http://kariera.mk

“Dështon” Alfa Romeo: Këto janë 2 veturat që ka hequr për së dyti nga tregu

para 2 muajve - InfoMagazin

Kompania prodhuese e veturave, Alfa Romeo, me origjinë nga Italia, ka tërhequr nga tregu dy modelet e reja Giulia dhe Stelvio për shkak të problemeve mekanike, përkatësisht problemit me pedalet e frenimit....

“Dështon” Alfa Romeo: Këto janë 2 veturat që ka hequr për së dyti nga tregu

para 2 muajve - Medial

“Dështon” Alfa Romeo: Këto janë 2 veturat që ka hequr për së dyti nga tregu Kompania prodhuese e veturave, Alfa Romeo, me origjinë nga Italia, ka tërhequr nga tregu dy modelet e reja Giulia dhe Stelvio...

Alfa Romeo tërheq nga tregu 60.000 vetura Giulia dhe Stelvio

para 2 muajve - BalkanWeb

Prodhuesi italian i veturave, Alfa Romeo, tërhoqi nga tregu dy modelet më të njohura për shkak të problemeve mekanike. Më shumë se 60.000 automjete të modeleve Giulia dhe Stelvio janë tërhequr nga tregu...

Alfa Romeo tërheq nga tregu 60.000 vetura Giulia dhe Stelvio

para 2 muajve - Koha.mk

Prodhuesi italian i veturave, Alfa Romeo, tërhoqi nga tregu dy modelet më të njohura për shkak të problemeve mekanike. Më shumë se 60.000 automjete të modeleve Giulia dhe Stelvio janë tërhequr nga tregu...

“Dështon” Alfa Romeo: Këto janë 2 veturat që ka hequr për së dyti nga tregu

para 2 muajve - Lajmi.net

Kompania prodhuese e veturave, Alfa Romeo, me origjinë nga Italia, ka tërhequr nga tregu dy modelet e reja Giulia dhe Stelvio për shkak të problemeve mekanike, përkatësisht problemit me pedalet e frenimit....

“Dështon” Alfa Romeo: Këto janë 2 veturat që ka hequr nga tregu

para 2 muajve - Lajmi.net

Kompania prodhuese e veturave, Alfa Romeo, me origjinë nga Italia, ka tërhequr nga tregu dy modelet e reja Giulia dhe Stelvio për shkak të problemeve mekanike, përkatësisht problemit me pedalet e frenimit....

Alfa Romeo tërheq 60.000 Giulia dhe Stelvio

para 2 muajve - Tetova Sot

Prodhuesi italian i veturave Alfa Romeo tërhoqi dy modelet e saj më të njohura për shkak të problemeve mekanike. Më shumë se 60.000 automjete të modeleve Giulia dhe Stelvio janë tërhequr nga rruga për...

Alfa Romeo tërheq nga tregu 60.000 vetura Giulia dhe Stelvio

para 2 muajve - Java News

Prodhuesi italian i veturave, Alfa Romeo, tërhoqi nga tregu dy modelet më të njohura për shkak të problemeve mekanike. Më shumë se 60.000 automjete të modeleve Giulia dhe Stelvio janë tërhequr nga tregu...

Alfa Romeo tërheq 60.000 Giulia dhe Stelvio

para 2 muajve - KosovaPress

Më shumë se 60.000 automjete të modeleve Giulia dhe Stelvio janë tërhequr nga rruga për shkak të problemeve me kontrollin e përshtatjes. Siç njoftohet nga Alfa Romeo, sistemi nuk mund të fiket kur shoferi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK