj

më 2.2019 - Lajmi.net

Para pak çastesh Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar për vrasjen në Ferizaj. Policia e Kosovës ka konfirmuar për lajmi.net, se është arrestuar një person, i cili dyshohet se ka vrarë një person...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit në Ferizaj

më 2.2019 - RTV 21

Në ferizaj sot u vra një person Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka konfirmuar është arrestuar i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit në qendër të Ferizajt. Jashari ka folur...

Pamje të rënda nga vrasja e të riut në Ferizaj

më 2.2019 - Klan Kosova

Pamjet e mëposhtme nga vrasja e të riut në Ferizaj, janë të rënda dhe nuk preferohen për fëmijët dhe personat me shëndet të ligë. Klan Kosova sjellë pamje nga vrasja e një të riu që ndodhi sot në tek stacioni...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit në Ferizaj

më 2.2019 - GazetaBlic

Krueprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka konfirmuar është arrestuar i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit në qendër të Ferizajt. Jashari ka folur nga vendi i ngjarjes prej ku...

Pamje të rënda nga vrasja e të riut në Ferizaj

më 2.2019 - GazetaBlic

Një person  ka humbur jetën pak minuta më parë në qytetin e Ferizajt. Ai është qëlluar me armë zjarri nga persona të panjohur. Viktima i takon gjinisë mashkullore dhe mendohet të jetë rreth moshës 30 vjeçar shkruan GazetaBlic

Ia mori jetën 25 vjeçarit midis Ferizajt, flasin nga vendi i ngjarjes

më 2.2019 - OraInfo

Ngjarja e rëndë që ka nodhur sot në Ferizaj ka goditur opinionin e gjerë. Krueprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka konfirmuar është arrestuar i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit në Ferizaj

më 2.2019 - Gazeta Express

Krueprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka konfirmuar është arrestuar i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit në qendër të Ferizajt, raporton Gazeta Express. Jashari ka folur nga...

Mjeku nga Ferizaj tregon si e gjeti 25-vjeçarin e vrarë

më 2.2019 - GazetaBlic

Në vendin e ngjarjes, ku ndodhi vrasja e një të riu në Ferizaj, ka folur mjeku që shkoi t’i dilte në ndihmë personit të qëlluar. Mjeku ka thënë se ekipi i emergjencës është vonuar tre apo katër minuta,...

LAJMI I FUNDIT: Ngjarje e rëndë në Ferizaj

më 2.2019 - OraInfo

Një person sot ka humbur jetën midis Ferizajt. Një vrasje e një personi rreth moshës 30-vjeçare ka ndodhur në qendër të qytetit të Ferizaj. Në disa nga videot që ka siguruar Gazeta Express, qytetarët shihen...

Policia: I dyshuari i vrasjes së rëndë në Ferizaj është 17 vjeçar

më 2.2019 - Infokusi

Informacionet e fundit nga policia bëjnë të ditur se Mentor Aliu u qëllua për vdekje nga një i mitur. Dyshohet se Sh.R., 17 vjeçar, ka shtënë me armë zjarri në drejtim të 25-vjeçarit, duke e lënë të vdekur...

Plaga ka qenë e rëndë: Mjeku tregon si e gjeti 25-vjeçarin e vrarë në Ferizaj

më 2.2019 - Lajmi.net

Në vendin e ngjarjes, ku ndodhi vrasja e një të riu në Ferizaj, ka folur mjeku që shkoi t'i dilte në ndihmë personit të qëlluar. Mjeku ka thënë se ekipi i emergjencës është vonuar tre apo katër minuta,...

U gjet i vdekur pranë stacionit të autobusëve, Policia jep detaje për vrasjen në Ferizaj

më 2.2019 - GazetaBlic

Policia rajonale e Ferizajt ka dhënë detaje për personin që u gjet i vdekur afër Stacionit të Autobusëve në Ferizaj. Agim Gashi, zëdhënës i policisë rajonale të Ferizajt ka thënë  se viktima u gjet i vdekur,...

Vritet një 30 vjeçar në Ferizaj

më 2.2019 - Telegrafi

Një person rreth moshës 30 vjeçare sot ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra nga një gjuajtje me armë. Lajmin për Telegrafin e konfirmoi zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt,...

Prokuroria jep detaje për Express për vrasjen e të riut që tronditi Ferizajn

më 2.2019 - Gazeta Express

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka dhënë detaje të reja për Gazetën Express lidhur me vrasjen që tronditi Ferizajn rreth një orë më parë. Viktima që humbi jetën nga arma...

Mjeku nga Ferizaj tregon si e gjeti 25-vjeçarin e vrarë

më 2.2019 - Gazeta Express

Në vendin e ngjarjes, ku ndodhi vrasja e një të riu në Ferizaj, ka folur mjeku që shkoi t'i dilte në ndihmë personit të qëlluar, raporton Gazeta Express. Mjeku ka thënë se ekipi i emergjencës është vonuar...

Vritet një person në Ferizaj

më 2.2019 - Klan Kosova

Një vrasje ka ndodhur rreth orës 12:30 në Ferizaj. Lajmin për klankosova.tv. e ka konfirmuar Agim Gashi, zëdhënës i policisë rajonale të Ferizajt. Ai ka bërë me dije se ngjarja ka ndodhur afër Stacionit...

Vritet një person në Ferizaj

më 2.2019 - Koha.net

Një person është vrarë në Ferizaj si pasojë e të shtënave me armë që kanë ndodhur në rrugën “Ahmet Kaçiku”. Agim Gashi nga policia rajonale e Ferizajt ka konfirmuar vrasjen e personit që është i moshës...

Vritet një i ri në Ferizaj

më 2.2019 - RTV 21

Policia është duke e hetuar rastin Sot rreth orës 12:30 në Ferizaj ka ndodhur një vrasje, ku ka humbur jetën një mashkull rreth moshës 25-30 vjeçare. Sipas zëdhënësit të Policisë së Kosovës, Agim Gashi...

Vrasje në Ferizaj, humb jetën një i ri

më 2.2019 - Lajmi.net

Një person i gjinisë mashkullore është vrarë sot në Ferizaj. I njëjti është qëlluar me armë zjarri dhe ka humbur jetën. Zëdhënësi i Policisë Rajonale të Ferizajt, Agim Gashi ka thënë se viktima është i...

Pamje të rënda nga vendi ku u vra i riu në Ferizaj

më 2.2019 - Gazeta Express

Një person i gjinisë mashkullore i moshës 25-30 vjeç është qëlluar me armë zjarri sot në Ferizaj, i njejti ka humbur jetën ka konfirmuar Policia e Kosovës për Gazetën Express Express ka siguruar foto nga...

Vritet një person në Ferizaj

më 2.2019 - GazetaBlic

Një person  ka humbur jetën pak minuta më parë në qytetin e Ferizajt. Ai është qëlluar me armë zjarri nga persona të panjohur. Viktima i takon gjinisë mashkullore dhe mendohet të jetë rreth moshës 30 vjeçar...

Konfirmon policia: Nga arma e zjarrit ka humbur jetën një i ri në Ferizaj

më 2.2019 - Gazeta Express

Një person i gjinisë mashkullore i moshës 25-30 vjeç është qëlluar me armë zjarri sot në Ferizaj, i njejti ka humbur jetën ka konfirmuar Policia e Kosovës për Gazetën Express Agim Gashi nga policia rajonale...

LAJMI I FUNDIT: Vrasje në Ferizaj

më 2.2019 - Gazeta Express

Pak minuta më parë në Komunën e Ferizajt, saktësisht para stacionit të autobusëve është vrarë një person, raporton Express. Sipas dëshmitarëve rasti ka ndodhur pak minuta më parë, ndërkaq, për pak ata...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e të riut në Ferizaj

më 2.2019 - Infokusi

Është arrestuar i dyshuari që kreu vrasjen e një të riut tek stacioni i autobusëve në Ferizaj. Lajmin  e  ka konfirmuar Agim Gashi – zëdhënës i policisë për rajonin e Ferizaj, i cili tha se hetimet janë...

Vrasja në Ferizaj: Prokuroria jep detaje

më 2.2019 - Infokusi

Sot rreth orës 12:30 në Ferizaj ka ndodhur një vrasje, ku ka humbur jetën një mashkull rreth moshës 25-30 vjeçare. Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka dhënë detaje të...

Konfirmohet vrasja në Ferizaj, viktima një 25 vjeçar

më 2.2019 - Infokusi

Afër stacionit të autobusëve në Ferizaj para një ore ka ndodhur një vrasje. Lajmin për gazetën inFokus e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Agim Gashi. “Rreth orës 12:30 minuta ka ndodh një...

Pamje të rënda nga vendi ku u vra i riu në Ferizaj

më 2.2019 - Tetova Sot

Një person i gjinisë mashkullore i moshës 25-30 vjeç është qëlluar me armë zjarri sot në Ferizaj, i njejti ka humbur jetën ka konfirmuar Policia e Kosovës për Gazetën Express Express ka siguruar foto nga...

Autori i vrasjes në Ferizaj, dyshohet të jetë një 17-vjeçar

më 2.2019 - Gazeta e re

Policia njoftoi se ka arrestuar një të dyshuar për vrasjen që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Ferizaj ku është qëlluar për vdekje 25-vjeçari me iniciale M.A. Personi i ndaluar është 17-vjeçari me iniciale...

Autori i vrasjes në Ferizaj, dyshohet të jetë një 17-vjeçar

më 2.2019 - KosovaPress

Personi i ndaluar është 17-vjeçari me iniciale Sh.R. dhe aktualisht është në fazën e intervistimit. Po ashtu, policia tha se kanë gjetur dhe konfiskuar armën me të cilën dyshohet se është kryer vepra....

LAJMI I FUNDIT: Vrasje në Ferizaj

më 2.2019 - Infokusi

Pak minuta më parë në qytetin e Ferizajt, saktësisht para stacionit të autobusëve është vrarë një person. Sipas dëshmitarëve rasti ka ndodhur pak minuta më parë, ndërkaq, për pak ata kanë arritur në vend të ngjarjes.

I dyshuari për vrasjen në Ferizaj është 17 vjeçar

më 2.2019 - Periskopi

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me vrasjen që ndodhi sot rreth orës 12:30 në Ferizaj, njofton Klan Kosova. I dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit, i arrestuar është 17 vjeçar. “Në vendin e ngjarjes...

I dyshuari për vrasjen në Ferizaj është një 17 vjeçar

më 2.2019 - Insajderi

I dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit, i arrestuar është 17 vjeçar. “Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore si dhe ekipi mjekësor, ku pas ekzaminimit nga ana e mjekut është konfirmuar se viktima...

Është arrestuar i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit në Ferizaj

më 2.2019 - Ekonomia Online

Është arrestuar i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit në qendër të Ferizajt,këtë e ka konfirmuar Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt. Jashari ka folur nga vendi i ngjarjes prej ku ka treguar...

Arrestohet hajni i bastores

më 2.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Si rezultat i një hetimi intensiv hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë një person të dyshuar për veprën penale...

Ferizaj: Është vrarë një 25 vjeçar në qendër të qytetit

më 2.2019 - PortaliOnline

Sot rreth orës 12:30 në Ferizaj ka ndodhur një vrasje, ku ka humbur jetën një mashkull rreth moshës 25-30 vjeçare. Sipas zëdhënësit të Policisë së Kosovës, Agim Gashi, rasti ka ndodhur në rrugën ‘Ahmet...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit në Ferizaj

më 2.2019 - Gazeta Monitor

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka konfirmuar se është arrestuar i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit, në qendër të Ferizajt, raporton Gazeta Express Jashari ka folur...

Arrestohet hajni i bastores

më 2.2019 - Ekonomia Online

Si rezultat i një hetimi intensiv hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë një person të dyshuar për veprën penale ‘vjedhje e...

Mjeku nga Ferizaj tregon si e gjeti 25-vjeçarin e vrarë

më 2.2019 - Ekonomia Online

Në vendin e ngjarjes, ku ndodhi vrasja e një të riu në Ferizaj, ka folur mjeku që shkoi t’i dilte në ndihmë personit të qëlluar. Mjeku ka thënë se ekipi i emergjencës është vonuar tre apo katër minuta,...

Vritet një person në Ferizaj

më 2.2019 - Epoka e Re

Një person është vrarë në Ferizaj si pasojë e të shtënave me armë që kanë ndodhur në rrugën “Ahmet Kaçiku”, në afërsi të stacionit të autobusëve. Agim Gashi, zëdhënës i policisë rajonale të Ferizajt e...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit në Ferizaj

më 2.2019 - Sovrani

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka konfirmuar se është arrestuar i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit, në qendër të Ferizajt, raporton Gazeta Express Jashari ka folur...

Pamje të rënda nga vrasja në Ferizaj

më 2.2019 - Insajderi

Një person është vrarë në mesditë sot në Ferizaj. Ngjarja ka ndodhur te rrethrrotullimi, afër stacionit të autobusëve në Ferizaj. Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë në Ferizaj, Agim Gashi....

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit në Ferizaj

më 2.2019 - Periskopi

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka konfirmuar se është arrestuar i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit, në qendër të Ferizajt Jashari ka folur nga vendi i ngjarjes prej...

Policia jep detaje për vrasjen në Ferizaj

më 2.2019 - Arbresh

Një person është vrarë sot me armë zjarri në qytetin e Ferizajt, afër stacionit të autobusëve. I kontaktuar nga Arbresh.info, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi, e ka konfirmuar këtë...

Mjeku tregon në çfarë gjendje e gjeti viktimën në Ferizaj

më 2.2019 - Insajderi

Mjeku ka thënë se ekipi i emergjencës është vonuar tre apo katër minuta, por kur kanë ardhur nuk kanë mundur ta ndihmojnë. “Në momentin që jemi njoftu, ekipi ka qenë në terren. Mund të themi se jemi vonu...

Mjeku nga Ferizaj tregon si e gjeti 25-vjeçarin e vrarë

më 2.2019 - Gazeta Monitor

Në vendin e ngjarjes, ku ndodhi vrasja e një të riu në Ferizaj, ka folur mjeku që shkoi t’i dilte në ndihmë personit të qëlluar, raporton Gazeta Express. Mjeku ka thënë se ekipi i emergjencës është vonuar...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit në Ferizaj

më 2.2019 - Gazeta Observer

Kreprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka konfirmuar është arrestuar i dyshuari për vrasjen e 25-vjeçarit në qendër të Ferizajt. Jashari ka folur nga vendi i ngjarjes prej ku...

Pamje nga vendi i ngjarjes, vrasja në Ferizaj!

më 2.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Një vrasje ka ndodhur rreth orës 12:00 në qendër të qytetit të Ferizajt. Policia ka dhënë detaje për personin që u gjet i vdekur afër Stacionit të Autobusëve në Ferizaj. Indeksonline ua sjellë...

Arrestohet i dyshuari për vrasjen në Ferizaj

më 2.2019 - Insajderi

Jashari ka folur nga vendi i ngjarjes prej ku ka treguar tashmë është arrestuar i dyshuari me inicialet Sh.R, për vrasjen e rëndë. Kryeprokurori ka thënë se motivet e vrasjes nuk janë akoma të ditura,...

Prokuroria jep detaje për  vrasjen e të riut që tronditi Ferizajin

më 2.2019 - Gazeta Observer

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka dhënë detaje të reja për Gazetën Express lidhur me vrasjen që tronditi Ferizajn rreth një orë më parë. Viktima që humbi jetën nga arma...

Dorëzohet i dyshuari për vrasjen në Ferizaj

më 2.2019 - Arbresh

I dyshuari për vrasjen e 25 vjeçarit në Ferizaj, S.R është vetë dorëzuar në polici. Kështu ka bërë të ditur për arbresh.info,  kryeprokurori i Prokurorisë Themelore në Ferizaj, Shukri Jashari. Sipas kryeprokurorit...

Vritet një i ri në Ferizaj

më 2.2019 - Gazeta e re

Sot rreth orës 12:30 në Ferizaj ka ndodhur një vrasje, ku ka humbur jetën një mashkull rreth moshës 25-30 vjeçare. Sipas zëdhënësit të Policisë së Kosovës, Agim Gashi, rasti ka ndodhur në rrugën ‘Ahmet...

Prokuroria jep detaje për rastin që tronditi Ferizajn

më 2.2019 - Bota Press

Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Ferizajt, Shukri Jashari, ka dhënë detaje të reja  lidhur me vrasjen që tronditi Ferizajn rreth një orë më parë. Viktima që humbi jetën nga arma e zjarrit është...

Mjeku nga Ferizaj tregon si e gjeti 25-vjeçarin e vrarë

më 2.2019 - Gazeta Observer

Në vendin e ngjarjes, ku ndodhi vrasja e një të riu në Ferizaj, ka folur mjeku që shkoi t’i dilte në ndihmë personit të qëlluar Mjeku ka thënë se ekipi i emergjencës është vonuar tre apo katër minuta,...

Policia jep detaje për vrasjen në Ferizaj

më 2.2019 - Gazeta Observer

Policia rajonale e Ferizajt ka dhënë detaje për personin që u gjet i vdekur afër Stacionit të Autobusëve në Ferizaj. Agim Gashi, zëdhënës i policisë rajonale të Ferizajt ka thënë për Indeksonline se viktima...

Vritet një person në Ferizaj

më 2.2019 - Ekonomia Online

Një vrasje ka ndodhur rreth orës 12:30 në Ferizaj. Lajmin e ka konfirmuar Agim Gashi, zëdhënës i policisë rajonale të Ferizajt. Ai ka bërë me dije se ngjarja ka ndodhur afër Stacionit të Autobusëve në...

Policia jep detaje për vrasjen në Ferizaj

më 2.2019 - Arbresh

Një person është vrarë sot me armë zjarri në qytetin e Ferizajt, afër stacionit të autobusëve. I kontaktuar nga Arbresh.info, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi, e ka konfirmuar këtë...

Vritet një i ri në Ferizaj

më 2.2019 - KosovaPress

Sipas zëdhënësit të Policisë së Kosovës, Agim Gashi, rasti ka ndodhur në rrugën ‘Ahmet Kaqiku’, ku fillimisht është raportuar për gjuajtje me armë zjarri dhe një person të lënduar. Gashi tha për KosovaPress...

Policia jep detaje për vrasjen në Ferizaj

më 2.2019 - Insajderi

Një person është vrarë rreth orës 12:30 te rrethrrotullimi, afër stacionit të autobusëve në Ferizaj. Agim Gashi nga Policia në Ferizaj ka konfirmuar për Insajderin se viktima ka ndërruar jetë në vendin...

Konfirmon policia: Nga arma e zjarrit ka humbur jetën një i ri në Ferizaj

më 2.2019 - Sovrani

Një person i gjinisë mashkullore i moshës 25-30 vjeç është qëlluar me armë zjarri sot në Ferizaj, i njejti ka humbur jetën ka konfirmuar Policia e Kosovës për Gazetën Express Agim Gashi nga policia rajonale...

Konfirmon policia: Nga arma e zjarrit ka humbur jetën një i ri në Ferizaj

më 2.2019 - Gazeta Monitor

Një person i gjinisë mashkullore i moshës 25-30 vjeç është qëlluar me armë zjarri sot në Ferizaj, i njejti ka humbur jetën ka konfirmuar Policia e Kosovës për Gazetën Express Agim Gashi nga policia rajonale...

Dyshohet për një vrasje në Ferizaj [Video]

më 2.2019 - Fakti Ditor

Një person është vrarë para pak minutash në Ferizaj, përkatësisht afër Stacionit të Autobusëve. Se një rast ka ndodhur në atë pjesë të qytetit, e ka konfirmuar për Indeksonline edhe zëdhënësi i Policisë...

Dyshohet për një vrasje në Ferizaj [Video]

më 2.2019 - AlbPortali

Një person është vrarë para pak minutash në Ferizaj, përkatësisht afër Stacionit të Autobusëve. Se një rast ka ndodhur në atë pjesë të qytetit, e ka konfirmuar për Indeksonline edhe zëdhënësi i Policisë...

Vrasje në Ferizaj

më 2.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Një person është vrarë para pak minutash në Ferizaj, përkatësisht afër Stacionit të Autobusëve. Se një rast ka ndodhur në atë pjesë të qytetit, e ka konfirmuar për Indeksonline edhe zëdhënësi...

Gjakovë: Arrestohen për vjedhje dy persona

më 2.2019 - Gazeta Express

Gjatë ditës së djeshme në Gjakovë, policisë i doli mjaft punë me hajnat. Një person u arrestuar pasi që i njëjti dyshhet se në vazhdimësi kishte hyrë brenda shtëpisë së viktimës  duke marrë shumë të ndryshem...

Dy persona arrestohen për vjedhje në Gjakovë

më 2.2019 - Lajmi.net

Gjatë ditës së djeshme në Gjakovë, policisë i doli mjaftë punë me hajnat. Një person u arrestuar pasi që i njëjti dyshhet se në vazhdimësi kishte hyrë brenda shtëpisë së viktimës  duke marrë shumë të ndryshem...

Lajmi i fundit: Një këmbësorë goditet në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - OraInfo

Është goditur një këmbësor në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë. Një këmbësor ka mbetur i lënduar pasi është goditur nga një veturë në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, konkretisht tek shkolla ekonomike. Zëdhënësja...

Mitorovicë, u arrestua i dyshuari për ‘vjedhje të rëndë’

më 2.2019 - RTV 21

Në Mitrovicë është arrestuar një person për veprën penale ‘ vjedhje e rëndë’ Hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë dje kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë një person...

Video nga vendi ku u godit një grua në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - Gazeta Express

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, ku si pasojë një grua është goditur nga një veturë, raporton Express. Në fotografitë e videon të cilat i ka siguruar...

Vetura godet këmbësorin në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - Telegrafi

Një këmbësor ka marr lëndime trupore si pasojë e një aksidenti në trafik e cila ka ndodhur sot rreth orës 08:00, në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë...

Vetura godet këmbësorin në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - Gazeta Express

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, raporton Express. Në këtë aksident ka presuar një këmbësor pasi është goditur nga vetura. I njëjti është dërguar për...

Vetura godet këmbësorin në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - Lajmi.net

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë. Në këtë aksident ka presuar një këmbësor pasi është goditur nga vetura. I njëjti është dërguar për tretman mjekësor....

Arrestohet në Mitrovicë një 19 vjeçar për veprën penale ‘vjedhje e rëndë’

më 2.2019 - Klan Kosova

Pas një hetimi intensiv nga hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, është arritur që të identifikohet dhe të arrestohet një person i dyshuar se ka kryer veprën penale ‘vjedhje...

Në Mitrovicë arrestohet një person i dyshuar për veprën penale ‘ vjedhje e rëndë’

më 2.2019 - Telegrafi

Si rezultat i një hetimi intensiv hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë një person të dyshuar për veprën penale ‘vjedhje e...

Në Mitrovicë arrestohet një i dyshuar për vjedhje në një bastore

më 2.2019 - Koha.net

Si rezultat i një hetimi intensiv, hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë një person të dyshuar për veprën penale ‘vjedhje e...

Arrestohet 19-vjeçari në Mitrovicë, vodhi para nga një bastore

më 2.2019 - Gazeta Express

Pas një hetimi intensiv nga hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, është arritur që të identifikohet dhe të arrestohet një person i dyshuar se ka kryer veprën penale ‘vjedhje...

Vetura godet këmbësorin në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - Klan Kosova

Një këmbësor ka mbetur i lënduar pasi është goditur nga një veturë në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, konkretisht tek shkolla ekonomike, njofton Klan Kosova. Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar edhe...

Digjen dy vetura në veri të Mitrovicës

më 2.2019 - Gazeta Observer

Një automjet “Audi 80”, ngjyrë e bardhë, me targa KM, është kapluar nga flakët derisa ishte në lëvizje, ndërsa vozitësi ka ikur nga automjeti për shkaqe të sigurisë. Nga flakët është kapluar edhe një automjet...

​Digjen dy vetura në veri të Mitrovicës

më 2.2019 - Gazeta e re

Një automjet “Audi 80”, ngjyrë e bardhë, me targa KM, është kapluar nga flaket derisa ishte ne lëvizje, ndërsa vozitësi ka ikur nga automjeti për shkaqe të sigurisë. Nga flakët e është kapluar edhe një...

Arrestohet hajduti i që vodhi para në një bastore në Mitrovicë

më 2.2019 - Infokusi

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin E. S. 19 vjeç, pasi që ekziston dyshimi i arsyshëm se ka kryer para të konsiderueshme në një bastore sportive në Mitrovicë. “Si rezultat i një hetimi intensiv...

Një e lënduar në aksidentin në Lakrishte

më 2.2019 - Infokusi

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 8:00 në lagjen Lakrishtë, në Prishtinë. Rastin për gazetën inFokus e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti. “Një...

Gjakovë: Arrestohen për vjedhje dy persona

më 2.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Gjatë ditës së djeshme në Gjakovë, policisë i doli mjaft punë me hajnat. Një person u arrestua pasi që i njëjti dyshohet se në vazhdimësi kishte hyrë brenda shtëpisë së viktimës  duke marrë...

Djali kanos babanë në Gjilan

më 2.2019 - KosovaPress

Rasti ka ndodhur në Gjilan pasditen e djeshme, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Temat: Policia e Kosoves dhunë në familje Loading... ...lajmi...

Vetura godet këmbësorin në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - Insajderi

Në këtë aksident ka presuar një këmbësor pasi është goditur nga vetura. I njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora...

Aksident te shkolla ekonomike në Fushë Kosovë, vetura e godet një grua

më 2.2019 - Periskopi

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, ku si pasojë një grua është goditur nga një veturë Një lexues i Periskopit ka dërguar disa fotografi ku shihet se në...

Punëtori komunal në Shtime arrestohet se mori mbi 1000 euro ryshfet

më 2.2019 - KosovaPress

“Më vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftimin e PK-së./KosovaPress/ Temat: Policia e Kosoves Loading... Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress....

Arrestohet në Mitrovicë një 19 vjeçar për veprën penale ‘vjedhje e rëndë’

më 2.2019 - Gazeta Observer

Pas një hetimi intensiv nga hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, është arritur që të identifikohet dhe të arrestohet një person i dyshuar se ka kryer veprën penale ‘vjedhje...

Goditet një këmbësor në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - Epoka e Re

Një këmbësor ka mbetur i lënduar pasi është goditur nga një veturë në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, konkretisht tek shkolla ekonomike Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti, ka...

Vetura godet këmbësorin në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - Arbresh

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë. Në këtë aksident ka presuar një këmbësor pasi është goditur nga vetura. I njëjti është dërguar për tretman mjekësor....

Vetura godet këmbësorin në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - Sovrani

Një këmbësor ka marr lëndime trupore si pasojë e një aksidenti në trafik e cila ka ndodhur sot rreth orës 08:00, në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë...

Goditet një këmbësor në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - Gazeta Observer

Një këmbësor ka mbetur i lënduar pasi është goditur nga një veturë në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, konkretisht tek shkolla ekonomike Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti, ka...

Arrestohet në Mitrovicë një 19 vjeçar për veprën penale “vjedhje e rëndë”

më 2.2019 - Ekonomia Online

Pas një hetimi intensiv nga hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, është arritur që të identifikohet dhe të arrestohet një person i dyshuar se ka kryer veprën penale ‘vjedhje...

Arrestohet 19-vjeçari në Mitrovicë, vodhi para nga një bastore

më 2.2019 - Arbresh

Pas një hetimi intensiv nga hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, është arritur që të identifikohet dhe të arrestohet një person i dyshuar se ka kryer veprën penale ‘vjedhje...

Goditet një këmbësor në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - Fakti Ditor

Një këmbësor ka mbetur i lënduar pasi është goditur nga një veturë në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, konkretisht tek shkolla ekonomike Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti, ka...

Goditet një këmbësor në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - AlbPortali

Një këmbësor ka mbetur i lënduar pasi është goditur nga një veturë në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, konkretisht tek shkolla ekonomike Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti, ka...

Arrestohent një 19 vjeçar për vjedhje në një bastore në Mitrovicë

më 2.2019 - Insajderi

“Arrestimi i të dyshuarit E. S., 19 vjeç shtetas i Republikës së Kosovës, është bërë mbi dyshime të arsyeshme për kryerje të veprës penale që ishte raportuar dy ditë më parë në Mitrovicë, ku cak i vjedhjes...

Vetura godet këmbësorin në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - Ekonomia Online

Një këmbësor ka mbetur i lënduar pasi është goditur nga një veturë në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, konkretisht tek shkolla ekonomike. Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e policisë për rajonin e...

Arrestohet hajduti i që vodhi para në një bastore në Mitrovicë

më 2.2019 - KosovaPress

“Si rezultat i një hetimi intensiv hetuesit policorë në kuadër të Stacionit Policor Jugu në Mitrovicë, kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë një person të dyshuar për veprën penale ‘vjedhje e...

​Digjen dy vetura në veri të Mitrovicës

më 2.2019 - Telegrafi

Një automjet “Audi 80”, ngjyrë e bardhë, me targa KM, është kapluar nga flaket derisa ishte ne lëvizje, ndërsa vozitësi ka ikur nga automjeti për shkaqe të sigurisë. Nga flakët e është kapluar edhe një...

Dy vetura digjen në Mitrovicë

më 2.2019 - Koha.net

Një automjet “Audi 80”, ngjyrë e bardhë, me targa KM, është kapluar nga flaket derisa ishte ne lëvizje, ndërsa vozitësi ka ikur nga automjeti për shkaqe të sigurisë. Nga flakët e është kapluar edhe një...

​Digjen dy vetura në veri të Mitrovicës

më 2.2019 - GazetaBlic

Një automjet “Audi 80”, ngjyrë e bardhë, me targa KM, është kapluar nga flaket derisa ishte ne lëvizje, ndërsa vozitësi ka ikur nga automjeti për shkaqe të sigurisë. Nga flakët e është kapluar edhe një...

Vetura godet rëndë këmbësorin, policia jep detaje

më 2.2019 - OraInfo

Një aksident ka ndodhur në Fushë Kosovë. Policia e Kosovës ka dhënë detaje rreth aksidentit që ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku është goditur një këmbësor. Në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, përkatësisht...

Goditet me veturë një këmbësor, policia jep detaje

më 2.2019 - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka dhënë detaje rreth aksidentit që ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku është goditur një këmbësor. Në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, përkatësisht në “Zonën Industriale”, ka ndodhur një aksident...

Vetura godet këmbësorin në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

më 2.2019 - Telegrafi

Një këmbësor ka mbetur i lënduar, pasi është goditur nga një veturë sonte rreth orës 20:00 në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, te Zona Industriale. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar Zëdhënësja e Policisë...

​Digjen dy vetura në veri të Mitrovicës

më 2.2019 - Infokusi

Teksa po lëvizte rrugës, një automjet i tipit “Audi 80” me targa KM është përfshirë nga flakët në veri. Si shkak i rrezikut, vozitësi i saj ka dalur nga automjeti, shkruan Gazeta inFokus. E automjeti më...

Aksident i rëndë në Fushë Kosovë, vetura përplas këmbësorin

më 2.2019 - GazetaBlic

Një këmbësor ka mbetur i lënduar pasi është përplasur nga një veturë në orët e mbrëmes së sontme në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë. Aksidenti ka ndodhur afër tregut të gjelbër në Zonën Industriale që ndodhet...

Aksident i rëndë në Fushë Kosovë, vetura përplas këmbësorin

më 2.2019 - Infokusi

Një këmbësor nga mbetur i lënduar pasi është përplasur nga një veturë sot rreth orës 19:00 në rrugën Prishtinë –Fushë Kosovë, në Zonën Industriale. Aksidenti ka ndodhur afër tregut të gjelbër në Zonën...

Dy vetura digjen në Mitrovicë

më 2.2019 - Epoka e Re

Një automjet “Audi 80”, ngjyrë e bardhë, me targa KM, është kapluar nga flaket derisa ishte ne lëvizje, ndërsa vozitësi ka ikur nga automjeti për shkaqe të sigurisë. Nga flakët e është kapluar edhe një...

Digjen edhe dy vetura të tjera në veri të Mitrovicës

më 2.2019 - Periskopi

Një automjet “Audi 80”, ngjyrë e bardhë, me targa KM, është kapluar nga flaket derisa ishte ne lëvizje, ndërsa vozitësi ka ikur nga automjeti për shkaqe të sigurisë. Nga flakët e është kapluar edhe një...

Digjen dy vetura në veri të Mitrovicës – shoferi kërcen nga vetura që ishte në lëvizje

më 2.2019 - Insajderi

Një automjet “Audi 80”, ngjyrë e bardhë, me targa KM, është kapluar nga flaket derisa ishte ne lëvizje, ndërsa vozitësi ka ikur nga automjeti për shkaqe të sigurisë. Nga flakët e është kapluar edhe një...

Vetura godet këmbësorin në Fushë Kosovë, ende nuk dihen detajet

më 2.2019 - Periskopi

Një këmbësor nga mbetur i lënduar pasi është përplasur nga një veturë sot rreth orës 19:00 në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, në Zonën Industriale. Aksidenti ka ndodhur afër tregut të gjelbër në Zonën...

​Digjen dy vetura në veri të Mitrovicës

më 2.2019 - KosovaPress

Nga flakët e është kapluar edhe një automjet tjetër ‘Reno Twingo” me targa 02, që ka qenë i parkuar afër veturës së përfshirë nga flakët. Lajmin e ka konfirmuar për KosovaPress zëvendësdrejtori i Policisë...

Goditet me veturë një këmbësor, policia jep detaje

më 2.2019 - Gazeta Monitor

Policia e Kosovës ka dhënë detaje rreth aksidentit që ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku është goditur një këmbësor. Në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, përkatësisht në “Zonën Industriale”, ka ndodhur një aksident...

Aksident në Fushë Kosovë, vetura përplas këmbësorin

më 2.2019 - Gazeta Observer

Një këmbësor nga mbetur i lënduar pasi është përplasur nga një veturë sot rreth orës 19:00 në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, në Zonën Industriale. Aksidenti ka ndodhur afër tregut të gjelbër në Zonën...

Rrëzohet punëtori nga një ndërtesë në Ferizaj

më 2.2019 - Telegrafi

Një person derisa ishte duke punuar në një objekt në ndërtim e sipër është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore. Sipas raportit të policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 12:10 në...

Aksident i rëndë në Fushë Kosovë, vetura përplas këmbësorin

më 2.2019 - Insajderi

Një këmbësor nga mbetur i lënduar pasi është përplasur nga një veturë sot rreth orës 19:00 në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, në Zonën Industriale. Aksidenti ka ndodhur afër tregut të gjelbër në Zonën...

Një muaj paraburgim për të dyshuarin që theri dy persona

më 2.2019 - Tetova Sot

Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore, duke i caktuar masën e paraburgimit prej tridhjetë (30) ditëve të pandehurit A.B. I pandehuri dyshohet se me datë 17 shkurt 2019,...

Theri me thikë dy persona në Gjakovë, një muaj paraburgim

më 2.2019 - Telegrafi

Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve të pandehurit A.B., pasi ka sulmuar me thikë dy persona, duke iu...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për therjen e dy personave në Gjakovë

më 2.2019 - Koha.net

Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e paraburgimit prej tridhjetë (30) ditëve të pandehurit A.B., bëhet e ditur përmes një komunikate...

Një muaj paraburgim për të dyshuarin që theri dy persona

më 2.2019 - Gazeta Express

Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore, duke i caktuar masën e paraburgimit prej tridhjetë (30) ditëve të pandehurit A.B. I pandehuri dyshohet se me datë 17 shkurt 2019,...

Një muaj paraburgim për të dyshuarin që theri dy persona

më 2.2019 - Klan Kosova

Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore, duke i caktuar masën e paraburgimit prej tridhjetë (30) ditëve të pandehurit A.B. I pandehuri dyshohet se me datë 17 shkurt 2019,...

Një muaj paraburgim për të dyshuarin që theri dy persona

më 2.2019 - Infokusi

Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore, duke i caktuar masën e paraburgimit prej tridhjetë (30) ditëve të pandehurit A.B. I pandehuri dyshohet se me datë 17 shkurt 2019,...

Një muaj paraburgim për të dyshuarin që theri dy persona në Gjakovë

më 2.2019 - Insajderi

Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore, duke i caktuar masën e paraburgimit prej tridhjetë (30) ditëve të pandehurit A.B. I pandehuri dyshohet se me datë 17 shkurt 2019,...

Një muaj paraburgim për të dyshuarin që theri me thikë dy persona

më 2.2019 - Insajderi

Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve të pandehurit A.B., pasi ka sulmuar me thikë dy persona, duke iu...

Theri me thikë dy persona në Gjakovë, një muaj paraburgim

më 2.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve të pandehurit A.B., pasi ka sulmuar me thikë dy persona,...

Theri me thikë dy persona në Gjakovë, një muaj paraburgim

më 2.2019 - KosovaPress

Rasti ka ndodhur më 17 shkurt 2019, rreth orës 16:00 në ambientet e një kafiterie në Gjakovë, ku A.B. ka sulmuar D.Sh., duke e goditur një herë me thikë në pjesën e nënsqetullës e më pas, rreth orës 17:15...

30 ditë paraburgim për të dyshuarin që theri me thikë një person në Gjakovë

më 2.2019 - Zhurnal

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e paraburgimit kundër të pandehurit A.B., për shkak se i njëjti dyshohet se ka kryer veprat penale “lëndim...

30 ditë paraburgim për të dyshuarin që theri me thikë një person në Gjakovë

më 2.2019 - Gazeta Express

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e paraburgimit kundër të pandehurit A.B., për shkak se i njëjti dyshohet se ka kryer veprat penale “lëndim...

Kërkohen 30 ditë paraburgim për të dyshuarin që theri dy persona në Gjakovë

më 2.2019 - Lajmi.net

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka kërkuar caktimin e paraburgimit kundër të pandehurit A.B. pasi ai dyshohet se kishte sulmuar dhe therur me thikë dy persona. Dy personat i kishte therur më 17 shkurt...

30 ditë paraburgim për të dyshuarin që theri me thikë një person në Gjakovë

më 2.2019 - Klan Kosova

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën Themelore në Gjakovë, për caktimin e paraburgimit kundër të pandehurit A.B., për shkak se i njëjti dyshohet se ka kryer veprat penale “lëndim...

Kërkohen 30 ditë paraburgim për të dyshuarin që theri dy persona në Gjakovë

më 2.2019 - Koha.net

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka kërkuar caktimin e paraburgimit kundër të pandehurit A.B. pasi ai dyshohet se kishte sulmuar dhe therur me thikë dy persona. Dy personat i kishte therur më 17 shkurt...

Sulm në Prizren, lëndohet një person

më 2.2019 - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me një person tjetër e kishte sulmuar fizikisht atë, duke e goditur me grushte. Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të...

Pas shqyrtimit të gjobës sulmohet polici

më 2.2019 - RTV 21

Viktima dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime Policia e Kosovës njofton se dje një zyrtar policor është sulmuar fizikisht në rrugën “Mon Balaj”, në Prishtinë pas shqyrtimit të një gjobe. “Është arrestuar...

Pas shqyrtimit të gjobës sulmohet zyrtari policor

më 2.2019 - RTV 21

Viktima dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime Policia e Kosovës njofton se dje një zyrtar policor është sulmuar fizikisht në rrugën “Mol Balaj”, në Prishtinë pas shqyrtimit të një gjobe. “Është arrestuar...

Therje me thikë në Prizren, lëndohet një person

më 2.2019 - Telegrafi

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi është therur me thikë nga një person tjetër. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 20:35, në Prizren. Siç thuhet në raport, viktima është dërguar...

Dy persona të lënduar në rrugën Fushë Kosovë-Sllatinë

më 2.2019 - RTV 21

Dy vetura u aksidentuan rrugën Fushë Kosovë-Sllatinë Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhi sot në rrugën Fushë Kosovë-Sllatinë. Lajmin për rtv21.tv e konfirmoi zëdhënësi i Policisë,...

Vidhen kompjuterët brenda një shkolle

më 2.2019 - RTV 21

Nuk raportohet për të arrestuar Në qytetin e Pejës një person ka raportuar në polici se disa persona kanë vjedhur kompjuterë në një shkollë. Sipas policisë personat kanë hyrë me forcë në shkollë,  ndërsa...

Sulmohet një polic në Prishtinë

më 2.2019 - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi që pas një mosmarrëveshje gjatë shqiptimit të një gjobe për kundërvajtje ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor. Sipas raportit 24 orësh të policisë, ngjarja ka ndodhur të...

Një person u rrëzua në vendin e punës

më 2.2019 - RTV 21

Viktima ka pësuar lëndime trupore Në Ferizaj një burrë është lënduar në vendin e tij të punës, derisa ishte duke punuar në një objekt në ndërtim e sipër. “Viktima mashkull K/Shqiptar është dërguar në QKUK...

Aksident në Fushë Kosovë, lëndohen dy persona

më 2.2019 - Telegrafi

Dy persona kanë marr lëndime trupore në një aksident trafiku i cili ka ndodhur sot rreth orës 9:00 të mëngjesit në fshatin Sllatinë, në Fushë Kosovë. Lajmin për Telegrafin e konfirmoi zëdhënësi i Policisë...

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Sllatinë, raportohet për të lënduar

më 2.2019 - Gazeta Express

Një aksident trafiku në mes dy veturash ka ndodhur në aksin rrugor Prishtinë-Sllatinë, ku si pasojë e kësaj janë lënduar dy persona Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9:00, ku dy vetura janë përplasur duke...

Rrëzohet në vend të punës

më 2.2019 - RTV 21

Viktima ka pësuar lëndime trupore Në Ferizaj një burrë është lënduar në vendin e tij të punës, derisa ishte duke punuar në një objekt në ndërtim e sipër. “Viktima mashkull K/Shqiptar është dërguar në QKUK...

Një person rrëzohet duke punuar në ndërtim

më 2.2019 - GazetaBlic

Një person është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasiqë derisa ishte duke punuar në një objekt në ndërtim e sipër, është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore. Rasti sipas Policisë ka ndodhur në...

Therje me thikë në Prizren

më 2.2019 - RTV 21

Arrestohet i dyshuari Një burrë ka marrë lëndime trupore në Prizren pasi është ther me thikë nga një burrë tjetër. Sipas policisë rasti ka ndodhur në Prizren dje rreth orës 20:35. “Viktima është dërguar...

Pas shqiptimit të gjobës, sulmon fizikisht policin

më 2.2019 - GazetaBlic

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje gjatë shqiptimit të një gjobe për kundërvajtje, ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor. Viktima dhe i dyshuari kanë pësuar...

Arrestohet  një person për dhunë në familje

më 2.2019 - Klan Kosova

Është arrestuar një i dyshuar në Prizren, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me viktimën mashkull, e kishte sulumar fizikisht duke e goditur me grushte, njofton Klan Kosova. I dyshuari...

Ferizaj, rrëzohet në vendin e punës

më 2.2019 - Gazeta Express

Të hënën në Ferizaj një person është rrëzuar gjatë kohës kur po punonte në një objekt i cili është në ndërtim e sipër, bën të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh Ngjarja ka ndodhur mesditën e...

Prizren: Arrestohet i dyshuari, pasi theri me thikë një person

më 2.2019 - Klan Kosova

Një person është arrestuar pasi kishte ther me thikë një tjetër person. Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile, njofton Klan Kosova. I dyshuari është arrestuar...

Arrestohet i dyshuari në Prizren, theri me thikë një person

më 2.2019 - Gazeta Express

Një person është arrestuar dje në Prizren, pasi kishte ther me thikë një tjetër person. Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile. I dyshuari është arrestuar...

Therje në Prizren, një i lënduar e një i arrestuar

më 2.2019 - Koha.net

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi është therur me thikë nga një person tjetër të hënën në mbrëmje në Prizren. Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile....

Hajnat s’i kursejnë as shkollat, vjedhin katër kompjuterë në Pejë

më 2.2019 - Gazeta Express

Policia e Kosovës ka njoftuar se persona të panjohur kanë vjedhur disa kompjuterë në një shkollë në Pejë Në raportin 24 orësh, Policia bën të ditur se personat e panjohur kanë hyrë me forcë në brendi të...

Therje me thikë në Prizren

më 2.2019 - Lajmi.net

Të hënën një person është therur me thikë në Prizren. Viktima ka pësuar lëndime trupore pasi është therur me thikë nga i dyshuari, përcjell lajmi.net. I njëjti është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas...

Arrestohet pasi sulmoi policin gjatë shqiptimit të gjobës

më 2.2019 - Klan Kosova

Një person i dyshuar është arrestuar pasi gjatë një mosmarrëveshje gjatë shqiptimit të një gjobë për kundërvajtje, ka sulmuar zyrtarin policor. Viktima dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë...

Një punëtor në Ferizaj rrëzohet nga objekti ku po punonte

më 2.2019 - Lajmi.net

Në qytetin e Ferizajt një punëtor është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore. “Në rrugën “Ahmet Kaqiku”, në Ferizaj viktima mashkull K/Shqiptar është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasi që i njëjti...

Prishtinë, e sulmon policin pasi i shqiptoi gjobë

më 2.2019 - Gazeta Express

Në rrugën “Mon Balaj” në Prishtinë dje është arrestuar një person. I njëjti pas një mosmarrëveshje gjatë shqiptimit të një gjobe për kundërvajtje, ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor. Viktima dhe i dyshuari...

Therje me thikë në Prizren, lëndohet një person

më 2.2019 - Tetova Sot

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi është therur me thikë nga një person tjetër. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 20:35, në Prizren. Siç thuhet në raport, viktima është dërguar...

Prishtinasi e sulmon policin pasi i shqiptoi gjobë

më 2.2019 - Lajmi.net

Në rrugën “Mon Balaj” në Prishtinë dje është arrestuar një person. I njëjti pas një mosmarrëveshje gjatë shqiptimit të një gjobe për kundërvajtje, ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor, përcjell lajmi.net....

Një i arrestuar pasi sulmoi policin gjatë shqiptimit të gjobës

më 2.2019 - Koha.net

Një person është arrestuar në rrugën “Mon Balaj” në Prishtinë pasi kishte sulmuar një polic gjatë shqiptimit të një gjobe për kundërvajtje. Viktima dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar...

Një person lëndohet në vendin e punës

më 2.2019 - Koha.net

Një person është lënduar në vendin e tij të punës në rrugën “Ahmet Kaqiku” të Ferizajt të hënën në mesditë. Sipas raportit policor, viktima është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor pasi derisa ishte...

Arrestohet një person për dhunë në familje

më 2.2019 - Lajm

Është arrestuar një i dyshuar në Prizren, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me viktimën mashkull, e kishte sulumar fizikisht duke e goditur me grushte, njofton Klan Kosova. I dyshuari...

Hajnat s’i kursejnë as shkollat, vjedhin katër kompjuterë në Pejë

më 2.2019 - Lajm

Policia e Kosovës ka njoftuar se persona të panjohur kanë vjedhur disa kompjuterë në një shkollë në Pejë Në raportin 24 orësh, Policia bën të ditur se personat e panjohur kanë hyrë me forcë në brendi të...

Arrestohet i dyshuari në Prizren, theri me thikë një person

më 2.2019 - Lajm

Një person është arrestuar dje në Prizren, pasi kishte therur me thikë një tjetër person. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile. I dyshuari është arrestuar...

I shqipton gjobën – sulmohet zyrtari policor

më 2.2019 - Lajm

Një person i dyshuar është arrestuar pasi gjatë një mosmarrëveshje gjatë shqiptimit të një gjobë për kundërvajtje, ka sulmuar zyrtarin policor. Viktima dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë...

Ferizaj, rrëzohet në vendin e punës

më 2.2019 - Lajm

Të hënën në Ferizaj një person është rrëzuar gjatë kohës kur po punonte në një objekt i cili është në ndërtim e sipër, bën të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh Ngjarja ka ndodhur mesditën e...

Aksident në magjistralen Pejë – Prishtinë

më 2.2019 - Koha.net

Një aksident ka ndodhur në mëngjesin e së martës në hyrje të Fushë Kosovës, në magjistralen Pejë – Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës që ka thënë për Koha.net se deri tash kanë informata...

Hajnat s’i kursejnë as shkollat, vjedhin katër kompjuterë në Pejë

më 2.2019 - Infokusi

Policia e Kosovës ka njoftuar se persona të panjohur kanë vjedhur disa kompjutera në një shkollë në Pejë, transmeton inFokus. Në raportin 24 orësh, Policia bën të ditur se personat e panjohur kanë hyrë...

Therrje me thikë në Prizren

më 2.2019 - Infokusi

Të hënën rreth orës 20:35 në Prizren një person është therur me thikë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës viktima mashkull shqiptar ka pësuar lëndime trupore pasi është therur me thikë nga i dyshuari...

Arrestohet  një person për dhunë në familje

më 2.2019 - Infokusi

Është arrestuar një i dyshuar në Prizren, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me viktimën mashkull, e kishte sulmuar fizikisht duke e goditur me grushte. Këtë e ka bërë të ditur Policia...

Pas shqiptimit të gjobës, sulmon fizikisht policin

më 2.2019 - Infokusi

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje gjatë shqiptimit të një gjobe për kundërvajtje, ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor, shkruan inFokus. Viktima dhe i dyshuari...

Dy të lënduar nga aksidenti në Vragoli

më 2.2019 - Infokusi

Në aksidentin e ndodhur në Vragoli të Fushë Kosovës janë lënduar dy persona. Këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësi I Policisë, Baki Kelani për gazetën infokus. “Mund të konfirmojmë së në rrugën Fushë Kosovë-Sllatina...

Vidhen kompjuterë në një shkollë në Pejë

më 2.2019 - Gazeta e re

4 kompjuterë janë vjedhur në objektin e një shkolle në Pejë gjatë ditës së djeshme. “Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e objektit të shkollës...

Aksident i rënd trafiku në Fushë-Kosovë

më 2.2019 - Infokusi

Një aksident i rënd trafiku ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës. Në disa fotografi të dërguara në adresë të “Indeksonline” shihen veturat të cilat janë dëmtuar në masë të madhe....

Ferizaj, rrëzohet në vendin e punës

më 2.2019 - Bota Press

Të hënën në Ferizaj një person është rrëzuar gjatë kohës kur po punonte në një objekt i cili është në ndërtim e sipër, bën të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh Ngjarja ka ndodhur mesditën e...

Therje me thikë në Prizren, lëndohet një person

më 2.2019 - Sovrani

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi është therur me thikë nga një person tjetër. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 20:35, në Prizren. Siç thuhet në raport, viktima është dërguar...

Dy të lënduar nga një aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Sllatinë

më 2.2019 - Ekonomia Online

Një aksident trafiku në mes dy veturash ka ndodhur në aksin rrugor Prishtinë-Sllatinë, ku si pasojë e kësaj janë lënduar dy persona Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9:00, ku dy vetura janë përplasur duke...

Prishtinë, e sulmon policin pasi i shqiptoi gjobë

më 2.2019 - Gazeta Monitor

Në rrugën “Mon Balaj” në Prishtinë dje është arrestuar një person. I njëjti pas një mosmarrëveshjeje gjatë shqiptimit të një gjobe për kundërvajtje, ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor. Viktima dhe i...

Hajnat s’i kursejnë as shkollat, vjedhin katër kompjuterë në Pejë

më 2.2019 - Gazeta Monitor

Policia e Kosovës ka njoftuar se persona të panjohur kanë vjedhur disa kompjuterë në një shkollë në Pejë Në raportin 24 orësh, Policia bën të ditur se personat e panjohur kanë hyrë me forcë në brendi të...

Pas shqiptimit të gjobës, sulmon fizikisht policin

më 2.2019 - Gazeta e re

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje gjatë shqiptimit të një gjobe për kundërvajtje, ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor. Viktima dhe i dyshuari kanë pësuar...

Vidhen kompjuterë në një shkollë në Pejë

më 2.2019 - Insajderi

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e objektit të shkollës dhe nga aty kanë vjedhur katër kompjuter”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë – Sllatinë, ka të lënduar

më 2.2019 - Insajderi

Zyra për Informim e Policisë së Kosovës ka treguar se aksidenti ka ndodhur rreth orës 09:00 ndërsa personat e lënduar janë dërguar për tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK)....

Vidhen kompjuterë në një shkollë në Pejë

më 2.2019 - KosovaPress

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e objektit të shkollës dhe nga aty kanë vjedhur katër kompjuter”, thuhet në njoftimin e Policisë./KosovaPress/...

Një person rrëzohet duke punuar në ndërtim

më 2.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Një person është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasiqë derisa ishte duke punuar në një objekt në ndërtim e sipër, është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore. Rasti sipas Policisë...

Arrestohet i dyshuari në Prizren, theri me thikë një person

më 2.2019 - Gazeta Monitor

Një person është arrestuar dje në Prizren, pasi kishte therur me thikë një tjetër person. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile. I dyshuari është arrestuar...

Ferizaj, lëndohet pasi rrëzohet në vendin e punës

më 2.2019 - Insajderi

Rasti sipas Policisë ka ndodhur në rrugën ‘Ahmeti Kaqiku’ në Ferizaj, pasditen e djeshme. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti vazhdon të hetohet.

Një person rrëzohet duke punuar në ndërtim

më 2.2019 - Gazeta e re

Një person është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasiqë derisa ishte duke punuar në një objekt në ndërtim e sipër, është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore. Rasti sipas Policisë ka ndodhur në...

Një person rrëzohet duke punuar në ndërtim

më 2.2019 - KosovaPress

Rasti sipas Policisë ka ndodhur në rrugën ‘Ahmeti Kaqiku’ në Ferizaj, pasditen e djeshme. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti vazhdon të hetohet. /KosovaPress/ Temat: rrezim ne vendin...

Hajnat s’i kursejnë as shkollat, vjedhin katër kompjuterë në Pejë

më 2.2019 - Arbresh

Policia e Kosovës ka njoftuar se persona të panjohur kanë vjedhur disa kompjuterë në një shkollë në Pejë Në raportin 24 orësh, Policia bën të ditur se personat e panjohur kanë hyrë me forcë në brendi të...

Një punëtor në Ferizaj rrëzohet nga objekti ku po punonte

më 2.2019 - Arbresh

Në qytetin e Ferizajt një punëtor është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore. “Në rrugën “Ahmet Kaqiku”, në Ferizaj viktima mashkull K/Shqiptar është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasi që i njëjti...

Therje me thikë në Prizren

më 2.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Të hënën një person është therur me thikë në Prizren. Viktima ka pësuar lëndime trupore pasi është therur me thikë nga i dyshuari. I njëjti është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve...

Një punëtor lëndohet në vendin e punës

më 2.2019 - Periskopi

Një punëtor në Ferizaj është rrëzuar gjatë kohës sa punonte në ndërtimtari, me ç’rast ka marrë lëndime trupore. Sipas njoftimit të Policisë, i lënduar është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK. Rasti...

Sulmoi policin gjatë shqiptimit të gjobës, arrestohet

më 2.2019 - Arbresh

Një person i dyshuar është arrestuar pasi gjatë një mosmarrëveshje gjatë shqiptimit të një gjobë për kundërvajtje, ka sulmuar zyrtarin policor. Viktima dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë...

Aksident i rëndë trafiku në Fushë-Kosovë

më 2.2019 - Arbresh

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës. Në disa fotografi të dërguara në adresë të “Indeksonline” shihen veturat të cilat janë dëmtuar në masë të madhe....

I shqipton gjobën – sulmohet zyrtari policor

më 2.2019 - Insajderi

Viktima dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Prishtinë, e sulmon policin pasi i shqiptoi gjobë

më 2.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Në rrugën “Mon Balaj” në Prishtinë dje është arrestuar një person. I njëjti pas një mosmarrëveshjeje gjatë shqiptimit të një gjobe për kundërvajtje, ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor....

Hajnat s’i kursejnë as shkollat, vjedhin katër kompjuterë në Pejë

më 2.2019 - Gazeta Observer

Policia e Kosovës ka njoftuar se persona të panjohur kanë vjedhur disa kompjutera në një shkollë në Pejë. Në raportin 24 orësh, Policia bën të ditur se personat e panjohur kanë hyrë me forcë në brenda...

Arrestohet pasi sulmoi fizikisht një person

më 2.2019 - Gazeta Observer

Mbrëmë në Prizren është raportuar se dy persona kanë sulmuar njëri-tjetrin fizikisht. Njëri nga persont e përleshur u dërgua për mbajtje. Raporti i Policisë: Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar,...

Arrestohet pasi sulmoi policin pas shqiptimit të gjobës për kundërvajtje

më 2.2019 - Ekonomia Online

Një zyrtar policor është sulmuar fizikisht, pasi ishte duke shqiptuar një gjobë për kundërvajtje, për çka pas një mosmarrëveshje i dyshuari ka sulmuar policin. Ndërkaq, policia ka arrestuar personin, ndërsa...

Pas shqiptimit të gjobës, sulmon fizikisht policin

më 2.2019 - KosovaPress

Viktima dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt, njofton Policia. Rasti...

Arrestohet pasi sulmoi fizikisht një person

më 2.2019 - Ekonomia Online

Mbrëmë në Prizren është raportuar se dy persona mes veti kanë sulmuar njëri-tjetrin fizikisht. Njëri nga persont e përleshur u dërgua për mbajtje. Raporti i Policisë: Është arrestuar i dyshuari mashkull...

Hajnat s’i kursejnë as shkollat, vjedhin katër kompjuterë në Pejë

më 2.2019 - Periskopi

Policia e Kosovës ka njoftuar se persona të panjohur kanë vjedhur disa kompjutera në një shkollë në Pejë – raporton Periskopi. Në raportin 24 orësh, Policia bën të ditur se personat e panjohur kanë hyrë...

Aksident i rëndë trafiku në Fushë-Kosovë

më 2.2019 - Gazeta Observer

Një aksident i rënd trafiku ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës. Në disa fotografi të dërguara në adresë të “Indeksonline” shihen veturat të cilat janë dëmtuar në masë të madhe....

Aksident i rënd trafiku në Fushë-Kosovë

më 2.2019 - Arbresh

Një aksident i rënd trafiku ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës. Në disa fotografi të dërguara në adresë të “Indeksonline” shihen veturat të cilat janë dëmtuar në masë të madhe....

Aksident i rënd trafiku në Fushë-Kosovë

më 2.2019 - Gazeta Observer

Një aksident i rënd trafiku ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës. Në disa fotografi të dërguara në adresë të “Indeksonline” shihen veturat të cilat janë dëmtuar në masë të madhe....

Shoferi rrahet me zyrtarin policor veç pse i shqiptoi gjobë

më 2.2019 - Periskopi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një shofer ka sulmuar fizikisht një zyrtar policor, pasi i njëjti ia ka shqiptuar jë gjobë trafiku – raporton Periskopi. Në raport të Policisë thuhet se zyrtari policor...

Dy persona lëndohen në një aksident në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Periskopi

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Pejë – Prishtinë, përkatësisht në Fushë Kosovë. Lajmin për Periskopin e kanë konfirmuar nga Policia e Kosovës, të cilët kanë bërë të ditur...

Aksident në magjistralen Pejë – Prishtinë

më 2.2019 - Ekonomia Online

Një aksident ka ndodhur në mëngjesin e së martës në hyrje të Fushë Kosovës, në magjistralen Pejë – Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës që ka thënë për Koha.net se deri tash kanë informata...

Digjet një veturë në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Klan Kosova

Një veturë është përfshirë nga flakët në Fushë Kosovë. Në një video të dërguar nga lexuesit e Klan Kosovës shihet vetura e djegur plotësisht. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Xhemajl Mustafa”, ndërsa zjarrfikësit...

Policia jep detaje për djegien e veturës në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Lajmi.net

Një veturë është përfshirë nga flakët në Fushë Kosovë. Policia e Kosovës kanë thënë se menjëherë ne vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet e nevojshme policore dhe zjarrfikësit të cilët kanë lokalizuar...

Aksident në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, pesë persona të lënduar

më 2.2019 - Telegrafi

Pesë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në orët e pasditës në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin edhe zëdhënësja e Policisë për Rajonin...

Vetura kaplohet nga flakët në Fushë Kosovë

më 2.2019 - GazetaBlic

Një veturë është përfshirë nga zjarri para pak çastesh në Fushë Kosovë. Nga kjo djegie nuk është raportuar për të lënduar teksa, shkaqet e djegies së veturës nuk dihen. Tashmë zjarri i cili përfshiu veturën...

Digjet një veturë në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Telegrafi

Një veturë e tipit “Peugeot”, ka marrë flakë derisa ishte në lëvizje në Fushë Kosovë. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën Dardania” të këtij qyteti, raporton Telegrafi. Nuk dihet nëse ka të lënduar, ose viktima...

Një veturë digjet në Fushë Kosovë, s’ka të lënduar

më 2.2019 - Koha.net

Një veturë është djegur pasditen e së hënës në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin duke treguar se menjëherë pas informatës në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet...

Digjet një makinë në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Gazeta Express

Një veturë është përfshirë nga zjarri para pak çastesh në Fushë Kosovë, ndërsa nuk raportohet për të lënduar. Ende nuk dihen arsyet se si është djegur kjo veturë. Dëshmitarët thonë se vetura është djegur...

Aksident në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, pesë të lënduar

më 2.2019 - Koha.net

Pesë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë për Koha.net se aksidenti ka ndodhur...

Digjet një veturë në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Lajmi.net

Një makinë është përfshirë nga flakët në Fushë Kosovë. Një veturë është përfshirë nga zjarri para pak çastesh në Fushë Kosovë, ndërsa nuk raportohet për të lënduar. Ende nuk dihen arsyet se si është djegur...

Lajmi i fundit: Përfshihet nga flaka një veturë në Fushë Kosovë

më 2.2019 - OraInfo

Është përfshirë nga zjarri një veturë në Fushë Kosovë. Rasti ka ndodhur në rrugën “Xhemajl Mustafa”. Sipas informacioneve, megjithëse rasti është lajmëruar zjarrfikësit nuk kanë arritur me kohë. Me rastin...

Nuk ka të lënduar nga djegia e veturës në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Infokusi

Para pak minutash u raportua për një rast të djegies së një veture në Fushë Kosovë. Për rastin në fjalë është deklaruar Flora Ahmeti nga Policia e Kosovës, duke dhënë detaje shtesë, derisa ka bërë me dije...

Digjet një veturë në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Infokusi

Para pak minutash në Fushë Kosovë një veturë është përfshirë nga flakët. Rasti ka ndodhur në rrugën “Xhemajl Mustafa”. Sipas informacioneve, megjithëse rasti është lajmëruar zjarrfikësit nuk kanë arritur...

Policia jep detaje nga djegia e veturës në Fushë Kosovë: Nuk ka të lënduar

më 2.2019 - Periskopi

Para pak minutash u raportuar për djegien e një veture në Fushë Kosovë. Për rastin në fjalë është deklaruar Flora Ahmeti nga Policia e Kosovës, duke dhënë detaje shtesë, derisa ka bërë me dije se përveç...

Një tjetër aksident trafiku në Prishtinë, tre persona të lënduar

më 2.2019 - Gazeta Express

​Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, ku janë përfshirë tri vetura Aksidenti në mes tri veturave ka ndodhur rreth orës 15:30, ndërkaq si pasojë janë lënduar tre persona....

Policia jep detaje për djegien e veturës në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Arbresh

Asnjë person nuk ka marrë lëndime trupore gjatë djegies së veturës që ndodhi mbrëmjen e së hënës në Fushë Kosovë. Këtë e ka konfirmuar për arbresh.info, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës,...

Digjet një veturë në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Epoka e Re

Një veturë është djegur sonte në Fushë Kosovë, konkretisht në rrugën “Xhemajl Mustafa”. Nuk dihen arsyet e djegies së veturës, raporton “Epoka e re”. Në vendin e ngjarjes ka dalë Policia e Kosovës e cila...

Digjet një veturë në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Periskopi

Një veturë është përfshirë nga zjarri para pak çastesh në Fushë Kosovë, ndërsa nuk raportohet për të lënduar. Ende nuk dihen arsyet se si është djegur kjo veturë, shkruan Gazeta Express. Dëshmitarët thonë...

Digjet një veturë në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Gazeta Monitor

Një veturë është përfshirë nga flakët në Fushë Kosovë. Një veturë është përfshirë nga zjarri para pak çastesh në Fushë Kosovë, ndërsa nuk raportohet për të lënduar. Ende nuk dihen arsyet se si është djegur...

Digjet një veturë në Fushë-Kosovë

më 2.2019 - Insajderi

Një veturë është djegur pasditen e së hënës në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë-Kosovë. Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin duke treguar se menjëherë pas informatës në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet...

Aksident në magjistralen Fushë Kosovë – Prishtinë, ka të lënduar

më 2.2019 - Klan Kosova

Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur pak minuta më parë në magjistralen Fushë Kosovë – Prishtinë. Në redaksinë e Klan Kosovës nga lexuesit kanë arritur pamje nga ky aksident dhe bëhet e ditur se...

Digjet një veturë në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Arbresh

Para pak minutash në Fushë Kosovë një veturë është përfshirë nga flakët. Rasti ka ndodhur në rrugën “Xhemajl Mustafa”. Sipas informacioneve, megjithëse rasti është lajmëruar zjarrfikësit nuk kanë arritur...

Aksident në magjistralen Fushë Kosovë – Prishtinë, ka të lënduar

më 2.2019 - GazetaBlic

Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur pak minuta më parë në magjistralen Fushë Kosovë – Prishtinë. Klan Kosova ka siguruar pamje nga ky aksident dhe bëhet e ditur se kanë mbetur të lënduar disa persona,...

Digjet një veturë në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Gazeta Observer

Para pak një veturë në Fushë Kosovë është përfshirë nga flakët. Rasti ka ndodhur në rrugën “Xhemajl Mustafa”

Digjet një veturë në Fushë Kosovë

më 2.2019 - Sovrani

Para pak një veturë në Fushë Kosovë është përfshirë nga flakët. Rasti ka ndodhur në rrugën “Xhemajl Mustafa”, shkruan Indeksonline. Sipas informacioneve, megjithëse rasti është lajmëruar zjarrfikësit nuk...

Edhe një aksident në Prishtinë, lëndohen tre persona

më 2.2019 - Periskopi

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, gjatë së cilit janë lënduar tre persona. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:30, ndërkaq kanë qenë të përfshira tri vetura. Lajmin për...

Aksident në Prishtinë – tre persona të lënduar

më 2.2019 - Insajderi

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, ku janë përfshirë tri vetura Aksidenti në mes tri veturave ka ndodhur rreth orës 15:30, ndërkaq si pasojë janë lënduar tre persona....

Një tjetër aksident trafiku në Prishtinë, tre persona të lënduar

më 2.2019 - Sovrani

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, ku janë përfshirë tri vetura Aksidenti në mes tri veturave ka ndodhur rreth orës 15:30, ndërkaq si pasojë janë lënduar tre persona....

Aksident tjetër në Prishtinë – ka edhe të lënduar

më 2.2019 - Insajderi

Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur pak minuta më parë në magjistralen Fushë Kosovë – Prishtinë. Sipas asaj që raporton Klan Kosova, të lënduar kanë mbetur disa persona, ndërsa janë dërguar edhe...

Aksident në magjistralen Fushë Kosovë-Prishtinë, ka të lënduar

më 2.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur pak minuta më parë në magjistralen Fushë Kosovë – Prishtinë. Nga ky aksident bëhet e ditur se kanë mbetur të lënduar disa persona, ku njëra shofere...

Aksident në magjistralen Fushë Kosovë – Prishtinë, ka të lënduar

më 2.2019 - Ekonomia Online

Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur pak minuta më parë në magjistralen Fushë Kosovë – Prishtinë. Bëhet e ditur se kanë mbetur të lënduar disa persona, ku njëra shofere është më e lënduar, njofton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK