http://kariera.mk

Digjet një automjet në Vlorë, policia heton për shkaqet

para 3 muajve - Top Channel

Një automjet është djegur mbrëmë në lagjen “Lirim”, të qytetit të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Zigur Lelo, ndërsa mjeti tip Opel Vectra, me targë VL 7522 C është shkrumbuar në pjesën më të madhe...

Digjet makina në Vlorë, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

para 3 muajve - BalkanWeb

(Foto ilustrim) Një makinë është përfshirë nga flakët gjatë mbrëmjes së kaluar në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Lirim’ dhe mësohet se makina e djegur është tip ‘Opel Vectra’ me targa...

Digjet një automjet në Vlorë, policia heton për shkaqet

para 3 muajve - Klan Kosova

Një automjet është djegur mbrëmë në lagjen “Lirim”, të qytetit të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Zigur Lelo, ndërsa mjeti tip Opel Vectra, me targë VL 7522 C është shkrumbuar në pjesën më të madhe...

Djegia e makinave në Vlorë por kthehet në normalitet

para 3 muajve - Vizion Plus

Djegia e makinave është kthyer thuajse në një ngjarje krejt e zakonshme në qytetin e Vlorës. Një tjetër makinë është djegur mengjesin e kësaj të shtune në qytetin bregdetar. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Shkrumbohet gjatë natës një tjetër makinë në Vlorë

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Një makinë e cila ishte e parkuar, është shkrumbuar gjatë natës në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Lirim”, ku makina e djegur është një ‘Opel Vectra’ me targa VL 7522 C. Mësohet se mjeti...

Shkrumbohet gjatë natës një veturë

para 3 muajve - RTV 21

Dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme Një automjet është djegur gjatë natës në qytetin e Vlorës në Shqipëri. Sipas policisë, makina Opel Vectra me targa VL 7522 C është djegur në lagjen “Lirim”. Makina...

E FUNDIT/ Digjet makina në Vlorë, ku dyshon policia

para 3 muajve - Albeu

Gjatë natës një makinë në qytetin e Vlorës është shkrumbuar nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Lirimi", ndërsa makina tip "Opel" ka qënë në pronësi të shtetasit G.H. Nga hetimet e para flitet per...

E kishte parkuar para shtëpisë, shkrumbohet makina në Vlorë

para 3 muajve - Sot News

Një automjet është djegur në qytetin e Vlorës. Sipas policisë, makina Opel Vectra me targa VL 7522 C është djegur në lagjen "Lirim". Makina është në pronësi të shtetasit me iniciale G.H., ndërsa dyshohet...

Shkrumbohet makina në Vlorë, kujt i përkiste dhe çfarë dyshohet

para 3 muajve - Koha Jone

Shkrumbohet natën e mbrëmshme një automjet në qytetin e Vlorës. Mësohet se makina e djegur është Opel Vectra me targa VL 7522 C dhe është djegur në lagjen “Lirimi”. Ajo ka qenë e parkuar ne rrugën “Zigur...

Vlorë, shkrumbohet gjatë natës një makinë

para 3 muajve - Java News

Një makinë e cila ishte e parkuar, është shkrumbuar gjatë natës në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Lirim”, ku makina e djegur është një ‘Opel Vectra’ me targa VL 7522 C. Mësohet se mjeti...

Sërish zjarrvënie në Vlorë, digjet natën makina e Gëzim Harunit

para 3 muajve - LajmiFundit

Nje tjeter zjarrvenie e qellimshme ka ndodhur diten e sotme ne Vlore. Një automjet është djegur mbrëmë në lagjen “Lirim”, ben me dije policia e qytetit të Vlorës. Sipas te dhenave paraprake, mesohet se...

Digjet një automjet në Vlorë, policia heton për shkaqet

para 3 muajve - Ekonomia Online

Një automjet është djegur mbrëmë në lagjen “Lirim”, të qytetit të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Zigur Lelo, ndërsa mjeti tip Opel Vectra, me targë VL 7522 C është shkrumbuar në pjesën më të madhe...

Digjet një automjet në Vlorë, policia heton për shkaqet

para 3 muajve - Arbresh

Një automjet është djegur mbrëmë në lagjen “Lirim”, të qytetit të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Zigur Lelo, ndërsa mjeti tip Opel Vectra, me targë VL 7522 C është shkrumbuar në pjesën më të madhe...

Digjet makina në Elbasan, ja dyshimet e policisë

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një automjet tip “Shevrolet” është djegur në lagjen “5 Maj” në qytetin e Elbasanit. Ngjarja është regjistruar në orët e para të mëngjesit. Mjeti me targa AA186 KF ishte parkuar pranë shtëpisë teksa ka...

I vihet flaka një makine në Elbasan, policia dyshon se …

para 3 muajve - LajmiFundit

Një automjet tip “Shevrolet” është djegur në lagjen “5 Maj” në qytetin e Elbasanit. Ngjarja është regjistruar në orët e para të mëngjesit. Mjeti me targa AA186 KF  ishte parkuar pranë shtëpisë teksa ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK