http://kariera.mk

Gruaja e vret burrin me koktej viagrash – e ndihmoi dashnori

para 3 muajve - Infokusi

Dukej se kishte vdekur nga një sëmundje. Por në fakt, ishte gruaja e tij ajo që e vrau, e cila për tre ditë me radhë i kishte tretur në ushqim, duke përgatitur pilula Viagra me qëllim eliminimin e bashkëshortit...

Gruaja e vret burrin me koktej viagrash – e ndihmoi dashnori

para 3 muajve - Sovrani

Dukej se kishte vdekur nga një sëmundje. Por në fakt, ishte gruaja e tij ajo që e vrau, e cila për tre ditë me radhë i kishte tretur në ushqim, duke përgatitur pilula Viagra me qëllim eliminimin e bashkëshortit...

Gruaja e vret burrin me koktej viagrash

para 3 muajve - Arbresh

Dukej se kishte vdekur nga një sëmundje. Por në fakt, ishte gruaja e tij ajo që e vrau, e cila për tre ditë me radhë i kishte tretur në ushqim, duke përgatitur pilula Viagra me qëllim eliminimin e bashkëshortit...

Egjipt, donte të martohej me të dashurin, gruaja helmon burrin

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një grua në Egjipt ka helmuar bashkëshortin e saj me kokteil viagrash dhe me ilaçe gjumi. Gjithçka dukej si një vdekje natyrale, por në fakt nuk ishte kështu. Gruaja kishte bërë një plan djallëzor, do...

Egjipt, donte të martohej me të dashurin, gruaja helmon burrin

para 3 muajve - BalkanWeb

Një grua në Egjipt ka helmuar bashkëshortin e saj me kokteil viagrash dhe me ilaçe gjumi. Gjithçka dukej si një vdekje natyrale, por në fakt nuk ishte kështu. Gruaja kishte bërë një plan djallëzor, do...

Donte të martohej me të dashurin, gruaja e helmon burrin me kokteil viagrash dhe ilaçe gjumi

para 3 muajve - Insajderi

Gruaja kishte bërë një plan djallëzor, do të vriste bashkëshortin e saj për arsyen e vetme që të martohej me dashnorin. Bashkëpunëtor në vrasje ishte dhe dashnori i saj, i cili kishte siguruar kokrrat...

Plan djallëzor ndaj burrit që të martohej me dashnorin, e pëson egjiptiania

para 3 muajve - Java News

Një grua në Egjipt ka helmuar bashkëshortin e saj me kokteil viagrash dhe me ilaçe gjumi, pasi donte të martohej me dashnorin. Gjithçka dukej si një vdekje natyrale, por në fakt nuk ishte kështu. Gruaja...

Plan djallëzor ndaj burrit që të mund të martohej me dashnorin, e pëson egjiptiania

para 3 muajve - Java News

Një grua në Egjipt ka helmuar bashkëshortin e saj me kokteil viagrash dhe me ilaçe gjumi, pasi donte të martohej me dashnorin. Gjithçka dukej si një vdekje natyrale, por në fakt nuk ishte kështu. Gruaja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK