http://kariera.mk

Shtëpia e Fëmijës Shkollor në qytetin e Shkodrës

më 5.2019 - Zëri i Amerikës

Sot është Dita Ndërkombëtare e Familjes. Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo, vizitoi Shtëpinë e Fëmijës Shkollor në qytetin e Shkodrës, ku strehohen 33 fëmijë, pjesa më e madhe nga rrethet...

Kujtohen fëmijët e vrarë në luftën e Kosovës

më 5.2019 - Evropa e Lirë

Embed Embed The code has been copied to your clipboard. width px height px The URL has been copied to your clipboard No media source currently available 0:00 0:02:23 0:00 Në luftën e fundit në Kosovë janë...

Si "të votohet" kur nuk ka votues?

më 5.2019 - Evropa e Lirë

Embed Embed The code has been copied to your clipboard. width px height px The URL has been copied to your clipboard No media source currently available 0:00 0:01:26 0:00 Të martën, gjatë një seance të...

Për apo kundër vrasjes së ariut?

më 5.2019 - Evropa e Lirë

Embed Embed The code has been copied to your clipboard. width px height px The URL has been copied to your clipboard No media source currently available 0:00 0:03:25 0:00 Një ari që dyshohet se i kanë...

Telekomi i Kosovës në prag të falimentimit

më 5.2019 - Zëri i Amerikës

Në Kosovë parlamenti të martën debatoi me tone të ashpra në një seancë të jashtëzakonshme të thirrur nga opozita, për gjendjen në Telekomin e Kosovës, që ndodhet në prag të falimentimit. Kjo kompani publike...

Hahn shpreson të ketë vendim para verës për Shqipërinë dhe Maqedoninë V.

më 5.2019 - Evropa e Lirë

Embed Embed The code has been copied to your clipboard. width px height px The URL has been copied to your clipboard No media source currently available 0:00 0:02:44 0:00 Komisionari për Zgjerim i Bashkimit...

Presidenti i rrëmbyer: Një dramë e harruar e luftës në Bosnje

më 5.2019 - Evropa e Lirë

Embed Embed The code has been copied to your clipboard. width px height px The URL has been copied to your clipboard No media source currently available 0:00 0:04:50 0:00 Ishte një kapitull dramatik, pak...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK