http://kariera.mk

Fshehu dënimin, Reagon Ylli Shehu: Sulm nga LSI, jam gati të bashkëpunoj me Prokurorinë

para 2 muajve - Medial

Deputeti Ylli Shehu ka reaguar pas zbulimit të dënimit nga gjykata e Korçës, të cilin ai nuk e ka deklaruar në formularin e vetëdeklarimit për efekt të ligjit të dekriminalizimit. Në një postimi në facebook,...

Ylli Shehu i përgjigjet akuzave: Duan të më baltosin se u bëra deputet

para 2 muajve - Gazeta Observer

Pas publikimit të faktit se deputeti i ri i ardhur nga rradhët e LSI-së është dënuar për tre vepra me gjobë dhe nuk i ka deklaruar tek formulari i dekriminalizimit, ka ardhur dhe reagimi i vetë Ylli Shehut....

Rrezikon mandatin për një BMW X5 kontrabandë, reagon për herë të parë deputeti i ri i LSI-së

para 2 muajve - Sot News

Deputeti Ylli Shehu ka reaguar për herë të parë pas zbulimit të dënimit nga gjykata e Korçës, të cilin nuk e ka deklaruar në formularin e vetëdeklarimit për efekt të ligjit të dekriminalizimit. Shehu e...

Fshehu dënimin, deputeti: Sulm për të dekurajuar kandidatët e tjerë

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Deputeti Ylli Shehu ka reaguar pas zbulimit të dënimit nga gjykata e Korçës, të cilin ai nuk e ka deklaruar në formularin e vetëdeklarimit për efekt të ligjit të dekriminalizimit. Në një postimi në facebook,...

Fshehu dënimin në formularin e dekriminalizimit, Ylli Shehu: Sulm i LSI

para 2 muajve - Shekulli

Pasi u zbulua se ishte dënuar nga gjykata e Korçës, dhe këtë fakt nuk e kishte deklaruar në formularin e dekriminalizimit, nuk ka vonuar reagimi i Ylli Shehut. Përmes një postimi në “Facebook” e cilësoi...

Reagimi/ Fshehu dënimin në 2008, Ylli Shehu ‘thumbon’ LSI-në

para 2 muajve - BalkanWeb

Ylli Shehu, deputeti i ri nga listat e LSI-së, i cili u betua në Kuvend më 4 mars, ka fshehur në formularin e dekriminalizimit depozituar në KQZ. ‘Neës 24’ sot publikoi vendimi për dënimin e tij mban datën...

Fshehu dënimin, Ylli Shehu: Ligjin e kam votuar vetë, sulm nga LSI

para 2 muajve - Opinion

Ylli Shehu, deputeti i ri që u fut në Parlament nga LSI ka komentuar lajmin që doli për të, në lidhje me fshehjen e një dënimi në formularin e dekriminalizimit . Në një postim në Facebook, ai shkruan se...

Rrezikon mandatin për një BMW X5 kontrabandë, reagon për herë të parë deputeti i LSI-së Ylli Shehu

para 2 muajve - Sot News

Deputeti Ylli Shehu ka reaguar për herë të parë pas zbulimit të dënimit nga gjykata e Korçës, të cilin nuk e ka deklaruar në formularin e vetëdeklarimit për efekt të ligjit të dekriminalizimit. Shehu e...

Ylli Shehu: Që kur mora mandatin e deputetit, e dija se ndaj meje do nisnin sulmet nga LSI-ja dhe mediat pranë saj

para 2 muajve - Gazeta Tema

Deputeti Ylli Shehu ka reaguar pas raportimeve se ai ka fshehur një dënim dhe mund të preket nga ligji i dekriminalizimit. “Nuk kam asnjë dyshim që prej ditës kur vendosa të marr mandatin e deputetit,...

Rrezikon mandatin për një BMW X5, reagon për herë të parë deputeti Ylli Shehu

para 2 muajve - Sot News

Deputeti Ylli Shehu ka reaguar për herë të parë pas zbulimit të dënimit nga gjykata e Korçës, të cilin nuk e ka deklaruar në formularin e vetëdeklarimit për efekt të ligjit të dekriminalizimit. Shehu e...

Fshehu dënimin, Reagon Ylli Shehu: Sulm nga LSI, jam gati të bashkëpunoj me Prokurorinë

para 2 muajve - Tetova Sot

Deputeti Ylli Shehu ka reaguar pas zbulimit të dënimit nga gjykata e Korçës, të cilin ai nuk e ka deklaruar në formularin e vetëdeklarimit për efekt të ligjit të dekriminalizimit. Në një postimi në facebook,...

Ylli Shehu: Që kur mora mandatin e deputetit, e dija se ndaj meje do nisnin sulmet nga LSI-ja dhe mediat pranë saj

para 2 muajve - Lexo

Deputeti Ylli Shehu ka reaguar për herë të parë pas zbulimit të dënimit nga gjykata e Korçës, të cilin nuk e ka deklaruar në formularin e vetëdeklarimit për efekt të ligjit të dekriminalizimit. Shehu e...

Deputeti i ri i Kuvendit rezulton i dënuar

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Ylli Shehu, deputeti i ri nga listat e LSI-së, i cili u betua në Kuvend më 4 mars, ka fshehur në formularin e dekriminalizimit depozituar në KQZ, një dënim për kontrabandë, falsifikimit të dokumenteve...

Si e fshehu deputeti i LSI dënimin për kontrabandë dhe falsifikim

para 2 muajve - Shekulli

Deputeti i LSI-së Ylli Shehu, i cili nuk iu bind vendimit të partisë për djegien e mandatit, rezulton të ketë fshehur dënimin në formularin e dekriminalizimit të dorëzuar në KQZ. Mësohet se Shehu rezulton...

Fshehu dënimin? Shehu: LSI është hedhur në sulm për të dekurajuar ata që pranojnë mandatet

para 2 muajve - Java News

Deputeti Ylli Shehu ka reaguar për herë të parë pas zbulimit të dënimit nga gjykata e Korçës, të cilin nuk e ka deklaruar në formularin e vetëdeklarimit për efekt të ligjit të dekriminalizimit. Shehu e...

Ylli Shehu fshehu dënimin, News24 siguron vendimin e Gjykatës

para 2 muajve - BalkanWeb

Ylli Shehu, deputeti i ri nga listat e LSI-së, i cili u betua në Kuvend më 4 mars, ka fshehur në formularin e dekriminalizimit depozituar në KQZ, një denim për kontrabantë, fallsifikimit të dokumenteve...

Fshehu dënimin, del publikisht e kaluara kriminale e deputetit të ri të LSI-së

para 2 muajve - Sot News

Deputeti më i ri i LSI Ylli Shehu ka fshehur formularin e dekriminalizimit  i cili duhej depozituar në KQZ. “News 24” ka siguruar vendimin e Gjykatës së Korçës, që e gjen fajtor Shehun, i cili si dënim...

Ylli Shehu fshehu dënimin, futi BMW X5 pa doganë

para 2 muajve - Opinion

Deputetët e rinj të opozitës duket se e nisin keq “misionin” e tyre. Ylli Shehu, deputeti i ri nga listat e LSI-së ka fshehur në formularin e dekriminalizimit të depozituar në KQZ, një dënim për kontrabandë,...

Del publikisht e kaluara kriminale e deputetit të ri të LSI-së

para 2 muajve - Sot News

Deputeti më i ri i LSI Ylli Shehu ka fshehur formularin e dekriminalizimit  i cili duhej depozituar në KQZ. “News 24” ka siguruar vendimin e Gjykatës së Korçës, që e gjen fajtor Shehun, i cili si dënim...

Deputeti “opozitar” Ylli Shehaj ka fshehur dënimin nga gjykata

para 2 muajve - Koha Jone

Deputeti i futur nga lista e LSI, Ylli Shehaj, që mori mandatin në kundërshtim me vendimin politik të LSI, rezulton se ka fshehur një dënim nga gjykata e Korçës të datës 18 nentor 2008 me tre vepra penale....

Opozita e re e Ramës me deputetë të inkriminuar

para 2 muajve - Koha Jone

Ylli Shehu, deputeti i ri nga listat e LSI-së, i cili u betua në Kuvend më 4 mars, ka fshehur në formularin e dekriminalizimit depozituar në KQZ, një denim për kontrabantë, fallsifikimit të dokumenteve...

3 vepra penale? Reagon Ylli Shehu: Ky është sulm i LSI-së ….

para 2 muajve - LajmiFundit

Pas daljes së lajmi se deputeti I ri në Kuvendin e Shqipërisë nuk kishte deklaruar në formularin e dekriminalizimit të dërguar në Komisioni Qëndror të Zgjedhjeve lidhur me një dënim të marrë në vitin 2008,...

Jo 1 por 3 vepra penale! Deputeti i LSI rrezikon të humbë mandatin që mezi e mori

para 2 muajve - LajmiFundit

Ylli Shehu, deputeti i ri nga listat e LSI-së, i cili u betua në Kuvend më 4 mars, ka fshehur në formularin e dekriminalizimit depozituar në KQZ, një denim për kontrabantë, fallsifikimit të dokumenteve...

Jo 1 por 3 vepra penale! Deputeti i LSI rrezik të humbë mandatin që mezi e mori

para 2 muajve - LajmiFundit

Ylli Shehu, deputeti i ri nga listat e LSI-së, i cili u betua në Kuvend më 4 mars, ka fshehur në formularin e dekriminalizimit depozituar në KQZ, një denim për kontrabantë, fallsifikimit të dokumenteve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK