http://kariera.mk

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, mesazh ngushëllimi për dy ushtarakët e rënë në krye të detyrës

më 5.2019 - Medial

TIRANË, 15 maj /MEDIAL/ Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Patrick Shanahan i ka dërguar një mesazh ngushëllimi ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçka për humbjen tragjike të jetës së dy ushtarakëve shqiptarë,...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes mesazh ngushëllimi Xhaçkës, për ‘Dëshmorët e Atdheut’ Hasanaj e Tanushi, e shërim të shpejtë Kapajt

më 5.2019 - Gazeta Tema

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Patrick Shanahan i ka dërguar mesazh ngushëllimi ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçka për vdekjen e dy efektivëve të FA, Zarife Hasanaj dhe Klodian Tanushi në Letoni. “Pranoni...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes mesazh ngushëllimi për dy ushtarakët e rënë

më 5.2019 - Shekulli

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Patrick Shanahan i ka dërguar një mesazh ngushëllimi ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçka për humbjen tragjike të jetës së dy ushtarakëve shqiptarë, në krye të detyrës në...

Vdekja e dy ushtarakëve shqiptarë, reagon Sekretari amerikan i Mbrojtjes

më 5.2019 - Opinion

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Patrick Shanahan i ka dërguar mesazhin e tij ngushëllues ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçka për humbjen e jetës së dy efektivëve të FA, Zarife Hasanaj dhe Klodian Tanushi....

Forca Tokësore nderon major Klodian Tanushin

më 5.2019 - Koha Jone

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ditën e sotme me anë të një statusi në rrjetet sociale ka shpërndarë një video teksa njofton se Forcat Tokësore e Shqipërisë nderon komandantin e rënë në krye të detyrës...

Ndarja nga jeta e major Tanushit, e enjtja shpallet ditë zie

më 5.2019 - Medial

Këshilli i Ministrave në nder të majorit Klodian Tanushi, i cili ra në ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, ka shpallur ditën e enjte ditë zie kombëtare. Institucionet publike e private,...

Klodian Tanushi shpallet “Dëshmor i Atdheut”, nesër ditë zie kombëtare

më 5.2019 - Top Channel

Këshilli i Ministrave ka nderuar major Klodian Tanushin, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, duke e shpallur ditën e enjte, datë 16 maj 2019, ditë zie kombëtare. Në nder të major...

Klodian Tanushi shpallet “Dëshmor i Atdheut”, nesër ditë zie në Shqipëri

më 5.2019 - Alsat-M

Këshilli i Ministrave në Shqipëri ka nderuar major Klodian Tanushin, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, duke e shpallur ditën e enjte, datë 16 maj 2019, ditë zie në Shqipëri....

Klodian Tanushi shpallet “Dëshmor i Atdheut”, nesër ditë zie kombëtare në Shqipëri

më 5.2019 - Klan Kosova

Këshilli i Ministrave ka nderuar major Klodian Tanushin, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, duke e shpallur ditën e enjte, datë 16 maj 2019, ditë zie kombëtare. Në nder të major...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, mesazh ngushëllimi për Hasanajn dhe Tanushin

më 5.2019 - Java News

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Patrick Shanahan i ka dërguar një mesazh ngushëllimi ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçka për humbjen tragjike të jetës së dy ushtarakëve shqiptarë, në krye të detyrës në...

E enjtja ditë zie, major Klodian Tanushi “Dëshmor i Atdheut”

më 5.2019 - BalkanWeb

Dita e enjte është shpallur ditë zie kombëtare në nderim të major Klodian Tanushit, i cili humbi jetën me 10 maj në Letoni si pasojë e plagëve të marra në incidentin e 6 majit ku ndërroi jetë edhe nëtetarja,...

Major Klodian Tanushi “Dëshmor i Atdheut”, nesër ditë zie kombëtare

më 5.2019 - Shekulli

Këshilli i Ministrave ka nderuar major Klodian Tanushin, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, duke e shpallur ditën e enjte, datë 16 maj 2019, ditë zie kombëtare. Në nder të major...

Nesër ditë zie kombëtare

më 5.2019 - Koha Jone

Këshilli i Ministrave ka nderuar major Klodian Tanushin, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, duke e shpallur ditën e enjte, datë 16 maj 2019, ditë zie kombëtare.  Në nder të...

Nesër ditë zie në Shqipëri

më 5.2019 - RTV 21

Major Klodian Tanushi shpallet “Dëshmor i Atdheut” Këshilli i Ministrave nderoi majorin Klodian Tanushin duke e shpallur të ditën e enjte, datë 16 maj 2019, ditë zie kombëtare. Në nder të major Tanushit,...

Major Klodian Tanushi shpallet 'Dëshmor i Atdheut'

më 5.2019 - Sot News

Komisioni Qendror i Statutit “Dëshmor i Atdheut”, nën drejtimin e ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçka, ka shpallur major Klodian Tanushin, “Dëshmor i Atdheut”. Ndërkohë njoftohet se homazhet në nder të...

Ndarja nga jeta e major Tanushit, e enjtja shpallet ditë zie

më 5.2019 - Vizion Plus

Këshilli i Ministrave në nder të majorit Klodian Tanushi, i cili ra në ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, ka shpallur ditën e enjte ditë zie kombëtare. Institucionet publike e private,...

Major Klodian Tanushi “Dëshmor i Atdheut”, 16 maji shpallet ditë zie kombëtare

më 5.2019 - Standard

16 maji shpallet ditë zie kombëtare në nder të majorit Klodian Tanushi, i cili humbi jetën pas një minë i shpërtheu në Letoni, duke i marrë jetën. Trupi i Tanushit mbërriti sot në atdhe, ndërkohë që e...

Klodian Tanushi shpallet “Dëshmor i Atdheut”, nesër ditë zie kombëtare

më 5.2019 - GazetaBlic

Këshilli i Ministrave ka nderuar major Klodian Tanushin, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, duke e shpallur ditën e enjte, datë 16 maj 2019, ditë zie kombëtare. Në nder të major...

Shp.ërthimi ne Letoni, mbërrin në Shqipëri trupi i pajetë i ush.tarakut shqiptar

më 5.2019 - Neshesh

Ne oren 13:00 avioni ushtarak solli në Shqipëri arki.volin me trupin e pa.jetë të majorit Klodian Tanushi i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik. Ne ceremoninë ush.tarake te pritjes...

Major Tanushi “Dëshmor i Atdheut”, 16 Maji ditë zie kombëtare

më 5.2019 - Opinion

Qeveria ka shpallur ditë zie kombëtare ditën e enjte 16 Maj 2019. Në nder të major Tanushit që humbi jetën gjatë misionit të NATO-s, komandant i kontingjentit shqiptar në Letoni, ditën e enjte në të gjitha...

Ditë zie për major Klodian Tanushin, shpallet “Dëshmor i Atdheut”

më 5.2019 - Koha Jone

Këshilli i Ministrave nderon major Klodian Tanushin, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, duke e shpallur ditën e enjte, datë 16 maj 2019, ditë zie kombëtare. Në nder të major...

Sekretari amerikan i Mbrojtjes i shpreh ngushëlimet ministres Xhaçka për humbjen e dy efektivëve

më 5.2019 - LajmiFundit

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Patrick Shanahanka i ka  shprehur ngushëllimet ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka, për vdekjen tragjike të të nëntetare Hasanajt dhe major Tanushit. Shanahan është shprehur...

VIDEO/ Mbërrin në atdhe trupi i major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Medial

TIRANË, 15 maj/MEDIAL- A. Fortuzi/-Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO-s në Letoni, u prit me nderimet më të larta ushtarake...

Klodian Tanushi shpallet “Dëshmor i Atdheut”, nesër ditë zie në Shqipëri

më 5.2019 - Lajm

Këshilli i Ministrave në Shqipëri ka nderuar major Klodian Tanushin, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, duke e shpallur ditën e enjte, datë 16 maj 2019, ditë zie në Shqipëri....

Xhaçka i jep titullin ‘Dëshmor i Atdheut” për babain, djali i Major Klodian Tanushi shkrehet në vaj

më 5.2019 - Lexo

I pranishëm në ceremoninë e pritjes së trupit të pajetë të major Klodian Tanushit, ka qënë edhe djali i tij i madh. Gjatë mbërritjes së trupit në aeroportin e Rinasit, 14-vjeçari është shkrehur në lot...

Mbërrin trupi i major Tanushit në Tiranë

më 5.2019 - Top Channel

Trupi i major Klodian tanushit ka mbërritur në Tiranë para pak minutash. Në aeroport ndodhen shefi i shtabi i FA, prindërit, bashkëshortja, djali, kolegë si dhe ministrja Olta Xhaçka. Top Channel

Major Tanushi përcillet nga kolegët e tij të grup-batalionit të NATO-s në Letoni

më 5.2019 - Medial

TIRANË, 15 maj /MEDIAL- A. Fortuzi/ – Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO-s në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të...

Mbërrin trupi i major Tanushit në Tiranë

më 5.2019 - Koha.mk

Trupi i major Klodian tanushit ka mbërritur në Tiranë para pak minutash. Në aeroport ndodhen shefi i shtabi i FA, prindërit, bashkëshortja, djali, kolegë si dhe ministrja Olta Xhaçka.

E enjtja ditë zie, major Klodian Tanushi “Dëshmor i Atdheut”

më 5.2019 - Lexo

Dita e enjte është shpallur ditë zie kombëtare në nderim të major Klodian Tanushit, i cili humbi jetën me 10 maj në Letoni si pasojë e plagëve të marra në incidentin e 6 majit ku humbi jetën edhe nëtetarja,...

Arrin trupi i Klodian Tanushit në Tiranë

më 5.2019 - Klan Kosova

Trupi i major Klodian tanushit ka mbërritur në Tiranë para pak minutash. Në aeroport ndodhen shefi i shtabi i FA, prindërit, bashkëshortja, djali, kolegë si dhe ministrja Olta Xhaçka. Klodian Tanushi ndërroi...

Foto/ Major Tanushi përcillet nga kolegët e tij në Letoni

më 5.2019 - Top Channel

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij. Efektivë...

Mbërrin në Shqipëri trupi i major Tanushit, ra në krye të detyrës në misionin e NATO-s

më 5.2019 - Alsat-M

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij. Efektivë...

LIVE/ Udhëtimi i fundit, mbërrin në atdhe trupi i major Tanushit

më 5.2019 - BalkanWeb

Mbërrin në atdhe trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, Dëshmorit të atdheut, i cili u vra në krye të detyrës ndërsa ishte me mision në Letoni. Arkëmorti i mbuluar me flamurin e kuq mbahet në krahë nga...

E enjtja ditë zie kombëtare për të nderuar major Klodian Tanushin

më 5.2019 - Java News

Dita e enjte është shpallur ditë zie kombëtare në nderim të major Klodian Tanushit, i cili humbi jetën me 10 maj në Letoni si pasojë e plagëve të marra në incidentin e 6 majit ku humbi jetën edhe nëtetarja,...

Mbërrin në Atdhe trupi i Majorit Klodian Tanushi

më 5.2019 - Standard

Ka mbërritur në aeroportin e Rinasit, trupi i Major klodian Tanushit, vrarë gjatë misionit të tij në Letoni. Trupi i Major Tanushit është pritur me nderime ushtarake nga Ministria e Mbrojtjes dhe Forcat...

Momenti kur trupi i pajetë i majorit shqiptar mbërrin në Tiranë

më 5.2019 - GazetaBlic

Trupi i major Klodian tanushit ka mbërritur në Tiranë para pak minutash. Në aeroport ndodhen shefi i shtabi i FA, prindërit, bashkëshortja, djali, kolegë si dhe ministrja Olta Xhaçka.

Momenti kur trupi i pa jetë i majorit shqiptar mbërrin në Tiranë

më 5.2019 - GazetaBlic

Trupi i major Klodian tanushit ka mbërritur në Tiranë para pak minutash. Në aeroport ndodhen shefi i shtabi i FA, prindërit, bashkëshortja, djali, kolegë si dhe ministrja Olta Xhaçka.

Mbërrin në Shqipëri trupi i pajetë i Klodian Tanushit

më 5.2019 - RTV 21

Në ceremoni ishin të pranishëm familjarë, miq dhe ministrja Xhaçka Në orën 13:00 avioni ushtarak solli në Shqipëri arkivolin me trupin e pajetë të majorit Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në...

Mbërrin në atdhe trupi i major Tanushit. Pritet me nderime ushtarake

më 5.2019 - Koha Jone

Ka mbërritur në aeroportin e Rinasit, trupi i major Klodian Tanushit, vrarë gjatë misionit të tij në Letoni, i shpallur Dëshmor i Atdheut. Arkivoli i Major Tanushit është pritur me nderime ushtarake nga...

Mbërrin trupi i major Tanushit në Tiranë

më 5.2019 - Koha.net

Trupi i major Klodian tanushit ka mbërritur në Tiranë para pak minutash. Në aeroport ndodhen shefi i shtabi i FA, prindërit, bashkëshortja, djali, kolegë si dhe ministrja Olta Xhaçka.

Mbërrin në Rinas trupi i major Tanushit

më 5.2019 - Shekulli

Ka mbërritur sot në Aeroportin e Rinasit trupi i major Klodian Tanushit, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik. Ai po pritet në Rinas me nderime ushtarake, nga Ministrja e Mbrojtjes,...

Përcillet për në atdhe trupi i pajetë i major Tanushit

më 5.2019 - BalkanWeb

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij. Efektivë...

Mbërrin në atdhe trupi i pajetë i major Tanushit

më 5.2019 - Vizion Plus

Ka mbërritur në atdhë mesditën e kësaj të mërkure trupi i pajetë i Majorit Klodian Tanushi, komandanti i kontigjentit shqiptar në Letoni, i cili humbi jetën në krye të detyrës në misionin e NATO-s. Aeroplani...

Mbërrin në atdhe trupi i pajetë i Major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Opinion

Ka mbërritur në atdhe trupi i pajetë i Majorit Klodian Tanushi, komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, i cili humbi jetën në krye të detyrës në misionin e NATO-s. Ai u përcoll me nderimet më të...

LIVE/ Mbërrin në Rinas trupi i major Tanushit

më 5.2019 - Albeu

Mberrin ne Rinas trupi i major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik. Ai u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij ne Letoni, nderkohe qe ne...

Përcillet me nderime nga Letonia major Tanushi

më 5.2019 - RTV 21

Trupi i pajete i Tanushit mbërrin në mesditë në Tiranë Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me...

Mbërrin në Rinas trupi i major Tanushit, rënë në misionin në Letoni. Xhaçka, Kollçaku, familja dhe kolegë e presin në aeroport

më 5.2019 - Gazeta Tema

Mberrin ne Rinas trupi i major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik. Ai u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij ne Letoni, nderkohe qe ne...

VIDEO/Mbërrin në atdhe trupi i pajetë i major Tanushit

më 5.2019 - Koha Jone

Ka mbërritur në atdhe, trupi i pajetë i majorit, Klodian Tanushit. Komandanti i kontigjentit shqiptar në Letoni, humbi jetën në krye të detyrës në misionin e NATO-s. Ai u përcoll me nderimet më të larta...

Klodian Tanushi shpallet “Dëshmor i Atdheut”, nesër ditë zie kombëtare

më 5.2019 - Arbresh

Këshilli i Ministrave ka nderuar major Klodian Tanushin, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, duke e shpallur ditën e enjte, datë 16 maj 2019, ditë zie kombëtare. Në nder të major...

Përcillet me nderime nga kolegët e NATO major Tanushi (FOTO LAJM)

më 5.2019 - Albeu

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni , major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij. Efektivë...

Mbeti i vrarë gjatë misionit në Letoni, përcillet për në atdhe trupi i pajetë i major Tanushit

më 5.2019 - Sot News

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij. Efektivë...

Major Tanushi përcillet nga kolegët e tij të grup-batalionit të NATO në Letoni

më 5.2019 - Koha Jone

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij. Efektivë...

Major Tanushi që vdiq në Letoni shpallet “Dëshmor i Atdheut”, nesër ditë zie kombëtare për të në Shqipëri

më 5.2019 - PortaliOnline

Dita e nesërme, datë 16 maj 2019, është shpallur ditë zie kombëtare në nder të major Klodian Tanushit i cili humbi jetën më 10 maj në Letoni, si pasojë e aksidentit të ndodhur më 6 maj, ku humbi jetën...

Klodian Tanushi shpallet “Dëshmor i Atdheut”, nesër ditë zie kombëtare

më 5.2019 - Sovrani

Këshilli i Ministrave ka nderuar major Klodian Tanushin, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, duke e shpallur ditën e enjte, datë 16 maj 2019, ditë zie kombëtare. Në nder të major...

Major KlodianTanushi përcillet nga kolegët e tij të grup-batalionit të NATO në Letoni, ja kur mbërrin në atdhe dhe homazhet

më 5.2019 - Gazeta Tema

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij. Efektivë...

Klodian Tanushi shpallet “Dëshmor i Atdheut”, nesër ditë zie kombëtare në Shqipëri

më 5.2019 - Ekonomia Online

Këshilli i Ministrave ka nderuar major Klodian Tanushin, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, duke e shpallur ditën e enjte, datë 16 maj 2019, ditë zie kombëtare. Në nder të major...

E enjtja ditë zie, major Klodian Tanushi “Dëshmor i Atdheut”

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Dita e enjte është shpallur ditë zie kombëtare në nderim të major Klodian Tanushit, i cili humbi jetën me 10 maj në Letoni si pasojë e plagëve të marra në incidentin e 6 majit ku humbi jetën edhe nëtetarja,...

Klodian Tanushi shpallet ‘Dëshmor Kombi’,16 Maj ditë zie kombëtare

më 5.2019 - LajmiFundit

Trupi i Majorit Klodian Tusha është sjellë ditën e sotme në atdhe. Me një vendim të këshillit të ministrave, 16 Maj është vendosur ditë zie kombëtare dhe Tusha është shpallur ‘Dëshmor Kombi’. Sipas këtij...

Arrin në Tiranë trupi i major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Klan Kosova

Mbërrin sot në Tiranë nga Letonia, trupi i majori Klodian Tanushit, i cili ndërroi jetë prej plagëve të shumta shkaktuar nga shpërthimi i një mine gjatë misionit të tij me forcat e NATO. Ministria e Mbrojtjes...

Klodian Tanushi shpallet “Dëshmor i Atdheut”, nesër ditë zie kombëtare

më 5.2019 - KosovaPress

Në nder të major Tanushit, komandant i kontingjentit shqiptar në Letoni, nesër në të gjitha institucionet publike e private, flamuri kombëtar do të ulet në gjysmështizë. Gjithashtu, Komisioni Qendror i...

Humbi jetën në Letoni, mbërrin sot në atdhe trupi i pajetë i major Tanushit

më 5.2019 - Medial

TIRANË, 15 maj/MEDIAL/-Trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni, mbërrin sot në atdhe datë 15 maj, ora 12.45, me avion ushtarak dhe do të pritet...

Humbi jetën në Letoni, mbërrin sot në atdhe trupi i pajetë i major Tanushit

më 5.2019 - Indeks.mk

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni, mbërrin sot në atdhe datë 15 maj, ora 12.45, me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni e nderime...

Mbërriti nga Riga në atdhe trupi i pajetë i major Klodian Tanushi

më 5.2019 - 24 ore

Trupi i pajetë i komandantit të kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO mbërriti në atdhe, ditën e mërkurë më 15 maj 2019. Arkivoli...

Mbërrin në atdhe trupi i pajetë i major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Lexo

Ka mbërritur në atdhe trupi i pajetë i major Klodian Tanushit. Për të pritur trupin e major Tanushit, në Aeroportin “Nënë Tereza” kanë dalë ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka, shefi i Shtabit të Përgjithshëm...

Lot në Rinas: kthehet në atdhe i pajeti major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Te Sheshi

Me të njëjtin avion që u kthye e pajetë në atdhe ushtarakja Zarife Hasanaj, mbërriti nga Letonia gjithashtu në atdheun e tij dhe viktima e dytë e një incidenti çminimi, major Klodian Tanushi. I plagosur...

LIVE/ Mbërrin në atdhe trupi i pajetë i major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Java News

Ka mbërritur në atdhe trupi i pajetë i major Klodian Tanushit. Për të pritur trupin e major Tanushit, në Aeroportin “Nënë Tereza” kanë dalë ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka, shefi i Shtabit të Përgjithshëm...

Mbërrin sot në atdhe trupi i pajetë i Klodian Tanushit…

më 5.2019 - Standard

Sot mbërrin në atdhe, trupi i pajetë i major, Klodian Tanushit, i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni. Trupi i tij do të mbërrijë në orën 12:45, me avion ushtarak dhe do...

FOTO/ Kolegët e NATO-s në Letoni përcjellin me nderimet më të larta ushtarake major Tanushin

më 5.2019 - Java News

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij. Efektivë...

Major Tanushi përcillet nga kolegët e tij të grup-batalionit të NATO në Letoni

më 5.2019 - Lexo

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij. Efektivë...

Shpërthimi në Letoni, mbërrin në Shqipëri trupi i pajetë i ushtarakut shqiptar

më 5.2019 - Arbresh

Ne oren 13:00 avioni ushtarak solli në Shqipëri arkivolin me trupin e pajetë të majorit Klodian Tanushi i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik. Ne ceremoninë ushtarake te pritjes...

Mbërrin sot në Shqipëri trupi i Majorit Klodian Tanushi

më 5.2019 - Opinion

Do të mbërrijë gjatë ditës së sotme në atdhe trupi i pajetë i Majorit Klodian Tanushi, i cili humbi jetën në një mision të NATO-s në Letoni. Trupi i Majorit do të mbërrijë në orën 12:45 përmes një avioni...

Shpërthimi ne Letoni, mbërrin në Shqipëri trupi i pajetë i ushtarakut shqiptar

më 5.2019 - Arbresh

Ne oren 13:00 avioni ushtarak solli në Shqipëri arkivolin me trupin e pajetë të majorit Klodian Tanushi i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik. Ne ceremoninë ushtarake te pritjes...

Momenti kur trupi i pajetë i majorit shqiptar mbërrin në Tiranë

më 5.2019 - Bota Press

Trupi i major Klodian tanushit ka mbërritur në Tiranë para pak minutash. Në aeroport ndodhen shefi i shtabi i FA, prindërit, bashkëshortja, djali, kolegë si dhe ministrja Olta Xhaçka. VIDEO

Mbërrin në Shqipëri trupi i major Tanushit, ra në krye të detyrës në misionin e NATO-s

më 5.2019 - InfoMagazin

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij. Efektivë...

Shpërthimi ne Letoni, mbërrin në Shqipëri trupi i pajetë i ushtarakut shqiptar

më 5.2019 - AlbPortali

Ne oren 13:00 avioni ushtarak solli në Shqipëri arkivolin me trupin e pajetë të majorit Klodian Tanushi i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik. Loading... Ne ceremoninë ushtarake...

Shpërthimi ne Letoni, mbërrin në Shqipëri trupi i pajetë i ushtarakut shqiptar

më 5.2019 - Fakti Ditor

Ne oren 13:00 avioni ushtarak solli në Shqipëri arkivolin me trupin e pajetë të majorit Klodian Tanushi i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik. Ne ceremoninë ushtarake te pritjes...

Mbërrin trupi i major Tanushit në Tiranë

më 5.2019 - Ekonomia Online

Trupi i major Klodian tanushit ka mbërritur në Tiranë para pak minutash. Në aeroport ndodhen shefi i shtabi i FA, prindërit, bashkëshortja, djali, kolegë si dhe ministrja Olta Xhaçka. https://www.facebook.com/xhackaolta/videos/212...

Mbërrin në atdhe, trupi i Major Klodian Tanushit, pritet me nderime ushtarake

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Ka mbërritur në aeroportin e Rinasit, trupi i Major Klodian Tanushit, vrarë gjatë misionit të tij në Letoni. Arkivoli i Major Tanushit është pritur me nderime ushtarake nga Ministria e Mbrojtjes dhe Forcat...

Major Tanushi përcillet nga kolegët e tij në Letoni

më 5.2019 - Periskopi

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij. Efektivë...

Mbërrin sot në atdhe trupi i pajetë i major Tanushit

më 5.2019 - Koha Jone

Sot mbërrin në atdhe, trupi i pajetë i major, Klodian Tanushit, i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni. Trupi i tij do të mbërrijë në orën 12:45, me avion ushtarak dhe do...

Humbi jetën në Letoni, mbërrin sot në atdhe trupi i pajetë i major Tanushit

më 5.2019 - Tetova Sot

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni, mbërrin sot në atdhe datë 15 maj, ora 12.45, me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni e nderime...

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit mbërrin sot në Tiranë

më 5.2019 - Albeu

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit , i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe mesditën e sotme (15 maj, ora 12.45), me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni...

Major Tanushi përcillet nga kolegët e tij në Letoni

më 5.2019 - KosovaPress

Efektivë të nëntë vendeve pjesëmarrëse në misionin “enhanced Forward Presence”, përfshirë Letoninë, përcollën në Aeroportin e Rigës arkivolin e mbuluar me flamurin kombëtar, me trupin e major Tanushit,...

Major Klodian Tanushi përcillet me nderime nga kolegët e NATO-s në Letoni

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij. Efektivë...

Trupi i majorit shqiptar që humbi jetën në Letoni, mbërrin sot në Tiranë

më 5.2019 - GazetaBlic

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe mesditën e sotme me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni e nderime në pjesën...

Mbërrin sot në atdhe trupi i pajetë i major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Shekulli

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, mbërrin ditën e sotme në atdhe. Major Tanushi ndërroi jetë në spital, gjatë një shpërthimi në misionin e NATO-s në Letoni Bëhet e ditur se në aeroportin “Nënë Tereza”...

Trupi i pajetë i major Tanushit mbërrin sot në Tiranë

më 5.2019 - Koha.net

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni, mbërrin në Tiranë mesditën e sotme me aeroplan ushtarak dhe do të pritet me ceremoni e nderime në pjesën...

Mbërrin sot trupi i pajetë i majorit Klodian Tanushi

më 5.2019 - Vizion Plus

Trupi i pajetë i majorit, Klodian Tanushi do të mbërrijë paraditen e kësaj të mërkure në Tiranë. Trupi do të mbërrijë në Aeroportin “Nënë Tereza” rreth orës 12:45 me avion ushtarak ndërsa në nder të tij...

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit mbërrin sot në Tiranë

më 5.2019 - RTV 21

Të enjten, homazhe dhe ceremoni shtetërore për majorin Tanushi Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni, mbërrin në atdhe mesditën e sotme me...

Ra në detyrë në Letoni, trupat e NATO-s përcjellin me nderime trupin e Klodian Tanushit

më 5.2019 - LajmiFundit

Komandanti i kontingjentit shqiptar në Letoni, major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik, u përcoll me nderimet më të larta ushtarake nga kolegët e tij. Efektivë...

Arrin në Tiranë trupi i major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Ekonomia Online

Mbërrin sot në Tiranë nga Letonia, trupi i majori Klodian Tanushit, i cili ndërroi jetë prej plagëve të shumta shkaktuar nga shpërthimi i një mine gjatë misionit të tij me forcat e NATO. Ministria e Mbrojtjes...

Humbi jetën në Letoni, mbërrin sot në atdhe trupi i pajetë i major Tanushit

më 5.2019 - Lexo

Sot mbërrin në atdhe, trupi i pajetë i major, Klodian Tanushit, i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni. Trupi i tij do të mbërrijë në orën 12:45, me avion ushtarak dhe do...

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit mbërrin sot në Tiranë

më 5.2019 - Infokusi

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe mesditën e sotme me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni e nderime në pjesën...

Trupi i pajetë i major Tanushit mbërrin sot në Tiranë

më 5.2019 - Illyria

Tiranë, 15 maj 2019 – Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, i cili e humbi jetën në krye të detyrës, gjatë misionit të NATO-s në Letoni, mbërrin në Tiranë sot në mesditë. n e sotme me aeroplan ushtarak...

Humbi jetën në Letoni/ Mbërrin sot në Tiranë trupi i major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Java News

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe mesditën e së mërkurës rreth orës 12.45, me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni...

Mbërrin sot në Rinas me avion ushtarak, trupi i pajetë i Major Klodian Tanushit

më 5.2019 - LajmiFundit

Mbërrin sot në Tiranë nga Letonia, trupi i majori Klodian Tanushit, i cili ndërroi jetë prej plagëve të shumta, shkaktuar nga shpërthimi i një mine gjatë misionit të tij me forcat e NATO. Ministria e Mbrojtjes...

Mbërrin sot në Rinas me avion ushtarak, trupi i Klodian Tanushit

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Mbërrin sot në Tiranë trupi i majori Klodian Tanushit, i cili ndërroi jetë në Letoni, pas shpërthimit të një mine gjatë misionit me forcat e NATO. Ministria e Mbrojtjes njoftoi se trupi i pajetë i major...

Mbërrin sot në Atdhe trupi i pajetë i major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Ekonomia Online

Mbërrin sot në Shqipëri trupi i major Klodian Tanushit Pritet që sot të mbërrije në Shqipëri trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni. Trupi...

Trupi i pajetë i major Tanushit mbërrin sot në Tiranë

më 5.2019 - InfoMagazin

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni, mbërrin në Tiranë mesditën e sotme me aeroplan ushtarak dhe do të pritet me ceremoni e nderime në pjesën...

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit mbërrin sot në Tiranë

më 5.2019 - Arbresh

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe mesditën e sotme me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni e nderime në pjesën...

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit mbërrin sot në Tiranë

më 5.2019 - Gazeta Observer

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe mesditën e sotme me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni e nderime në pjesën...

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit mbërrin sot në Tiranë

më 5.2019 - Periskopi

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe mesditën e sotme me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni e nderime në pjesën...

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushit mbërrin sot në Tiranë

më 5.2019 - KosovaPress

Homazhet për Dëshmorin e Atdheut major Klodian Tanushi dhe më pas Ceremonia Shtetërore, do të zhvillohen ditën e enjte, datë 16 maj, ora 10:00 - 12:00, tek Muzeu Historik Kombëtar. Menjëherë pas përfundimit...

Mbërrin nesër në Tiranë trupi i major Klodian Tanushit

më 5.2019 - BalkanWeb

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe ditën e mërkurë, datë 15 maj, ora 12.45, me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni...

Nesër mbërrin në Tiranë trupi i pajetë i major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Shekulli

Nesër mbërrin në Tiranë trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, i cili mbeti i vrarë në krye të detyrës gjatë një misioni të NATO-s në Letoni. Ashtu siç ishte bërë e ditur edhe më parë, trupi i majorit...

Nesër sillet në atdhe trupi i major Klodian Tanushit, të enjten homazhet te Muzeu

më 5.2019 - Gazeta Tema

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe ditën e mërkurë, datë 15 maj, ora 12.45, me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni...

Nesër mbërrin në Shqipëri trupi i major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Opinion

Ditën e mërkurë në orën 12:45 do të mbërrijnë Shqipëri trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, i cili ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni. Mësohet se në aeroportin “Nënë Tereza” do të...

Trupi i major Klodian Tanushit, të mërkurën në Tiranë

më 5.2019 - Koha Jone

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe ditën e mërkurë, datë 15 maj, ora 12.45, me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni...

Nesër sillet në atdhe trupi i komandantit që ndërroi jetë në Letoni, të enjten homazhet te Muzeu

më 5.2019 - Lexo

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe ditën e mërkurë, datë 15 maj, ora 12.45, me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni...

Detaje / Nesër sillet në Atdhe trupi i Major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Java News

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe ditën e mërkurë, datë 15 maj, ora 12.45, me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni...

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, mbërrin nesër në Tiranë

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe ditën e mërkurë, datë 15 maj, ora 12.45, me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni...

Zv.Kryeministri letonez shënim ngushëllimi për efektivët shqiptarë

më 5.2019 - Koha Jone

Pas ndërrimit jetë të dy efektivëve të Forcave të Armatosura, gjatë shpërthimit të një mine në Letoni, nëntetare Zarife Hasanaj dhe major Klodian Tanushi, një reagim vjen nga zv. kryeministri Letonisë....

Trupi i major Klodian Tanushit vjen të mërkurën në Tiranë

më 5.2019 - LajmiFundit

Trupi i pajetë i major Klodian Tanushi, që ra në krye të detyrës gjatë misionit të NATO në Letoni, mbërrin në atdhe ditën e mërkurë, datë 15 maj, ora 12.45, me avion ushtarak dhe do të pritet me ceremoni...

SHBA mesazh ngushëllimi për major Tanushin: Nderim për sakrificën e tij

më 5.2019 - Medial

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranës ka përcjellë një mesazh ngushëllimi për familjarët e Major Klodian Tanushit, i cili humbi jetën gjatë  misionit të NATO-s në Letoni. “Shtetet e Bashkuara...

SHBA ngushëllime për ndarjen nga jeta të major Klodian Tanushit

më 5.2019 - Medial

TIRANË, 14 Maj /MEDIAL/ -Shtetet e Bashkuara kanë shprehur ngushëllime për familjarët e major Klodian Tanushit , i cili humbi jetën gjatë  misionit të NATO-s në Letoni. Ambasada e SHBA-së në Tiranë ka...

Vdekja e major Tanushit: Reagon ambasada amerikane

më 5.2019 - Klan Kosova

Ambasada amerikane ka reaguar për ndarjen nga jeta të major Klodian Tanushit si pasojë e shpërthimit të minës në Letoni, ku humbi jetën edhe nëntetarja Zarife Hasani. “🇦🇱 | Shtetet e Bashkuara shprehin...

Vdekja e major Tanushit/ Reagon ambasada amerikane

më 5.2019 - Top Channel

Ambasada amerikane ka reaguar për ndarjen nga jeta të major Tanushit si pasojë e shpërthimit të minës në Letoni, ku humbi jetën edhe nëntetarja Zarife Hasani. “🇦🇱️ | Shtetet e Bashkuara shprehin ngushëllimet...

SHBA mesazh ngushëllimi për major Tanushin: Nderim për sakrificën e tij

më 5.2019 - Vizion Plus

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranës ka përcjellë një mesazh ngushëllimi për familjarët e Major Klodian Tanushit, i cili humbi jetën gjatë  misionit të NATO-s në Letoni. “Shtetet e Bashkuara...

Ambasada e SHBA-së u shpreh ngushëllime familjarëve dhe miqve të Tanushit

më 5.2019 - RTV 21

Tanushi ka vdekur në Letoni gjatë misionit të tij Ambasada amerikane në Tiranë u ka shprehur ngushëllime familjes dhe miqve të Majorit Klodian Tanushi, i cili ka vdekur në krye të detyrës gjatë misionit...

Vdekja e major Tanushit, ambasada e SHBA: Nderim sakrificës së tij

më 5.2019 - BalkanWeb

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranës ka përcjellë një mesazh ngushëllimi  për familjarët  e Major Klodian Tanushit, i cili humbi jetën gjatë  misionit të NATO-s në Letoni “Shtetet e...

Ambasada e SHBA mesazh ngushëllimi për familjarët e Majorit Tanushi

më 5.2019 - Opinion

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka përcjellë një mesazh ngushëllimi për familjarët e të ndjerit Major Klodian Tanushit,  i cili humbi jetën gjatë  misionit të NATO-s në Letoni. “Shtetet e...

Ambasada e SHBA shpreh ngushëllimet familjes për humbjen e major Klodian Tanushi

më 5.2019 - Shekulli

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë shpreh ngushëllimet familjes dhe miqve të major Klodian Tanushi, i cili humbi jetën në Letoni. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Ambasada...

Ambasada e SHBA-ve u shpreh ngushëllime familjarëve dhe miqve të Tanushit

më 5.2019 - RTV 21

Tanushi ka vdekur në Letoni gjatë misionit të tij Ambasada amerikane në Tiranë u ka shprehur ngushëllime familjes dhe miqve të Majorit Klodian Tanushi, i cili ka vdekur në krye të detyrës gjatë misionit...

Major Tanushi humbi jetën në Letoni, reagon ambasada e SHBA

më 5.2019 - Sot News

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranës ka përcjellë një mesazh ngushëllimi  për familjarët  e Major Klodian Tanushit, i cili humbi jetën gjatë  misionit të NATO-s në Letoni “Shtetet e...

SHBA shpreh ngushëllimet për vdekjen e Tanushit

më 5.2019 - Albeu

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë shprehur ngushëllimet për vdekjen e major Klodian Tanushit, i cili ra në krye të detyrës në Letoni . Në një mesazh të shkurtër në rrjetet sociale, shkruhet: Shtetet...

Ambasada amerikane mesazh ngushëllimi për major Klodian Tanushin

më 5.2019 - Koha Jone

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranës ka përcjellë një mesazh ngushëllimi për familjarët e Major Klodian Tanushit, i cili humbi jetën gjatë misionit të NATO-s në Letoni. “Shtetet e Bashkuara...

Vdekja e major Tanushit, ambasada e SHBA: Nderim sakrificës së tij

më 5.2019 - Lexo

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranës ka përcjellë një mesazh ngushëllimi për familjarët e Major Klodian Tanushit, i cili humbi jetën gjatë misionit të NATO-s në Letoni. “Shtetet e Bashkuara...

Ambasada e SHBA shpreh ngushëllimet për vdekjen e major Tanushit në Letoni: Nderim sakrificës

më 5.2019 - Java News

Në foto Major Klodian Tanushi Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë shpreh ngushëllimet më të thella për familjen dhe miqtë e Majorit Klodian Tanushi, i cili humbi jetën në krye të detyrës...

Vdekja e major Tanushit: Reagon ambasada amerikane

më 5.2019 - AlbPortali

Ambasada amerikane ka reaguar për ndarjen nga jeta të major Klodian Tanushit si pasojë e shpërthimit të minës në Letoni, ku humbi jetën edhe nëntetarja Zarife Hasani. Loading... “ | Shtetet e Bashkuara...

Vdekja e major Tanushit: Reagon ambasada amerikane

më 5.2019 - Fakti Ditor

Ambasada amerikane ka reaguar për ndarjen nga jeta të major Klodian Tanushit si pasojë e shpërthimit të minës në Letoni, ku humbi jetën edhe nëntetarja Zarife Hasani. “ | Shtetet e Bashkuara shprehin ngushëllimet...

Vdekja e major Klodian Tanushit, reagon ambasada amerikane

më 5.2019 - Ekonomia Online

Ambasada amerikane ka reaguar për ndarjen nga jeta të major Klodian Tanushit si pasojë e shpërthimit të minës në Letoni, ku humbi jetën edhe nëntetarja Zarife Hasani. “Shtetet e Bashkuara shprehin ngushëllimet...

Vdekja e major Klodian Tanushit, reagon ambasada amerikane

më 5.2019 - Ekonomia Online

Ambasada amerikane ka reaguar për ndarjen nga jeta të major Klodian Tanushit si pasojë e shpërthimit të minës në Letoni, ku humbi jetën edhe nëntetarja Zarife Hasani. “Shtetet e Bashkuara shprehin ngushëllimet...

SHBA shprehin ngushëllimet për familjen dhe miqtë e Majorit Klodian Tanushi

më 5.2019 - Arbresh

Shtetet e Bashkuara shprehin ngushëllimet më të thella për familjen dhe miqtë e Majorit Klodian Tanushi, i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni. Iu bashkohemi qytetarëve...

SHBA shpreh ngushëllimet për humbjen e jetës të Tanushit

më 5.2019 - LajmiFundit

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë shprehur ngushëllimet për vdekjen e major Klodian Tanushit, i cili ra në krye të detyrës në Letoni. Në një mesazh të shkurtër në rrjetet sociale, shkruhet: Shtetet...

Humbën jetën pas shpërthimit të një mine, zv/kryeministri letonez bën veprimin e papritur për efektivët e FA

më 5.2019 - Sot News

Pas ndërrimit jetë të dy efektivëve të Forcave të Armatosura gjatë shpërthimit të një mine në Letoni, nëntetare Zarife Hasanaj dhe major Klodian Tanushi një reagim vjen nga zv. kryeministri Letonisë. I...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK