http://kariera.mk

Merkel: Sulmi ndaj myslimanëve – sulm ndaj shoqërisë tolerante

para 2 muajve - TelegrafiMk

Si pasojë e sulmeve me armë zjarri në dy xhami në Zelandë të Re, 49 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 45 persona janë lënduar, transmeton Klan Kosova. Për këtë sulm ka reaguar edhe kancelaria,...

U kërkohet mediave të heqin videot e sulmit në Zelandë të Re

para 2 muajve - Iliria News

Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar u ka kërkuar të gjitha mediumeve që t’u shmangen videove që shfaqin sulmin e tmerrshëm ndaj myslimanëve në Zelandën e Re. Kjo kërkesë erdhi pasi që njëri nga sulmuesit...

Merkel: Sulmi ndaj myslimanëve – sulm ndaj shoqërisë së hapur dhe tolerante

para 2 muajve - Klan Kosova

Si pasojë e sulmeve me armë zjarri në dy xhami në Zelandë të Re, 49 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 45 persona janë lënduar, transmeton Klan Kosova. Për këtë sulm ka reaguar edhe kancelaria,...

Qeveria britanike u kërkon mediave të heqin videot e sulmit në Zelandë të Re

para 2 muajve - Klan Kosova

Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar u ka kërkuar të gjitha mediumeve që t’u shmangen videove që shfaqin sulmin e tmerrshëm ndaj myslimanëve në Zelandën e Re. Kjo kërkesë erdhi pasi që njëri nga sulmuesit...

U kërkohet mediave të heqin videot e sulmit në Zelandë të Re

para 2 muajve - Lajmi.net

Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar u ka kërkuar të gjitha mediumeve që t’u shmangen videove që shfaqin sulmin e tmerrshëm ndaj myslimanëve në Zelandën e Re. Kjo kërkesë erdhi pasi që njëri nga sulmuesit...

May dhe Macron shprehin ngushëllime për viktimat në Zelandën e Re

para 2 muajve - InfoShqip

Kryeministrja britanike, Theresa May ka shprehur ngushëllime në llogarinë e saj në Twitter në emër të të gjithë Mbretërisë së Bashkuar për viktimat e rëna në Zelandën e Re. Postimi i saj: Në emër të Mbretërisë...

Reagon Bill Klinton pas sulmit në Zelandën e re

para 2 muajve - Insajderi

Ish presidenti i Amerikës Bill Klinton ka shprehur ngushëllimet e tij për aktin terrorist që ndodhi në Zelandën e Re, shkruan Insajderi. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Klinton ka shkruar...

Merkel: Sulmi ndaj myslimanëve – sulm ndaj shoqërisë së hapur dhe tolerante

para 2 muajve - Infokusi

Si pasojë e sulmeve me armë zjarri në dy xhami në Zelandë të Re, 49 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 45 persona janë lënduar, transmeton Klan Kosova. Për këtë sulm ka reaguar edhe kancelaria,...

Ylli i ragbit nuk fsheh lotët për sulmin në xhamitë e Zelandës së Re

para 2 muajve - Shenja

Ylli i ragbit Sonny Bill Williams, i tronditur thellë dërgoi sot lutjet e tij viktimave të sulmit të dyfishtë të armatosur në xhamitë në Christchurch të Zelandës së Re, duke mos fshehur lotët në një video,...

Theresa May dënon sulmin e dhunshëm në Zelandë të Re

para 2 muajve - Alsat-M

Si pasojë e sulmeve me armë zjarri në dy xhami në Zelandë të Re, 49 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 45 persona janë lënduar. Rastin e ka dënuar edhe kryeministrja e Britanisë, Theresa May. “Në...

U kërkohet mediave të heqin videot e sulmit në Zelandë të Re

para 2 muajve - Tetova Sot

everia e Mbretërisë së Bashkuar u ka kërkuar të gjitha mediumeve që t’u shmangen videove që shfaqin sulmin e tmerrshëm ndaj myslimanëve në Zelandën e Re. Kjo kërkesë erdhi pasi që njëri nga sulmuesit i...

May dhe Macron shprehin ngushëllime për viktimat në Zelandën e Re

para 2 muajve - Arbresh

Kryeministrja britanike, Theresa May ka shprehur ngushëllime në llogarinë e saj në Twitter në emër të të gjithë Mbretërisë së Bashkuar për viktimat e rëna në Zelandën e Re. Postimi i saj: Në emër të Mbretërisë...

Britania ua kërkon mediave të heqin videot e sulmit terrorist në Zelandë të Re

para 2 muajve - Periskopi

Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar u ka kërkuar të gjitha mediumeve që t’u shmangen videove që shfaqin sulmin e tmerrshëm ndaj myslimanëve në Zelandën e Re. Kjo kërkesë erdhi pasi që njëri nga sulmuesit...

U kërkohet mediave të heqin videot e terrorit në Zelandë të Re

para 2 muajve - Insajderi

Kjo kërkesë erdhi pasi që njëri nga sulmuesit i njohur si Brenton Tarrant, e filmoi veten pak para se të kryejë sulmin terrorist ku mbetën të vdekur 49 persona, shkruan The Independent. Pastaj e njëjta...

Theresa May dënon sulmin e dhunshëm në Zelandë të Re

para 2 muajve - Klan Kosova

Si pasojë e sulmeve me armë zjarri në dy xhami në Zelandë të Re, 49 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 45 persona janë lënduar. Rastin e ka dënuar edhe kryeministrja e Britanisë, Theresa May. “Në...

Galatasaray, skuadra e parë që bashkohet me dhimbjet e viktimave në Zelandën e Re

para 2 muajve - Lajmi.net

Një sulm i tmerrshëm terrorist ka ndodhur në një xhami në Zelandën e Re, ku kanë mbetur të vdekur 49 persona. Një terrorist 28 vjeçar australian ka kryer sulm në një xhami në Zelandën e Re, duke vrarë...

U kërkohet mediave të heqin videot e gjithë asaj që ndodhi në Zenlandën e Re.

para 2 muajve - Bota Press

Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar u ka kërkuar të gjitha mediumeve që t’u shmangen videove që shfaqin sulmin e tmerrshëm ndaj myslimanëve në Zelandën e Re. Kjo kërkesë erdhi pasi që njëri nga sulmuesit...

Sulmi në Zelandë të Re, trenat dhe autobusët nuk po funksionojnë

para 2 muajve - Klan Kosova

Si pasojë e sulmeve me armë zjarri në dy xhami në Zelandë të Re, 40 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 45 persona janë lënduar. Për shkak të kësaj situate, stacioni Britomart dhe gjërat tjera përreth...

U kërkohet mediave të heqin videot e sulmit në Zelandë të Re

para 2 muajve - Fol

Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar u ka kërkuar të gjitha mediumeve që t’u shmangen videove që shfaqin sulmin e tmerrshëm ndaj myslimanëve në Zelandën e Re. Kjo kërkesë erdhi pasi që njëri nga sulmuesit...

Ylli i ragbit nuk fsheh lotët për sulmin në xhamitë e Zelandës së Re

para 2 muajve - Gazeta e re

Sonny Bill Williams, i tronditur thellë nga sulmet mbi dy xhamitë në Christchurch ka dërguar lutjet e tij për viktimat përmes një videoje. Ylli i ragbit Sonny Bill Williams, i tronditur thellë dërgoi sot...

Sulmi në Zeland të Re, trenat dhe autobusët nuk po funksionojnë

para 2 muajve - Klan Kosova

Si pasojë e sulmeve me armë zjarri në dy xhami në Zelandë të Re, 40 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 45 persona janë lënduar. Për shkak të kësaj situate, stacioni Britomart dhe gjërat tjera përreth...

Theresa May dënon sulmin terrorist në Zelandë të Re

para 2 muajve - Shenja

Si pasojë e sulmeve terroriste me armë zjarri në dy xhami në Zelandë të Re, 49 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 45 persona janë lënduar. Aktin terrorist e ka dënuar edhe kryeministrja e Britanisë,...

Theresa May dënon sulmin e dhunshëm në Zelandë të Re

para 2 muajve - InfoMagazin

Si pasojë e sulmeve me armë zjarri në dy xhami në Zelandë të Re, 49 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 45 persona janë lënduar. Rastin e ka dënuar edhe kryeministrja e Britanisë, Theresa May. “Në...

Galatasaray, skuadra e parë që bashkohet me dhimbjet e viktimave në Zelandën e Re

para 2 muajve - Gazeta Observer

Një sulm i tmerrshëm terrorist ka ndodhur në një xhami në Zelandën e Re, ku kanë mbetur të vdekur 49 persona. Një terrorist 28 vjeçar australian ka kryer sulm në një xhami në Zelandën e Re, duke vrarë...

Theresa May dënon sulmin e dhunshëm në Zelandë të Re

para 2 muajve - Ekonomia Online

Si pasojë e sulmeve me armë zjarri në dy xhami në Zelandë të Re, 49 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 45 persona janë lënduar. Rastin e ka dënuar edhe kryeministrja e Britanisë, Theresa May. “Në...

Sulmi në Zeland të Re, trenat dhe autobusët nuk po funksionojnë

para 2 muajve - Ekonomia Online

Si pasojë e sulmeve me armë zjarri në dy xhami në Zelandë të Re, 40 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 45 persona janë lënduar. Për shkak të kësaj situate, stacioni Britomart dhe gjërat tjera përreth...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK