http://kariera.mk

Besnik Mustafaj: Miku im Borchardt, si të përdorën kështu?

më 5.2019 - Koha Jone

Nga Besnik Mustafaj – Shkas për këtë shkrim u bë telefonata e një miku të vjetër, anëtar i Parlamentit Europian prej shumë vitesh. Ai ka mbajtur disa herë edhe poste ministrore në një nga vendet e mëdha...

“Guxojnë ti sulmojnë”, Shkëlzen Berisha-ndërkombëtarëve: Po promovoni ’Putinizmin’

më 5.2019 - Standard

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”...

Djali i Berishës me status Facebook-u sulmon ndërkombëtarët

më 5.2019 - Albeu

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha , Shkëlzen Berisha me anë të një reagimi në rrjetet sociale ka bërë një reagim të ashpër ndaj prezencës ndërkombëtare të BE, OSBE dhe SHBA në Shqipëri, të cilët kanë...

Kriza/Shkëlzen Berisha-ndërkombëtarëve: Po promovoni ’Putinizmin’

më 5.2019 - BalkanWeb

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”...

Miku im Borchardt, si të përdorën kështu?

më 5.2019 - Standard

Nga Besnik Mustafaj Shkas për këtë shkrim u bë telefonata e një miku të vjetër, anëtar i Parlamentit Europian prej shumë vitesh. Ai ka mbajtur disa herë edhe poste ministrore në një nga vendet e mëdha...

Shkëlzen Berisha sulmon ndërkombëtarët: Në vend të fjalës së lirë, po promovoni “Putinizmin”

më 5.2019 - Gazeta Tema

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”...

Parrulla në shtëpinë e ambasadorit të OSBE-së, Shkëlzen Berisha sulmon ashpër ndërkombëtarët

më 5.2019 - Sot News

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni ka reaguar përmes një postimi në Facebook mbi situatën politike, dhe ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve. Ai shkruan se në vend që diplomatët...

Shkëlzen Berisha sulmon ndërkombëtarët

më 5.2019 - Sot News

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni ka reaguar përmes një postimi në Facebook mbi situatën politike, dhe ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve. Ai shkruan se në vend që diplomatët...

“Ambasadori Borchardt nuk është kërcënuar, pranoi rolin e viktimës”

më 5.2019 - Opinion

Nga Besnik Mustafaj Shkas për këtë shkrim u bë telefonata e një miku të vjetër, anëtar i Parlamentit Europian prej shumë vitesh. Ai ka mbajtur disa herë edhe poste ministrore në një nga vendet e mëdha...

Shkëlzen Berisha del hapur kundër ndërkombëtarëve

më 5.2019 - LajmiFundit

Djali i ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar ashpër ndaj diplomatëve ndërkombëtarë prezent në Shqipëri, të cilët kanë dënuar protestën e 11 majit. Përmes një postimi në “Facebook”,...

Shkëlzen Berisha sulmon ndërkombëtarët: Po promovoni Putinizmin. Duhet të na mbështesni ne

më 5.2019 - Lexo

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”...

Shkëlzen Berisha u turret ambasadorëve: Po promovoni putinizmin!

më 5.2019 - Java News

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka reaguar mbi situatën ku ndodhet vendi, ndërsa ka kritikuar ashpër edhe qëndrimin e ndërkombëtarëve. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”...

“Borchard turp të kesh”/ Studentja e shoqëruar kandidate për deputete e LSI-së

më 5.2019 - Top Channel

Policia e Shtetit ka marrë në mbrojtje ambasadorin e OSBE, Borchard, që pas incidentit me parrullën “Borchard turp të kesh”. Ndërkohë që për ngjarjen policia shoqëroi një studente. mësohet se studentja...

Pas një nate në qeli/ Zbardhet dëshmia e studentes: Nuk e kam shkruar unë…

më 5.2019 - Standard

Pas një nate në qeli është lënë e lirë Ana Azizaj e cila shkroi me bojë të zezë parrullën “Borchardt, Turp të të vijë” në hyrjen e pallatit ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Mësohet se ajo...

Kush është LRI-stja që i vajti tek dera e shtëpisë Borchard-it, ja lidhjet me Metën dhe Kryemadhin, e nxjerrin ‘zbuluar’ fotot (Zbardhet deklarata e aktivistet)

më 5.2019 - Sot News

Pas një nate në qeli është lënë e lirë Ana Azizaj e cila shkroi me bojë të zezë parrullën “Borchardt, Turp të të vijë” në hyrjen e pallatit ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Mësohet se ajo...

“Borchardt, turp të kesh”, lirohet ish-kandidatja për deputete e LSI

më 5.2019 - Vizion Plus

Është lënë e lirë nga Policia e Tiranës studentja Ana Azizaj e cila u thirr për të dëshmuar në lidhje me mbishkrimet në banesën e ambasadorit të OSBE, Bernd Borchardt. Në lidhje me shoqërimin në polici...

Kush është LRI-stja që i vajti tek dera e shtëpisë Borchard-it, ja lidhjet me Metën dhe Kryemadhin, Anën e nxjerrin ‘zbuluar’ fotot

më 5.2019 - Sot News

Pas një nate në qeli është lënë e lirë Ana Azizaj e cila shkroi me bojë të zezë parrullën “Borchardt, Turp të të vijë” në hyrjen e pallatit ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Mësohet se ajo...

Lirohet studentja që shkroi parrullën në banesën e Borchardt-it

më 5.2019 - Koha Jone

Pas një nate në qeli është lënë e lirë Ana Azizaj, studentja e cila shkroi me bojë parrullën “Borchardt turp të të vijë” në banesën ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Mësohet Ana Azizaj është...

Lirohet studetja Azizaj, e arrestuar për bojën ndaj ambasadorit

më 5.2019 - Albeu

Është liruar nga policia Ana Azizaj , studentja e cila u arrestua mbrëmjen e djeshme për protestën që u zhvillua të shtunën e 11 Majit përpara shtëpisë së ambasadorit të OSBE-së, Bern Borchart. Ajo është...

I hodhi bojë ambasadorit, merret vendimi për studenten

më 5.2019 - Sot News

Është liruar nga policia Ana Azizaj, studentja e cila u arrestua mbrëmjen e djeshme për protestën që u zhvillua të shtunën e 11 Majit përpara shtëpisë së ambasadorit të OSBE-së, Bern Borchart. Ajo është...

U ndalua për mbishkrimet kundër Boschardt, reagon LSI: Diktatura po riinstalohet

më 5.2019 - Medial

Ndalimi i vajzës që bëri mbishkrimet në apartamentin e ambasdorit Bernd Borchardt ka sjellë dhe reagimin e përfaqësuesëve të LSI. Nënkryetari I LSI, Petrit Vasili e ka cilësuar si një turp të vërtetë shoqërimin...

Kërcënimi nga LSI? Alarmi i Vasilit: Skandal, studentja thirret në mesnantë në polici për Borchard!

më 5.2019 - Gazeta Tema

Efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet kanë shoqëruar mbrëmjen e së martës (14 maj) studenten Ana Azizaj, për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt....

Kërcënimi nga LSI? Alarmi i Vasilit: Skandal, studentja thirret në mesnantë në polici për Borchard!

më 5.2019 - Gazeta Tema

Efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet kanë shoqëruar mbrëmjen e së martës (14 maj) studenten Ana Azizaj, për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt....

Kërcënohet për herë të dytë ambasadori Borchardt…

më 5.2019 - Standard

Me nje status ne Facebook Genc Sejko ka reaguar duke ironizuar Borchardt. Pas një parulle të shkruar në hollin e pallatit ku jetonte ambasadori i OSBE-së. Në murin e pallatit shkruhej: Borchardt turp për...

U ndalua për mbishkrimet kundër Borchardt, reagon LSI: Diktatura po riinstalohet

më 5.2019 - Vizion Plus

Ndalimi i vajzës që bëri mbishkrimet në apartamentin e ambasdorit Bernd Borchardt ka sjellë dhe reagimin e përfaqësuesëve të LSI. Nënkryetari I LSI, Petrit Vasili e ka cilësuar si një turp të vërtetë shoqërimin...

Ironia: kërcënohet sërish ambasadori Borchardt

më 5.2019 - Koha Jone

“Kërcënimi” që i është bërë ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Benrd Borchardt, ka shkaktuar mjaft reagime në skenën e politikës dhe jo vetëm. Por në rrjetet sociale vijon ironia për këtë ngjarje. Genc...

‘ Borchardt shame on you’, lihet e lirë simpatizantja e LSI

më 5.2019 - Lexo

tudentja Ana Hazizaj është lënë e lirë nga Policia e Tiranës, pasi u thirr për t’u pyetur në lidhje me parullën në banesën e ambasadorit të OSBE Bernd Borchardt. Pas deklaratave të këtij të fundit, ku...

U ndalua për mbishkrimet kundër Boschardt, reagon LSI: Diktatura po riinstalohet

më 5.2019 - Vizion Plus

Ndalimi i vajzës që bëri mbishkrimet në apartamentin e ambasdorit Bernd Borchardt ka sjellë dhe reagimin e përfaqësuesëve të LSI. Nënkryetari I LSI, Petrit Vasili e ka cilësuar si një turp të vërtetë shoqërimin...

“Sulmi” ndaj shtëpisë së ambasadorit të OSBE-së, kush është studentja që u shoqërua nga policia mbrëmjen e djeshme

më 5.2019 - Sot News

Ditën e djeshme është shoqëruar në polici studentja Ana Hazizaj, e cila shkroi me bojë të zezë parullën “Boschardt, “Turp të të vijë” në banesën ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Studentja,...

“Sulmi” ndaj shtëpisë së ambasadorit të OSBE-së, kush është studentja që u arrestua mbrëmjen e djeshme

më 5.2019 - Sot News

Ditën e djeshme është shoqëruar në polici studentja Ana Azizaj, e cila shkroi me bojë të zezë parullën “Boschardt, “Turp të të vijë” në banesën ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Studentja,...

U arrestua për bojën ndaj ambasadorit të OSBE-së, lirohet studentja Azizaj

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Pas një nate në qeli është lënë e lirë Ana Azizaj, studentja e cila shkroi me bojë parullën “Borchardt turp të të vijë” në banesën ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Mësohet Ana Azizaj është...

Përse Berisha i çoi njerëz tek shtëpia, ambasadorit Borchardt?

më 5.2019 - KDPolitik

Shkruan: Mero Baze Ambasadori Borchardt nuk është i rrezikuar fizikisht nga opozita, edhe pse çuditërisht i kanë gjetur shtëpinë në mesnatë, duke çuar aty një njësit guerril. Nuk është besoj as i surprizuar...

Vajza që shkroi ‘Borchardt shame on you’ thirret në polici, Vasili: Skandal, e morën në mes të natës

më 5.2019 - Sovrani

Ish- kryetari i LSI-së, Petrit Vasili shkruan se efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet kanë shoqëruar mbrëmjen e djeshme studenten Ana Azizaj, për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori...

“Borschardt turp të vijë”, Vasili: Policia shoqëron studenten

më 5.2019 - BalkanWeb

Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili thotë se policia ka shoqëruar një studente për parrullat ndaj ambasadorit të OSBE. SKANDAL STUDENTJA NE POLICI PER BORCHARD!!! Policia e Rajonit Nr.1...

FOTOLAJM/ Ja studentja që u ‘arrestua’ për Borchardt

më 5.2019 - Koha Jone

Studentja Ana Azizaj është shoqëruar sot në mbrëmje në polici vetëm për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në Tiranëm, Bernd Boschardt. Ana Azizaj është marrë nga policia në mes...

Shoqërohet në polici një vajzë për parrullat ndaj ambasadorit (FOTO LAJM)

më 5.2019 - Albeu

Ish-kryetari i grupit të LSI-së Petrit Vasili denoncon në faqen e tij në rrjetet sociale se një nga personat që shkroi parullën " Borchardt shame on you" ( Borchardt turp për ju) poshtë banesës së tij,...

Shpërthen Petrit Vasili: E thirrën në mes të natës. Skandal, ky është turp i vërtetë

më 5.2019 - Sot News

Ish-deputeti Petrit Vasili denoncon në faqen e tij në rrjetet sociale se një nga personat që shkroi parullën "Borchardt shame on you" (Borchardt turp për ju) poshtë banesës së tij, është thirrur në polici...

Denoncon Vasili: Studentja në mes të natës në polici për Borchard!

më 5.2019 - Standard

Nenkryetari i LSI ka denoncuar nje rast te rende sonte ne mnremje ne adresen e tij ne rrjetin social facebook. Me poshte statusi i plote Nga Petrit Vasili SKANDAL STUDENTJA NE POLICI PER BORCHARD!!! Policia...

Protestoi para pallatit të ambasadorit, studentja thirret në polici

më 5.2019 - Opinion

Një nga studentët që shkoi tek hyrja e pallatit të ambasadorit OSBE-së në Tiranë, Borchardt, pas protestës të së shtunës është thirrur në polici. Bëhet fjalë për studenten Ana Hazizaj, pjesë e LRI-së....

Vasili: Skandal, studentja thirret në polici për Borchard!

më 5.2019 - Koha Jone

Parrulla në banesën e Ambasadorit të OSBE Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili denoncon policinë e shtetit se ka thirrur në mesnate një studente për ti bërë presion lidhur me protestën e zhvilluar pranë pallatit...

Elisa Spiropali: Ata që kërcënuan ambasadorin, paramilitarë

më 5.2019 - Opinion

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali pati një koment për “kërcënimin”, që iu bë ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Borchardt. Ajo tha se ky ishte një rast i paprecedentë...

Shpërthen Shkullaku ndaj ambasadorit Borschardt: Të të vij turp që çke me të!

më 5.2019 - Standard

Një parrullë e shkruar nga një grup qytetarësh të revoltuar në afërsi të banesës ku jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Berndt Borschardt, po reklamohet si kërcënim nga mazhoranca dhe jo vetëm. Por analisti...

Nënkryetari i PD: Borchardt-it ja bëmë mirë, si guxon ai të lëshojë deklarata të turpshme kundra nesh

më 5.2019 - Gazeta Tema

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka mbajtur një qëndrim ndryshe nga ai zyrtar i parties, në lidhje me parullën e shkuar në hyrje të apartamentit ku banon ambasadori i OSBE, ku shkruhej “Borchardt shame on...

Kërcënimi i ambasadorit të OSBE, numri 2 i PD bën deklaratën e papritur

më 5.2019 - Sot News

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka mbajtur një qëndrim ndryshe nga ai zyrtari partisë në lidhje me parullën e shkuar në hyrje të apartamentit ku banon ambasadori i OSBE, ku shkruhej "Borchardt shame on you"....

Kërcënimi i ambasadori të OSBE, numri 2 i PD bën deklaratën e papritur

më 5.2019 - Sot News

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka mbajtur një qëndrim ndryshe nga ai zyrtari partisë në lidhje me parullën e shkuar në hyrje të apartamentit ku banon ambasadori i OSBE, ku shkruhej "Borchardt shame on you"....

“Borchardt shame on you”, Paloka qëndrim ndryshe nga PD

më 5.2019 - Koha Jone

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka mbajtur një qëndrim ndryshe nga ai zyrtari partisë në lidhje me parullën e shkuar në hyrje të apartamentit ku banon ambasadori i OSBE, ku shkruhej “Borchardt shame on you”....

Përse Berisha I çoi njerëz tek shtëpia, Ambasadorit  Borchardt?

më 5.2019 - Gazeta Tema

Mero Baze Ambasadori  Borchardt nuk është i rrezikuar fizikisht nga opozita, edhe pse çuditërisht I kanë gjetur shtëpinë ne mesnatë, duke çuar aty një njësit gueril. Nuk është besoj as i suprizuar nga...

Nënkryetari i PD, Paloka: Borchardt-it ja bëmë mirë, si guxon ai!

më 5.2019 - Java News

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka mbajtur një qëndrim ndryshe nga ai zyrtar i parties, në lidhje me parullën e shkuar në hyrje të apartamentit ku banon ambasadori i OSBE, ku shkruhej “Borchardt shame on...

Përse Berisha i çoi njerëz tek shtëpia, ambasadorit Borchardt?

më 5.2019 - Lexo

Nga Mero Baze Ambasadori Borchardt nuk është i rrezikuar fizikisht nga opozita, edhe pse çuditërisht i kanë gjetur shtëpinë në mesnatë, duke çuar aty një njësit guerril. Nuk është besoj as i surprizuar...

Përse Berisha i çoi njerëz tek shtëpia, ambasadorit Borchardt?

më 5.2019 - Java News

Nga Mero Baze Ambasadori Borchardt nuk është i rrezikuar fizikisht nga opozita, edhe pse çuditërisht i kanë gjetur shtëpinë në mesnatë, duke çuar aty një njësit guerril. Nuk është besoj as i surprizuar...

Policia merr në ruajtje ambasadorinFshihen parullat itimiduese në hyrje të pallatit

më 5.2019 - Top Channel

Një grup të rinjsh të PD dhe LSI, protestuan para pallatit ku banon ambasadori i OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchard. Në hyrjen e pallatit, ishte shkruar edhe parrulla, “Borchard turp të kesh”. Veprimi...

Protestuesit i shkuan ambasadorit të OSBE te hyrja e pallati, policia bën lëvizjen urgjente

më 5.2019 - Sot News

Një grup të rinjsh të PD dhe LSI, protestuan para pallatit ku banon ambasadori i OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchard. Në hyrjen e pallatit, ishte shkruar edhe parrulla, “Borchard turp të kesh”. Veprimi...

Rikthehet normaliteti në pallatin e ambasadorit të OSBE, policia merr në mbrojtje Borchardt

më 5.2019 - Java News

Policia e Tiranës ka marrë në ruajtje ambasadorin e OSBE-së, Bernd Borchardt, ndërkohë që parullat intimiduese në brendësi të pallatit të tij janë fshirë. Një grup të rinjsh të PD dhe LSI, protestuan para...

Kush e “kërcënoi” ambasadorin e OSBE?! Dalin pamjet…

më 5.2019 - Standard

E gjithë qeveria, duke filluar nga kryeministri dhe pjesa më e madhe e ministrave të dielën kanë dënuar atë që e kanë cilësuar një kërcënim dhe frikësim të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë. Këtë të hënë...

Je kërcënuar nga një parullë? Shkullaku-Borchard: Nëse diplomati shndërrohet në kloun…

më 5.2019 - Standard

Një parrullë e shkruar nga një grup qytetarësh të revoltuar në afërsi të banesës ku jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Berndt Borschardt, po reklamohet si kërcënim nga mazhoranca dhe jo vetëm. Por analisti...

‘Shame on you’, I madhi Genc Sejko u mëson anglishten rilindasve…

më 5.2019 - Standard

“Shame on you”! Ky është komenti që u pa në hyrjen ku jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Borschardt. Reagimet e qytetarëve erdhën pas deklaratave haptazi të selisë së OSBE në vendin tonë, e cila...

Shkullaku për Borchardt: Nëse një diplomat shndërrohet në kloun, t’i vijë turp!

më 5.2019 - Gazeta Tema

Gazetari Armand Shkullaku ka komentuar debatin lidhur me atë që qeveria e quan “kërcënim ndaj ambasadorit të OSBE, Bernd Borchardt”, ku disa persona të paidentifikuar shkruan anglisht në hyrje të banesës...

Dalin pamjet, ja kush e “kërcënoi” ambasadorin e OSBE

më 5.2019 - Koha Jone

E gjithë qeveria, duke filluar nga kryeministri dhe pjesa më e madhe e ministrave të dielën kanë dënuar atë që e kanë cilësuar një kërcënim dhe frikësim të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë. Këtë të hënë...

VIDEO/ U kritikuan nga ndërkombëtarët, këta janë të rinjtë që sulmuan banesën e ambasadorit të OSBE

më 5.2019 - Java News

Videoja e të rinjve që sulmuan shtëpinë e ambasadorit të OSBE është bërë publike. Ditën e shtunë pas reagimit të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë Bernd Borchardt lidhur me protestën e opozitës ku ai dënonte...

Shkullaku për Borchardt: Nëse një diplomat shndërrohet në kloun, t’i vijë turp!

më 5.2019 - Koha Jone

Parrulla në banesën e Ambasadorit të OSBE Gazetari Armand Shkullaku ka komentuar debatin lidhur me atë që qeveria e quan “kërcënim ndaj ambasadorit të OSBE, Bernd Borchardt”, ku disa persona të paidentifikuar...

Vasili: A është kërcënuar vërtet ambasadori Bernd Borchardt?

më 5.2019 - Standard

Nga Petrit Vasili Të gjitha ambasadat në Tiranë reaguan këtë të hënë, pas një parulle të shkruar në hollin e pallatit ku jetonte ambasadori i OSBE-së. Ata kërkuan që Basha dhe Kryemadhi të dënojnë dhunën,...

Kërcënimi i kreut të OSBE gjatë protestës së opozitës, ja kush i vajti tek banesa ambasadorit Borchardt

më 5.2019 - Sot News

Protesta e opozitës të shtunën e 11 majit degjeneroi në përplasje dhe dhunë pothuajse 7 orë në kryeqytet. Ndërkohë, një moment që mori vëmendje dhe u kritikua nga ndërkombëtarët ishte momenti kur mbështetës...

Del video, këto janë personat që ‘kërcënuan’ ambasadorin e OSBE

më 5.2019 - Lajme.al

E gjithë qeveria, duke filluar nga kryeministri Edi Rama dhe pjesa më e madhe e ministrave të dielën kanë dënuar atë që e kanë cilësuar një kërcënim dhe frikësim të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë.Këtë...

Del video e të rinjve që Basha dërgoi tek shtëpia e ambasadorit të OSBE

më 5.2019 - Lexo

Një grup të rinjsh të partive opozitare nga PD dhe LSI kanë shkuar në pallatin ku banon ambasadori i OSBE, Bernd Borchardt ditën e protestës, të shtunën. Me duartrokitje dhe në kor në anglisht ata thonë:...

Shkullaku: Karagjozllëk ta quash kërcënim parrullën te ambasadori OSBE

më 5.2019 - Standard

Armand Shkullaku sonte tek Opinion foli edheper parrullen tek shtepia e Borchardt ku tha: Nëse ka patur ndonjë të dhënë dhe kërcënim për atë është shumë serioze. Jo vetëm Borchardt por per këdo ambasador....

Petrit Vasili: A është kërcënuar vërtet ambasadori Bernd Borchardt?

më 5.2019 - Koha Jone

Nga Petrit Vasili/ Të gjitha ambasadat në Tiranë reaguan këtë të hënë, pas një parulle të shkruar në hollin e pallatit ku jetonte ambasadori i OSBE-së. Ata kërkuan që Basha dhe Kryemadhi të dënojnë dhunën,...

Del video, këta janë ata që “kërcënuan” ambasadorin e OSBE

më 5.2019 - Opinion

E gjithë qeveria, duke filluar nga kryeministri dhe pjesa më e madhe e ministrave të dielën kanë dënuar atë që e kanë cilësuar një kërcënim dhe frikësim të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë. Këtë të hënë...

Del video e të rinjve që Basha dërgoi tek shtëpia e ambasadorit të OSBE

më 5.2019 - Gazeta Tema

Një grup të rinjsh të partive opozitare nga PD the LSI kanë shkuar në pallatin ku banon ambasadori Bernd Borchardt ditën e protestës, të shtunën. Me duartrokitje dhe në kor në anglisht ata thonë: Borchardt...

Del video e te rinjeve qe Basha i coi tek Shtepia e ambasadorit te OSBE

më 5.2019 - Gazeta Tema

Një grup të rinjsh të partive opozitare nga PD the LSI kanë shkuar në pallatin ku banon ambasadori Bernd Borchardt ditën e protestës, të shtunën. Me duartrokitje dhe në kor në anglisht ata thonë: Borchardt...

“Borschardt e kanë kërcënuar dhe tek dera e rezidencës së OSBE”

më 5.2019 - Gazeta Tema

Nuk kane mjaftuar me shkrimin e parrullave por ndaj tij ka pasur dhe kercenime te tjera. Shefin e OSBE-së Bernd Borschardt e kanë kërcënuar dhe verbalisht. Ky ishte lajmi qe u dha nga Sokol Balla në Real...

Shkullaku për Brochard: Nëse një diplomat shndërrohet në kloun, ti vij turp që çke me të!

më 5.2019 - Koha Jone

Parrulla në banesën e Ambasadorit të OSBE Gazetari Armand Shkullaku ka komentuar debatin lidhur me atë që qeveria e quan “kërcënim daj ambasadorit të OSBE, Bernd Broshard”, ku disa persona të paidentifikuar...

Video, këta janë ata që “kërcënuan” ambasadorin e OSBE, Bernd Borchardt

më 5.2019 - Standard

E gjithë qeveria, duke filluar nga kryeministri dhe pjesa më e madhe e ministrave të dielën kanë dënuar atë që e kanë cilësuar një kërcënim dhe frikësim të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë. Këtë të hënë...

A u kërcënua vërtet ambasadori Bernd Borchardt?

më 5.2019 - Opinion

Të gjitha ambasadat në Tiranë reaguan këtë të hënë, pas një parulle të shkruar në hollin e pallatit ku jetonte ambasadori i OSBE-së. Ata kërkuan që Basha dhe Kryemadhi të dënojnë dhunën ndërsa morën në...

Del video e te rinjeve qe Basha i coi tek Shtepia e ambasadorit te OSBE

më 5.2019 - Gazeta Tema

Një grup të rinjsh të partive opozitare nga PD the LSI kanë shkuar në pallatin ku banon ambasadori Bernd Borchardt ditën e protestës, të shtunën. Me duartrokitje dhe në kor në anglisht ata thonë: Borchardt...

“Borschardt e kanë kërcënuar dhe tek dera e rezidencës së OSBE”

më 5.2019 - Gazeta Tema

Nuk kane mjaftuar me shkrimin e parrullave por ndaj tij ka pasur dhe kercenime te tjera. Shefin e OSBE-së Bernd Borschardt e kanë kërcënuar dhe verbalisht. Ky ishte lajmi qe u dha nga Sokol Balla në Real...

“Bernd Borschardt e kanë kërcënuar dhe tek dera e rezidencës”

më 5.2019 - Lexo

NUk kane mjaftuar me shkrimin e parrullave por ndaj tij ka pasur dhe kercenime te tjera. Shefin e OSBE-së bernd Borschardt e kanë kërcënuar dhe verbalisht. Ky ishte lajmi qe u dha nga Sokol Balla në Real...

Shefin e OSBE, Bernd Borschardt e kanë kërcënuar dhe me fjalë

më 5.2019 - Java News

NUk kane mjaftuar me shkrimin e parrullave por ndaj tij ka pasur dhe kercenime te tjera. Shefin e OSBE-së bernd Borschardt e kanë kërcënuar dhe verbalisht. Ky ishte lajmi qe u dha ne emisionin e gazetarit...

“Bernd Borschardt e kanë kërcënuar dhe me fjalë tek dera e rezidencës”

më 5.2019 - Java News

NUk kane mjaftuar me shkrimin e parrullave por ndaj tij ka pasur dhe kercenime te tjera. Shefin e OSBE-së bernd Borschardt e kanë kërcënuar dhe verbalisht. Ky ishte lajmi qe u dha ne emisionin e gazetarit...

Vasili-Borchardt: Nëse bëhesh klloun i Ramës, të të vijë turp që çke me të

më 5.2019 - Arbresh

Lajmin e fabrikuar ditën e sotme sipas të cilit, parrulla e shkruar në afërsi të banesës së ambasadorit të OSBE në Shqipëri, Bernd Borschardt ishte një kërcënim ndaj këtij të fundit, i kthen përgjigje...

Vasili-Borchardt: Nëse bëhesh klloun i Ramës, të të vijë turp që çke me të

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Lajmin e fabrikuar ditën e sotme sipas të cilit, parrulla e shkruar në afërsi të banesës së ambasadorit të OSBE në Shqipëri, Bernd Borschardt ishte një kërcënim ndaj këtij të fundit, i kthen përgjigje...

Arman Shkullaku: Për parrullën tek shtëpia e Borchardt

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Nëse ka patur ndonjë të dhënë dhe kërcënim për atë është shumë serioze. Jo vetëm Borchardt por per këdo ambasador. Nëse është fjala për këtë parullë, ky është karagjozllëk. Të tilla parulla shkruhen kudo,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK