http://kariera.mk

Ismail Syla promovon librin “Sfinksi pyet sërish”

më 5.2019 - Sovrani

Ismail Syla ka publikuar librin më të ri “Sfinksi pyet sërish”. Promovimi i tij u bë në Bibliotekën Kombëtare, ku morën pjesë shumë dashamirës të poezisë. Ky është libri i 12-të i autorit, fitues i disa...

Ismail Syla promovon librin “Sfinksi pyet sërish”

më 5.2019 - Klan Kosova

Ismail Syla ka publikuar librin më të ri “Sfinksi pyet sërish”. Promovimi i tij u bë në Bibliotekën Kombëtare, ku morën pjesë shumë dashamirës të poezisë. Ky është libri i 12-të i autorit, fitues i disa...

Promovohet libri me poezi “Sfinksi pyet sërish”

më 5.2019 - KosovaPress

Shkrimtari Ismail Syla, duke falënderuar të pranishmit, lexoi dy epe nga libri i ri i botuar me poezi. “Ndoshta pamjet e pardjeshme të Tiranës, por edhe këto që i kemi ne këtu, tregojnë se ne shpeshherë,...

Një kujtesë e çmueshme dhe frymëzuese

më 5.2019 - Gazeta Observer

Mbresa nga vizita në Tiranë Nga Niels Hav, poet, Danimarkë Ky shkrim është dërguar nga poeti danez Niels Hav në dhjetor 2016, një muaj pas pjesëmarrjes së tij në panairin e librit në Tiranë me rastin e...

Promovohet libri “Sfinksi pyet sërish” i autorit Ismail Syla

më 5.2019 - Klan Kosova

Është promovuar libri me poezi “Sfinksi pyet sërish” i autorit Ismail Syla. Recensentët thanë se autori Syla ka shfaqur në poezitë e tij begati idesh, konceptesh, motivesh e gjetjesh. Autori i librit,...

Promovohet libri me poezi “Sfinksi pyet sërish”

më 5.2019 - RTV 21

“Nëpër vargjet e këtij libri duket se autori na tërheq në një odiseadë përplot të panjohura dhe …” Promovohet libri me poezi “Sfinksi pyet sërish”, i autorit Ismail Syla, që nëpërmjet vargjeve barten dëshmitë...

Promovohet libri “Sfinksi pyet sërish” i autorit Ismail Syla

më 5.2019 - Ekonomia Online

Është promovuar libri “Sfinksi pyet sërish”, libër me poezi që bartin dëshminë e kohërave dhe të unit poetik e që shkojnë kah kondensimi modern, raporton Ekonomia Online. Autori i librit, Ismail Syla,...

Promovohet libri me poezi “Sfinksi pyet sërish”

më 5.2019 - Insajderi

Promovohet libri me poezi “Sfinksi pyet sërish”, i autorit Ismail Syla, që nëpërmjet vargjeve barten dëshmitë e kohërave dhe të unit poetik e që shkojnë kah bota e qytetëruar. Shkrimtari Ismail Syla, duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK