http://kariera.mk

Përmbytjet në Iran, dy milionë njerëz në nevojë për ndihma

para 2 muajve - Alsat-M

Përmbytjet shkatërruese në Iran kanë lënë dy milionë njerëz në nevojë për ndihma humanitare, thanë organizatat bamirëse të Kryqit të Kuq Ndërkombëtar dhe Gjysmëhënës së Kuqe. Sipas tyre, përmbytjet kanë...

Përmbytjet në Iran lënë dy milionë njerëz në nevojë për ndihma humanitare

para 2 muajve - Lajmi.net

Përmbytjet shkatërruese në Iran kanë lënë dy milionë njerëz në nevojë për ndihma humanitare, thanë organizatat bamirëse të Kryqit të Kuq Ndërkombëtar dhe Gjysmëhënës së Kuqe. Sipas tyre, përmbytjet kanë...

Përmbytjet në Iran ka lënë dy milionë njerëz në nevojë për ndihma humanitare

para 2 muajve - Portalb

Përmbytjet shkatërruese në Iran kanë lënë dy milionë njerëz në nevojë për ndihma humanitare, thanë organizatat bamirëse të Kryqit të Kuq Ndërkombëtar dhe Gjysmëhënës së Kuqe. Sipas tyre, përmbytjet kanë...

Përmbytjet në Iran lënë dy milionë njerëz në nevojë për ndihma humanitare

para 2 muajve - Koha.net

Përmbytjet shkatërruese në Iran kanë lënë dy milionë njerëz në nevojë për ndihma humanitare, thanë organizatat bamirëse të Kryqit të Kuq Ndërkombëtar dhe Gjysmëhënës së Kuqe. Sipas tyre, përmbytjet kanë...

Përmbytjet në Iran lënë dy milionë njerëz në nevojë për ndihma humanitare

para 2 muajve - Evropa e Lirë

Përmbytjet shkatërruese në Iran kanë lënë dy milionë njerëz në nevojë për ndihma humanitare, thanë organizatat bamirëse të Kryqit të Kuq Ndërkombëtar dhe Gjysmëhënës së Kuqe. Sipas tyre, përmbytjet kanë...

Përmbytjet në Iran, dy milionë njerëz në nevojë për ndihma

para 2 muajve - Sovrani

Përmbytjet shkatërruese në Iran kanë lënë dy milionë njerëz në nevojë për ndihma humanitare, thanë organizatat bamirëse të Kryqit të Kuq Ndërkombëtar dhe Gjysmëhënës së Kuqe. Sipas tyre, përmbytjet kanë...

Pas përmbytjeve në Iran, dy milionë njerëz kanë nevojë për ndihma humanitare

para 2 muajve - Epoka e Re

Përmbytjet shkatërruese në Iran kanë lënë dy milionë njerëz në nevojë për ndihma humanitare, kanë thënë organizatat bamirëse të Kryqit të Kuq Ndërkombëtar dhe Gjysmëhënës së Kuqe. Sipas tyre, përmbytjet...

Përmbytjet në Iran lënë dy milionë njerëz në nevojë për ndihma humanitare

para 2 muajve - Insajderi

Sipas tyre, përmbytjet kanë lënë së paku 78 njerëz të vdekur dhe mbi 1,000 të tjerë të plagosur, ndërsa kanë dëmtuar rrugë, shtëpi, ura dhe toka bujqësore. “Rreth 10 milionë njerëz në 2,000 qytete dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK