http://kariera.mk

Monika Kryemadhi që herët në LSI, gati për protestën e sotme

para 2 muajve - Koha Jone

Monika Kryemadhi, ka shkuar shumë herët sot në LSI. Ajo po merret që në orët e para të kësaj Dite të Madhe me organizimin dhe lidhjen me çdo degë të LSI. Sot PD dhe LSI si dhe opozita shqiptare kanë bërë...

3 orë para protestës, befason me lëvizjen Monika Kryemadhi

para 2 muajve - Sot News

Opozita ka thirrur sot një protestë, kundër qeverisë së kryeministri Edi Rama.  Tubimi është parashikuar të nisë në orën 11 përpara kryeministrisë. Monika Kryemadhi ka mbërritur herët në godinën e LSI-së...

Kryemadhi-Ramës: Mos guxo të fyesh Zotin që mbron shqiptarët

para 2 muajve - Medial

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në takimin e kësaj të premtje me stukturat e partisë në Kamës i është përgjigjur kryeministrit Rama për batutat e përdorura prej tij në takimin e sotëm në Berat, i cili...

‘Të ikë bashkë me brekushet’, Kryemadhi ‘rebelohet’ ndaj Ramës

para 2 muajve - BalkanWeb

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka replikuar në distancë me kryeministrin Edi Rama, ku ky i fundit ka ironizuar me thirrjet që Kryemadhi ka bërë ndaj zotit për të ruajtur shqiptarët nga fenomeni i...

Kryemadhi: Me lutjet e mia në Zot do i shpëtoj shpirtin Ramës

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Kryetarja  e LSI ishte pasditen e sotme në Kamzë. Gjatë fjalës së saj ajo iu drejtua Edi Ramës, duke thënë se ai ka problem pse ajo beson në Zot, duke i thënë se beson më shumë seç duhet të besojë një...

Kryemadhi-Ramës: Mos guxo të fyesh Zotin që mbron shqiptarët

para 2 muajve - Vizion Plus

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në takimin e kësaj të premtje me stukturat e partisë në Kamës i është përgjigjur kryeministrit Rama për batutat e përdorura prej tij në takimin e sotëm në Berat, i cili...

Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Mos guxo të fyesh Zotin që mbron shqiptarët

para 2 muajve - Koha Jone

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi i ka kthyer përgjigje kryeministrit Rama për batutat e përdorura prej tij në takimin e sotëm në Berat, i cili ironizoi shenjtorët e besimit bektashian. Gjatë fjalës...

Kryemadhi: Nesër tregojmë se jemi të fortë, Edi Rama në ikje

para 2 muajve - BalkanWeb

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi foli nga Kamza, ku mbajti takim me strukturat e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Ajo tha se vendi ka në krye një qeveri të lidhur me grupe kriminale, ndërsa shtoi se papunësia...

Monika Kryemadhi- Ramës: Ti ke një problem me mua pse besoj fort tek Zoti, por unë lutem që të laj mëkatet e prindërve të tu

para 2 muajve - Gazeta Tema

Monika Kryemadhi i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, gjatë një takimi që ka mbajtur me militantët e LSI-së në Kamëz. Kryemadhi thotë se Rama e ka problem faktin, që ajo beson në Zot. “Më thonë që...

Kryemadhi bën deklaratën e fortë për tubimin e nesërm, rebelohet edhe me ‘brekushet’ e Ramës

para 2 muajve - Sot News

Monika Kryemadhi ka replikuar në distancë me kryeministrin Edi Rama lidhur me thirrjet që ajo ka bërë ndaj Zotit për të ruajtur shqiptarët nga fenomeni i blerjes së votës. Ajo pohoi nga Kamza se lutjet...

Reagon ashpër Kryemadhi: Nesër do ti tregojmë Edi Ramës kush jemi

para 2 muajve - Sot News

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi foli nga Kamza në takim me strukturat e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Ajo tha se vendi ka në krye një qeveri të lidhur me grupe kriminale, ndërsa shtoi se papunësia...

?Një i marrë?, Kryemadhi sulmon Ramën para protestës

para 2 muajve - Albeu

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ditën e sotme ka folur nga Kamza edhe njëherë për protestën e nesërme, Kryemadhi theksoi se se vendi ka në krye një qeveri të lidhur me grupe kriminale e cila nesër duhet...

Kryemadhi mesazh Ramës: Ti ke një problem me mua, por unë lutem që të laj …

para 2 muajve - Sot News

Kryetarja e LSI i është drejtuar kryeministrit Rama duke thënë se ai ka problem pse ajo beson në Zot. Ajo tha se beson më shumë seç duhet të bësoj një besimtarë,dhe këtë e bën për të larë mëkatet që prindërit...

Kryemadhi: Nesër dita kombëtare për t’i treguar të keqes që ne jemi shumicë

para 2 muajve - Koha Jone

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në një takim me anëtarët e LSI në Kamëz deklaroi se protesta e së shtunës është dita kur qytetarët do të shprehin pakënaqësinë ndaj qeverisjes së Edi Ramës. Duke u bërë...

Monika Kryemadhi: Unë besoj në Zot më shumë se besimtarët, Ramë mos guxo…

para 2 muajve - Lexo

Monika Kryemadhi i ktheu përgjigje Ramës gjatë një takimi me simpatizantët pak orë para protestës. Ajo tha se beson shumë herë më shumë se besimtarët duke treguar edhe arsyet se përse. Kryeministri Edi...

Kryemadhi: Rama do të mallkohet, i lutem Zotit që njerëzit të besojnë tek opozita

para 2 muajve - Lexo

A do ta mbante dot mali i Shpiragut lutjen e Monikës në Zot kur flet për vjedhje votash? Kjo batutë e Edi Ramës sot në Berat ka marrë edhe përgjigjen e kreut të LSI-së. Nga Kamza, ajo tha se do të vijojë...

Kryemadhi: Rama do të mallkohet, i lutem Zotit që njerëzit të besojnë tek opozita

para 2 muajve - Java News

A do ta mbante dot mali i Shpiragut lutjen e Monikës në Zot kur flet për vjedhje votash? Kjo batutë e Edi Ramës sot në Berat ka marrë edhe përgjigjen e kreut të LSI-së. Nga Kamza, ajo tha se do të vijojë...

Reagon ashpër Kryemadhi: Nesër do ti tregojmë Edi Ramës kush jemi

para 2 muajve - Sovrani

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi foli nga Kamza në takim me strukturat e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Ajo tha se vendi ka në krye një qeveri të lidhur me grupe kriminale, ndërsa shtoi se papunësia...

Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Mos guxo të fyesh Zotin që mbron shqiptarët nga ky mallkim që i ke hedhur ti Shqipërisë

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi i ka kthyer përgjigje kryeministrit Rama për batutat e përdorura prej tij në takimin e sotëm në Berat, i cili ironizoi shenjtorët e besimit bektashian. Gjatë fjalës...

Rama e talli, Kryemadhi i përgjigjet ashpër: Do t’i lutem Zotit dyfish që…

para 2 muajve - LajmiFundit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi nga Kamza i është kudërpërgjigjur Kryeministrit Rama për deklaratat e tij “A e mban dot shpiragu klithmën e Monikës “O Zot shpëtoji shqiptarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK