http://kariera.mk

E mitura i jep fund jetës me vetëvarje, lë letër ku shpjegon arsyen

më 5.2019 - Tetova Sot

Një vajzë e re vetëm 16 vjeçe u gjet e vdekur në një ndërtesë në zonën e Kommeno në Korfuz. Ambulanca menjëherë ka shkuar në vendngjarje. Ngjarja u konsiderua një tragjedi nga vendasit. Sipas informacioneve...

Tragjedi në Korfuz, 16-vjeçarja i jep fund jetës, ja pse

më 5.2019 - BalkanWeb

KORFUZ Një vajzë e re vetëm 16 vjeçe u gjet e vdekur në një ndërtesë në zonën e Kommeno në Korfuz. Ambulanca menjëherë ka shkuar në vendngjarje. Ngjarja u konsiderua një tragjedi nga vendasit. Sipas informacioneve...

Një vajzë rreth 16-vjeçare i dha fund jetës, la një shënim

më 5.2019 - RTV 21

Po priten rezultatet e ekspertizës Një vajzë u gjet e vdekur në një ndërtesë në Kommeno, në ishullin Korfuz. Sikurse raportojnë mediat greke vajza ishte rreth 16-vjeç dhe i dha fund jetës së saj me një...

Një vajzë rreth 16-vjeçare i dha fund jetës, la një shënim

më 5.2019 - Tetova Sot

Po priten rezultatet e ekspertizës Një vajzë u gjet e vdekur në një ndërtesë në Kommeno, në ishullin Korfuz. Sikurse raportojnë mediat greke vajza ishte rreth 16-vjeç dhe i dha fund jetës së saj me një...

16-vjeçarja i jep fund jetës, lë një shënim

më 5.2019 - Insajderi

Një vajzë e re u gjet e vdekur në një ndërtesë në Kommeno, në ishullin Korfuz. Sikurse raportojnë mediat greke vajza ishte rreth 16-vjeç dhe i dha fund jetës së saj me një lak të improvizuar. Grupet e...

E rëndë në Korfuz/ Ndahet nga i dashuri, 16-vjeçarja i jep fund jetës

më 5.2019 - LajmiFundit

Një 16-vjeçare i ka dhënë fund jetës në një ndërtesë në zonën e Kommeno në Korfuz. Sipas mediave vendase, adoleshentja kishte lënë një letër të fundit përpara se të vriste veten, ndërsa mësohet se arsyeja...

Nuk përballoi dot ndarjen nga i dashuri! 16-vjeçarja i jep fund jetës

më 5.2019 - Sovrani

jë tragjedi ka ndodhur në Korfuz ditën e sotme, ku një vajzë 16-vjeçare i ka dhënë fund jetës. Sipas raportimeve të para nga policia greke e mitura është varur me litar dhe pavarësisht ndihmës mjekësore...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK