http://kariera.mk

Plagos furrxhiun, arrestohet autori

para 3 muajve - Top Channel

Një konflikt pronësie ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve në Kavajë, duke lënë një person të plagosur. Plagos me armë gjahu një shtetas, identifikohet, kapet dhe arrestohet në kohë rekord nga Policia...

Plagos me armë zjarri furrxhiun, arrestohet 26-vjeçari

para 3 muajve - Albeu

Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës , rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me...

Plagos me armë gjahu pronarin e një furre buke, kapet 26-vjeçari

para 3 muajve - BalkanWeb

Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me...

Atentat pronarit të furrës së bukës, pranga 26-vjeçarit në Kavajë

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Një person ka mbetur i plagosur në Kavajës, pasi një konflikt pronësie ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve. Mësohet se një 26 vjeçar me inicialet S.T. ka qëlluar me armë në drejtim të pronarit të...

Plagos pronarin e një furre buke, kapet 26-vjeçari

para 3 muajve - Koha Jone

Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me...

Plagosi me armë gjahu pronarin e një furre buke, pranga të riut

para 3 muajve - Vizion Plus

Një 26 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kavajës mëngjesin e kësaj të premteje pasi plagosi me armë gjahu pronarin e një furre buke. Shtetasi I arrestuar është më inicalet S.T., banues në Kavajë....

Konflikti për pronën, i riu qëllon me armë gjahu pronarin e furrës në Kavajë

para 3 muajve - Shekulli

Një plagosje me armë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kavajë, ndërsa autori është arrestuar menjëherë nga policia. Burime zyrtare nga policia bëjnë të ditur se në pranga është vënë shtetasi me inicialet...

Sherri përfundon në gjak, plagoset me armë pronari i një furre buke

para 3 muajve - Koha Jone

Një sherr i ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ka përfunduar në gjak, ku pronari i një furre buke në Kavajë ka mbetur i plagosur. Si i dyshuar për ngjarjen, nga ana e policisë u bë identifikimi...

E FUNDIT/ Qëllohet me armë pronari i një furre buke në Kavajë

para 3 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Një burrë rreth 60 vjeç është plagosur me çifte në një furrë buke . Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:00 të mëngjesit . Njoftimi i Policisë së Tiranës:...

Ngjarje e rëndë në Kavajë/ Sherri në furrën e bukës, qëllohet me armë 60-vjeçari (EMRI)

para 3 muajve - Sot News

Ka degjeneruar në përdorimin e armës një konflikt mes dy personave. Policia bën me dije se ka vënë në pranga autorin e plagosjes me armë që ndodhi mëngjesin e sotëm në Kavajë, kur një26 vjeçar qëlloi me...

Plagoset me armë gjahu pronari i një furrë buke, zbulohet arsyeja!

para 3 muajve - Blitz

Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ballkanweb raporton se ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre...

KAVAJE/ Plagos me armë zjarri pronarin e një furre buke, policia prangos 26-vjeçarin

para 3 muajve - Java News

Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, rreth orës 05:00 të mëngjesi në ambientet e një furre buke. Një 26-vjeçar me...

Ngjarja në Kavajë, kapet 26-vjeçari

para 3 muajve - LajmiFundit

Një 60-vjeçar u plagos me armë gjahu në Kavajë këtë të premte. Mësohet se ndaj tij qëlloi një i ri. Ai është 26-vjeçari S.T. Ngjarja ndodhi në ambientet e një furre buke në qytet. Ngjarja dyshohet se ka...

Sherr në furrën e bukës, qëllohet me armë pronari në Kavajë

para 3 muajve - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Një burrë rreth 60 vjeç është plagosur me çifte në një furrë buke. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:15 minuta të mëngjesit të sotëm. Plagos me armë gjahu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK