http://kariera.mk

Presidenti Trump letër Zaevit. Ja çfarë i shkruan

para 3 muajve - Tetova Sot

Presidenti amerikan Donald Trump i ka dërguar një letër Kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, duke e uruar për ‘udhëheqjen dhe përkushtimin’ për kontributin e dhënë në arritjen e Marrëveshjes...

Presidenti Trump letër Zaevit. Ja çfarë i shkruan

para 3 muajve - InfoMagazin

Presidenti amerikan Donald Trump i ka dërguar një letër Kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, duke e uruar për ‘udhëheqjen dhe përkushtimin’ për kontributin e dhënë në arritjen e Marrëveshjes...

Presidenti Trump letër Zaevit. Ja çfarë i shkruan

para 3 muajve - Ina

Presidenti amerikan Donald Trump i ka dërguar një letër Kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, duke e uruar për ‘udhëheqjen dhe përkushtimin’ për kontributin e dhënë në arritjen e Marrëveshjes...

Trampi deri te Zaevi për emrin e ri: Urime për lidershipin e guximshëm

para 3 muajve - Portalb

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA), Donald Trump në letrën që ia ka dërguar sot kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka shprehur urime për ratifikimin dhe zbatimin e Marrëveshjes...

Trump i shkruan Zaevit: Urime për lidershipin dhe përkushtimin

para 3 muajve - Aktuale

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Në vijim ju sjelli letrën e plotë të presidentit...

Trampi i shkruan letër Zaevit…

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 29 shkurt – Në emër të popullit amerikan, Ju uroj për ratifikimin dhe implementimin e Marrëveshjes së Prespës. Kjo është një arritje më historike në Ballkan pas Marrëveshjes së Dejtonit dhe dëshmon...

Trumpi letër Zaevit: Vendi juaj zë vendin e merituar në NATO

para 3 muajve - Koha.net

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka marrë një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. “Në emër të popullit amerikan, ju përgëzoj për ratifikimin...

Trampi deri te Zaevi: Maqedonia e veriut është partner i madh i SHBA-së

para 3 muajve - Nezavisen

Në emër të popullit amerikan, Ju uroj për ratifikimin dhe implementimin e Marrëveshjes së Prespës. Kjo është një arritje më historike në Ballkan pas Marrëveshjes së Dejtonit dhe dëshmon për lidershipin...

Trump letër Zaevit: Do t’ju presim si aleati i 30-të në NATO

para 3 muajve - TelegrafiMk

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump i dërgoi letër kryeministrit Zoran Zaev ku i uron për lidershipin dhe përkushtimin në zbatimit të marrëveshjes së Prespës Presidenti i Shteteve...

Trump ka një porosi për Kosovën dhe Serbinë

para 3 muajve - OraInfo

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaevit, ka marr një letër sot nga Presidenti i SHBA-së, Donald Trump. Përmes asaj letra, Trump e përgëzon për arritjen e marrëveshjes për zgjidhjen e problemit...

Presidenti Trump përshëndet arritjet e Maqedonisë së Veriut

para 3 muajve - Zëri i Amerikës

Presidenti amerikan Donald Trump i ka dërguar një letër Kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, duke e uruar për ‘udhëheqjen dhe përkushtimin’ për kontributin e dhënë në arritjen e Marrëveshjes...

Trump i shkruan Zaevit: Urime për lidershipin dhe përkushtimin

para 3 muajve - Shprehja.com

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Në vijim ju sjelli letrën e plotë të presidentit...

Trump i shkruan Zaevit: Maqedonia Veriore është partner i fuqishëm i SHBA-ve

para 3 muajve - Zhurnal

Uashington, 20 shku rt - Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Në vijim ju sjelli letrën...

Trumpi i shkruan Zaevit, por ka porosi edhe për Kosovën e Serbinë

para 3 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump i dërgoi sot kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaevit një letër në të cilën e përgëzon për arritjen e marrëveshjes për zgjidhjen e...

Trumpi i shkruan Zaevit, por ka porosi edhe për Kosovën e Serbinë

para 3 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump i dërgoi sot kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaevit një letër në të cilën e përgëzon për arritjen e marrëveshjes për zgjidhjen e...

Trump letër Zaevit: Do t’ju presim si aleati i 30-të në NATO

para 3 muajve - Telegrafi

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump i dërgoi letër kryeministrit Zoran Zaev ku i uron për lidershipin dhe përkushtimin në zbatimit të marrëveshjes së Prespës. “Në emër të popullit...

Zaev ka pranuar letër nga Trump: Urime për lidershipin dhe përkushtimin

para 3 muajve - Portalb

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump . Në vijim ju sjelli letrën e plotë të presidentit...

Trump i shkruan Zaevit: Urime për lidershipin dhe përkushtimin

para 3 muajve - Ina

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Në vijim ju sjelli letrën e plotë të presidentit...

Trump i shkruan Zaevit: Urime për lidershipin dhe përkushtimin

para 3 muajve - Alsat-M

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Në vijim ju sjelli letrën e plotë të presidentit...

Trump, mirëpret Maqedoninë si aleati i 30-të në NATO

para 3 muajve - Lajmi.net

Presindenti i Shteteve Të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump i ka dërguar një letër kryeminstrit të Maqedonisë Zoran Zaev ku e uron për lidershipin dhe përkushtimin në zbatimin e marrëveshjes së Prespës....

Trump, mirëpret Maqedoninë si aleati i 30-të në NATO

para 3 muajve - Albeu

Presindenti i Shteteve Të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump i ka dërguar një letër Kryeminstrit të Maqedonisë Zoran Zaev ku e uron për lidershipin dhe përkushtimin në zbatimin e marrëveshjes së Prespës...

Trump i shkruan Zaevit: Urime për lidershipin dhe përkushtimin

para 3 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. “Në emër të popullit amerikan, ju përgëzoj për ratifikimin...

​Trump i shkruan Zaevit: Vendi juaj do të zë vendin që i takon në Aleancën Veri-atlantike

para 3 muajve - Infokusi

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka marrë një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, njofton AlsatM. Letrën e plotë të presidentit amerikan...

Trump i shkruan Zaevit: Urime për lidershipin dhe përkushtimin

para 3 muajve - Tetova Sot

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Në vijim ju sjelli letrën e plotë të presidentit...

Trump i shkruan Zaevit: Urime për lidershipin dhe përkushtimin

para 3 muajve - InfoShqip

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Në vijim ju sjelli letrën e plotë të presidentit...

Trump i shkruan Zaevit: Urime për lidershipin dhe përkushtimin

para 3 muajve - Flaka

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Në vijim ju sjelli letrën e plotë të presidentit...

Trump i shkruan letër Zaevit: Vendet e Ballkanit të frymëzohen nga Marrëveshja e Prespës

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka marrë një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, njofton AlsatM. Letrën e plotë të presidentit amerikan...

Trump i shkruan Zaevit: Urime për lidershipin dhe përkushtimin

para 3 muajve - Lajm

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Në vijim ju sjelli letrën e plotë të presidentit...

Trump i shkruan Zaevit: Urime për lidershipin dhe përkushtimin

para 3 muajve - InfoMagazin

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Në vijim ju sjelli letrën e plotë të presidentit...

Trump i shkruan letër Zaevit: Vendet e Ballkanit të frymëzohen nga Marrëveshja e Prespës

para 3 muajve - Periskopi

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka marrë një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, njofton AlsatM. Letrën e plotë të presidentit amerikan...

​Trump i shkruan Zaevit: Vendi juaj do të zë vendin që i takon në Aleancën Veri-atlantike

para 3 muajve - KosovaPress

Letrën e plotë të presidentit amerikan Donald Trump: Në emër të popullit amerikan, ju përgëzoj për ratifikimin dhe zbatimin e Marrëveshjes së Prespës. Kjo është arritje më e madhe historike për Ballkanin...

Trump, mirëpret Maqedoninë si aleati i 30-të në NATO

para 3 muajve - Gazeta Observer

Presindenti i Shteteve Të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump i ka dërguar një letër kryeminstrit të Maqedonisë Zoran Zaev ku e uron për lidershipin dhe përkushtimin në zbatimin e marrëveshjes së Prespës....

Trump i dërgon letër Zaevit: Do t’ju presim si aleati i 30-të në NATO

para 3 muajve - Arbresh

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump i dërgoi letër kryeministrit Zoran Zaev ku i uron për lidershipin dhe përkushtimin në zbatimit të marrëveshjes së Prespës. “Në emër të popullit...

Trump i shkruan Zaevit: Urime për lidershipin dhe përkushtimin

para 3 muajve - Fakti Ditor

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Në vijim ju sjelli letrën e plotë të presidentit...

Trump i shkruan Zaevit: Urime për lidershipin dhe përkushtimin

para 3 muajve - AlbPortali

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ka pranuar një letër nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Në vijim ju sjelli letrën e plotë të presidentit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK