http://kariera.mk

Gjukanoviq fajëson Shqipërinë dhe Kosovën për humbjen në Malësi

para 2 muajve - Ina

Presidenti i Malit të Zi Milo Gjukanovic fajëson ndërhyrjen e Shqipërisë dhe të Kosovës për humbjen e zgjedhjeve lokale në Malësi. Gjukanovic e ka bërë të qartë pakënaqësinë e tij në mënyrën se si zyrtarët...

Gjukanoviq kritikon ndërhyrjen e liderëve shqiptarë në zgjedhjet e Tuzit

para 2 muajve - Kallxo

Milo Gjukanoviq ka bërë të qartë pakënaqësinë e tij në mënyrën se si liderët shqiptarë dhe të Kosovës kontribuuan në humbjen e partisë së tij në zgjedhjet lokale në komunën e re të Tuzit. Presidenti malazez,...

Kallëzim penal kundër presidentit malazez

para 2 muajve - Alsat-M

Pronari i “Atlas grupit”, Dushko Knezheviq pas të cilit Mali i Zi ka nënshkruar fletë-arrest të Interpolit, ka paralajmëruar se do ta padis shefin e shtetit, Millo Gjukanoviq. Knezheviq, i cili në Mal...

Kallëzim penal kundër Millo Gjukanoviqit

para 2 muajve - Koha.mk

Podgoricë, 14 mars – Pronari i “Atlas grupit”, Dushko Knezheviq pas të cilit Mali i Zi ka nënshkruar fletë-arrest të Interpolit, ka paralajmëruar se do ta padis shefin e shtetit, Millo Gjukanoviq. Knezheviq,...

Kallëzim penal kundër Millo Gjukanoviqit

para 2 muajve - InfoMagazin

Podgoricë, 14 mars – Pronari i “Atlas grupit”, Dushko Knezheviq pas të cilit Mali i Zi ka nënshkruar fletë-arrest të Interpolit, ka paralajmëruar se do ta padis shefin e shtetit, Millo Gjukanoviq. Knezheviq,...

Mrekullia e bukur e marsit në Malësi

para 2 muajve - Tetova Sot

Gjekë Gjonaj Tre marsi i vitit 2019  do të mbetet i shënuar si një ditë feste jo vetëm për Malësinë, por  edhe për të gjithë shqiptarët.  Pse?  Për faktin se atë ditë zgjedhësit e kësaj trevë shqiptare,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK