http://kariera.mk

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Bulqizë, një i plagosur

para 3 muajve - BalkanWeb

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Bulqizë, pranë ‘Urës së Çereneçit’. Gazetarja e ‘BalkanËeb’ , Dorjana Bezat raporton se ngjarja ka ndodhur paç çaste më parë, por ende nuk ka detaje mbi këtë ngjarje. vijon…

E shkuara e errët e të plagosurit në Bulqizë, dikur porositi 3 vrarës me pagesë

para 3 muajve - Shekulli

Të tjera detaje kanë dalë në dritë mbi ngjarjen e ndodhur sot në orën 16:30 në Bulqizë, ku Blerim Skara qëlloi në drejtim të Mirdash Osmanit, duke e lënë këtë të fundit të plagosur. Mësohet se Osmani është...

E plagosën me armë, e shkuara e errët e shënjestrës, porositi 3 vrarës me pagesë për 20-vjeçarin

para 3 muajve - Koha Jone

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar rreth orës 16:30  në Bulqizë, ku ka mbetur i plagosur një person. Sipas informacioneve paraprake, i plagosur ka mbetur Mirdash Osmani, mbi të cilin ka qëlluar...

U plagos sot në Bulqizë, e shkuara e errët e shenjestrës

para 3 muajve - Albeu

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri ditën e sotme në Bulqizë. I plagosur ka mbetur Mirdash Osmani , mbi të cilin ka qëlluar Blerim Skara i cili aktualisht është në kërkim nga autoritetet. Por...

Të shtëna me armë zjarri në Bulqizë, një i plagosur

para 3 muajve - Shekulli

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak minuta më parë në Bulqizë. Nga të dhënat e para mësohet se shtetasi Blerim Skara ka plagosur Mirdash Osmanin. Ky i fundit po merr ndihmën e duhur mjekësore në...

LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Bulqizë, plagoset një person

para 3 muajve - Albeu

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Bulqizë. Sipas informacioneve paraprake të shtënat me armë zjarri kanë tronditur zonën e"Urës së Çereneçit" ndërsa mësohet edhe identiteti i personit të...

Të shtëna me armë zjarri, plagoset një person në Bulqizë

para 3 muajve - Koha Jone

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më herët në Bulqizë, ku ka mbetur i plagosur një person. Sipas informacioneve paraprake, i plagosur ka mbetur Mirdash Osmani, mbi të cilin ka qëlluar Blerim...

Bulqizë, plagosje me armë zjarri te Ura e Çerenecit

para 3 muajve - Vizion Plus

Një person  është plagosur pasditen e kësaj të premtje në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Ura e Çerenecit, ku dyshohet se shtetasi B.S, pas një konflikti për motive të dobëta ka plagosur...

Plagosje me armë zjarri, policia zbardh motivin

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë. Ngjarja është regjistruar pranë vendit të quajtur ura e Çerencit. Parparakisht thuhet se plagosje ka ndodhur për motive të dobëta.

Prishet qetësia në Bulqizë, plagosje me armë pranë urës së Çerenecit

para 3 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në Bulqizë. Informacionet e para flasin për një plagosje me armë zjarri në vendin e quajtur “Ura e Çerenecit”. Policia thotë se plagosja ka ndodhur...

U qëllua sot, kush është bulqizaku me të shkuarën e errët

para 3 muajve - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë. Mirdash Osmani, rreth të 40-tave, u plagos pasditen e sotme në Bulqizë me armë zjarri. Autori i ngjarjes u identifikua nga policia si Blerim Skara....

Bulqizë/ Pagoi tri vrasës me pagesë, kush është i plagosuri

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Mirdash Osmani, rreth të 40-tave, u plagos pasditen e sotme në Bulqizë me armë zjarri. Autori i ngjarjes u identifikua nga policia si Blerim Skara. Edhe pse policia tha se plagosja ndodhi për motive banale,...

LAJM I FUNDIT/ Plas në Bulqizë, lëndohet rëndë një shtetas

para 3 muajve - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Bulqizë. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se ka ndodhur një plagosje. Ngjarja ka ndodhur pranë “Urës së Çereneçit” dhe nga burimet bëhet me dije...

Bulqizë/ Plagosje me armë zjarri

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Bulqizë. Një person është plagosur me armë zjarri në vendin e quajtur ura e Çerenecit. Sipas njoftimeve paraprake ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. Identiteti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK