http://kariera.mk

Tirana, 8 orë pa energji të premten. Ja zonat e prekura

para 3 muajve - Top Channel

Disa zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike përgjatë 8 orëve të ditës së premte. Kompania OSHEE bën me dije se stakimi i energjisë do të bëhet nga ora 08:00 e mëngjesit deri në orën 16:00 të...

Punimet e OST-së, gjysma e Tiranës pa drita, ja zonat që preken

para 3 muajve - Standard

Më datë 17 Maj gjysma e Tiranës do të jetë pa drita. Shkëputja e furnizimit me energji të qytarëve do të vijojë nga ora 8 e mëngjesit deri në orën 16:00. Në një njoftim të saj, OST shpjegon arsyet e ndërprerjes...

Tiranë/ Punimet e OST-së, ja zonat që do mbesin pa energji

para 3 muajve - BalkanWeb

OSHEE njofton se me 17 maj disa zona në Tiranë do të mbesin pa energji elektrike. Ndërprerja e energjisë do të bëhet në disa zona me afat  nga ora 08:00-16:00. Stakimi i energjisë elektrike do bëhet për...

Këto zona në Tiranë do të mbeten pa energji për 8 orë më 17 maj

para 3 muajve - Sot News

Operatori i Sistemit te Transmetimit ka njoftuar se për shkak të punimeve në nënstacionin 'Tirana 1' në Zogun e Zi do të ketë shkëputje të energjisë me datë 17 maj. Sipas OST energjia do të shkëputet nga...

Zonat që do të mbeten 8 orë pa energji elektrike në Tiranë

para 3 muajve - Opinion

Kompania OSHEE ka njoftuar se disa zona të Tiranës do të ketë shkëputje të energjisë elektrike. Mësohet se stakimi i energjisë do të bëhet nga ora 08:00 e mëngjesit deri në orën 16:00 të datës 17 maj....

Tirana pa drita më 17 maj, OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm

para 3 muajve - Shekulli

Më anë të një njoftimi, OST bën të ditur për abonentët e Tiranës se më 17 maj do të ketë stakim të energjisë elektrike. Sipas OSHEE energjia elektrike do të stakohet në orën 08.00 deri në 16.00 për shkak...

Tiranë/ Punimet e OST-së, ja zonat që do mbesin pa energji

para 3 muajve - Lexo

OSHEE njofton se me 17 maj disa zona në Tiranë do të mbesin pa energji elektrike. Ndërprerja e energjisë do të bëhet në disa zona me afat nga ora 08:00-16:00. Stakimi i energjisë elektrike do bëhet për...

Tirana pa drita, ja zonat pa energji më 17 Maj

para 3 muajve - Java News

OSHEE ditën e sotme ka bërë një njoftim për ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona të qytetit të Tiranës në datën 17 Maj. Sipas informacionit të publikuar nga OSHEE energjia do të shkëputet nga...

Tirana pa drita, ja zonat pa energjia më 17 Maj

para 3 muajve - Java News

OSHEE ditën e sotme ka bërë një njoftim për ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona të qytetit të Tiranës në datën 17 Maj. Sipas informacionit të publikuar nga OSHEE energjia do të shkëputet nga...

Tirana pa drita, ja zonat që do t’u ndërpritet energjia elektrike në 17 Maj

para 3 muajve - LajmiFundit

OSHEE ditën e sotme ka bërë një njoftim për ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona të qytetit të Tiranës në datën 17 Maj. Sipas informacionit të publikuar nga OSHEE energjia do të shkëputet nga...

Këto lagje në Tiranë do të mbeten pa energji ditën e premte

para 3 muajve - Gazeta Observer

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar këtë të mërkurë se për rreth 8 orë disa nga lagjet e Tiranës do të mbeten pa energji gjatë ditës së premte, përafërsisht rreth orëve 8:00 deri...

Ja cilat zona të Tiranës do të mbeten pa energji për 8 orë gjatë së premtes

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Disa zona në Tiranë do të mbeten pa energji pjesën më të madhe të ditës së premte. Kompania OSHE bën me dije se stakimi i energjisë do të bëhet nga ora 08:00 e mëngjesit deri në orën 16:00 të datës 17...

Punimet në rrjet, OSHEE: Zonat e kryeqytetit që do të mbeten pa energji në 17 maj

para 3 muajve - Koha Jone

Foto ilustruese Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar shkëputjen e energjisë në disa zona të Tiranës. Sipas njoftimit për shkak të punimeve të OST në N/stacionin Tirana 1 (Zogu Zi),...

Punimet në rrjet, OSHEE: Zonat e kryeqytetit që do të mbeten pa energji në 17 maj

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar shkëputjen e energjisë në disa zona të Tiranës. Sipas njoftimit për shkak të punimeve të OST në N/stacionin Tirana 1 (Zogu Zi), në datën 17 maj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK