http://kariera.mk

Gati të gjithë ish-krerët e MPB-së kanë përfunduar në burgun e Shutkës

para 2 muajve - Ina

Sasho Mijallkov, Mitko Çavkov, Gjoko Popovski, Vlladimir Hristovski, Toni Jakimovski janë ish-drejtuesit e lartë të organeve më të larta të sigurisë në Maqedoninë e Veriut që tashmë kanë përfunduar në...

Ish shefi i kabinetit të Mijallkovit, Toni Jakimovski dhe Stevo Maxhovski në paraburgim

para 2 muajve - Portalb

Toni Jakimovski është dënuar me 30 ditë paraburgim, njëlloj si Stevo Maxhovski , si ish i punësuar në DSK, kurse Kristina Josifovskës i është shqiptuar masa e kujdesit, transmeton Nova.tv , përcjell Portalb.mk...

Toni Jakimovski dhe Stevo Maxhovski shkojnë në paraburgim

para 2 muajve - Portalb

Toni Jakimovski është dënuar me 30 ditë paraburgim, njëlloj si Stevo Maxhovski , si ish i punësuar në DSK, kurse Kristina Josifovskës i është shqiptuar masa e kujdesit, transmeton Nova.tv , përcjell Portalb.mk...

Paraburgim prej 30 ditëve për Toni Jakimovskin

para 2 muajve - Alsat-M

Gjykata vendosi 30 ditë paraburgim për Toni Jakimovskit, ish-shefin e kabinetit të Shasho Mijallkovit dhe për Stevo Manxhovskin, i cili gjithashtu është i punësuar në DSK. Për Kristina Josifovskin, gjykatësi...

Prokuroria kërkon paraburgim për Toni Jakimovskin

para 2 muajve - Nezavisen

Toni Jakimovski, ish shefi i kabinetit të ish kreut të DSK-së, Sasho Mijallkov, është marrë në pyetje për një vepër të re penale lidhur me keqpërdorimin e pozitës zyrtare. Prokuroria për krim të organizuar...

Pritet vendim i Gjykatës për paraburgimin e katër pjesëtarëve të DSK-së

para 2 muajve - Alsat-M

Prokuroria ka urdhëruar për hetimin e katër personave të cilët dyshohen për keqpërdorimin e detyrëz zyrtare në DSK nga periudha praj vitit 2007 deri në vitin 2017 duke e dëmtuar buxhetin e shteti për 50...

Maqedoni/ Prokuroria kërkon burg për 4 anëtarë të DSK-së

para 2 muajve - BalkanWeb

Prokuroria Publike sot lëshoi urdhër për të zhvilluar procedurë hetimore kundër katër shtetasve maqedonas. Personat dyshohen se si punonjës të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim në Ministrinë e Brendshme...

Pritet vendim i Gjykatës për paraburgimin e katër pjesëtarëve të DSK-së

para 2 muajve - Tetova Sot

Prokuroria ka urdhëruar për hetimin e katër personave të cilët dyshohen për keqpërdorimin e detyrëz zyrtare në DSK nga periudha praj vitit 2007 deri në vitin 2017 duke e dëmtuar buxhetin e shteti për 50...

Pritet vendim i Gjykatës për paraburgimin e katër pjesëtarëve të DSK-së

para 2 muajve - Aktuale

Prokuroria ka urdhëruar për hetimin e katër personave të cilët dyshohen për keqpërdorimin e detyrëz zyrtare në DSK nga periudha praj vitit 2007 deri në vitin 2017 duke e dëmtuar buxhetin e shteti për 50...

Qindra mijë euro janë keqpërdorur nga DSK, është arrestuar Toni Jakimovski, ish shefi i kabinetit të Mijallkovit

para 2 muajve - Portalb

Prokuroria publike për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit , sot ta lëshuar urdhër për të nisur procedurë hetimore kundër katër shtetasve maqedonas. Personat dyshohen se si punonjës të Drejtorisë...

Prokuroria ka kërkuar hetim për katër të punësuar në DSK

para 2 muajve - Portalb

Prokuroria publike për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit , sot ta lëshuar urdhër për të nisur procedurë hetimore kundër katër shtetasve maqedonas. Personat dyshohen se si punonjës të Drejtorisë...

Pritet vendim i Gjykatës për paraburgimin e katër pjesëtarëve të DSK-së

para 2 muajve - Arbresh

Prokuroria ka urdhëruar për hetimin e katër personave të cilët dyshohen për keqpërdorimin e detyrëz zyrtare në DSK nga periudha praj vitit 2007 deri në vitin 2017 duke e dëmtuar buxhetin e shteti për 50...

Arre.stohet ish shefi i kabinetit të DSK-së Toni Jakimovski

para 2 muajve - Shprehja.com

Toni Jakimovski, ish shefi i kabinetit të ish kreut të DSK-së, Sasho Mijallkov, është marrë në pyetje për një vepër të re penale lidhur me keqpërdorimin e pozitës zyrtare. Siç njofton “A1on” prokuroria...

Arrestohet Toni Jakimovski për shpërdorim të parave të DSK-së

para 2 muajve - Aktuale

Katër të punësuar në DSK, mes të cilëve edhe Toni Jakimovski (ish shef i të ashtuquajturës Drejtoria e parë e DSK-së) është arrestuar nga policia në hetimet e prokurorisë për krim të organizuar dhe korrupsion...

Prokuroria kërkon paraburgim për katër pjesëtarë të DSK-së

para 2 muajve - Alsat-M

Prokuroria Publike sot lëshoi urdhër për të zhvilluar procedurë hetimore kundër katër shtetasve maqedonas. Personat dyshohen se si punonjës të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim në Ministrinë e Brendshme...

Arre.stohet ish shefi i kabinetit të DSK-së Toni Jakimovski

para 2 muajve - Ina

Toni Jakimovski, ish shefi i kabinetit të ish kreut të DSK-së, Sasho Mijallkov, është marrë në pyetje për një vepër të re penale lidhur me keqpërdorimin e pozitës zyrtare. Siç njofton “A1on” prokuroria...

Arrestohet Toni Jakimovski për shpërdorim të parave të DSK-së

para 2 muajve - Koha.mk

Shkup, 14 mars – Katër të punësuar në DSK, mes të cilëve edhe Toni Jakimovski (ish shef i të ashtuquajturës Drejtoria e parë e DSK-së) është arrestuar nga policia në hetimet e prokurorisë për krim të organizuar...

Kërkohet paraburgim për katër pjesëtarë të DSK-së

para 2 muajve - GazetaBlic

Prokuroria Publike sot lëshoi urdhër për të zhvilluar procedurë hetimore kundër katër shtetasve maqedonas. Personat dyshohen se si punonjës të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim në Ministrinë e Brendshme...

Pritet vendim i Gjykatës për paraburgimin e katër pjesëtarëve të DSK-së

para 2 muajve - Flaka

Prokuroria ka urdhëruar për hetimin e katër personave të cilët dyshohen për keqpërdorimin e detyrëz zyrtare në DSK nga periudha praj vitit 2007 deri në vitin 2017 duke e dëmtuar buxhetin e shteti për 50...

Paraburgim prej 30 ditëve për Toni Jakimovskin

para 2 muajve - InfoMagazin

Gjykata vendosi 30 ditë paraburgim për Toni Jakimovskit, ish-shefin e kabinetit të Shasho Mijallkovit dhe për Stevo Manxhovskin, i cili gjithashtu është i punësuar në DSK. Për Kristina Josifovskën, gjykatësi...

Arre.stohet ish shefi i kabinetit të DSK-së Toni Jakimovski

para 2 muajve - Tetova1

Toni Jakimovski, ish shefi i kabinetit të ish kreut të DSK-së, Sasho Mijallkov, është marrë në pyetje për një vepër të re penale lidhur me keqpërdorimin e pozitës zyrtare. Siç njofton “A1on” prokuroria...

Pritet vendim i Gjykatës për paraburgimin e katër pjesëtarëve të DSK-së

para 2 muajve - Fakti Ditor

Prokuroria ka urdhëruar për hetimin e katër personave të cilët dyshohen për keqpërdorimin e detyrëz zyrtare në DSK nga periudha praj vitit 2007 deri në vitin 2017 duke e dëmtuar buxhetin e shteti për 50...

Pritet vendim i Gjykatës për paraburgimin e katër pjesëtarëve të DSK-së

para 2 muajve - AlbPortali

Prokuroria ka urdhëruar për hetimin e katër personave të cilët dyshohen për keqpërdorimin e detyrëz zyrtare në DSK nga periudha praj vitit 2007 deri në vitin 2017 duke e dëmtuar buxhetin e shteti për 50...

Arrestohet ish shefi i kabinetit të DSK-së Toni Jakimovski

para 2 muajve - Flaka

Toni Jakimovski, ish shefi i kabinetit të ish kreut të DSK-së, Sasho Mijallkov, është marrë në pyetje për një vepër të re penale lidhur me keqpërdorimin e pozitës zyrtare. Siç njofton “A1on” prokuroria...

Prokuroria kërkon paraburgim për katër pjesëtarë të DSK-së

para 2 muajve - Flaka

Prokuroria Publike sot lëshoi urdhër për të zhvilluar procedurë hetimore kundër katër shtetasve maqedonas. Personat dyshohen se si punonjës të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim në Ministrinë e Brendshme...

Arrestohet ish shefi i kabinetit të DSK-së Toni Jakimovski

para 2 muajve - InfoShqip

Toni Jakimovski, ish shefi i kabinetit të ish kreut të DSK-së, Sasho Mijallkov, është marrë në pyetje për një vepër të re penale lidhur me keqpërdorimin e pozitës zyrtare. Siç njofton “A1on” prokuroria...

Arrestohet ish shefi i kabinetit të DSK-së Toni Jakimovski

para 2 muajve - InfoMagazin

Toni Jakimovski, ish shefi i kabinetit të ish kreut të DSK-së, Sasho Mijallkov, është marrë në pyetje për një vepër të re penale lidhur me keqpërdorimin e pozitës zyrtare. Siç njofton “A1on” prokuroria...

Prokuroria kërkon paraburgim për katër pjesëtarë të DSK-së

para 2 muajve - InfoMagazin

Prokuroria Publike sot lëshoi urdhër për të zhvilluar procedurë hetimore kundër katër shtetasve maqedonas. Personat dyshohen se si punonjës të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim në Ministrinë e Brendshme...

Kërkohet paraburgim për katër pjesëtarë të DSK-së

para 2 muajve - KosovaPress

Personat dyshohen se si punonjës të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim në Ministrinë e Brendshme kanë keqpërdorur pozitën dhe autoritetin e tyre zyrtar dhe kanë dëmtuar Buxhetin e Republikës së Maqedonisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK