http://kariera.mk

Pendarovski: Opozita shqiptare me rejting të barabartë me partitë shqiptare në Qeveri?!

para 3 muajve - Tetova Sot

Koordinatori i Maqedonisë në NATO njëherit edhe kandidati i LSDM për president shteti Stevo Pendarovski, në 1TV foli për zgjedhjet presidenciale qe do të mbahen ne Maqedoni. Pendarovski tha se për presidentin...

Pendarovski: Opozita shqiptare me rejting të barabartë me partitë shqiptare në Qeveri?!

para 3 muajve - Shprehja.com

Koordinatori i Maqedonisë në NATO njëherit edhe kandidati i LSDM për president shteti Stevo Pendarovski, në 1TV foli për zgjedhjet presidenciale qe do të mbahen ne Maqedoni. Pendarovski tha se për presidentin...

Pendarovski: Opozita shqiptare me rejting të barabartë me partitë shqiptare në Qeveri?!

para 3 muajve - Ina

Koordinatori i Maqedonisë në NATO njëherit edhe kandidati i LSDM për president shteti Stevo Pendarovski, në 1TV foli për zgjedhjet presidenciale qe do të mbahen ne Maqedoni. Pendarovski tha se për presidentin...

Pendarovski: Opozita shqiptare me rejting e barabartë me partitë shqiptare në Qeveri?!

para 3 muajve - Fol

Koordinatori i Maqedonisë në NATO njëherit edhe kandidati i LSDM për president shteti Stevo Pendarovski, në 1TV foli për zgjedhjet presidenciale qe do të mbahen ne Maqedoni. Pendarovski tha se për presidentin...

Pendarovski: Sondazhet e nxjerin opozitën shqiptare, të barabartë me partitë shqiptare në pushtet!

para 3 muajve - InfoMagazin

Koordinatori i Maqedonisë në NATO njëherit edhe kandidati i LSDM për president shteti Stevo Pendarovski, në 1TV foli për zgjedhjet presidenciale qe do të mbahen ne Maqedoni, përcjell InfoMagazin Pendarovski...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK