http://kariera.mk

Bllokimi i Facebook favorizoi kompaninë rivale

para 2 muajve - Ina

Bllokimi prej më shumë se 14 orë i Facebook dhe rrjeteve të saj sociale Instagram dhe Whatsapp, fuqizoi një kompani tjetër rivale. Aplikacioni i komunikimit “Telegram”, rivali i Whatsapp, regjistroi 3...

Bllokimi i Facebook favorizoi kompaninë rivale

para 2 muajve - Medial

Bllokimi prej më shumë se 14 orë i Facebook dhe rrjeteve të saj sociale Instagram dhe Whatsapp, fuqizoi një kompani tjetër rivale. Aplikacioni i komunikimit “Telegram”, rivali i Whatsapp, regjistroi 3...

Telegram fiton 3 milionë përdorues të rinj brenda 24 orëve

para 2 muajve - Koha Jone

Sistemi i mesazheve ‘Telegram’, i cili ka në fokus privacinë ka shtuar të paktën 3 milionë përdorues të rinj. Themeluesi dhe CEO i Telegram, Pavel Durov lajmëroi regjistrimin masiv në kanalin e tij, të...

Telegram fiton 3 milionë përdorues të rinj brenda 24 orëve

para 2 muajve - BalkanWeb

Sistemi i mesazheve ‘Telegram’ , i cili ka në fokus privacinë ka shtuar të paktën 3 milionë përdorues të rinj. Themeluesi dhe CEO i Telegram, Pavel Durov lajmëroi regjistrimin masiv në kanalin e tij, të...

Telegram i shtohen 3 milionë përdorues të rinj gjatë ndërprerjes së shërbimit të Facebook ditën e djeshme

para 2 muajve - Medial

Tre milion përdorues të rinj u regjistruan në Telegram në 24 orët e fundit gjatë momenteve që Facebook, Facebook Messenger, Instagram dhe WhatsApp po përjetonin ndërprerje të shërbimit në mbarë botën....

Telegram i shtohen 3 milionë përdorues të rinj gjatë ndërprerjes së shërbimit të Facebook ditën e djeshme

para 2 muajve - Gazeta Liria

Telegram është shërbim i ngjashëm i WhatsApp dhe ofron komunikim të enkriptuar. Aktualisht shërbimi mbahet në këmbë me donacione dhe jo reklama siç vepron Facebook. Tre milion përdorues të rinj u regjistruan...

Telegrami përfiton 3 milionë përdorues të rinj nga rënia e Facebookut

para 2 muajve - Koha.net

Platforma e mesazheve “Telegram” pretendon të ketë pasur një vërshim përdoruesish të rinj gjatë periudhës sa shërbimi për mesazhe i rivalit Facebook pati rënie gjatë ditës së djeshme. Në një mesazh dërguar...

Telegram i shtohen 3 milionë përdorues të rinj gjatë ndërprerjes së shërbimit të Facebook ditën e djeshme

para 2 muajve - Insajderi

Telegram është shërbim i ngjashëm i WhatsApp dhe ofron komunikim të enkriptuar. Aktualisht shërbimi mbahet në këmbë me donacione dhe jo reklama siç vepron Facebook. Tre milion përdorues të rinj u regjistruan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK