http://kariera.mk

Luftëtarë shqiptarë në Shkup më 1911

para 2 muajve - BalkanWeb

Kjo foto e rrallë e djemve të heroit Jakup Ferri është botuar në gazetën franceze “L’lillustration” në vitin 1911 në Stacionin e Trenit në Shkup. Në foto është Hasan Ferri me veshje kombëtare, djali më...

Djemtë e heroit Jakup Ferri, Hasan Ferri me vëllezër në Shkup, 1911

para 2 muajve - Ina

Kjo foto e rrallë e djemëve të heorit Jakup Ferri ëshë botuar në gazetën franceze “L’lillustration” në vitin 1911 në Stacionin e Trenit në Shkup, shkruan FMimages.net. Në foto është Hasan Ferri me veshje...

Djemtë e heroit Jakup Ferri, Hasan Ferri me vëllezër në Shkup, 1911

para 2 muajve - Antpress

Kjo foto e rrallë e djemëve të heorit Jakup Ferri ëshë botuar në gazetën franceze “L’lillustration” në vitin 1911 në Stacionin e Trenit në Shkup, shkruan FMimages.net. Në foto është Hasan Ferri me veshje...

Djemtë e heroit Jakup Ferri, Hasan Ferri me vëllezër në Shkup, 1911

para 2 muajve - Medial

Kjo foto e rrallë e djemëve të heorit Jakup Ferri ëshë botuar në gazetën franceze “L’lillustration” në vitin 1911 në Stacionin e Trenit në Shkup, shkruan FMimages.net. Në foto është Hasan Ferri me veshje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK