http://kariera.mk

66.000 iPhone përfundojnë në bërllok për tri vjet, kjo është arsyeja

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një raport tronditës zbulon se më shumë se 60,000 iPhone janë dërguar për skrap në tri vjetët e fundit, pasi blloku i aktivizimit kundërvjedhje kishte mbetur i aktivizuar, duke i bërë ata të padobishëm....

66.000 iPhone përfundojnë në bërllok për tri vjet, kjo është arsyeja

para 3 muajve - Gazeta e re

Një raport tronditës zbulon se më shumë se 60,000 iPhone janë dërguar për skrap në tri vjetët e fundit, pasi blloku i aktivizimit kundërvjedhje kishte mbetur i aktivizuar, duke i bërë ata të padobishëm....

66.000 iPhone përfundojnë në bërllok për tri vjet

para 3 muajve - Insajderi

Falë një veçorie që lidhet me aplikacionin e sigurisë “Find My iPhone”, një raport i ri thotë se dhjetëra-mijëra iPhone plotësisht funksional përfundojnë çdo vit në skrap. Sipas një raporti nga Grupi për...

66.000 iPhone përfundojnë në bërllok për tri vjet, kjo është arsyeja

para 3 muajve - KosovaPress

Falë një veçorie që lidhet me aplikacionin e sigurisë "Find My iPhone", një raport i ri thotë se dhjetëra-mijëra iPhone plotësisht funksional përfundojnë çdo vit në skrap. Sipas një raporti nga Grupi për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK