http://kariera.mk

Grabitja në Rinas, përfundon ekspertiza e mjetit të djegur

para 11 muajve - Koha Jone

Automjeti i djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa...

Zbardhet destinacioni ku do dërgohet telefoni për të ç’koduar të gjitha bisedat e grupit të Admir Muratajt, pritet të hidhet dritë mbi bashkëpunëtorët

para 11 muajve - Sot News

Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin hetimi tatimor që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera...

Siguria e aeroportit, koncesionari injoroi shqetësimet e policisë

para 11 muajve - Koha Jone

Problemet e sigurisë në aeroportin e Rinasit kanë qenë evidente, por pavarësisht kësaj nuk janë marrë masat e nevojshme. Sipas fakteve të fundit, autoritetet e aeroportit ishin paralajmëruar disa muaj...

Siguria e aeroportit, koncesionari injoroi shqetësimet e policisë

para 11 muajve - Opinion

Problemet e sigurisë në aeroportin e Rinasit kanë qenë evidente, por pavarësisht kësaj nuk janë marrë masat e nevojshme. Sipas fakteve të fundit, autoritetet e aeroportit ishin paralajmëruar disa muaj...

Telefoni i grupit të Admir Murataj çohet në Izrael, pritet të zbardhet e gjithë ngjarja

para 11 muajve - Albeu

Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin hetimi tatimor që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera...

Asnjë gjurmë në telefonin e Muratajt, detaje nga hetimet për grabitjen

para 11 muajve - Opinion

Automjeti i djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e 6.5 milionë eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Këtë të hënë, policia zhvendosi automjetin...

Telefoni i grupit të Admir Murataj do të çohet në Izrael

para 11 muajve - Vizion Plus

Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin hetimi tatimor që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe SMS-të e kryera...

TIA refuzoi marrjen e masave të sigurisë në rrethimin e Rinasit

para 11 muajve - Vizion Plus

Zbardhet një nga korespondencat e policisë së Rinasit me kompaninë koncesionare TIA në lidhje me sigurinë e aeroportit ndërkombëtar të vetëm të vendit. Vetëm disa muaj para supergrabitjes së të martës...

Telefoni i grupit të Admir Murataj çohet në Izrael

para 11 muajve - Vizion Plus

Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin hetimi tatimor që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera...

Zbardhen shkresat, TIA injoroi kërkesat e policisë për sigurinë e dyerve

para 11 muajve - Java News

Dalin në dritë të tjera fakte mbi mungesën e theksuar të sigurise ne aeroportin e Rinasit, ku Admir Murataj dhe grupi i tij grabitën rreth 6.5 milionë Euro. Autoritetet e aeroportit ishin paralajmëruar...

Publikohet letra/ Policia paralajmëroi koncensionarin për mungesë sigurie, por u injorua

para 11 muajve - Lexo

Policia e Shtetit e ka paralajmëruar kompaninë Koncensionare të Aeroportit të Rinasit për problemet me sigurinë dhe rëndësinë e rendit në një zonë kaq të rëndësishme dhe ky paralajmërim është bërë një...

Grabitja e bujshme në Rinas/ Përfundon ekspertiza e automjetit të djegur, ja çfarë u gjet

para 11 muajve - Sot News

Drejtoria e Policisë së Tiranës ka kryer ekspertizën e automjetit të djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit. Mësohet se në brendësi të automjetit nuk u gjetën...

Përfundon ekspertiza e mjetit të djegur gjatë grabitjes në Rinas

para 11 muajve - Shekulli

Drejtoria e Policisë së Tiranës ka kryer një ekspertizë në automjetin e djegur në fshatin Dritas, nga grabitësit e 6.5 milionë eurove në Aeroportin e Rinasit. Automjeti i djegur është zhvendosur nga Blutë,...

Telefoni i grupit të Admir Murataj çohet në Izrael për të zbardhur ngjarjen

para 11 muajve - LajmiFundit

Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin hetimi tatimor që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera...

Vjedhja në Rinas/ Nis krehja e serviseve, si u përdor shina e trenit për të …

para 11 muajve - LajmiFundit

Kur po mbushen një javë nga ngjarja e rëndë e grabitjes në Rinas së 6.5 milion eurove, Policia nuk ka ende emra autorësh. E vetmja provë e fortë për ti çuar drejt autorëve të tjerë të ngjarjes, është makina...

Përfundon ekspertiza e automjetit të djegur, nuk gjenden gjurmë biologjike

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Drejtoria e Policisë së Tiranës ka kryer ekspertizën e automjetit të djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit. Mësohet se në brendësi të automjetit nuk u gjetën...

Kush e vrau Admir Muratajn? Detaji i ri mbi makinën e grabitësve të Rinasit

para 11 muajve - Lajm

Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati. Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq Murataj,...

Mediat greke zbulojnë 13 identitetet e Admir Muratajt dhe pyetja: “Kush e vrau?”

para 11 muajve - GazetaBlic

Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati. Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq Murataj,...

Zbardhen detaje të reja nga hetimet për grabitjen e Rinasit

para 11 muajve - Tetova1

Prokuroria e Kri.meve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme...

Mediat greke zbulojnë 13 identitetet e Admir Muratajt dhe pyetja: “Kush e vrau?”

para 11 muajve - GazetaBlic

Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati. Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq Murataj,...

Zbulohet vrasësi i Admir Muratit, mediat greke nxjerrin sërish detaje nga grabitja e Rinasit

para 11 muajve - Sot News

Mediat greke duket se i kanë bërë jehonë sërisht grabitjes spektakolare të Rinasit të ndodhur pak ditë më parë, e cila përfundoi me ekzekutimin e një prej grabitësve. Ato kanë tentuar të hedhin dritë mbi...

Zbulohet vrasësi i Admir Muratit, mediat greke nxjerrin sërish detjae nga grabitja e Rinasit

para 11 muajve - Sot News

Mediat greke duket se i kanë bërë jehonë sërisht grabitjes spektakolare të Rinasit të ndodhur pak ditë më parë, e cila përfundoi me ekzekutimin e një prej grabitësve. Ato kanë tentuar të hedhin dritë mbi...

Ja si ngeli pa jetë Admir Murati, mediat greke shkruajnë për vjedhjen e Rinasit

para 11 muajve - LajmiFundit

Mediat greke duket se i kanë bërë jehonë sërisht grabitjes spektakolare të Rinasit të ndodhur pak ditë më parë, e cila përfundoi me ekzekutimin e një prej grabitësve. Ato kanë tentuar të hedhin dritë mbi...

Zbardhen detaje të reja nga hetimet për grabitjen e Rinasit

para 11 muajve - InfoMagazin

Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme...

Zbardhen detaje të reja nga hetimet për grabitjen e Rinasit

para 11 muajve - Ina

Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme...

Mësohen 11 identitetet e Admir Muratajt

para 11 muajve - Aktuale

Gjurmët e lëna nga grabitësit në Rinas të Shqipërisë, por dhe një celular i gjetur në vendin ku u vra Admir Murataj janë provat e forta me të cilat prokuroria po punon për identifikimin e autorëve. Telefoni...

Mediat greke nxjerrin 13 emrat e Murataj, ja shteti ku fshihej

para 11 muajve - Albeu

Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj , gjatë periudhës që ka qenë në arrati. Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq Murataj...

Mediat greke nxjerrin 13 emrat e Murataj, ja shteti ku fshihej

para 11 muajve - Gazeta Observer

Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati. Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq Murataj,...

Mediat greke nxjerrin 13 emrat e Murataj, ja shteti ku fshihej

para 11 muajve - Lajme.al

Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati. Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq Murataj,...

Grabitja në Rinas: Gjendet celular në furgonin e djegur, ja 11 identitetet e Admir Muratajt

para 11 muajve - Alsat-M

Gjurmët e lëna nga grabitësit në Rinas të Shqipërisë, por dhe një celular i gjetur në vendin ku u vra Admir Murataj janë provat e forta me të cilat prokuroria po punon për identifikimin e autorëve. Telefoni...

Hetimet për grabitjen e Rinasit: Provat në furgon dhe punonjësit e ICTS

para 11 muajve - Gazeta Tema

Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme...

Mediat greke nxjerrin 13 emrat e Murataj

para 11 muajve - LajmiFundit

Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati. Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq Murataj,...

Hetimet për grabitjen e Rinasit: Provat në furgon dhe punonjësit e ICTS

para 11 muajve - Gazeta Tema

Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme...

Grabitja në Rinas: Gjendet celular në furgonin e djegur, ja 11 identitetet e Admir Muratajt

para 11 muajve - Lajm

Gjurmët e lëna nga grabitësit në Rinas të Shqipërisë, por dhe një celular i gjetur në vendin ku u vra Admir Murataj janë provat e forta me të cilat prokuroria po punon për identifikimin e autorëve. Telefoni...

Hetimet për grabitjen e Rinasit: Provat në furgon dhe punonjësit e ICTS

para 11 muajve - Lexo

Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme...

Hetimet për grabitjen, pritet të merren në pyetje punonjësit e aeroportit

para 11 muajve - Java News

Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme...

Hetimet për grabitjen e Rinasit, pritet të merren në pyetje punonjësit e ICTS

para 11 muajve - Java News

Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme...

Hetimet për grabitjen e Rinasit, pritet të merren në pyetje punonjësit e ICTS

para 11 muajve - Lajmi.net

Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme...

Një nga grabitësit e Rinasit u largua në këmbë

para 11 muajve - Shenja

Dy nga pesë grabitësit të cilët vodhën 6,5 milion euro në pistën e Rinasit kanë qëlluar mbi forcat e ndërhyrjes së shpejtë, me të cilët u përplasën me armë në afërsi të fshatit Tapizë. Sipas raportit të...

Një nga grabitësit e Rinasit u largua në këmbë

para 11 muajve - Koha.net

Dy nga pesë grabitësit të cilët vodhën 6,5 milion euro në pistën e Rinasit kanë qëlluar mbi forcat e ndërhyrjes së shpejtë, me të cilët u përplasën me armë në afërsi të fshatit Tapizë. Sipas raportit të...

Hetimet për grabitjen e Rinasit, pritet të merren në pyetje punonjësit e ICTS

para 11 muajve - Gazeta Observer

Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme...

Një furgon policie ndodhej në aeroportin e Rinasit kur u grabitën paratë, por nuk veproi

para 11 muajve - PortaliOnline

Në një raport konfidencial të Policisë së Shtetit shqiptarë, që u vihet në dispozicion institucioneve më të rëndësishme në vend, tregohen detajet e grabitjes që ndodhi më 9 prill në pistën e avionëve në...

Del raporti sekret i policisë për grabitjen në Rinas

para 11 muajve - Antpress

Në një raport konfidencial të Policisë së Shtetit, që u vihet në dispozicion institucioneve më të rëndësishme në vend, tregohen detajet e grabitjes që ndodhi më 9 prill në pistën e avionëve në Rinas. Në...

Grabitja në Rinas/ Del raporti sekret i Policisë: Pse ndodhej furgoni i policisë në pistë

para 11 muajve - Lajm

Në një raport konfidencial të Policisë së Shtetit shqiptarë, që u vihet në dispozicion institucioneve më të rëndësishme në vend, tregohen detajet e grabitjes që ndodhi më 9 prill në pistën e avionëve në...

Del raporti sekret i policisë për grabitjen në Rinas

para 11 muajve - Lajmi.net

Në një raport konfidencial të Policisë së Shtetit, që u vihet në dispozicion institucioneve më të rëndësishme në vend, tregohen detajet e grabitjes që ndodhi më 9 prill në pistën e avionëve në Rinas. Në...

Del raporti sekret i policisë për grabitjen në Rinas

para 11 muajve - GazetaBlic

Në një raport konfidencial të Policisë së Shtetit, që u vihet në dispozicion institucioneve më të rëndësishme në vend, tregohen detajet e grabitjes që ndodhi më 9 prill në pistën e avionëve në Rinas. Në...

Grabitja në Rinas/ Del raporti sekret i Policisë: Pse ndodhej furgoni i policisë në pistë

para 11 muajve - Alsat-M

Në një raport konfidencial të Policisë së Shtetit shqiptarë, që u vihet në dispozicion institucioneve më të rëndësishme në vend, tregohen detajet e grabitjes që ndodhi më 9 prill në pistën e avionëve në...

Grabitja spektakolare në Rinas, del raporti konfidencial i policisë

para 11 muajve - Sot News

Në një raport konfidencial të Policisë së Shtetit, që u vihet në dispozicion institucioneve më të rëndësishme në vend, tregohen detajet e grabitjes që ndodhi më 9 prill në pistën e avionëve në Rinas. Në...

Grabitja në Rinas/ Del raporti sekret i Policisë: Pse ndodhej furgoni i policisë në pistë

para 11 muajve - Tetova Sot

Në një raport konfidencial të Policisë së Shtetit shqiptarë, që u vihet në dispozicion institucioneve më të rëndësishme në vend, tregohen detajet e grabitjes që ndodhi më 9 prill në pistën e avionëve në...

Detaje të reja nga grabitja në Rinas

para 11 muajve - Albinfo

Edhe nga ana e autorëve është qëlluar, me shumë mundësi në ajër, dhe në këtë formë, gjatë kundërpërgjigjes, ka mbetur i vrarë në vend me një plumb në kokë Admir Murataj Admir Murataj, 47-vjeçari që mbeti...

Del raporti sekret i Policisë për grabitjen në Rinas

para 11 muajve - Bota Press

Në një raport konfidencial të Policisë së Shtetit, që u vihet në dispozicion institucioneve më të rëndësishme në vend, tregohen detajet e grabitjes që ndodhi më 9 prill në pistën e avionëve në Rinas. Në...

Del raporti sekret i Policisë për grabitjen në Rinas: U njoftuam 5 minuta me vonesë

para 11 muajve - Koha Jone

Në një raport konfidencial të Policisë së Shtetit, që u vihet në dispozicion institucioneve më të rëndësishme në vend, tregohen detajet e grabitjes që ndodhi më 9 prill në pistën e avionëve në Rinas. Në...

Grabitja në Rinas-Del raporti sekret i Policisë: Pse ndodhej furgoni i policisë në pistë

para 11 muajve - Fakti Ditor

Në një raport konfidencial të Policisë së Shtetit shqiptarë, që u vihet në dispozicion institucioneve më të rëndësishme në vend, tregohen detajet e grabitjes që ndodhi më 9 prill në pistën e avionëve në...

Grabitja në Rinas, del raporti sekret i Policisë

para 11 muajve - Gazeta Observer

Në një raport konfidencial të Policisë së Shtetit, që u vihet në dispozicion institucioneve më të rëndësishme në vend, tregohen detajet e grabitjes që ndodhi më 9 prill në pistën e avionëve në Rinas. Grabitja-Rinas-palogo...

Del raporti sekret i policisë për grabitjen në Rinas

para 11 muajve - Insajderi

Në raport jepen në mënyrë kronologjike, me orar të saktë, të gjitha lëvizjet e grabitësve, por edhe veprimet e mosveprimet e kompanisë së sigurisë në aeroport. Ndërsa theksohet se Policia është njoftuar...

Raporti sekret i policisë për vjedhjen në Rinas: Si i ndoqi FNSH autorët për 30 sekonda

para 11 muajve - LajmiFundit

Në një raport sekret i Policisë së Shtetit, që u vihet në dispozicion institucioneve më të rëndësishme në vend, tregohen detajet e grabitjes që ndodhi më 9 prill në pistën e avionëve në Rinas. Në raport...

Grabitja në Rinas: Gjendet celular në furgon, ja 11 identitetet e Admir Muratajt

para 11 muajve - Bota Press

Gjurmët e lëna nga grabitësit në Rinas, por dhe një celular i gjetur në vendin ku u vra Admir Murataj janë provat e forta me të cilat prokuroria po punon për identifikimin e autorëve. Telefoni është zbuluar...

Zbardhet autopsia, organizatori i grabitjes në Rinas u vra me plumb në kokë, nuk gjendet predha

para 11 muajve - Koha.mk

Zbardhet autopsinë e vrasjes së organizatorit të grabitjes në aeroportin e Rinasit katër ditë më parë Admir Murataj. Sipas burimeve të Report Tv, Admir Murataj u ekzekutua gjatë shkëmbimit të zjarrit me...

Zbardhet autopsia, organizatori i grabitjes në Rinas u vra me plumb në kokë, nuk gjendet predha

para 11 muajve - Alsat-M

Zbardhet autopsinë e vrasjes së organizatorit të grabitjes në aeroportin e Rinasit katër ditë më parë Admir Murataj. Sipas burimeve të Report Tv, Admir Murataj u ekzekutua gjatë shkëmbimit të zjarrit me...

Nuk u largua me makinë/ Zbardhet destinacioni nga është arratisur njëri prej grabitësve të miliona eurove në Rinas

para 11 muajve - Sot News

Dy nga pesë grabitësit të cilët vodhën 6,5 milion euro në pistën e Rinasit kanë qëlluar mbi forcat e ndërhyrjes së shpejtë, me të cilët u përplasën me armë në afërsi të fshatit Tapizë. Sipas raportit të...

Nuk u largua me makinë/ Ja si i shpëtoi policisë njeri prej grabitësve të milona eurove në Rinas

para 11 muajve - Sot News

Dy nga pesë grabitësit të cilët vodhën 6,5 milion euro në pistën e Rinasit kanë qëlluar mbi forcat e ndërhyrjes së shpejtë, me të cilët u përplasën me armë në afërsi të fshatit Tapizë. Sipas raportit të...

Zbardhet autopsia, organizatori i grabitjes në Rinas u vra me plumb në kokë, nuk gjendet predha

para 11 muajve - Shenja

Zbardhet autopsinë e vrasjes së organizatorit të grabitjes në aeroportin e Rinasit katër ditë më parë Admir Murataj. Sipas burimeve të Report Tv, Admir Murataj u ekzekutua gjatë shkëmbimit të zjarrit me...

8 teoritë konspirative mbi super grabitjen në Rinas

para 11 muajve - Lajme.al

Grabitja e bujshme tre ditë më parë në Rinas bëri bujë në mediat ndërkombëtare duke e paraqitur Shqipërinë si një vend të pasigurt, për aq kohë sa një bandë e armatosur deri në dhëmbë arriti të futej deri...

Zbardhet autopsia, ka diçka që nuk “shkon” me vrasjen e Admir Muratajt

para 11 muajve - Gazeta Observer

Zbardh autopsia e vrasjes së organizatorit të grabitjes në aeroportin e Rinasit katër ditë më parë Admir Murataj. Sipas burimeve të Report Tv, Admir Murataj u ekzekutua gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë...

Del autopsia, por shtohet misteri! Kush e vrau Admir Muratajn?

para 11 muajve - Sovrani

Admir Murataj është futur në listën e grabitësve që ka bërë më shumë bujë në Shqipëri. Ai së bashku me grupin e tij thyen sigurinë e aeroportit të Rinasit dhe arritën të marrin 7 thasë me euro dhe të largohen....

Zbardhet autopsia, organizatori i grabitjes në Rinas u vra me plumb në kokë, por nuk gjendet gëzhoja

para 11 muajve - Blitz

Është zbardhur autopsia e Admir Murataj, i konsideruar si një nga organizatorët e grabitjes së Rinasit, ku u morën 6.5 milion euro. Admir Murataj është vrarë me një plumb i cili e ka prekur atë në pjesën...

Video ekskluzive e grabitjes në Rinas: Alarmi u dha 5 minuta me vonesë

para 11 muajve - Medial

Një shprehje e urtë thotë “koha është flori”, e pikërisht e tillë ishte për grabitësit e Rinasit. Dy minuta pasi ata dolën nga porta veriore e Aeroportit “Nënë Tereza”, autoritetet përgjegjëse njoftuan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK