http://kariera.mk

Hamza: Suksesi i ATK-së është sukses i shtetit të Kosovës

para 2 muajve - Klan Kosova

Drejtori i Përgjithshëm i Administratës Tatimore të Kosovës, Ilir Murtezaj, ka pritur në takim Ministrin e Financave, Bedri Hamza. Të dy kanë biseduar lidhur me aktivitetet e përgjithshme të ATK-së. I...

Hamza: Suksesi i ATK-së është sukses i shtetit të Kosovës

para 2 muajve - Gazeta Observer

Drejtori i Përgjithshëm i Administratës Tatimore të Kosovës, Ilir Murtezaj, ka pritur në takim Ministrin e Financave, Bedri Hamza. Të dy kanë biseduar lidhur me aktivitetet e përgjithshme të ATK-së. I...

Hamza i ofron përkrahje ATK-së për realizimin e objektivave

para 2 muajve - Ekonomia Online

Drejtori i Përgjithshëm i Administratës Tatimore të Kosovës, Ilir Murtezaj, ka pritur sot në takim Ministrin e Financave Bedri Hamza, me të cilin ka folur rreth aktiviteteve të cilat pritet të zhvillohen...

Hamza viziton Doganen e Kosoves

para 2 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Financave, Bedri Hamza, ka vizituar Doganën e Kosovës. Ai aty është pritur nga Drejtori i përgjithshëm i Doganëa, Bahri Berisha.

Ministri Hamza i ofron përkrahje ATK-së për realizimin e objektivave

para 2 muajve - Epoka e Re

Drejtori i Përgjithshëm i Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), Ilir Murtezaj, ka pritur të premten në takim ministrin e Financave, Bedri Hamza, me të cilin ka folur rreth aktiviteteve të cilat pritet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK