http://kariera.mk

Ligjvënësja Ilhan Omar thotë se ndihet e kërcënuar

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Ligjvënësja amerikane Ilhan Omar thotë se ka përjetuar kërcënime të vazhdueshme me vdekje në ditët pasi Presidenti Donald Trump postoi një video kritike ndaj komenteve të saj lidhur me sulmet terroriste...

Kongresistja muslimane Omar kërcënohet me vdekje pas kritikave të Trumpit kundër saj

para 6 muajve - Shenja

Kongersistja e parë muslimane në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA), Ilhan Omar, tha se është duke u përballur me numër të rritur të kërcënimeve me vdekje pasi presidenti amerikan Donald Trump të premten...

Ligjvënësja Ilhan Omar thotë se ndihet e kërcënuar

para 6 muajve - Insajderi

Në një fjalim emocional muajin e kaluar në Këshillin për Marrëdhëniet Amerikano-Islamike, Omar foli kundër diskriminimit dhe dyshimeve ndaj myslimanëve. Në një deklaratë të dielën vonë, ligjvënësja Omar...

Kongresistja muslimane Omar kërcënohet me vdekje pas sulmit të Trumpit kundër saj

para 6 muajve - Medial

Kongersistja e parë muslimane në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA), Ilhan Omar, tha se është duke u përballur me numër të rritur të kërcënimeve me vdekje pasi presidenti amerikan Donald Trump të premten...

Trump sulmon kongresmenen myslimane, ia kujton sulmet e 11 shtatorit

para 6 muajve - Alsat-M

Siç shkruan “Independent”, presidenti amerikan Donald Trump ka sulmuar brutalisht  Ilan Omar, një nga dy myslimanet që u zgjodhën në Kongres vitin e kaluar. Ai paraqiti  një fotografi në të cilën shihet...

Kongresmenia myslimane i kundërpërgjigjet sulmeve të Trumpit

para 6 muajve - Insajderi

Anëtarja e Kongresit amerikan, Ilhan Omar, përmes një sërë mesazheve të publikuara në Twitter i është përgjigjur presidentit Donald Trump i cili më parë e kishte përmendur në një porosi video dedikuar...

Kongresistja muslimane Omar kërcënohet me vdekje pas sulmit të Trumpit kundër saj

para 6 muajve - Gazeta e re

Kongersistja e parë muslimane në SHBA Omar tha se është duke u përballur me numër të rritur të kërcënimeve me vdekje pasi presidenti amerikan Donald Trump të premten në rrjetet sociale shpërndau një video...

Trump sulmon kongresmenen myslimane, ia kujton sulmet e 11 shtatorit

para 6 muajve - Insajderi

Pamja që Tramp publikoi tregon skenën nga New York dhe Pentagoni, një ndërhyrje e  fjalimit të Kongresmenes Ilan Omar nga muaji i kaluar. Regjistrimi përfundon me fjalët: “Njëmbëdhjetë shtator 2001. Ne...

Nga CHARLES M. Blow/ Gjuetia e shtrigave ndaj grave – ky specialitet republikan

para 6 muajve - Te Sheshi

Në një ngjarje të mbajtur nga Këshilli për Marrëdhëniet Islamo-Amerikane, Përfaqësuesja amerikane e Kongresit Ilhan Omar, e njohur ndyshe si e para grua muslimane që është zgjedhur në Kongres, ka mbajtur...

Demokratja Omar thotë se nuk do të heshtë, Trumpi e kritikon

para 6 muajve - Koha.mk

Kongresistja demokrate, Ilhan Omar, është vënë në shënjestër të kritikave nga presidenti amerikan Trump dhe republikanët. Ajo ka folur në një ngjarje për të drejtat civile dhe ka vënë në pikëpyetje ngjarjet...

Demokratja Omar thotë se nuk do të heshtë, Trumpi e kritikon

para 6 muajve - Koha.net

Kongresistja demokrate, Ilhan Omar, është vënë në shënjestër të kritikave nga presidenti amerikan Trump dhe republikanët. Ajo ka folur në një ngjarje për të drejtat civile dhe ka vënë në pikëpyetje ngjarjet...

Omar i kundërpërgjigjet Trumpit: Dashuria ime për Amerikën nuk mund të kontestohet

para 6 muajve - Medial

Anëtarja e Kongresit amerikan, Ilhan Omar, përmes një sërë mesazheve të publikuara në Twitter i është përgjigjur presidentit Donald Trump i cili më parë e kishte përmendur në një porosi video dedikuar...

Omar i kundërpërgjigjet Trumpit: Dashuria ime për Amerikën nuk mund të kontestohet

para 6 muajve - Gazeta e re

Në kundërpëgjigjen ndaj sulmeve të Trumpit, Omar thotë se do të vazhdojë betejën për të drejta të barabarta dhe për të sjellë lumturi te të gjithë amerikanët. Anëtarja e Kongresit amerikan, Ilhan Omar,...

Kongresistja i përgjigjet Trumpit: Askush s’mund ta kërcënojë dashurinë time për Amerikën

para 6 muajve - Koha.net

Përballë sulmeve të presidentit Trump, republikanëve dhe medieve që përkrahin djathtistët, kongresistja amerikane, Ilhan Omar, ka thënë të shtunën se askush nuk mund ta kërcënojë dashurinë e saj të palëkundshme...

Kongresistja amerikane i përgjigjet Trumpit: Askush s’mund ta kërcënojë dashurinë time për Amerikën

para 6 muajve - Alsat-M

Përballë sulmeve të presidentit Trump, republikanëve dhe medieve që përkrahin djathtistët, kongresistja amerikane, Ilhan Omar, ka thënë të shtunën se askush nuk mund ta kërcënojë dashurinë e saj të palëkundshme...

Kongresistja i përgjigjet Trumpit: Askush s’mund ta kërcënojë dashurinë time për Amerikën

para 6 muajve - Epoka e Re

Përballë sulmeve të presidentit Trump, republikanëve dhe medieve që përkrahin djathtistët, kongresistja amerikane, Ilhan Omar, ka thënë të shtunën se askush nuk mund ta kërcënojë dashurinë e saj të palëkundshme...

Kongresistja i përgjigjet Trumpit: Askush s’mund ta kërcënojë dashurinë time për Amerikën

para 6 muajve - Ekonomia Online

Përballë sulmeve të presidentit Trump, republikanëve dhe medieve që përkrahin djathtistët, kongresistja amerikane, Ilhan Omar, ka thënë të shtunën se askush nuk mund ta kërcënojë dashurinë e saj të palëkundshme...

Kongresistja i përgjigjet Trumpit: Askush s’mund ta kërcënojë dashurinë time për Amerikën

para 6 muajve - Periskopi

Përballë sulmeve të presidentit Trump, republikanëve dhe medieve që përkrahin djathtistët, kongresistja amerikane, Ilhan Omar, ka thënë të shtunën se askush nuk mund ta kërcënojë dashurinë e saj të palëkundshme...

Kongresistja amerikane i përgjigjet Trumpit: Askush s’mund ta kërcënojë dashurinë time për Amerikën

para 6 muajve - Periskopi

Përballë sulmeve të presidentit Trump, republikanëve dhe medieve që përkrahin djathtistët, kongresistja amerikane, Ilhan Omar, ka thënë të shtunën se askush nuk mund ta kërcënojë dashurinë e saj të palëkundshme...

Tramp sulmoi brutalisht kongresmenen muslimane Nuk do të harrojmë!

para 6 muajve - Gazeta e re

Siç shkruan “Independent”, presidenti amerikan Donald Tramp ka sulmuar brutalisht  Ilan Omar, një nga dy muslimanët që u zgjodhën në Kongres vitin e kaluar. Ai paraqiti  një fotografi në të cilën shihet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK