http://kariera.mk

Të shtëna me armë te Komuna e Parisit, plagoset një 26-vjeçar

para 2 muajve - Top Channel

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur te Komuna e Parisit në Tiranë, mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:50, ndërsa raportohet se një person ka mbetur i plagosur. Ai është E.K, 26 vjeç....

Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset në këmbë 26-vjeçari

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur te Komuna e Parisit në Tiranë, mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:50, ndërsa raportohet se një person ka mbetur i plagosur. Ai është E.K, 26 vjeç....

Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset një person

para 2 muajve - Albeu

Një person ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në zonën e Komunës së Parisit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gjik Kuqali” ndërsa raportohet se në rrethana akoma të paqarta personi është plagosur me armë...

Të shtëna me armë në Tiranë, dyshohet për të plagosur

para 2 muajve - Alsat-M

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak çaste më parë tek stadiumin “Dinamo”, ndërsa nga të dhënat e para dyshohet se ka edhe të plagosur. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gjik Kuqali”, ndërsa...

Të shtëna me armë në Tiranë. Dyshohet për të plagosur

para 2 muajve - BalkanWeb

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak çaste më parë tek stadiumin “Dinamo”, ndërsa nga të dhënat e para dyshohet  se ka edhe të plagosur. Policia ndërkohë ndodhet në vendngjarje. vijon…

Të shtëna armësh në Tiranë, një i plagosur

para 2 muajve - GazetaBlic

Rreth orës 21:50, në zonën e Komunës së Parisit ka pasur të shtëna armësh. Policia raporton se është plagosur në këmbë me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta shtetasi E.K, 26 vjeç. Sipas të njëjtave...

Plagoset me armë 26-vjeçari në Tiranë, policia jep detaje

para 2 muajve - Shekulli

Të shtëna me armë zjarri u raportuan mbrëmjen e sotme në Tiranë në zonën e “Komunës së Parisit”. Nga të shtënat me armë ka mbetur i plagosur një 26-vjeçar, me inicialet E.K. Policia bën të ditur se ngjarja...

Të shtëna me armë në Tiranë, dyshohet për të plagosur

para 2 muajve - Aktuale

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak çaste më parë tek stadiumin “Dinamo”, ndërsa nga të dhënat e para dyshohet se ka edhe të plagosur. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gjik Kuqali”, ndërsa...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, palgoset 26-vjeçari

para 2 muajve - Vizion Plus

Një 26-vjeçar është plagusr me armë zjarri mbrëmjen e kësaj të enjtje në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Komunës së Parisit, ku sipas policisë i plagosur me armë zjarri në këmbë, në rrethana ende...

Atentat në Tiranë

para 2 muajve - Opinion

Një person ka mbetur i plagosur me armë mbrëmjen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur tek Komuna e Parisit, në një kryqëzim rrugor. Personi që është qëlluar me armë ndodhet jashtë rrezikut për jetën....

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset 1 person

para 2 muajve - Shekulli

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar pak minuta më parë në Tiranë. Deri më tani mësohet se tek stadiumin “Dinamo” ka pasur të shtëna me armë dhe dyshohet se 1 person ka mbetur i plagosur. Nga të dhënat...

Plagosje me armë zjarri në Tiranë

para 2 muajve - Koha Jone

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit ” Dinamo”. Ngjarja Pak minuta më parë, në rrugën “Gjin Kuqali” në Tiranë, ka patur një përplasje...

Plagoset një 26-vjeçar në Tiranë

para 2 muajve - Infokusi

Rreth orës 21:50, në zonën e Komunës së Parisit ka pasur të shtëna armësh. Policia raporton se është plagosur në këmbë me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta shtetasi E.K, 26 vjeç. Sipas të njëjtave...

Të shtëna me armë në Tiranë, dyshohet për të plagosur

para 2 muajve - Tetova Sot

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak çaste më parë tek stadiumin “Dinamo”, ndërsa nga të dhënat e para dyshohet se ka edhe të plagosur. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gjik Kuqali”, ndërsa...

Tiranë/ Të shtëna me armë zjarri pranë stadiumit “Dinamo”, dyshohet për 1 të plagosur

para 2 muajve - Java News

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak çaste më parë tek stadiumin “Dinamo”, ndërsa nga të dhënat e para raportohet për një të plagosur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gjik Kuqali”, ndërsa një person...

Kush është Enea Keqa, 26-vjecari që u qëllua tek Komuna e Parisit në Tiranë

para 2 muajve - LajmiFundit

Policia ka thene se 26-vjeçari Enea Keqa ka mbetur i plagosur me armë tek Komuna e Parisit në Tiranë pas perplasjes mes dy grupeve. Plumbat e kanë kapur te riun në këmbë, ndërsa i riu po mjekohet në spitalin...

Atentat me armë tek komuna e Parisit, një person i plagosur

para 2 muajve - Gazeta Observer

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në orët e kësaj mbrëmjeje në zonën e njohur si “Komuna e Parisit” në Tiranë. Mësohet se një person ka mbetur i plagosur ndërsa ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00...

U qëllua me breshëri në Tiranë, policia flet për ngjarjen tek “Komuna e Parisit”

para 2 muajve - LajmiFundit

U qëllua me breshëri në Tiranë, policia flet për ngjarjen tek “Komuna e Parisit” Policia e Tiranës ka dhënë informacionin zyrtar në lidhje me ngjarjen e ndodhur tek Komuna e Parisit në Tiranë. Sipas njoftimit,...

Përplasja me armë në Tiranë/ Policia publikon emrin e të plagosurit

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Pak minuta më parë, në rrugën “Gjin Kuqali” në Tiranë, ka patur një përplasje me armë zjarri, ku për pasojë ka patur një të plagosur. ka ndodhur në rrugën “Gjik Kuqali”, ndërsa i plagosuri që ka marrë...

Të shtëna me armë në Tiranë, dyshohet për të lënduar

para 2 muajve - Arbresh

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak çaste më parë tek stadiumin “Dinamo”, ndërsa nga të dhënat e para dyshohet se ka edhe të plagosur. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gjik Kuqali”, ndërsa...

Të shtëna tek ish-stadiumi “Dinamo” qëllohet me breshëri një person

para 2 muajve - LajmiFundit

Të shtëna tek ish-stadiumi “Dinamo” qëllohet me breshëri një person Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë mbrëmjen e sotme në Tiranë. I lenduari eshte i moshes rreth 30 vjec....

Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet, dyshohet për të plagosur

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak çaste më parë tek stadiumin “Dinamo” në Tiranë, ndërsa nga të dhënat e para dyshohet  se ka edhe të plagosur. Policia ndërkohë ndodhet në vendngjarje.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK