http://kariera.mk

S’ka sërish gjyq për Shullazin, avokatja gjobitet për mungesën

para 2 muajve - Medial

TIRANË Nuk ka gjyq për Emiljano Shullazin. Mungesa e avokates mbrojtëse të vendosur nga shteti ka bërë që seanca për Emiljano Shullazin dhe 5 të pandehurit e tjerë të dështojë. Por Gjykata nuk ka ndenjur...

Çështja “Shullazi”/ Dështon seanca e 5-të, Gjykata e Apelit vendos të gjobisë…

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Ka dështuar sërish seanca gjyqësore në Gjykatën e Apelit për Emiljano Shullazin dhe 4 të pandehurit e tjerë. Edhe këtë herë, shkak është bërë mbrojtja, ndërsa Gjykata ka vendosur të gjobisë avokaten e...

Dështon serish seanca për Shullazin, avokatja e pëson me gjobë

para 2 muajve - Albeu

Dështon sërish seanca në Gjykatën e Apelit, ndaj Emiljano Shullazit dhe 58 të pandehurve të tjerë. Kjo ka ardhur pasi avokatja mbrojtwse e vendosur nga shteti nuk wshtw paraqitur. Nw kwtw situatw Gjykata...

S’ka sërish gjyq për Shullazin, avokatja gjobitet për mungesën

para 2 muajve - BalkanWeb

Nuk ka gjyq për Emiljano Shullazin. Mungesa e avokates mbrojtëse të vendosur nga shteti ka bërë që seanca për Emiljano Shullazin dhe 5 të pandehurit e tjerë të dështojë. Por Gjykata nuk ka ndenjur duarkryq,...

“Shullazi” shtyhet sërish, gjobë avokates që mungoi në seancë

para 2 muajve - Vizion Plus

Seanca për Emiljano Shullazin dhe grupin e tij është shtyrë sërish. Shkak I shtyrjes është bërë mungesa e avokates mbrojtëse të Gilmando Danit, e cila nuk u paraqitë në seancë. E ndodhur përballë këtij...

Dështon sërish seanca për Shullazin, Gjykata gjobit avokaten

para 2 muajve - Koha Jone

Ka dështuar për herë të pestë seanca për Emilajno Shullazin dhe grupin e tij. Shkak është bërë mungesa e avokates Eralda Brahimasi, e cila mbron kryesisht Gilmando Danin. Për këtë arsye, Gjykata ka gjobitur...

Dështon për herë të pestë seanca gjyqësore për Emiljano Shullazin, Gjykata merr vendimin e papritur

para 2 muajve - Sot News

Dështon sërish seanca në Gjykatën e  Apelit, ndaj Emiljano Shullazit dhe 4 të pandehurve të tjerë. Edhe këtë herë, shkak është bërë mbrojtja, ndërsa Gjykata vendosi të gjobisë avokaten e vendosur kryesisht...

Dështon seanca ndaj Emiljano Shullazit, Gjykata dënon avokaten

para 2 muajve - Shekulli

Për të pestën herë, seanca që zhvillohet të Krimet e Rënda ndaj Emiljano Shullazit dhe grupin e tij ka dështuar. Shkak për këtë është bërë avokatja që mbron të pandehurin Gilmando Danin, Eralda Brahimasi....

Dështon serish seanca për Emiljano Shullazin, avokatja gjobitet për mungesën

para 2 muajve - Java News

Dështon sërish seanca në Gjykatën e  Apelit, ndaj Emiljano Shullazit dhe 4 të pandehurve të tjerë. Por Gjykata nuk ka ndenjur duarkryq, pasi ka vendosur të gjobisë avokaten e vendosur kryesisht Eralda...

Gjobë avokates që mungoi, dështon sërish seanca për Shullazin

para 2 muajve - LajmiFundit

Ka dështuar për herë të pestë seanca për Emilajno Shullazin dhe grupin e tij. Shkak është bërë mungesa e avokates Eralda Brahimasi, e cila mbron kryesisht Gilmando Danin. Për këtë arsye, Gjykata ka gjobitur...

Mungon avokatja, dështon sërish seanca për Shullazin

para 2 muajve - LajmiFundit

Ka dështuar për herë të pestë seanca për Emilajno Shullazin dhe grupin e tij. Shkak është bërë mungesa e avokates Eralda Brahimasi, e cila mbron kryesisht Gilmando Danin. Për këtë arsye, Gjykata ka gjobitur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK