http://kariera.mk

Si asnjëherë më parë, nga qarku i Gjirokastrës 1500 protestues drejt kryeqytetit

para 2 muajve - Koha Jone

Nuk ka ndodhur ndonjëherë që të këtë pasur kaq shumë interesim nga qytetarë të ndryshëm të shtatë bashkive të Qarkut të Gjirokastrës për të protestuar ndaj një qeverie. Këtë e ka mundësuar Edi Rama me...

Si asnjëherë më parë, nga qarku i Gjirokastrës rreth 1500 protestues drejt kryeqytetit

para 2 muajve - Koha Jone

Nuk ka ndodhur ndonjehere qe te kete pasur kaq shume interesim nga qytetare te ndryshem te shtate bashkive te Qarkut te Gjirokastres per te protestuar ndaj nje qeverie. Kete e ka mundesuar Edi Rama me...

FOTOT/ ‘Tik-taku i rrëzimit të qeverisë do të nisë nga Durrësi’, por Basha nuk mbledh dot as 50 vetë në takimin e sotëm

para 2 muajve - Lexo

Kryedemokrati Basha ka zhvilluar diten e sotme takime me militantet e PD-se per ti ftuar qe neser ata te bashkohen ne protesten e PD-LSI ne Tirane. Por, ajo qe bie ne sy eshte se teksa Basha protestonte...

Barbarët e dosjes 339

para 2 muajve - Koha Jone

Nga Oerd Bylykbashi Tre vite të shkuara Durrësi filloi‎ betejën e tij kundër Velieres së Vangjush Dakos, i cili kudo që shkel, lë gjurmën e tij prej betoni, duke varrosur memorien dhe trashegiminë e qytetit....

“Vangjush Dako vrau...”, PD nxjerr fotot dhe zbulon detajet tronditëse për kryebashkiakun e Durrësit

para 2 muajve - Sot News

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi e ka nisur ditën e sotme duke hedhur një lumë me akuza ndaj kryetarit të Bashkisë Durrës, Vangjush Dako. Sipas Bylykbashit është Dako që po e shkatërron...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK