http://kariera.mk

Bilanc l*ufte, 7 të vdekur për dy ditë

më 5.2019 - Neshesh

Në Maqedoni shënohen shtatë vik*tima për 48 orë vetëm nga aksi*dentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate pesë persona tre meshkuj dhe dy gra humbën jetën në një aks*ident trafiku në Draçevë të Shkupit....

Përgjaken rrugët e Maqedonisë së Veriut, 7 të vdekur brenda 48 orëve

më 5.2019 - Iliria News

Shtatë të vdekur janë regjistruar brenda 48 orëve në Maqedoninë e Veriut, në tre aksidente fatale. Pesë viktima vetëm mbrëmë humbën jetën në aksidentin e rëndë që ndodhi mbrëmë pak para mesnate në Draçevë...

Një prej pesë vi.ktimave të mbrëmshme është shqiptar, ja emri dhe fotografia e tij

më 5.2019 - Neshesh

Gazeta Lajm ka siguruar emrat e katër prej v.iktimave që h.umbën jetën në ak sidentin e tme.rrshëm që ndodhi mbrëmë në lagjen Draçevë. Në ak.sidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë h.umbur...

Një prej pesë viktimave të mbrëmshme është shqiptar, ja emri dhe fotografia e tij

më 5.2019 - Shprehja

Gazeta Lajm ka siguruar emrat e katër prej viktimave që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi mbrëmë në lagjen Draçevë. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë humbur...

Bilanc lufte, 7 të vdekur për dy ditë

më 5.2019 - Albeu

Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetë n në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit....

Përgjaken rrugët e Maqedonisë së Veriut, 7 të vdekur brenda 48 orëve

më 5.2019 - Aktuale

Shtatë të vdekur janë regjistruar brenda 48 orëve në Maqedoninë e Veriut, në tre aksidente fatale. Pesë viktima vetëm mbrëmë humbën jetën në aksidentin e rëndë që ndodhi mbrëmë pak para mesnate në Draçevë...

Një prej pesë viktimave të mbrëmshme është shqiptar, ja emri dhe fotografia e tij

më 5.2019 - Iliria News

Gazeta Lajm ka siguruar emrat e katër prej viktimave që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi mbrëmë në lagjen Draçevë. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë humbur...

Përgjaken rrugët e Maqedonisë së Veriut, 7 të vdekur brenda 48 orëve

më 5.2019 - Ina

Shtatë të vdekur janë regjistruar brenda 48 orëve në Maqedoninë e Veriut, në tre aksidente fatale. Pesë viktima vetëm mbrëmë humbën jetën në aksidentin e rëndë që ndodhi mbrëmë pak para mesnate në Draçevë...

Një prej pesë vi ktimave të mbrëmshme është shqiptar, ja emri dhe fotografia e tij

më 5.2019 - Ina

Gazeta Lajm ka siguruar emrat e katër prej v.iktimave që h.umbën jetën në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi mbrëmë në lagjen Draçevë. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë h.umbur...

5 të vdekur nga përplasja e makinës me kamionin e plehrave

më 5.2019 - Vizion Plus

Një aksident i rëndë me një bilanc tragjik prej 5 viktimash ndodhi në Shkup mesnatën mes të martës dhe të mërkurës. Përplasja e një makine me një kamion te grumbullimit tëe mbeturinave, shkaktoi tragjedine....

“AKSIDENTET”, 7 viktima për 48 orë

më 5.2019 - Iliria News

Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit....

Përgjaken rrugët e Maqedonisë së Veriut, 7 të vdekur brenda 48 orëve

më 5.2019 - InfoMagazin

Shtatë të vdekur janë regjistruar brenda 48 orëve në Maqedoninë e Veriut, në tre aksidente fatale. Pesë viktima vetëm mbrëmë humbën jetën në aksidentin e rëndë që ndodhi mbrëmë pak para mesnate në Draçevë...

Publikohet emri i njërit prej pesë viktimave të mbrëmshme në Shkup, ja fotografia e tij

më 5.2019 - Iliria News

Në rrjetet sociale është shpërndarë fotografia e njërit prej viktimave të aksidentit të mbrëmshëm në lagjen Draçevë të Shkupit, ku jetën e humbën pesë persona. Sipas portalit Dosie.mk bëhet fjalë për ish...

“AKSIDENTET”, 7 viktima për 48 orë

më 5.2019 - Medial

Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit....

Pesë të vdekur në një aksident në hyrje të Shkupit

më 5.2019 - Koha.net

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas informacioneve fillestare deri te aksidenti...

Publikohet emri i njërit prej pesë viktimave të mbrëmshme në Shkup, ja fotografia e tij

më 5.2019 - Shprehja

Në rrjetet sociale është shpërndarë fotografia e njërit prej viktimave të aksidentit të mbrëmshëm në lagjen Draçevë të Shkupit, ku jetën e humbën pesë persona. Sipas portalit Dosie.mk bëhet fjalë për ish...

Përgjaken rrugët e Maqedonisë së Veriut, 7 persona humbën jetën brenda 48 orëve

më 5.2019 - InfoShqip

Shtatë të vdekur janë regjistruar brenda 48 orëve në Maqedoninë e Veriut, në tre aksidente fatale. Pesë viktima vetëm mbrëmë humbën jetën në aksidentin e rëndë që ndodhi mbrëmë pak para mesnate në Draçevë...

Publikohet emri i njërit prej pesë viktimave të mbrëmshme në Shkup, ja fotografia e tij

më 5.2019 - Ina

Në rrjetet sociale është shpërndarë fotografia e njërit prej viktimave të aksidentit të mbrëmshëm në lagjen Draçevë të Shkupit, ku jetën e humbën pesë persona. Sipas portalit Dosie.mk bëhet fjalë për ish...

7 viktima nga aksidentet e ndryshme, në dy ditët e fundit

më 5.2019 - Alsat-M

Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit....

SHKUP: AKSIDENT TRAGJIK, HUMBIN JETËN PESË PERSONA

më 5.2019 - Klan Macedonia

Vetura e tipit “Reno 5” ua morri jetën pesë personave, në aksidentin e mbrëmshëm që ndodhi në Dreçevë të Shkupit. Mes pesë personave që kanë humbur jetën ishte edhe polici Jovançe Llazarevski, i cili drejtonte...

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, vetura ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës

më 5.2019 - Shprehja

Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën jetën. Nga Prokuroria informojnë...

Një prej pesë viktimave të mbrëmshme është shqiptar, ja emri dhe fotografia e tij

më 5.2019 - InfoMagazin

Gazeta Lajm ka siguruar emrat e katër prej v.iktimave që h.umbën jetën në ak sidentin e tme.rrshëm që ndodhi mbrëmë në lagjen Draçevë. Në ak.sidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë h.umbur...

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, vetura ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës

më 5.2019 - Ina

Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën jetën. Nga Prokuroria informojnë...

Një prej pesë vi.ktimave të mbrëmshme është shqiptar, ja emri dhe fotografia e tij

më 5.2019 - Tetova1

Gazeta Lajm ka siguruar emrat e katër prej v.iktimave që h.umbën jetën në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi mbrëmë në lagjen Draçevë. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë h.umbur...

Një prej pesë viktimave të mbrëmshme është shqiptar, ja emri dhe fotografia e tij

më 5.2019 - Lajm

Gazeta Lajm ka siguruar emrat e katër prej viktimave që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi mbrëmë në lagjen Draçevë. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë humbur...

Detaje nga prokuroria, ja si ndodhi aksidenti tragjik me 5 viktima

më 5.2019 - Iliria News

Prokuroria Themelore Publike- Shkup ka njoftuar se menjëherë pas ak.sidentit prokuror përgjegjës menjëherë ka dalë në vendngjarje për të kryer he.tim në Draçevë ku pesë persona kanë humbur jetën. “Sipas...

Aksidenti tragjik: Dalin pamjet e rënda të momentit të përplasjes: Shoferi u mundua t’i shmangte por…

më 5.2019 - Tetova1

Shkon në tre numri i vi.ktimave nga ak.sidenti i rëndë që u regjistrua mbrëmjen e djeshme në qytetin e Kavajës, ndërsa një vajzë 21-vjeçe është e pl.agosur në spital jashtë rrezikut për jetën. Mbrëmë humbën...

Detaje për aksidentin në Draçevë ku vdiqën pesë persona

më 5.2019 - Shenja

Shoferi dhe katër bashkudhëtarë, kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm trafiku që ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkovski” para lagjes Draçevë. Sipas informacioneve të para, tragjedia...

Publikohet emri i njërit prej pesë vi.ktimave të mbrëmshme në Shkup, ja fotografia e tij

më 5.2019 - Tetova1

Në rrjetet sociale është shpërndarë fotografia e njërit prej v.iktimave të aksidentit të mbrëmshëm në lagjen Draçevë të Shkupit, ku jetën e hu.mbën pesë persona. Sipas portalit Dosie.mk bëhet fjalë për...

Një prej pesë viktimave të mbrëmshme është shqiptar, ja emri dhe fotografia e tij

më 5.2019 - Fakti Ditor

Gazeta Lajm ka siguruar emrat e katër prej v.iktimave që h.umbën jetën në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi mbrëmë në lagjen Draçevë. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë h.umbur...

Shkon në 3 numri i vi.ktimave nga ak.sidenti i tm.errshëm

më 5.2019 - Neshesh

Shkon në tre numri i vi.ktimave nga ak.sidenti i rëndë që u regjistrua mbrëmjen e djeshme në qytetin e Kavajës të Shqipërisë ndërsa një vajzë 21-vjeçe është e pl.agosur në spital jashtë rre.zikut për jetën....

Një prej pesë viktimave të mbrëmshme është shqiptar, ja emri dhe fotografia e tij

më 5.2019 - AlbPortali

Gazeta Lajm ka siguruar emrat e katër prej v.iktimave që h.umbën jetën në aksidentin e tmerrshëm që ndodhi mbrëmë në lagjen Draçevë. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë h.umbur...

Detaje nga prokuroria, ja si ndodhi ak.sidenti tr.agjik me 5 vi.ktima

më 5.2019 - Neshesh

Prokuroria Themelore Publike- Shkup ka njoftuar se menjëherë pas ak.sidentit prokuror përgjegjës menjëherë ka dalë në vendngjarje për të kryer he.tim në Draçevë ku pesë persona kanë humbur jetën. “Sipas...

Publikohet emri i njërit prej pesë viktimave të mbrëmshme në Shkup, ja fotografia e tij

më 5.2019 - Lajm

Në rrjetet sociale është shpërndarë fotografia e njërit prej viktimave të aksidentit të mbrëmshëm në lagjen Draçevë të Shkupit, ku jetën e humbën pesë persona. Sipas portalit Dosie.mk bëhet fjalë për ish...

Prokuroria: Ja si ndodhi aksident me pesë të vdekur në periferi të Shkupit

më 5.2019 - Shprehja

Prokuroria Themelore Publike- Shkup ka njoftuar se menjëherë pas aksidentit prokuror përgjegjës menjëherë ka dalë në vendngjarje për të kryer hetim në Draçevë ku pesë persona kanë humbur jetën. “Sipas...

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, renoja ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës

më 5.2019 - Medial

Shkup, 15 maj 2019 (MEDIAL) – Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën...

7 viktima nga aksidentet e ndryshme, në dy ditët e fundit

më 5.2019 - Lajm

Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit....

Aksidenti në Draçevë, bëhen të ditura identitetet e viktimave

më 5.2019 - Aktuale

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”. Siç bëjnë të...

Bëhen të ditura identitetet e personave që ndërruan jetë mbrëmë në aksident

më 5.2019 - Alsat-M

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”. Siç bëjnë të...

Prokuroria: Vetura udhëtonte në korsi të kundërt

më 5.2019 - Neshesh

Prokurori publik kujdestarë nga Prokuroria Publike Shkup bëri inspektim në vendin e aksidentit të rëndë trafiku që ndodhi në afërsi të Draçevës, ku pesë persona humbën jetën. Sipas njohurive paraprake...

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, vetura ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës

më 5.2019 - Iliria News

Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën jetën. Nga Prokuroria informojnë...

Detaje nga prokuroria, ja si ndodhi ak.sidenti tragjik me 5 vik.tima

më 5.2019 - Neshesh

Prokuroria Themelore Publike- Shkup ka njoftuar se menjëherë pas ak.sidentit prokuror përgjegjës menjëherë ka dalë në vendngjarje për të kryer hetim në Draçevë ku pesë persona kanë humbur jetën. “Sipas...

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, renoja ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës

më 5.2019 - Koha.mk

Shkup, 15 maj – Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën jetën, njofton...

Detaje nga prokuroria, ja si ndodhi aksidenti tragjik me 5 viktima

më 5.2019 - Indeks.mk

Prokuroria Themelore Publike- Shkup ka njoftuar se menjëherë pas ak.sidentit prokuror përgjegjës menjëherë ka dalë në vendngjarje për të kryer hetim në Draçevë ku pesë persona kanë humbur jetën. “Sipas...

Ja kush janë 5 viktimat në aksidentin e mbrëmshëm fatal në Shkup, MPB publikon inicialet

më 5.2019 - Shprehja

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”. Siç bëjnë të...

Detaje nga aksidenti tragjik në Draçevë

më 5.2019 - Aktuale

Prokuroria Themelore Publike- Shkup ka njoftuar se menjëherë pas aksidentit prokuror përgjegjës menjëherë ka dalë në vendngjarje për të kryer hetim në Draçevë ku pesë persona kanë humbur jetën. “Sipas...

Ja kush janë 5 vik.timat në ak.sidentin e mbrëmshëm fatal në Shkup

më 5.2019 - Tetova1

Prokurori publik kujdestarë nga Prokuroria Publike Shkup bëri inspektim në vendin e aksidentit të rëndë trafiku që ndodhi në afërsi të Draçevës, ku pesë persona humbën jetën. Sipas njohurive paraprake...

Policia jep detajet e para nga ak.sidenti fatal në Shkup, ku humbën jetën 5 persona

më 5.2019 - Neshesh

Pesë persona e kanë humbur jetën në një ak.sident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas informacioneve fillestare deri te ak.sidenti...

Ja kush janë 5 viktimat në aksidentin e mbrëmshëm fatal në Shkup, MPB publikon inicialet

më 5.2019 - Ina

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”. Siç bëjnë të...

Publikohet emri i njërit prej pesë viktimave të mbrëmshme në Shkup, ja fotografia e tij

më 5.2019 - InfoMagazin

Në rrjetet sociale është shpërndarë fotografia e njërit prej viktimave të aksidentit të mbrëmshëm në lagjen Draçevë të Shkupit, ku jetën e humbën pesë persona. Sipas portalit Dosie.mk bëhet fjalë për ish...

Prokuroria: Ja si ndodhi aksident me pesë të vdekur në periferi të Shkupit

më 5.2019 - Ina

Prokuroria Themelore Publike- Shkup ka njoftuar se menjëherë pas aksidentit prokuror përgjegjës menjëherë ka dalë në vendngjarje për të kryer hetim në Draçevë ku pesë persona kanë humbur jetën. “Sipas...

Pesë të vdekur në një aksident trafiku në hyrje të Draçevës

më 5.2019 - Medial

Shkup, 15 maj 2019 (MEDIAL) – Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas informacioneve...

Aksident në Shkup, kanë humbur jetën 5 persona

më 5.2019 - Portalb

Prokurori publik kujdestarë nga Prokuroria Publike Shkup bëri inspektim në vendin e aksidentit të rëndë trafiku që ndodhi në afërsi të Draçevës, ku pesë persona humbën jetën. Sipas njohurive paraprake...

Tragjedi në Shkup, pesë viktima në një aksident komunikacioni

më 5.2019 - Insajderi

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë komunikacioni i cili ka ndodhur të martën para mesnate në lagjen Draçevo, në periferi të Shkupit, në ndeshje të drejtpërdrejtë të një kamioni të...

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, vetura ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës

më 5.2019 - InfoMagazin

Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën jetën. Nga Prokuroria informojnë...

Pesë viktima në aksidentin e tmershëm trafiku në Shkup

më 5.2019 - Iliria News

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur disa çaste pas mesnate në lagjen Draçevë të Shkupit. Jo zyrtarisht, tre persona kanë humbur jetën ndërsa dy të tjerë kanë humbur jetën në klinikat e Shkupit. Këto...

Pesë të vdekur në një aksident trafiku në hyrje të Draçevës

më 5.2019 - Koha.mk

Shkup, 15 maj – Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas informacioneve fillestare...

MPB me informacione fillestare për aksidentin në Draçevë

më 5.2019 - Aktuale

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas informacioneve fillestare deri te aksidenti...

Policia jep detajet e para nga aksidenti fatal në Shkup, ku humbën jetën 5 persona

më 5.2019 - Ina

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas informacioneve fillestare deri te aksidenti...

Pesë të vdekur në një aksident në Shkup

më 5.2019 - Klan Kosova

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pas mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë në Shkup. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre persona,...

Bëhen të ditur identitetet e personave që ndërruan jetë mbrëmë në aksident

më 5.2019 - Lajm

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”. Siç bëjnë të...

Aksidenti në Draçevë, MPB publikon detaje dhe inicialet e viktimave

më 5.2019 - Shenja

Shoferi dhe katër udhëtarët nga makina “Reno 5” janë personat që kanë humbur jetën në aksidentin tragjik që ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkovski” para lagjes Draçevë, njofton SHENJA. Nga Ministria...

Ja kush janë 5 viktimat në aksidentin e mbrëmshëm fatal në Shkup, MPB publikon inicialet

më 5.2019 - Tetova Sot

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”. Siç bëjnë të...

Bëhen të ditur identitetet e personave që ndërruan jetë mbrëmë në aksident

më 5.2019 - Fol

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”. Siç bëjnë të...

Aksident i rëndë në Shkup, humbin jetën disa persona

më 5.2019 - GazetaBlic

Mbrëmë rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni jo zyrtarisht mësohet se kanë humbur jetën pesë...

Aks.ident fatal në Shkup, humbin jetën 5 persona

më 5.2019 - TelegrafiMk

Tre prej tyre kanë humbur jetën në vendngjarje ndërsa dy personat tjerë kanë humbur jetën në klinikat e Shkupit. Sonte rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aks.ident i tmerrshëm....

Shkon në 3 numri i viktimave nga aksidenti i tmerrshëm

më 5.2019 - Fakti Ditor

Shkon në tre numri i viktimave nga ak.sidenti i rëndë që u regjistrua mbrëmjen e djeshme në qytetin e Kavajës të Shqipërisë ndërsa një vajzë 21-vjeçe është e plagosur në spital jashtë rre.zikut për jetën....

Shkon në 3 numri i viktimave nga ak.sidenti i tm.errshëm

më 5.2019 - AlbPortali

Shkon në tre numri i viktimave nga ak.sidenti i rëndë që u regjistrua mbrëmjen e djeshme në qytetin e Kavajës të Shqipërisë ndërsa një vajzë 21-vjeçe është e plagosur në spital jashtë rre.zikut për jetën....

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, vetura ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës

më 5.2019 - Tetova Sot

Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën jetën. Nga Prokuroria informojnë...

Detaje nga prokuroria, ja si ndodhi ak.sidenti tragjik me 5 vik.tima

më 5.2019 - Tetova1

Prokuroria Themelore Publike- Shkup ka njoftuar se menjëherë pas ak.sidentit prokuror përgjegjës menjëherë ka dalë në vendngjarje për të kryer hetim në Draçevë ku pesë persona kanë humbur jetën. “Sipas...

Aksident tragjik në Shkup, humbin jetën 5 persona

më 5.2019 - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në Shkup, për pasojë kanë humbur jetën 5 persona. Siç raportojnë mediat vendase ngjarja ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit. Mësohet se janë përplasur...

Policia jep detajet e para nga ak.sidenti fatal në Shkup, ku humbën jetën 5 persona

më 5.2019 - Tetova1

Pesë persona e kanë humbur jetën në një ak.sident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas informacioneve fillestare deri te ak.sidenti...

Detaje nga aksidenti tragjik, makina ka ndërruar korsin duke goditur drejtpërdrejt kamionin

më 5.2019 - Shenja

Prokuroria Themelore Publike- Shkup ka njoftuar se menjëherë pas aksidentit prokuror përgjegjës menjëherë ka dalë në vendngjarje për të kryer hetim në Draçevë ku pesë persona kanë humbur jetën. “Sipas...

Pesë viktima në aksidentin e tmershëm trafiku në Shkup

më 5.2019 - Aktuale

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur disa çaste pas mesnate në lagjen Draçevë të Shkupit. Jo zyrtarisht, tre persona kanë humbur jetën ndërsa dy të tjerë kanë humbur jetën në klinikat e Shkupit. Këto...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Maqedoni, 5 persona kanë humbur jetën

më 5.2019 - InfoShqip

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas informacioneve fillestare deri te aksidenti...

Tronditet Maqedonia e Veriut, 5 të vdekur në një aksident, ja ku ndodhi

më 5.2019 - Tetova Sot

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas informacioneve fillestare deri te aksidenti...

Aksidenti me pesë viktima në Draçevë

më 5.2019 - Shenja

Pesë persona kanë humbur jetën gjatë aksientit të mbërmshëm në Draçevë, ku një veturë Reno u përplas me një kamion që bartë mbeturina.

MPB jep informacionet fillestare për aksidentin në Draçevë

më 5.2019 - Lajm

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas informacioneve fillestare deri te aksidenti...

MPB jep informacionet fillestare për aksidentin në Draçevë

më 5.2019 - Shenja

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas informacioneve fillestare deri te aksidenti...

Video e tmerrshme nga aksidenti ku humbën jetën pesë persona në Shkup

më 5.2019 - Republika

Gjatë mesnatës së djeshme në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit humbën jetën pesë persona në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni. Sipas informacioneve jozyrtare, në aksident ka humbur...

MPB jep detaje për aksidentin tragjik në Shkup, mësohet identiteti i pesë viktimave

më 5.2019 - Fakti Ditor

Shoferi dhe katër bashkudhëtarët të makinës “Renault 5” janë personat që kanë ndërruar jetë në aksidentin e mbrëmshëm që ndodhi në bulevardin “Boris Trajkovski”, para lagjes Draçevë të Shkupit. Siç informojnë...

MPB jep detaje për aksidentin tragjik në Shkup, mësohet identiteti i pesë viktimave

më 5.2019 - AlbPortali

Shoferi dhe katër bashkudhëtarët të makinës “Renault 5” janë personat që kanë ndërruar jetë në aksidentin e mbrëmshëm që ndodhi në bulevardin “Boris Trajkovski”, para lagjes Draçevë të Shkupit. Loading......

Ja kush janë 5 viktimat në aksidentin e mbrëmshëm fatal në Shkup, MPB publikon inicialet

më 5.2019 - Republika

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”. Siç bëjnë të...

Ja kush janë 5 viktimat në aksidentin e mbrëmshëm fatal në Shkup, MPB publikon inicialet

më 5.2019 - AlbPortali

Loading... Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”. Siç...

Bëhen të ditura identitetet e personave që ndërruan jetë mbrëmë në aksident

më 5.2019 - InfoMagazin

Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”. Siç bëjnë të...

Video e tmerrshme nga aksidenti ku humbën jetën pesë persona në Shkup

më 5.2019 - Fakti Ditor

Gjatë mesnatës së djeshme në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit humbën jetën pesë persona në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni. Sipas informacioneve jozyrtare, në aksident ka humbur...

Video e tmerrshme nga aksidenti ku humbën jetën pesë persona në Shkup

më 5.2019 - AlbPortali

Gjatë mesnatës së djeshme në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit humbën jetën pesë persona në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni. Loading... Sipas informacioneve jozyrtare, në aksident...

Policia jep detajet e para nga aksidenti fatal në Shkup, ku humbën jetën 5 persona

më 5.2019 - InfoMagazin

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas informacioneve fillestare deri te aksidenti...

Policia jep detajet e para nga aksidenti fatal në Shkup, ku humbën jetën 5 persona

më 5.2019 - Ekonomia Online

Pesë persona e kanë humbur jetën në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit, konfirmuan nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas informacioneve fillestare deri te aksidenti...

Pesë të vdekur në një aksident në Shkup

më 5.2019 - Periskopi

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pas mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë në Shkup. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre persona....

Pesë të vdekur në një aksident në Shkup

më 5.2019 - Ekonomia Online

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pas mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë në Shkup. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre persona,...

Video e tmerrshme nga aksidenti ku humbën jetë pesë persona

më 5.2019 - InfoMagazin

Gjatë mesnatës së djeshme në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit humbën jetën pesë persona në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni. Sipas informacioneve jozyrtare, në aksident ka humbur...

Aksident me fatalitet në Shkup, humbin jetën disa persona!

më 5.2019 - Arbresh

Mbrëmë rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni jo zyrtarisht mësohet se kanë humbur jetën pesë...

Aksident me fatalitet në Shkup, humbin jetën disa persona!

më 5.2019 - Gazeta Observer

Mbrëmë rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni jo zyrtarisht mësohet se kanë humbur jetën pesë...

Aksident i rëndë në Shkup, humbin jetën 5 persona

më 5.2019 - Insajderi

Mbrëmë rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni jo zyrtarisht mësohet se kanë humbur jetën pesë...

Aksident i rëndë trafiku në Shkup, jozyrtarisht 5 të vdekur

më 5.2019 - InfoMagazin

Pas mesnatës një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre persona,...

Aksident i rëndë trafiku në Shkup, jozyrtarisht 5 të vdekur

më 5.2019 - Koha.mk

Pas mesnatës një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre persona,...

Aksident i rëndë në Shkup, jozyrtarisht 5 të vdekur

më 5.2019 - Shprehja

Pas mesnatës një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre persona,...

Aksident i rëndë trafiku në Shkup, jozyrtarisht 5 të vdekur

më 5.2019 - Alsat-M

Pas mesnatës një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre persona,...

Ak.sident i tmerrshëm në Shkup , humbin jetën 5 persona

më 5.2019 - Shprehja

Sonte rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një ak.sident i tmerrshëm. Në ak.sidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë humbur jetën pesë persona. Tre prej tyre...

Aksidеnt i rëndë në Shkup, humbin jetën 3 person dhe 2 tjerë…

më 5.2019 - Neshesh

Në lagjen Draçevë të Shkupit,pak para mesnate ka ndodhur një aksidеnt i rëndë ku si pasojë kanë humbur jetën 3 persona dhe dy të tjerë janë në gjendje të rëndë. Vetura në shpejtësi të madhe ka humbur kontrollin...

Aksident i rëndë në Shkup, jozyrtarisht 5 të vdekur

më 5.2019 - Ina

Pas mesnatës një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre persona,...

Aksidеnt i rëndë në Shkup, humbin jetën 3 persona dhe 2 tjerë…

më 5.2019 - Ina

Në lagjen Draçevë të Shkupit,pak para mesnate ka ndodhur një aksidеnt i rëndë ku si pasojë kanë humbur jetën 3 persona dhe dy të tjerë janë në gjendje të rëndë. Vetura në shpejtësi të madhe ka humbur kontrollin...

Disa fotografi nga aksidenti i tmerrshëm në Shkup

më 5.2019 - Shenja

Jo zyrtarisht pesë persona kanë humbur jetën pas një aksidenti ku janë përplasur një makinë e llojit Reno me një kamion për grumbullimin e mbeturinave. Sipas informacioneve jo zyrtare, tre persona kanë...

Aksident i tmerrshëm trafiku në Shkup, jozyrtarisht flitet për pesë viktima

më 5.2019 - Shenja

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur disa çaste pas mesnate në lagjen Draçevë të Shkupit. Jo zyrtarisht, tre persona kanë humbur jetën ndërsa dy të tjerë kanë humbur jetën në klinikat e Shkupit. Këto...

Aksidеnt i rëndë në Shkup, humbin jetën 3 person dhe 2 tjerë…

më 5.2019 - Tetova1

Në lagjen Draçevë të Shkupit,pak para mesnate ka ndodhur një aksidеnt i rëndë ku si pasojë kanë humbur jetën 3 persona dhe dy të tjerë janë në gjendje të rëndë. Vetura në shpejtësi të madhe ka humbur kontrollin...

Aksident i tmerrshëm në Shkup, humbin jetën disa persona

më 5.2019 - Lajm

Sonte rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë humbur jetën pesë persona. Tre prej tyre kanë...

Aksident i tmerrshëm trafiku në Shkup, jozyrtarisht 5 viktima

më 5.2019 - Fol

Pas mesnatës një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre persona,...

Aksident i rëndë trafiku në Shkup, jozyrtarisht 5 të vdekur

më 5.2019 - Fakti Ditor

Pas mesnatës një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit. Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre persona,...

Aksident i rëndë trafiku në Shkup, jozyrtarisht 5 të vdekur

më 5.2019 - AlbPortali

Pas mesnatës një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit. Loading... Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë...

Aksident i tmerrshëm në Shkup, humbin jetën disa persona

më 5.2019 - Arbresh

Sonte rreth mesnatës në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm. Në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni kanë humbur jetën pesë persona. Tre prej tyre kanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK