http://kariera.mk

Reka bën një premtim: Do të ndali eksodin masiv të popullatës

para 3 muajve - Klan Kosova

Kandidati shqiptar për president të Maqedonisë, Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa mbrëmë nga Zhelina e Tetovës tha se ai si president do të ndal eksodin masiv të popullatës....

Reka bën një premtim: Do të ndal eksodin masiv të popullatës

para 3 muajve - Klan Kosova

Kandidati për presidenti Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa mbrëmë nga Zhelina e Tetovës tha se ai si president do të ndal eksodin masiv të popullatës. Reka vlerëson...

Nesimi: Blerim Reka ka faj vetëm pse është shqiptar

para 3 muajve - Ina

Shkrim nga Robert Nesimi Fushata e zgjedhjeve presidenciale 2019 ngadalë po hyn në fazën e saj të fundit. Ndryshe nga zgjedhjet e mëparshme të këtilla që mbaheshin në momente dramatike dhe situata të tensionuara,...

REKA: S`KA OPSION TJETËR PËRVEÇ BE-së DHE NATO-s

para 3 muajve - Klan Macedonia

“Nuk kemi opsion tjetër, përveç Bashkimit Evropian dhe NATO-s, kurse korrupsioni dhe papunësia duhet të ndalohen”, kështu është deklaruar kandidati për president që mbështetet nga opozita shqiptare Blerim...

Blerim Reka ka faj vetëm pse është shqiptar

para 3 muajve - Ina

Robert Nesimi/ Fushata e zgjedhjeve presidenciale 2009 ngadalë po hyn në fazën e saj të fundit. Ndryshe nga zgjedhjet e mëparshme të këtilla që mbaheshin në momente dramatike dhee situata të tensionuara,...

Reka: Do të ndal eksodin masiv të popullatës

para 3 muajve - Alsat-M

Kandidati për presidenti Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa mbrëmë nga Zhelina e Tetovës tha se ai si president do të ndal eksodin masiv të popullatës. Reka vlerëson...

Blerim Reka ka faj vetëm pse është shqiptar

para 3 muajve - Lajm

ROBERT NESIMI Fushata e zgjedhjeve presidenciale 2009 ngadalë po hyn në fazën e saj të fundit. Ndryshe nga zgjedhjet e mëparshme të këtilla që mbaheshin në momente dramatike dhee situata të tensionuara,...

Nesimi: Blerim Reka ka faj vetëm pse është shqiptar

para 3 muajve - Tetova1

Shkrim nga Robert Nesimi Fushata e zgjedhjeve presidenciale 2019 ngadalë po hyn në fazën e saj të fundit. Ndryshe nga zgjedhjet e mëparshme të këtilla që mbaheshin në momente dramatike dhe situata të tensionuara,...

Reka: Do të ndal eksodin masiv të popullatës

para 3 muajve - Arbresh

Kandidati për presidenti Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa mbrëmë nga Zhelina e Tetovës tha se ai si president do të ndal eksodin masiv të popullatës. Reka vlerëson...

Reka: Ali Ahmeti po mbështet maqedonasin për president

para 3 muajve - Lajm

Kandidati i parë shqiptar për president të Maqedonisë Veriore, Blerim Reka i është përgjigjur deklaratës së kryetarit të BDI-s, Ali Ahmetit, kur ka thënë se: “sikur të mos e kishte propozuar BDI për ambasador...

Reka bën një premtim: Do të ndal eksodin masiv të popullatës

para 3 muajve - Periskopi

Kandidati për presidenti Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa mbrëmë nga Zhelina e Tetovës tha se ai si president do të ndal eksodin masiv të popullatës. Reka vlerëson...

Kandidati për president në Maqedoni: Do të ndal eksodin masiv të popullatës

para 3 muajve - Ekonomia Online

Kandidati për president në Maqedoni, Blerim Reka, i mbështetur nga Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa mbrëmë nga Zhelina e Tetovës tha se ai si president do të ndal eksodin masiv të popullatës. Reka...

Dënohet me një vit burg, protestuesja që hoqi mbulesën në publik

para 3 muajve - TV Koha

Një grua iraniane, që frymëzoi protestat anti-hixhab duke hequr në publik shaminë, është dënuar me një vit burg, por lideri suprem e ka falur, thanë avokatët e saj. Avokati Payam Derefshan tha sot se një...

Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës

para 3 muajve - TV Koha

Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar vjedhjen. Raportohet...

Nesimi: Blerim Reka ka faj vetëm pse është shqiptar!

para 3 muajve - InfoMagazin

Shkruan Robert Nesimi Fushata e zgjedhjeve presidenciale 2009 ngadalë po hyn në fazën e saj të fundit. Ndryshe nga zgjedhjet e mëparshme të këtilla që mbaheshin në momente dramatike dhee situata të tensionuara,...

Blerim Reka i përgjigjet Ali Ahmetit

para 3 muajve - Antpress

Kandidati i parë shqiptar për president të Maqedonisë Veriore, Blerim Reka i është përgjigjur deklaratës së kryetarit të BDI-s, Ali Ahmetit, kur ka thënë se: “sikur të mos e kishte propozuar BDI për ambasador...

Fshatrat e malsis së Sharrit në mes të prillit mbulohet nga bora

para 3 muajve - TV Koha

Fshatrat e malsis së Sharrit në mes të prillit mbulohet nga  dëborës , ka arritur deri në 10 cm. Për shkak të uljes së temperaturave gjatë natës reshjet e shiut kanë kaluar në reshje dëbore. Kështu që...

Blerim Reka ka dy fjalë për Ali Ahmetin

para 3 muajve - TV Koha

Kandidati i parë shqiptar për president të Maqedonisë Veriore, Blerim Reka i është përgjigjur deklaratës së kryetarit të BDI-s, Ali Ahmetit, kur ka thënë se: “sikur të mos e kishte propozuar BDI për ambasador...

Shtresa e dëborës në në malsin e Sharrit ka arritur deri në 10 cm.

para 3 muajve - TV Koha

Shtresa e dëborës në në malsin e Sharrit ka arritur deri në 10 cm. Për shkak të uljes së temperaturave gjatë natës reshjet e shiut kanë kaluar në reshje dëbore. Kështu që në Qendrën e skijimit Kodra e...

Blerim Reka ka dy fjalë për Ali Ahmetin i cili po mbështet maqedonasin për president

para 3 muajve - InfoShqip

Kandidati i parë shqiptar për president të Maqedonisë Veriore, Blerim Reka i është përgjigjur deklaratës së kryetarit të BDI-s, Ali Ahmetit, kur ka thënë se: “sikur të mos e kishte propozuar BDI për ambasador...

Blerim Reka ka dy fjalë për Ali Ahmetin

para 3 muajve - Ina

Kandidati i parë shqiptar për president të Maqedonisë Veriore, Blerim Reka i është përgjigjur deklaratës së kryetarit të BDI-s, Ali Ahmetit, kur ka thënë se: “sikur të mos e kishte propozuar BDI për ambasador...

Reka e Pendarovski përplasen në një debat televiziv

para 3 muajve - TV Koha

Gjatë debatit të djeshëm televiziv ne tv Sitell, mes kandidatëve për president të RVM, Stevo Pendarovskit, Biljana Silijanovska dhe Blerim Rekës, u panë edhe aftësitë debatuese të kandidatëve nëpërmjet...

Sela: Koncepti i BDI-së është ,,Amdi Bajrami” herë me LSDM e herë me VMRO

para 3 muajve - TV Koha

Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa së bashku me shtabin Zgjedhor të kandidatit shqiptar për President Blerim Rekës, qëndruar sot përpara banorëve të Zhelinës ku dhe i ftuan të njëjtët për të përkrahur...

“Titanik” dhe “Fortesa” të PPS-së sot në Gjykatën Penale

para 3 muajve - TV Koha

Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të mbahen seanca për “Titanik” dhe “Fortesa” të Prokurorisë Publike Speciale. Lënda “Titanik” ndodhet në procedurë dëshmuese dhe prezentohen rreth 5.900 dëshmi materiale...

Edhe një javë deri në rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale

para 3 muajve - TV Koha

Një javë para mbajtjes së rrethit të parë të zgjedhjeve presidenciale, tre kandidatët, Blerim Reka ,Stevo Pendarovski dhe Gordana Siljanovska-Davkova. Kandidati për president, Prof. Blerim Reka, sonte...

Blerim Reka ka dy fjalë për Ali Ahmetin i cili po mbështet maqedonasin për president

para 3 muajve - GazetaBlic

Kandidati i parë shqiptar për president të Maqedonisë Veriore, Blerim Reka i është përgjigjur deklaratës së kryetarit të BDI-s, Ali Ahmetit, kur ka thënë se: “sikur të mos e kishte propozuar BDI për ambasador...

Reka nga Zhelina: Për Maqedoninë e Veriut në BE, si shtet bashkë me qytetarët e saj

para 3 muajve - TV Koha

Kandidati për president, Prof. Blerim Reka, sonte vazhdoi fushatën e tij në Zhelinë, ku morrën pjesë mijëra qytetarë. Gjatë tubimit, Prof. Blerim Reka tha se paperspektiva, e zbrazi për një çerek popullatën...

Mbeten dallimet kryesore për ligjin e prokurorisë publike

para 3 muajve - TV Koha

Grupi i punës i VMRO-DPMNE-së këtë fundjavë në Ministrinë e Drejtësisë sërish dërgoi materiale për Propozim ligjin për prokurorinë publike, por dallimet kryesore mbeten edhe më tej. “Këtë uikend nga VMRO-DPMNE-ja...

Mediat edhe sot mund të publikojnë rezultate të anketave

para 3 muajve - TV Koha

Mediat edhe sot mund të publikojnë rezultate të hulumtimit të mendimit publik lidhur me pjesëmarrësit në procesin zgjedhor. Sipas orarit të KSHZ-së, rezultatet e anketave mund të publikohen më së voni...

Reka e Pendarovski përplasen në një debat televiziv

para 3 muajve - Ina

Gjatë debatit të djeshëm televiziv ne tv Sitell, mes kandidatëve për president të RVM, Stevo Pendarovskit, Biljana Silijanovska dhe Blerim Rekës, u panë edhe aftësitë debatuese të kandidatëve nëpërmjet...

Blerim Reka ka dy fjalë për Ali Ahmetin i cili po mbështet maqedonasin për president

para 3 muajve - Tetova1

Kandidati i parë shqiptar për president të Maqedonisë Veriore, Blerim Reka i është përgjigjur deklaratës së kryetarit të BDI-s, Ali Ahmetit, kur ka thënë se: “sikur të mos e kishte propozuar BDI për ambasador...

Blerim Reka ka dy fjalë për Ali Ahmetin

para 3 muajve - Infokusi

Kandidati i parë shqiptar për president të Maqedonisë Veriore, Blerim Reka i është përgjigjur deklaratës së kryetarit të BDI-s, Ali Ahmetit, kur ka thënë se: “sikur të mos e kishte propozuar BDI për ambasador...

Blerim Reka ka dy fjalë për Ali Ahmetin i cili po mbështet maqedonasin për president

para 3 muajve - Bota Press

Kandidati i parë shqiptar për president të Maqedonisë Veriore, Blerim Reka i është përgjigjur deklaratës së kryetarit të BDI-s, Ali Ahmetit, kur ka thënë se: “sikur të mos e kishte propozuar BDI për ambasador...

Blerim Reka ka dy fjalë për Ali Ahmetin

para 3 muajve - InfoMagazin

Kandidati i parë shqiptar për president të Maqedonisë Veriore, Blerim Reka i është përgjigjur deklaratës së kryetarit të BDI-s, Ali Ahmetit, kur ka thënë se: “sikur të mos e kishte propozuar BDI për ambasador...

Kasami ju çon selam Alis, Menduhit, Afrimit dhe Veselit

para 3 muajve - Antpress

Sonte është mbajtur tubim madhështor në Komunën e Zhelinës për kandidatin e pavarur për president, Blerim Reka, i përkrahur nga dy partitë opozitare Lëvizja BESA dhe ASH. Kasami nga Zhelina përcjelli mesazhin...

Ziadin Sela: Qytetarët po i kthejnë shpinën kandidatit Blerim Reka

para 3 muajve - Antpress

Sot shtabi zgjedhor i Blerim Rekës, së bashku me kryetarin e Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela dhe kryetarin e Lëvizjes BESA Bilall Kasamin kanë qëndruar në Zhelinë, ku kanë ftuar qytetarët që në zgjedhjet...

Reka: Nuk kemi opsion tjetër, përveç BE dhe NATO

para 3 muajve - InfoShqip

Kandidati presidencial Blerim Reka, onte në tubimin në Zhelinë, Tetovë, porositi se më 21 prill do të ndodhë ndryshim i madh me të kaluarën politike. Ai tha se me konceptin e tij të ri do t’i korrigjojë...

Reka: Është e vërtetë që BDI më propozoi për ambasador më 2005, por s’kishte kandidat më të denjë se unë

para 3 muajve - Periskopi

Kandidati i parë shqiptar për president të Maqedonisë Veriore, Blerim Reka i është përgjigjur deklaratës së kryetarit të BDI-s, Ali Ahmetit, kur ka thënë se: “sikur të mos e kishte propozuar BDI për ambasador...

Blerim Reka “deklason” Pendarovskin në debatin Televiziv!

para 3 muajve - Tetova1

Gjatë debatit të djeshëm televiziv ne tv Sitell, mes kandidatëve për president të RVM, Stevo Pendarovskit, Biljana Silijanovska dhe Blerim Rekës, u panë edhe aftësitë debatuese të kandidatëve nëpërmjet...

Blerim Reka ka dy fjalë për Ali Ahmetin i cili po mbështet maqedonasin për president

para 3 muajve - KosovaPress

Reka ka pohuar për KosovaPress se është e vërtetë që në vitin 2005, është propozuar për ambasador nga BDI, porse ka shtuar se atëbotë nuk kishte kandidat më të denjë për atë pozitë. Kur flet për garën...

Kasami ju çon selam Alis, Menduhit, Afrimit dhe Veselit

para 3 muajve - InfoMagazin

Mbrëmë është mbajtur tubim madhështor në Komunën e Zhelinës për kandidatin e pavarur për president, Blerim Reka, i përkrahur nga dy partitë opozitare Lëvizja BESA dhe ASH. Kasami nga Zhelina përcjelli...

Blerim Reka “deklason” Pendarovskin në debatin Televiziv!

para 3 muajve - InfoMagazin

Gjatë debatit të djeshëm televiziv ne tv Sitell, mes kandidatëve për president të RVM, Stevo Pendarovskit, Biljana Silijanovska dhe Blerim Rekës, u panë edhe aftësitë debatuese të kandidatëve nëpërmjet...

Ziadin Sela: Qytetarët po i kthejnë shpinën kandidatit Blerim Reka

para 3 muajve - BalkanWeb

Sot shtabi zgjedhor i Blerim Rekës, së bashku me kryetarin e Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela dhe kryetarin e Lëvizjes BESA Bilall Kasamin kanë qëndruar në Zhelinë, ku kanë ftuar qytetarët që në zgjedhjet...

Kasami ju çon selam Alis, Menduhit, Afrimit dhe Veselit

para 3 muajve - Ina

Sonte është mbajtur tubim madhështor në Komunën e Zhelinës për kandidatin e pavarur për president, Blerim Reka, i përkrahur nga dy partitë opozitare Lëvizja BESA dhe ASH. Kasami nga Zhelina përcjelli mesazhin...

Blerim Reka në Zhelinë: RMV-ja nuk ka opsion tjetër pos BE-së dhe NATO-s

para 3 muajve - Portalb

“Nuk kemi opsion tjetër, përveç Bashkimit Evropian dhe NATO-s , kurse korrupsioni dhe papunësia duhet të ndalohen”, kështu është deklaruar kandidati  i pavarur për president të Republikës së Maqedonisë...

Ziadin Sela: E nisin fushatën me Gjergj Fishtën, dhe përfundojnë në përkrahje të Pendarovskit

para 3 muajve - Ina

Sot shtabi zgjedhor i Blerim Rekës, së bashku me kryetarin e Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela dhe kryetarin e Lëvizjes BESA Bilall Kasamin kanë qëndruar në Zhelinë, ku kanë ftuar qytetarët që në zgjedhjet...

Sela: Koncepti i BDI-së është ,,Amdi Bajrami” herë me LSDM e herë me VMRO

para 3 muajve - InfoShqip

Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa së bashku me shtabin Zgjedhor të kandidatit shqiptar për President Blerim Rekës, qëndruar sot përpara banorëve të Zhelinës ku dhe i ftuan të njëjtët për të përkrahur...

Reka: Nuk kemi opsion tjetër, përveç BE dhe NATO

para 3 muajve - Medial

Tetovë, 14 prill 2019 (MEDIAL) – Kandidati presidencial Blerim Reka, onte në tubimin në Zhelinë, Tetovë, porositi se më 21 prill do të ndodhë ndryshim i madh me të kaluarën politike. Ai tha se me konceptin...

Ziadin Sela: E nisin fushatën me Gjergj Fishtën, dhe përfundojnë në përkrahje të Pendarovskit

para 3 muajve - Lajm

Sot shtabi zgjedhor i Blerim Rekës, së bashku me kryetarin e Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela dhe kryetarin e Lëvizjes BESA Bilall Kasamin kanë qëndruar në Zhelinë, ku kanë ftuar qytetarët që në zgjedhjet...

Kasami ju çon selam Alis, Menduhit, Afrimit dhe Veselit: Mos i mashtroni shqiptarët

para 3 muajve - Tetova Sot

Sonte është mbajtur tubim madhështor në Komunën e Zhelinës për kandidatin e pavarur për president, Blerim Reka, i përkrahur nga dy partitë opozitare Lëvizja BESA dhe ASH. Kasami nga Zhelina përcjelli mesazhin...

Reka: Nuk kemi opsion tjetër, përveç BE dhe NATO

para 3 muajve - Ina

Kandidati presidencial Blerim Reka, onte në tubimin në Zhelinë, Tetovë, porositi se më 21 prill do të ndodhë ndryshim i madh me të kaluarën politike. Ai tha se me konceptin e tij të ri do t’i korrigjojë...

Reka nga Zhelina: Për Maqedoninë e Veriut në BE, si shtet bashkë me qytetarët e saj

para 3 muajve - Tetova Sot

Kandidati për president, Prof. Blerim Reka, sonte vazhdoi fushatën e tij në Zhelinë, ku morrën pjesë mijëra qytetarë. Gjatë tubimit, Prof. Blerim Reka tha se paperspektiva, e zbrazi për një çerek popullatën...

Reka: Nuk kemi opsion tjetër, përveç BE dhe NATO

para 3 muajve - Koha.mk

Tetovë, 14 prill – Kandidati presidencial Blerim Reka, onte në tubimin në Zhelinë, Tetovë, porositi se më 21 prill do të ndodhë ndryshim i madh me të kaluarën politike. Ai tha se me konceptin e tij të...

Ziadin Sela: E nisin fushatën me Gjergj Fishtën, dhe përfundojnë në përkrahje të Pendarovskit

para 3 muajve - InfoShqip

Sot shtabi zgjedhor i Blerim Rekës, së bashku me kryetarin e Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela dhe kryetarin e Lëvizjes BESA Bilall Kasamin kanë qëndruar në Zhelinë, ku kanë ftuar qytetarët që në zgjedhjet...

Reka në Zhelinë: RMV-ja nuk ka opsion tjetër pos BE-së dhe NATO-s

para 3 muajve - Portalb

“Nuk kemi opsion tjetër, përveç Bashkimit Evropian dhe NATO-s , kurse korrupsioni dhe papunësia duhet të ndalohen”, kështu është deklaruar kandidati  i pavarur për president të Republikës së Maqedonisë...

Reka nga Zhelina: Për Maqedoninë e Veriut në BE, si shtet bashkë me qytetarët e saj

para 3 muajve - Flaka

Kandidati për president, Prof. Blerim Reka, sonte vazhdoi fushatën e tij në Zhelinë, ku morrën pjesë mijëra qytetarë. Gjatë tubimit, Prof. Blerim Reka tha se paperspektiva, e zbrazi për një çerek popullatën...

Reka në Zhelinë: RMV-ja nuk ka opsion tjetër pos BE-së dhe NATO-s

para 3 muajve - Portalb

“Nuk kemi opsion tjetër, përveç Bashkimit Evropian dhe NATO-s , kurse korrupsioni dhe papunësia duhet të ndalohen”, kështu është deklaruar kandidati  i pavarur për president të Republikës së Maqedonisë...

Thaçi nga Kumanova: Fitorja e Pendarovskit duket afër | Lajmpress

para 3 muajve - Lajm

Kandidati presidencial Blerim Reka, onte në tubimin në Zhelinë, Tetovë, porositi se më 21 prill do të ndodhë ndryshim i madh me të kaluarën politike. Ai tha se me konceptin e tij të ri do t’i korrigjojë...

Sela: Koncepti i BDI-së është ,,Amdi Bajrami” herë me LSDM e herë me VMRO

para 3 muajve - Ina

Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa së bashku me shtabin Zgjedhor të kandidatit shqiptar për President Blerim Rekës, qëndruar sot përpara banorëve të Zhelinës ku dhe i ftuan të njëjtët për të përkrahur...

Reka: Nuk kemi opsion tjetër, përveç BE dhe NATO

para 3 muajve - Tetova1

Kandidati presidencial Blerim Reka, onte në tubimin në Zhelinë, Tetovë, porositi se më 21 prill do të ndodhë ndryshim i madh me të kaluarën politike. Ai tha se me konceptin e tij të ri do t’i korrigjojë...

Fatmir Dehari tone të ashpra për Selën dhe Kasamin, i mashtroni shqiptarët!

para 3 muajve - Antpress

Fatmir Dehari me porosi për Selen e Kasamin: I bëjë thirje Selës që të del nga puberteti politik dhe të drejtoheni në një mision tjetër ku nuk do ti mashtroni shqiptarët. Për Bilallin, do t’ju lus që të...

Kasami nga Zhelina: Shqiptarët të bashkuar rreth kandidatit shqiptar, e kemi amanet nga dëshmorët dhe të parët tanë

para 3 muajve - Ina

Sonte është mbajtur tubim madhështor në Komunën e Zhelinës për kandidatin e pavarur për president, Blerim Reka, i përkrahur nga dy partitë opozitare Lëvizja BESA dhe ASH. Kasami nga Zhelina përcjelli mesazhin...

Reka nga Zhelina: Për Maqedoninë e Veriut në BE, si shtet bashkë me qytetarët e saj

para 3 muajve - Fol

Kandidati për president, Prof. Blerim Reka, sonte vazhdoi fushatën e tij në Zhelinë, ku morrën pjesë mijëra qytetarë. Gjatë tubimit, Prof. Blerim Reka tha se p aperspektiva, e zbrazi për një çerek popullatën...

Ziadin Sela: E nisin fushatën me Gjergj Fishtën, dhe përfundojnë në përkrahje të Pendarovskit

para 3 muajve - Tetova1

Sot shtabi zgjedhor i Blerim Rekës, së bashku me kryetarin e Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela dhe kryetarin e Lëvizjes BESA Bilall Kasamin kanë qëndruar në Zhelinë, ku kanë ftuar qytetarët që në zgjedhjet...

Sela: Koncepti i BDI-së është ,,Amdi Bajrami” herë me LSDM e herë me VMRO

para 3 muajve - Lajm

Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa së bashku me shtabin Zgjedhor të kandidatit shqiptar për President Blerim Rekës, qëndruar sot përpara banorëve të Zhelinës ku dhe i ftuan të njëjtët për të përkrahur...

Blerim Reka: Nuk kemi opsion tjetër përpos BE-së dhe NATO-s

para 3 muajve - Shenja

Kandidati për president i opozitës shqiptare Blerim Reka, nga Zhelina, ka thënë se më 21 prill do të ndodh ndryshimi i madh më të kaluarën politike. Ai tha se me konceptin e tij të ri do t’i korrigjoj...

Kasami nga Zhelina: Shqiptarët të bashkuar rreth kandidatit shqiptar, e kemi amanet nga dëshmorët dhe të parët tanë

para 3 muajve - Lajm

Sonte është mbajtur tubim madhështor në Komunën e Zhelinës për kandidatin e pavarur për president, Blerim Reka, i përkrahur nga dy partitë opozitare Lëvizja BESA dhe ASH. Kasami nga Zhelina përcjelli mesazhin...

Reka: Nuk kemi opsion tjetër, përveç BE dhe NATO

para 3 muajve - InfoMagazin

Kandidati presidencial Blerim Reka, onte në tubimin në Zhelinë, Tetovë, porositi se më 21 prill do të ndodhë ndryshim i madh me të kaluarën politike. Ai tha se me konceptin e tij të ri do t’i korrigjojë...

Kasami nga Zhelina: Shqiptarët të bashkuar rreth kandidatit shqiptar, e kemi amanet nga dëshmorët dhe të parët tanë

para 3 muajve - Tetova1

Sonte është mbajtur tubim madhështor në Komunën e Zhelinës për kandidatin e pavarur për president, Blerim Reka, i përkrahur nga dy partitë opozitare Lëvizja BESA dhe ASH. Kasami nga Zhelina përcjelli mesazhin...

Fatmir Dehari tone të ashpra për Selën dhe Kasamin, i mashtroni shqiptarët!

para 3 muajve - Tetova1

Fatmir Dehari me porosi për Selen e Kasamin: I bëjë thirje Selës që të del nga puberteti politik dhe të drejtoheni në një mision tjetër ku nuk do ti mashtroni shqiptarët. Për Bilallin, do t’ju lus që të...

Ziadin Sela: Të fillosh fjalimet me thënien e Fishtës,dhe ta përfundosh me thirrje për ta votuar Pendarovskin është paftyrësi?

para 3 muajve - InfoMagazin

Karavani i Blerim Rekës ka vazhduar sontë në Komunën e Zhelinës. Nga Zhelina Kryetari i ASH ka folur për rëndësinë e votave shqiptare që i duhen procesit dhe faktorizimit politik shqiptar. Ai gjithashtu...

Kasami nga Zhelina: Shqiptarët të bashkuar rreth kandidatit shqiptar, e kemi amanet nga dëshmorët dhe të parët tanë

para 3 muajve - InfoMagazin

Sonte është mbajtur tubim madhështor në Komunën e Zhelinës për kandidatin e pavarur për president, Blerim Reka, i përkrahur nga dy partitë opozitare Lëvizja BESA dhe ASH. Kasami nga Zhelina përcjelli mesazhin...

Sela: Koncepti i BDI-së është “Amdi Bajrami” herë me LSDM e herë me VMRO

para 3 muajve - InfoMagazin

Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa së bashku me shtabin Zgjedhor të kandidatit shqiptar për President Blerim Rekës, qëndruar sot përpara banorëve të Zhelinës ku dhe i ftuan të njëjtët për të përkrahur...

Reka: Shteti nuk është pronë private, por i të gjithëve

para 3 muajve - Klan Kosova

Kandidati për president i mbështetur nga Aleanca për shqiptarët dhe Lëvizja Besa Blerim Reka fushatën për president e vazhdoi në qytetin e Gostivarit. Reka tha se shteti nuk është pronë private, por e...

Reka: Shteti nuk është pronë private, por i të gjithëve

para 3 muajve - Alsat-M

Kandidati për president i mbështetur nga Aleanca për shqiptarët dhe Lëvizja Besa Blerim Reka fushatën për president e vazhdoi në qytetin e Gostivarit.  Reka tha se shteti nuk është pronë private, por e...

Reka: Shteti nuk është pronë private, por i të gjithëve

para 3 muajve - Lajm

Kandidati për president i mbështetur nga Aleanca për shqiptarët dhe Lëvizja Besa Blerim Reka fushatën për president e vazhdoi në qytetin e Gostivarit.  Reka tha se shteti nuk është pronë private, por e...

Reka: Shteti nuk është pronë private, por i të gjithëve

para 3 muajve - Bota Press

Kandidati për president i mbështetur nga Aleanca për shqiptarët dhe Lëvizja Besa Blerim Reka fushatën për president e vazhdoi në qytetin e Gostivarit. Reka tha se shteti nuk është pronë private, por e...

REKA: SHQIPTARËVE JU DUHEN TË DREJTAT QË JU TAKOJNË

para 3 muajve - Klan Macedonia

Republika me perspektivë – kundër shtetit të zbrazët Kandidati për president, Blerim Reka, mbrëmë vazhdoi fushatën e tij në Gostivar. Gjatë tubimit, Reka ishte i shoqëruar nga kreu i Alenacës së Shqiptarëve,...

Blerim Reka: Shteti nuk është pronë private, u takon të gjithëve

para 3 muajve - Epoka e Re

Kandidati për president të Maqedonisë së Veriut, i mbështetur nga Aleanca për shqiptarët dhe Lëvizja Besa Blerim Reka fushatën elektorale e ka vazhduar në qytetin e Gostivarit. Reka ka thënë se shteti...

Reka: Shteti nuk është pronë private, por i të gjithëve

para 3 muajve - InfoMagazin

Kandidati për president i mbështetur nga Aleanca për shqiptarët dhe Lëvizja Besa Blerim Reka fushatën për president e vazhdoi në qytetin e Gostivarit. Reka tha se shteti nuk është pronë private, por e...

Sela porosi BDI-së: Kryetari shqiptar i Kuvendit nuk u zgjodh me koncensualitet, por me sakrificë!

para 3 muajve - InfoShqip

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët (ASH), Ziadin Sela nga tubimi në Gostivar i është përgjigjur BDI-së se kryetari i Kuvendit nuk është zgjedhur me koncensus, por me sakrificë. “Jo Izet Mexhiti, kryetari...

Reka: Erdhi koha që president i shtetit të jetë shqiptar

para 3 muajve - GazetaBlic

Gjatë komunizmit na kanë bindur dhe tani ende po na bindin se kjo nuk mund, por tani erdhi koha që president i shtetit të jetë shqiptar dhe këtë duhet ta mbështesni në zgjedhjet e ardhshme, me këto fjalë...

Reka: Erdhi koha që president i shtetit të jetë shqiptar

para 3 muajve - Medial

Gostivar, 13 prill 2019 (MEDIAL) – Gjatë komunizmit na kanë bindur dhe tani ende po na bindin se kjo nuk mund, por tani erdhi koha që president i shtetit të jetë shqiptar dhe këtë duhet ta mbështesni në...

Reka: Erdhi koha që president i shtetit të jetë shqiptar

para 3 muajve - Lajmi.net

Gjatë komunizmit na kanë bindur dhe tani ende po na bindin se kjo nuk mund, por tani erdhi koha që president i shtetit të jetë shqiptar dhe këtë duhet ta mbështesni në zgjedhjet e ardhshme, me këto fjalë...

Reka sonte vazhdoi fushatën e tij në Gostivar

para 3 muajve - Portalb

Kandidati për president, Blerim Reka, sonte vazhdoi fushatën e tij në Gostivar. Gjatë tubimit, Reka ishte i shoqëruar edhe nga kreu i Alenacës së Shqiptarëve, Ziadin Sela si dhe nga lideri i Lëvizjes Besa,...

Reka thotë mungesa e perspektivës në Maqedoninë e Veriut ka zbrazur popullsinë

para 3 muajve - Koha.net

Kandidati për president në Maqedoninë e Veriut, Blerim Reka, ka vazhduar fushatën e tij në Gostivar. Në fjalën e tij drejtuar të pranishmëve, ai ka thënë se fushata e tij qëndron kundër shtetit privat...

Reka sonte vazhdoi fushatën e tij në Gostivar

para 3 muajve - Shenja

Kandidati për president në Maqedoninë e Veriut, Blerim Reka, ka vazhduar fushatën e tij në Gostivar. Në fjalën e tij drejtuar të pranishmëve, ai ka thënë se fushata e tij qëndron kundër shtetit privat...

Kasami nga Gostivari: Nëse duan maqedonasit Republikë Europiane, le ta votojnë Blerim Rekën

para 3 muajve - Tetova Sot

Kasami nga Gostivari: Nëse duan maqedonasit Republikë Europiane, le ta votojnë Blerim Rekën Sonte tubimi i radhës i partive opozitare BESA dhe ASH në përkrahje të kandidaturës të pavarur të profesor Blerim...

Sela porosi BDI-së: Kryetari shqiptar i Kuvendit nuk u zgjodh me koncensualitet, por me sakrificë!

para 3 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët (ASH), Ziadin Sela nga tubimi në Gostivar i është përgjigjur BDI-së se kryetari i Kuvendit nuk është zgjedhur me koncensus, por me sakrificë. “Jo Izet Mexhiti, kryetari...

Reka nga Gostivari: Shqiptarët jo të drejta me përqindje, por të drejta natyrore që i takojnë

para 3 muajve - Ina

Kandidati për president, Prof. Blerim Reka, sonte vazhdoi fushatën e tij në Gostivar, i shoqëruar edhe nga kreu i Alenacës Shqiptare, Ziadin Sela si dhe nga kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami. Kandidati...

Reka nga Gostivari: Shqiptarët jo të drejta me përqindje, por të drejta natyrore që i takojnë

para 3 muajve - InfoShqip

Kandidati për president, Prof. Blerim Reka, sonte vazhdoi fushatën e tij në Gostivar, i shoqëruar edhe nga kreu i Alenacës Shqiptare, Ziadin Sela si dhe nga kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami. Kandidati...

Reka: Ka përfunduar koha e politikanëve të korruptuar

para 3 muajve - Portalb

Para qytetarëve, Reka tha se koncepti i tij është një Republikë ku do të sundojë ligji për të gjithë qytetarët. Shqiptarët tha Reka nuk janë të barabartë pa qenë pjesë e strukturave më të larta shtetërore....

Blerim Reka sonte vazhdoi fushatën e tij në Gostivar

para 3 muajve - Tetova Sot

Kandidati për president, Prof. Blerim Reka, sonte vazhdoi fushatën e tij në Gostivar, ku morrën pjesë mijëra qytetarë. Gjatë tubimit, Prof. Blerim Reka ishte i shoqëruar edhe nga kreu i Alenacës së Shqiptarëve,...

Reka nga Gostivari: Shqiptarët jo të drejta me përqindje, por të drejta natyrore që i takojnë

para 3 muajve - Tetova1

Kandidati për president, Prof. Blerim Reka, sonte vazhdoi fushatën e tij në Gostivar, i shoqëruar edhe nga kreu i Alenacës Shqiptare, Ziadin Sela si dhe nga kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami. Kandidati...

Reka: Maqedonia e Veriut po zbrazet nga mungesa e perspektivës

para 3 muajve - Periskopi

Kandidati për president në Maqedoninë e Veriut, Blerim Reka, sonte vazhdoi fushatën në Gostivar. Gjatë tubimit, Reka tha se në thelb të fushatës qëndron Republika kundër shtetit privat e të kapur dhe Republika...

Nëse duan maqedonasit Republikë Europiane, le ta votojnë Rekën

para 3 muajve - Koha.mk

Gostivar, 13 prill – Sonte tubimi i radhës i partive opozitare BESA dhe ASH në përkrahje të kandidaturës të pavarur të profesor Blerim Rekës, është mbajtur në qytetin e Gostivarit. Krerët e dy partive...

Kasami nga Gostivari: Nëse duan maqedonasit Republikë Europiane, le ta votojnë Blerim Rekën

para 3 muajve - Ina

Kasami nga Gostivari: Nëse duan maqedonasit Republikë Europiane, le ta votojnë Blerim Rekën Sonte tubimi i radhës i partive opozitare BESA dhe ASH në përkrahje të kandidaturës të pavarur të profesor Blerim...

Ziadin Sela: Ujdia e konceptit te LSDM -BDI, korrupcioni, PIOM-i, amnestia e Veljanovskit?!

para 3 muajve - Ina

Kryetari i ASH Ziadin Sela: nga Gostivari ka treguar ku qëndron “konsensualiteti” i BDI dhe i LSDM, duke thënë se ai konsenzus është i rrejshëm, dhe konsenualitet bëhët për të mbuluar afera të ndryshme...

Sela porosi BDI-së: Kryetari shqiptar i Kuvendit nuk u zgjodh me koncensualitet, por me sakrificë!

para 3 muajve - Ina

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët (ASH), Ziadin Sela nga tubimi në Gostivar i është përgjigjur BDI-së se kryetari i Kuvendit nuk është zgjedhur me koncensus, por me sakrificë. “Jo Izet Mexhiti, kryetari...

Reka nga Gostivari: Shqiptarët jo të drejta me përqindje, por të drejta natyrore që i takojnë

para 3 muajve - Lajm

Kandidati për president, Prof. Blerim Reka, sonte vazhdoi fushatën e tij në Gostivar, i shoqëruar edhe nga kreu i Alenacës Shqiptare, Ziadin Sela si dhe nga kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami. Kandidati...

Blerim Reka sonte vazhdoi fushatën e tij në Gostivar

para 3 muajve - Fakti Ditor

Kandidati për president, Prof. Blerim Reka, sonte vazhdoi fushatën e tij në Gostivar, ku morrën pjesë mijëra qytetarë. Gjatë tubimit, Prof. Blerim Reka ishte i shoqëruar edhe nga kreu i Alenacës së Shqiptarëve,...

Reka: Maqedonia e Veriut po zbrazet nga mungesa e perspektivës

para 3 muajve - KosovaPress

Gjatë tubimit, Reka tha se në thelb të fushatës qëndron Republika kundër shtetit privat e të kapur dhe Republika me perspektivë kundër shtetit të zbrazët. “Shteti nuk është pronë private, por trashëgimi...

Reka nga Gostivari: 18 vite Maqedonisë i mungon sundimi i ligjit

para 3 muajve - Flaka

Kandidati për president, Blerim Reka i përkrahur nga opozita shqiptare, ASH dhe Lëvizja BESA, ka prezentuar programin e tij sonte para banorëve të Gostivarit. Ai shoqërrohe edhe nga krerët e dy prative...

REKA: Do të fitoj jo vetëm në rrethin e parë, por edhe në të dytin

para 3 muajve - Medial

Kandidati presidencial Blerim Reka në emisionin debativ ”Debat në kohë” në Televizionin KOHA ka folur për pritshmëritë e zgjedhjeve presidenciale, si në rrethin e parë ashtu edhe atë të dytë. ”Fillimisht...

REKA: Ujdia me vëllezërit, pastaj me fqinjët

para 3 muajve - Medial

Kandidati për president, Blerim Reka, i cili mbështetet nga Aleanca për shqiptarët dhe Lëvizja BESA, mbrëmë ka vizituar fshatrat e Karshiakës. Në takim me banorët e këtyre zonave, Reka ka folur për konceptin...

Kasami nga Gostivari: Nëse duan maqedonasit Republikë Europiane, le ta votojnë Blerim Rekën

para 3 muajve - Tetova1

Kasami nga Gostivari: Nëse duan maqedonasit Republikë Europiane, le ta votojnë Blerim Rekën Sonte tubimi i radhës i partive opozitare BESA dhe ASH në përkrahje të kandidaturës të pavarur të profesor Blerim...

Kasami nga Gostivari: Nëse duan maqedonasit Republikë Europiane, le ta votojnë Blerim Rekën

para 3 muajve - Lajm

Kasami nga Gostivari: Nëse duan maqedonasit Republikë Europiane, le ta votojnë Blerim Rekën. Sonte tubimi i radhës i partive opozitare BESA dhe ASH në përkrahje të kandidaturës të pavarur të profesor Blerim...

Sela porosi BDI-së: Kryetari shqiptar i Kuvendit nuk u zgjodh me koncensualitet, por me sakrificë!

para 3 muajve - Lajm

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët (ASH), Ziadin Sela nga tubimi në Gostivar i është përgjigjur BDI-së se kryetari i Kuvendit nuk është zgjedhur me koncensus, por me sakrificë. “Jo Izet Mexhiti, kryetari...

Sela porosi BDI-së: Kryetari shqiptar i Kuvendit nuk u zgjodh me koncensualitet, por me sakrificë!

para 3 muajve - Tetova1

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët (ASH), Ziadin Sela nga tubimi në Gostivar i është përgjigjur BDI-së se kryetari i Kuvendit nuk është zgjedhur me koncensus, por me sakrificë. “Jo Izet Mexhiti, kryetari...

Dehari porosi Selës: Dil nga puberteti politik dhe hajde në BDI

para 3 muajve - Aktuale

Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari sot nga Kërçova i çoi selam liderit të ASH-së, Ziadin Selës duke e thirrur që të vij në BDI pasi BDI-ja ka suksese. “E ftojë Ziadinin që të jetë me ne, të...

Sela : Kryeparlamentari nuk zgjodh me konsenzus, por me sakrificë

para 3 muajve - Fol

Kryetari i ASH gjithashtu ju ka dhënë përgjigje edhe oponontentëve të tij që sipas tij kanë gënjyer shqiptarët se Talat Xhaferi është zgjedhur në mënyrë konsensuale, duke ua bërë me dije atyre të BDI-së,...

Ziadin Sela nga Gostivari:” Çdo votë shqipatare është fitore e jona”!

para 3 muajve - InfoMagazin

Kryetari i Aleancës për Shqiptarë Ziadin Sela në Gostivar gjatë promovimit të kandidatit për President Blerim Rekës, ka folur për rëndësin dhe domosdoshmërinë e votës shqiptare për ta votuar Blerim Rekën....

Dehari selam Selës: Dil nga puberteti politik dhe hajde në BDI

para 3 muajve - Antpress

Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari sot nga Kërçova i çoi selam liderit të ASH-së, Ziadin Selës duke e thirrur që të vij në BDI pasi BDI-ja ka suksese. “E ftojë Ziadinin që të jetë me ne, të...

Reka nga Gostivari: Shqiptarët jo të drejta me përqindje, por të drejta natyrore që i takojnë

para 3 muajve - InfoMagazin

Kandidati për president, Prof. Blerim Reka, sonte vazhdoi fushatën e tij në Gostivar, i shoqëruar edhe nga kreu i Alenacës Shqiptare, Ziadin Sela si dhe nga kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami. Kandidati...

Dehari selam Selës

para 3 muajve - Ina

Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari sot nga Kërçova i çoi selam liderit të ASH-së, Ziadin Selës duke e thirrur që të vij në BDI pasi BDI-ja ka suksese. “E ftojë Ziadinin që të jetë me ne, të...

Sela porosi BDI-së: Kryetari shqiptar i Kuvendit nuk u zgjodh me koncensualitet, por me sakrificë!

para 3 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët (ASH), Ziadin Sela nga tubimi në Gostivar i është përgjigjur BDI-së se kryetari i Kuvendit nuk është zgjedhur me koncensus, por me sakrificë. “Jo Izet Mexhiti, kryetari...

Dehari selam Selës: Dil nga puberteti politik dhe hajde në BDI

para 3 muajve - Flaka

Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari sot nga Kërçova i çoi selam liderit të ASH-së, Ziadin Selës duke e thirrur që të vij në BDI pasi BDI-ja ka suksese. “E ftojë Ziadinin që të jetë me ne, të...

Kasami nga Gostivari: Nëse duan maqedonasit Republikë Europiane, le ta votojnë Blerim Rekën

para 3 muajve - InfoMagazin

Kasami nga Gostivari: Nëse duan maqedonasit Republikë Europiane, le ta votojnë Blerim Rekën Sonte tubimi i radhës i partive opozitare BESA dhe ASH në përkrahje të kandidaturës të pavarur të profesor Blerim...

Dehari selam Selës: Dil nga puberteti politik dhe hajde në BDI

para 3 muajve - InfoShqip

Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari sot nga Kërçova i çoi selam liderit të ASH-së, Ziadin Selës duke e thirrur që të vij në BDI pasi BDI-ja ka suksese. “E ftojë Ziadinin që të jetë me ne, të...

Blerim Reka thotë se u ka ardhur fundi politikanëve të korruptuar

para 3 muajve - GazetaBlic

Kandidati i vetëm shqiptar për president të Maqedonisë Veriore, i mbështetur nga Aleanca për shqiptarët dhe Lëvizja Besa, Blerim Reka fushatën për president e vazhdoi në qytetin e Kërçovës. Para qytetarëve,...

Reka: Ka përfunduar koha e politikanëve të korruptuar

para 3 muajve - Lajmi.net

Kandidati për president i mbështetur nga Aleanca për shqiptarët dhe Lëvizja Besa, Blerim Reka fushatën për president e vazhdoi në qytetin e Kërçovës. Para qytetarëve, Reka tha se koncepti i tij është një...

Sela : Kryeparlamentari nuk u zgjodh me konsenzus, por me sakrificë, ju nuk ishit aty!

para 3 muajve - InfoMagazin

Kryetari i ASH gjithashtu ju ka dhënë përgjigje edhe oponentëve të tij që sipas tij kanë gënjyer shqiptarët se Talat Xhaferi është zgjedhur në mënyrë konsensuale. Duke ua bërë me dije atyre të BDI se ai...

Ziadin Sela: Ujdia e konceptit te LSDM -BDI, korrupsioni, PIOM-i, amnestia e Veljanovskit?!

para 3 muajve - InfoMagazin

Kryetari i ASH Ziadin Sela: nga Gostivari ka treguar ku qëndron “konsensualiteti” i BDI dhe i LSDM, duke thënë se ai konsenzus është i rrejshëm, dhe konsenualitet bëhët për të mbuluar afera të ndryshme...

Dehari selam Selës: Dil ng puberteti politik dhe hajde në BDI

para 3 muajve - Lajm

Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari sot nga Kërçova i çoi selam liderit të ASH-së, Ziadin Selës duke e thirrur që të vij në BDI pasi BDI-ja ka suksese. “E ftojë Ziadinin që të jetë me ne, të...

Fatmir Dehari: Falemnderon Ziadin Selën që ka ndihmuar për fitoren e Kërçovës dhe jep porosi për mbështetje të Blerim Rekës

para 3 muajve - InfoMagazin

Pas deklaratës së djeshme të Ziadin Selës nga Kërçova se Fatmir Dehari duhet të jetë në mesin e Kërçovarëve në mbështetje të Blerim Rekës sepse edhe ai u bë Kryetar i Kërçovës falë votës së unifikuat shqiptare....

Dehari selam Selës: Dil nga puberteti politik dhe hajde në BDI

para 3 muajve - Tetova1

Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari sot nga Kërçova i çoi selam liderit të ASH-së, Ziadin Selës duke e thirrur që të vij në BDI pasi BDI-ja ka suksese. “E ftojë Ziadinin që të jetë me ne, të...

Dehari selam Selës: Dil ng puberteti politik dhe hajde në BDI

para 3 muajve - Tetova Sot

Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari sot nga Kërçova i çoi selam liderit të ASH-së, Ziadin Selës duke e thirur që të vij në BDI pasi BDI-ja ka suksese. “E ftojë Ziadinin që të jetë me ne, të jetë...

Dehari selam Selës: Dil ng puberteti politik dhe hajde në BDI

para 3 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari sot nga Kërçova i çoi selam liderit të ASH-së, Ziadin Selës duke e thirrur që të vij në BDI pasi BDI-ja ka suksese. “E ftojë Ziadinin që të jetë me ne, të...

Reka: Ka përfunduar koha e politikanëve të korruptuar

para 3 muajve - Arbresh

Kandidati për president i mbështetur nga Aleanca për shqiptarët dhe Lëvizja Besa, Blerim Reka fushatën për president e vazhdoi në qytetin e Kërçovës. Para qytetarëve, Reka tha se koncepti i tij është një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK