http://kariera.mk

Poetja shqiptare Irma Kurti merr çmim të parë në Itali

më 5.2019 - Sovrani

Një sukses për poeten shqiptare Irma Kurti: nderohet me çmimin e parë në Konkursin Letrar Ndërkombëtar: “Scriptura” në seksionin e autorëve të huaj në Nola, të Napolit, me poezinë: “E zakonshme”. Në jurinë...

Poetja shqiptare Irma Kurti merr çmim të parë në Itali

më 5.2019 - Gazeta Observer

Një sukses për poeten shqiptare Irma Kurti: nderohet me çmimin e parë në Konkursin Letrar Ndërkombëtar: “Scriptura” në seksionin e autorëve të huaj në Nola, të Napolit, me poezinë: “E zakonshme”. Në jurinë...

Poetja shqiptare Irma Kurti merr çmim të parë në Itali

më 5.2019 - Shekulli

Anila Dedaj Një sukses për poeten shqiptare Irma Kurti: nderohet me çmimin e parë në Konkursin Letrar Ndërkombëtar: “Scriptura” në seksionin e autorëve të huaj në Nola, të Napolit, me poezinë: “E zakonshme”....

Poetja shqiptare Irma Kurti merr çmim të parë në Itali

më 5.2019 - Insajderi

Poetja shqiptare Irma Kurti është nderuar me çmimin e parë në Konkursin Letrar Ndërkombëtar “Scriptura” në seksionin e autorëve të huaj në Nola, të Napolit, me poezinë “E zakonshme”. Në jurinë e përbërë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK