http://kariera.mk

Lajmi i fundit : Goditet shtëpia e ambasadorit të SHBA

më 5.2019 - Bota Press

Botapress 15 Maj- Për të disatën here anarkistët sulmuan me bojë dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit së të mërkurës. Këtë here anarkistet...

Sulmohet shtëpia e ambasadorit të SHBA

më 5.2019 - LajmiFundit

Për të disatën here anarkistët në Greqi sulmuan me bojë dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit së të mërkurës. Këtë here anarkistet shprehen...

GREQI – Një grupim anarkist Sul.mon rezidencën e ambasadorit amerikan

më 5.2019 - Medial

ATHINË, 15 maj /MEDIAL-ANA/ – Persona të panjohur hodhën bojë sot në mëngjes, në hyrje të rezidencës së ambasadorit amerikan në Athinë, Geoffrey Pyatt. Pjesëtarët e grupit iu afruan rezidencës me motoçikleta...

Është sulmuar me ngjyrë dhe tymuese rezidenca e Ambasadës Amerikane në Greqi

më 5.2019 - Portalb

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm është sulmuar Ambasada Amerikane në Athinë. Mediat greke raportojë se rezidenca në të cilën jeton edhe ambasadori Jeffrey Paiat është sulmuar me tymuese dhe ngjyrë...

Është sulmuar me ngjyrë dhe tymuese rezidenca e Ambasadës Amerikane

më 5.2019 - Portalb

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm është sulmuar Ambasada Amerikane në Athinë. Mediat greke raportojë se rezidenca në të cilën jeton edhe ambasadori Jeffrey Paiat është sulmuar me tymuese dhe ngjyrë...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë

më 5.2019 - Top Channel

Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris...

VIDEO/ Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë

më 5.2019 - Opinion

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë. Sipas mediave helene sulmi me bojë të zezë tymuese është bërë nga organizata anarkiste “Rubikon”, pas mosdhënies së një lejeje të posaçme për ekzekutorin...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë

më 5.2019 - GazetaBlic

Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris...

Anarkistët sulmojnë rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë

më 5.2019 - Koha.net

Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris...

Paralele të frikshme, anarkistët sulmojnë rezidencën e ambasadorit të SHBA në Athinë. Në Shqipëri, shtëpia e ktru të prezencës së OSBE

më 5.2019 - Gazeta Tema

Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë, sot rreth orës 04:00. Sulmi përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin...

Anarkistët sulmojnë rezidencën e ambasadorit të SHBA në Athinë

më 5.2019 - BalkanWeb

Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë, sot rreth orës 04:00. Sulmi përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë

më 5.2019 - Gazeta e re

Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroristo-fashiste “17 Nëntori”,...

Greqi/ Sulmohet me bojë dhe tymuese rezidenca e ambasadës amerikane

më 5.2019 - Shekulli

Rezidenca e ambasadës amerikane në Athinë sulmohet me tymuese dhe bojë. Sipas raportimeve të mediave helene, bëhet e ditur se rezidenca në të cilën jeton edhe ambasadori Jeffrey Paiat është sulmuar me...

VIDEO/ Sul mohet nga anarkistët rezidenca e ambasadorit të SHBA në Athinë. Reagon Jeffrey Paith: Shkatërrimi i pronës nuk është një protestë paqësore

më 5.2019 - Lexo

Åðßèåóç ìå ìðïãéÝò êáé êáðíïãüíá óôï óðßôé ôïõ ðñÝóâç ôùí ÇÐÁ, ÔæÝöñé ÐÜéáô ôá îçìåñþìáôá ôçò ÔåôÜñôçò 15 ÌáÀïõ 2019. (EUROKINISSI/ÔÁÔÉÁÍÁ ÌÐÏËÁÑÇ) Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë

më 5.2019 - Tetova Sot

Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris...

Ngjarje e rëndë/ Sulmohet me bojë dhe e tymuese rezidenca e Ambasadës Amerikane

më 5.2019 - Sot News

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm është sulmuar Ambasada Amerikane në Athinë. Mediat greke raportojë se rezidenca në të cilën jeton edhe ambasadori Jeffrey Paiat është sulmuar me tymuese dhe bojë...

Anarkistët sulmojnë me bojëra dhe tymuese rezidencës e ambasadorit amerikan në Athinë

më 5.2019 - Albeu

Situata mes Anarkistëve të grupit "Ruvikona" dhe ambasadorit amerikan në Athinë nuk është e qetë. Sot rreth orës 04:00 ata sulmuan me bojëra dhe tymuese rezidencën e tij në Athinë. Sulmi përfshihet në...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë

më 5.2019 - Aktuale

Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris...

Një grupim anarkist sulmon rezidencën e ambasadorit amerikan

më 5.2019 - KosovaPress

Pjesëtarët e grupit iu afruan rezidencës me motoçikleta dhe u larguan menjëherë pas incidentit. Policia ka ndaluar nëntë të dyshuar. Ambasadori Pyatt shkruajti më pas në Tweeter: ”Mirëmëngjes (në origjinal...

Ngjarje e rëndë/ Sulmohet me bojë dhe tymuese rezidenca e Ambasadës Amerikane

më 5.2019 - Sot News

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm është sulmuar Ambasada Amerikane në Athinë. Mediat greke raportojë se rezidenca në të cilën jeton edhe ambasadori Jeffrey Paiat është sulmuar me tymuese dhe bojë...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë

më 5.2019 - Infokusi

Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris...

Anarkistët sulmojnë rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë

më 5.2019 - Ekonomia Online

Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris...

Anarkistët sulmojnë rezidencën e ambasadorit të SHBA në Athinë

më 5.2019 - 24 ore

Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë, sot rreth orës 04:00. Sulmi përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan

më 5.2019 - Insajderi

Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë

më 5.2019 - InfoMagazin

Organizata anarkiste “Rubikon” ka gjetur një mënyrë aspak të këndshme për të shprehur kundërshtinë e saj, për mosdhënien e një lejeje të posaçme për ekzekutorin e organizatës terroriste “17 Nëntori”, Dimitris...

VIDEO/ Sulmohet rezidenca e ambasadorit të SHBA në Athinë. Reagon Jeffrey Paith

më 5.2019 - Java News

Åðßèåóç ìå ìðïãéÝò êáé êáðíïãüíá óôï óðßôé ôïõ ðñÝóâç ôùí ÇÐÁ, ÔæÝöñé ÐÜéáô ôá îçìåñþìáôá ôçò ÔåôÜñôçò 15 ÌáÀïõ 2019. (EUROKINISSI/ÔÁÔÉÁÍÁ ÌÐÏËÁÑÇ) Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe...

Anarkistët në Athinë sulmojnë rezidencën e ambasadorit të SHBA-ve

më 5.2019 - Blitz

Anarkistët e grupit “Ruvikona” sulmuan me bojëra dhe tymuese rezidencën e ambasadorit amerikan në Athinë, sot rreth orës 04:00. Sulmo përfshihet në një sërë protestash të anarkistëve për të lejuar terroristin...

Anarkistët sulmojnë me tymuese rezidenca e Ambasadës Amerikane në Athinë

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Është sulmuar me tymuese rezidenca e Ambasadës Amerikane në Athinë. Gjatë natës disa persona kanë hedhur tymuese drejt rezidencës, duke shkaktuar panik. Policia greke bën me dije se sulmi është kryer nga...

Sulmohet banesa e ambasadorit amerikan në Athinë

më 5.2019 - KosovaPress

Anëtarë të kësaj organizate hodhën bojë të zezë dhe një bombë tymuese jashtë banesës së ambasadorit amerikan në Athinë. Sipas organizatës, anëtarë të saj mundën të thyejnë kordonin e sigurisë dhe, pasi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK