http://kariera.mk

A do të jetë Joe Biden kandidati për President në SHBA?

para 2 muajve - Lajmi.net

Ish-nënpresidenti amerikan, Joe Biden duket se po i afrohet vendimit për të hyrë në garën presidenciale dhe një vendim zyrtar mund të shpallet brenda disa javësh. Nëse zoti Biden kandidon, anketat tregojnë...

A do të jetë Joe Biden kandidati për President në SHBA?

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Ish-nënpresidenti amerikan, Joe Biden duket se po i afrohet vendimit për të hyrë në garën presidenciale dhe një vendim zyrtar mund të shpallet brenda disa javësh. Nëse zoti Biden kandidon, anketat tregojnë...

A do të jetë Joe Biden kandidati për President në SHBA?

para 2 muajve - Arbresh

Ish-nënpresidenti amerikan, Joe Biden duket se po i afrohet vendimit për të hyrë në garën presidenciale dhe një vendim zyrtar mund të shpallet brenda disa javësh. Nëse zoti Biden kandidon, anketat tregojnë...

A do të jetë Joe Biden kandidati për President në SHBA?

para 2 muajve - Gazeta Observer

Ish-nënpresidenti amerikan, Joe Biden duket se po i afrohet vendimit për të hyrë në garën presidenciale dhe një vendim zyrtar mund të shpallet brenda disa javësh. Nëse zoti Biden kandidon, anketat tregojnë...

Joe Biden pranë shpalljes së kandidaturës për president

para 2 muajve - Epoka e Re

Ish-nënpresidenti amerikan, Joe Biden duket se po i afrohet vendimit për të hyrë në garën presidenciale dhe një vendim zyrtar mund të shpallet brenda disa javësh. Nëse Biden kandidon, anketat tregojnë...

A do të jetë Joe Biden kandidati për President në SHBA?

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Ish-nënpresidenti amerikan, Joe Biden duket se po i afrohet vendimit për të hyrë në garën presidenciale dhe një vendim zyrtar mund të shpallet brenda disa javësh. Nëse zoti Biden kandidon, anketat tregojnë...

Beto O’Rourke shpreson të sjellë energji tek demokratët

para 2 muajve - Zëri i Amerikës

Ish-ligjvënësi nga Teksasi, Beto O'Rourke, është një tjetër politikan që hynë në garë për të marrë emërimin e partisë demokrate si kandidat i saj për zgjedhjet presidenciale të vitit 2020. Në këtë garë...

Beto O’Rourke shpreson të sjellë energji tek demokratët

para 2 muajve - Tetova Sot

Ish-ligjvënësi nga Teksasi, Beto O’Rourke, është një tjetër politikan që hynë në garë për të marrë emërimin e partisë demokrate si kandidat i saj për zgjedhjet presidenciale të vitit 2020. Në këtë garë...

Joe Biden pranë shpalljes së kandidaturës për president

para 2 muajve - Opinion

Ish-zëvendëspresidenti amerikan, Joe Biden duket se do të marrë pjesë në garën presidenciale, por një vendim zyrtar mund të shpallet brenda disa javësh. Nëse Biden kandidon, sondazhet tregojnë se ai do...

Beto O’Rourke nis rrugëtimin për president të SHBA

para 2 muajve - Alsat-M

Ish-kongresmeni i Teksasit, Beto O’Rourke deklaroi publikisht se do të kërkojë emërimin demokrat për kandidat në presidencialet e 2020-tës, duke i dhënë fund kështu muaj të tërë spekullimesh mbi vendimin...

Joe Biden pranë shpalljes së kandidaturës për president

para 2 muajve - Zëri i Amerikës

Ish-nënpresidenti amerikan, Joe Biden duket se po i afrohet vendimit për të hyrë në garën presidenciale dhe një vendim zyrtar mund të shpallet brenda disa javësh. Nëse zoti Biden kandidon, anketat tregojnë...

Beto O’Rourke nis rrugëtimin për President i SHBA

para 2 muajve - Top Channel

Ish-kongresmeni i Teksasit, Beto O’Rourke deklaroi publikisht se do të kërkojë emërimin demokrat për kandidat në presidencialet e 2020-tës, duke i dhënë fund kështu muaj të tërë spekullimesh mbi vendimin...

Preidencialet, demokrati O’Rourke shpall kandidaturën

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Ish ligjvënësi Beto O’Rourke, nga Teksasi, që fitoi popullaritet në shkallë kombëtare me betejën e tij të gjatë zgjedhore kundër senatorit amerikan, Ted Cruz vitin e kaluar, shpalli të enjten se do të...

Beto O’Rourke nis rrugëtimin për President të SHBA-së

para 2 muajve - Lajmi.net

Ish-kongresmeni i Teksasit, Beto O’Rourke deklaroi publikisht se do të kërkojë emërimin demokrat për kandidat në presidencialet e 2020-tës, duke i dhënë fund kështu muaj të tërë spekullimesh mbi vendimin...

Beto O’Rourke, kandidat potencial për President të SHBA-ve pas Trumpit

para 2 muajve - OraInfo

Beto O’Rourke ka deklaruar publikisht se do të kandidojë për President të Amerikës në zgjedhjet presidenciale të 2020-tës. Ylli në rritje i demokrateve fitoi popullaritet në shkallë kombëtare me betejën...

Beto O’Rourke nis rrugëtimin për President i SHBA

para 2 muajve - Lajmi.net

Ish-kongresmeni i Teksasit, Beto O’Rourke deklaroi publikisht se do të kërkojë emërimin demokrat për kandidat në presidencialet e 2020-tës, duke i dhënë fund kështu muaj të tërë spekullimesh mbi vendimin...

Ish-kongresmeni i Teksasit nis rrugëtimin për President i SHBA

para 2 muajve - Gazeta Tema

Ish-kongresmeni i Teksasit, Beto O’Rourke deklaroi publikisht se do të kërkojë emërimin demokrat për kandidat në presidencialet e 2020-tës, duke i dhënë fund kështu muaj të tërë spekullimesh mbi vendimin...

Joe Biden pranë shpalljes së kandidaturës për president

para 2 muajve - Illyria

Ish-nënpresidenti amerikan, Joe Biden duket se po i afrohet vendimit për të hyrë në garën presidenciale dhe një vendim zyrtar mund të shpallet brenda disa javësh. Nëse zoti Biden kandidon, anketat tregojnë...

Zgjedhjet presidenciale amerikane, O’Rourke shpall kandidaturën e tij

para 2 muajve - Medial

Politikani demokrat Beto O’Rourke, është kandidati i radhës në zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në 2020-n. Ai konfirmoi sfidën ndaj kreut  të Shtëpisë së Bardhë Trump nga qyteti...

Presidencialet në SHBA, Beto O’Rourke nis rrugëtimin në kampin demokrat

para 2 muajve - Java News

Ish-kongresmeni i Teksasit, Beto O’Rourke deklaroi publikisht se do të kërkojë emërimin demokrat për kandidat në presidencialet e 2020-tës, duke i dhënë fund kështu muaj të tërë spekullimesh mbi vendimin...

Preidencialet, demokrati O’Rourke shpall kandidaturën

para 2 muajve - Gazeta e re

Ish ligjvënësi Beto O’Rourke, nga Teksasi, që fitoi popullaritet në shkallë kombëtare me betejën e tij të gjatë zgjedhore kundër senatorit amerikan, Ted Cruz vitin e kaluar, shpalli të enjten se do të...

Demokrati Beto O’Rourke do të garojë për president të SHBA-së

para 2 muajve - Aktuale

Beto O’Rourke, tri mandate kongresist i Partisë Demokratike, tha se do të garojë për president të Shteteve të Bashkuara më 2020. O’Rourke, 46 vjeç nga Teksasi, pritet të shfrytëzojë famën që ka fituar...

O’Rourke synon kandidimin për zgjedhjet presidenciale në SHBA

para 2 muajve - Zëri i Amerikës

Beto O'Rourke, nga Teksasi, që fitoi popullaritet në shkallë kombëtare me betejën e tij të gjatë zgjedhore kundër senatorit amerikan, Ted Cruz, vitin e kaluar, i tha një stacioni televiziv të Teksasit...

Demokrati Beto O’Rourke do të garojë për president të SHBA-së

para 2 muajve - Telegrafi

Foto-Reuters

O’Rourke synon kandidimin për zgjedhjet presidenciale në SHBA

para 2 muajve - Lexo

Beto O’Rourke, nga Teksasi, që fitoi popullaritet në shkallë kombëtare me betejën e tij të gjatë zgjedhore kundër senatorit amerikan, Ted Cruz, vitin e kaluar, i tha një stacioni televiziv të Teksasit...

Edhe një demokrat i hyn garës për president të SHBA-së

para 2 muajve - Koha.net

Pas disa muajsh spekulimesh, ish-kongresisti i Teksasit, Robert “Beto” O'Rourke, pritet që zyrtarisht të shpallë kandidaturën e tij për president të SHBA-së në zgjedhjet e vitit 2020. Demokrati, që cilësohet...

Beto O’Rourke do të kandidojë për president të Amerikës

para 2 muajve - Klan Kosova

Ish-kongresisti i Teksasit Robert “Beto” O’Rourke pritet të zyrtarizojë kandidaturën per president në zgjedhjet e 2020-ës në SHBA. Demokrati ka thënë për një tlevizion lokal se do t’i bashkohet garës për...

Beto O’Rourke pritet të kandidojë për president të SHBA-ve

para 2 muajve - RTV 21

Beto tha se do t’i bashkohet garës Pas disa muajsh spekulimesh, ish-kongresmeni i Teksasit, Robert “Beto” O’Rourke, pritet që zyrtarisht të shpallë kandidaturën e tij për president të SHBA-ve në zgjedhjet...

Zgjedhjet presidenciale të vitit 2020, demokratët kanë një tjetër kandidat

para 2 muajve - Opinion

Beto O’Rourke do të kandidojë në zgjedhjet amerikane të vitit 2020. Sipas asaj që ka deklaruar vetë në televizionin lokal të qytetit të tij El Paso, zyrtarizmi do bëhet në orët në vijim. “Jam i lumtur...

Demokrati Beto O'Rourke do të garojë për president të SHBA-së

para 2 muajve - Evropa e Lirë

Beto O'Rourke, tri mandate kongresist i Partisë Demokratike, tha se do të garojë për president të Shteteve të Bashkuara më 2020. O'Rourke, 46 vjeç nga Teksasi, pritet të shfrytëzojë famën që ka fituar...

Demokrati Beto O’Rourke do të garojë për president të SHBA-së

para 2 muajve - Lajmi.net

Beto O'Rourke, tri mandate kongresist i Partisë Demokratike, tha se do të garojë për president të Shteteve të Bashkuara më 2020. O’Rourke, 46 vjeç nga Teksasi, pritet të shfrytëzojë famën që ka fituar...

Gara për president në SHBA, demokrati O’Rourke njofton kandidimin

para 2 muajve - Vizion Plus

Beto O’Rourke, tri mandate kongresist i Partisë Demokratike, tha se do të garojë për president të Shteteve të Bashkuara më 2020. O’Rourke, 46 vjeç nga Teksasi, pritet të shfrytëzojë famën që ka fituar...

Beto O’Rourke shpalli kandidaturën për zgjedhjet presidenciale në SHBA

para 2 muajve - KosovaPress

“Jam shumë krenar për atë së çfarë është dhe përfaqëson El Paso”, shkroi ai në një tekst për stacionin televiziv KTSM. “Kjo është arsyeja kryesore përse do të kandidoj”. Zoti O’Rourke i shtohet listës...

Demokrati Beto O’Rourke do të garojë për president të SHBA-së

para 2 muajve - InfoMagazin

Beto O’Rourke, tri mandate kongresist i Partisë Demokratike, tha se do të garojë për president të Shteteve të Bashkuara më 2020. O’Rourke, 46 vjeç nga Teksasi, pritet të shfrytëzojë famën që ka fituar...

Beto O’Rourke do të garojë për president të ShBA-së

para 2 muajve - Epoka e Re

Beto O’Rourke, tri mandate kongresist i Partisë Demokratike, ka bërë me dije se do të garojë për president të Shteteve të Bashkuara Amerikës në zgjedhjet e vitit 2020. O’Rourke, 46 vjeç nga Teksasi, pritet...

Ky është demokrati tjetër që garon për President, sfidon Joe Bidenin dhe Bernie Sandersin

para 2 muajve - Periskopi

Beto O’Rourke, tri mandate kongresist i Partisë Demokratike, tha se do të garojë për president të Shteteve të Bashkuara më 2020. O’Rourke, 46 vjeç nga Teksasi, pritet të shfrytëzojë famën që ka fituar...

Demokrati Beto O’Rourke do të garojë për president të SHBA-së

para 2 muajve - Gazeta Observer

Beto O’Rourke, tri mandate kongresist i Partisë Demokratike, tha se do të garojë për president të Shteteve të Bashkuara më 2020. O’Rourke, 46 vjeç nga Teksasi, pritet të shfrytëzojë famën që ka fituar...

Beto O'Rourke pritet të shpallë kandidaturën për president të SHBA-ve

para 2 muajve - KosovaPress

Demokrati që cilësohet si një yll në ngritje i tha një televizioni në vendin e tij të lindjes se do t’i bashkohet garës për të rrëzuar presidentin aktual Donald Trump. 46-vjeçari O'Rourke bëhet demokrati...

Demokrati Beto O’Rourke do të garojë për president të SHBA-së

para 2 muajve - Ekonomia Online

Beto O’Rourke, tri mandate kongresist i Partisë Demokratike, tha se do të garojë për president të Shteteve të Bashkuara më 2020. O’Rourke, 46 vjeç nga Teksasi, pritet të shfrytëzojë famën që ka fituar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK