http://kariera.mk

Shuhet DSK-ja, formohet Agjencia për Siguri Kombëtare

para 3 muajve - Aktuale

Qeveria miratoi idenë për formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare. Në mbledhjen e mbrëmshme të ministrave dhe kryeministrit, u vendos që Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) të shuhet, ndërsa...

Shuhet DSK-ja, formohet Agjencia për Siguri Kombëtare

para 3 muajve - AlbPortali

Qeveria miratoi idenë për formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare. Në mbledhjen e mbrëmshme të ministrave dhe kryeministrit, u vendos që Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) të shuhet, ndërsa...

Shuhet DSK-ja, formohet Agjencia për Siguri Kombëtare

para 3 muajve - Fakti Ditor

Qeveria miratoi idenë për formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare. Në mbledhjen e mbrëmshme të ministrave dhe kryeministrit, u vendos që Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) të shuhet, ndërsa...

Shuhet DSK-ja, formohet Agjencia për Siguri Kombëtare

para 3 muajve - Flaka

Qeveria miratoi idenë për formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare. Në mbledhjen e mbrëmshme të ministrave dhe kryeministrit, u vendos që Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) të shuhet, ndërsa...

Agjencia për Siguri Kombëtare DSK, si pjesë e reformave të sistemit zbulues të sigurisë

para 3 muajve - Tetova Sot

Qeveria në seancën e djeshme e miratoi Propozim-ligjin për Agjencinë për Siguri Kombëtare, me çfarë do të mundësojë reformimin e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) dhe më nuk do të jetë organ...

Shuhet DSK-ja, formohet Agjencia për Siguri Kombëtare

para 3 muajve - Shprehja.com

Qeveria miratoi idenë për formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare. Në mbledhjen e mbrëmshme të ministrave dhe kryeministrit, u vendos që Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) të shuhet, ndërsa...

DSK-ja shkon në histori, formohet Agjencia për Siguri Kombëtare

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 20 shkurt - Qeveria miratoi idenë për formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare. Në mbledhjen e mbrëmshme të ministrave dhe kryeministrit, u vendos që Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK)...

Shuhet DSK-ja, formohet Agjencia për Siguri Kombëtare

para 3 muajve - Ina

Qeveria miratoi idenë për formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare. Në mbledhjen e mbrëmshme të ministrave dhe kryeministrit, u vendos që Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) të shuhet, ndërsa...

Shuhet DSK-ja, formohet Agjencia për Siguri Kombëtare

para 3 muajve - Fol

Qeveria miratoi idenë për formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare. Në mbledhjen e mbrëmshme të ministrave dhe kryeministrit, u vendos që Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) të shuhet, ndërsa...

Shuhet DSK-ja, formohet Agjencia për Siguri Kombëtare

para 3 muajve - Lajm

Qeveria miratoi idenë për formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare. Në mbledhjen e mbrëmshme të ministrave dhe kryeministrit, u vendos që Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) të shuhet, ndërsa...

Shuhet DSK-ja, formohet Agjencia për Siguri Kombëtare

para 3 muajve - Shenja

Qeveria miratoi idenë për formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare. Në mbledhjen e mbrëmshme të ministrave dhe kryeministrit, u vendos që Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) të shuhet, ndërsa...

Agjencia për Siguri Kombëtare DSK, si pjesë e reformave të sistemit zbulues të sigurisë

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 20 shkurt - Qeveria në seancën e djeshme e miratoi Propozim-ligjin për Agjencinë për Siguri Kombëtare, me çfarë do të mundësojë reformimin e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) dhe më nuk...

Agjencia për Siguri Kombëtare DSK, si pjesë e reformave të sistemit zbulues të sigurisë

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 20 shkurt -Qeveria në seancën e djeshme e miratoi Propozim-ligjin për Agjencinë për Siguri Kombëtare, me çfarë do të mundësojë reformimin e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) dhe më nuk...

Agjencioni për Siguri Kombëtare do të zëvendësojë DSK-në

para 3 muajve - Alsat-M

Qeveria në seancën e mbrëmshme ka votuar Propozim-Ligjin e Agjencionit për Siguri Kombëtare, me çka do të mundësohet ri-formatim të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, i cili nuk do të jetë pjesë e...

Shuhet DSK-ja, formohet Agjencia për Siguri Kombëtare

para 3 muajve - Shenja

Qeveria miratoi idenë për formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare. Në mbledhjen e mbrëmshme të ministrave dhe kryeministrit, u vendos që Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) të shuhet, ndërsa...

Agjencia për Siguri Kombëtare do të zëvendësojë DSK-në

para 3 muajve - Lajm

Qeveria në seancën e mbrëmshme ka votuar Propozim-Ligjin e Agjencisë për Siguri Kombëtare, me çka do të mundësohet ri-formatim të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, i cili nuk do të jetë pjesë e MPB-së....

Agjencia për Siguri Kombëtare do të zëvendësojë DSK-në

para 3 muajve - Tetova Sot

Qeveria në seancën e mbrëmshme ka votuar Propozim-Ligjin e Agjencisë për Siguri Kombëtare, me çka do të mundësohet ri-formatim të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, i cili nuk do të jetë pjesë e MPB-së....

SHUHET DSK-JA, FORMOHET AGJENCIA PËR SIGURI KOMBËTARE

para 3 muajve - Pa censure

Qeveria miratoi idenë për formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare. Në mbledhjen e mbrëmshme të ministrave dhe kryeministrit, u vendos që Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) të shuhet, ndërsa...

DSK do të reformohet dhe do të riemërohet në Agjencia për Siguri Nacionale

para 3 muajve - Portalb

Qeveria e Maqedonisë në seancën e djeshme e ka miratuar tekstin e ri të propozim-ligjit për Agjencinë për Siguri Nacionale, me të cilin do të mundësohet reformimi i Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim...

Nisin reformat në DSK, do të formohet Agjencia për siguri kombëtare

para 3 muajve - InfoMagazin

Qeveria në mbledhjen e sotme të 122-të e shqyrtoi dhe miratoi tekstin e Propozim-ligjit për Agjencinë e sigurisë kombëtare. Miratimi i këtij Propozim-ligji do të mundësojë reformimin e Drejtorisë për Siguri...

Nisin reformat në DSK, do të formohet Agjencia për siguri kombëtare

para 3 muajve - Telegrafi

Qeveria në mbledhjen e sotme të 122-të e shqyrtoi dhe miratoi tekstin e Propozim-ligjit për Agjencinë e sigurisë kombëtare. Miratimi i këtij Propozim-ligji do të mundësojë reformimin e Drejtorisë për Siguri...

Qeveria miraton sot formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare

para 3 muajve - Alsat-M

Qeveria në seancën e sotme pritet të miratojë ndarjen e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim nga Ministria e Brendshme. Në mesin e ligjeve që pritet të miratojë ekzekutivi janë propozim-ndryshimet në...

Qeveria miraton sot formimin e Agjencisë për Siguri Kombëtare

para 3 muajve - Lajm

Qeveria në seancën e sotme pritet të miratojë ndarjen e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim nga Ministria e Brendshme. Në mesin e ligjeve që pritet të miratojë ekzekutivi janë propozim-ndryshimet në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK