http://kariera.mk

Të veçantat e iPhone 11

më 5.2019 - Koha.mk

Apple thuhet se ka disa ‘karta nën mëngë’ për të bindur blerësin të shoh përtej pamjes jo fort të bukur të iPhone të ri 11 Problemet recente rreth baterisë së iPhone kanë trembur ndoshta disi konsumatorët,...

Kriza e furnizuesve të Apple nxjerr në pah shitjet e dobëta të iPhone

më 5.2019 - Medial

Foxconn dhe Japan Display raportuan të dhëna financiare zhgënjyese këtë javë ndërsa efektet e shitjeve të iPhone kanë filluar të ndihen në zinxhirin furnizues të Apple. Të ardhurat e Foxconn ranë me 17.7%...

Dalin fotot dhe informacionet e para se si do të jetë iPhone XI

më 5.2019 - Indeks.mk

Në shtator të këtij viti, Apple pritet që të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas thashethemeve të deritanishme, pritet që smartfonët e rinj të jenë pothuajse identikë më ata aktualë të iPhone...

Të veçantat e iPhone 11

më 5.2019 - Albinfo

Apple thuhet se ka disa ‘karta nën mëngë’ për të bindur blerësin të shoh përtej pamjes jo fort të bukur të iPhone të ri 11 Problemet recente rreth baterisë së iPhone kanë trembur ndoshta disi konsumatorët,...

Dalin fotografitë e para të ‘iPhone 11’

më 5.2019 - Arbresh

Modeli ‘iPhone 11’ dhe gjeneratat e ardhshme, përkatësisht të iPhone XI MAX dhe RS që do plasohen nga radhët e kompanisë ‘Apple’ do kenë kamerë të trefishtë. Ajo çfarë është bërë e ditur nga ekspertët...

Dalin fotot dhe informacionet e para se si do të jetë iPhone XI

më 5.2019 - Portalb

Në shtator të këtij viti, Apple pritet që të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas thashethemeve të deritanishme, pritet që smartfonët e rinj të jenë pothuajse identikë më ata aktualë të iPhone...

iPhone i ri pritet t’i ketë tri kamera të pasme

më 5.2019 - Flaka

Raportohet se prodhimi i iPhone ka filluar për një komponent shumë të rëndësishëm të gjeneratës së ardhshme. Taiwan Semiconductor Manufacturing ka filluar prodhimin e procesorit A13 i cili do të fuqizojë...

iPhone i ri pritet t’i ketë tri kamera të pasme

më 5.2019 - Gazeta Observer

Raportohet se prodhimi i iPhone ka filluar për një komponent shumë të rëndësishëm të gjeneratës së ardhshme. Taiwan Semiconductor Manufacturing ka filluar prodhimin e procesorit A13 i cili do të fuqizojë...

Dalin fotot e para të iPhone XI

më 5.2019 - Sovrani

Kompania “Apple” pritet që në shtator të këtij viti të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas informacioneve të deritanishme, pritet që telefonat e rinj të mençur të jenë pothuajse identik me ata...

Dalin fotot e para të iPhone XI

më 5.2019 - Ina

iPhone XI do të ketë një kamerë të trefishtë Kompania “Apple” pritet që në shtator të këtij viti të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max.Sipas informacioneve të deritanishme, pritet që telefonat e rinj...

Dalin fotot e para të iPhone XI

më 5.2019 - GazetaBlic

iPhone XI do të ketë një kamerë të trefishtë Kompania “Apple” pritet që në shtator të këtij viti të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas informacioneve të deritanishme, pritet që telefonat e rinj...

Dalin fotot e para të iPhone XI

më 5.2019 - RTV 21

iPhone XI do të ketë një kamerë të trefishtë Kompania “Apple” pritet që në shtator të këtij viti të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas informacioneve të deritanishme, pritet që telefonat e rinj...

IPhone 11 më shumë cilësor se estetik? Ja detajet

më 5.2019 - Koha Jone

Problemet recente rreth baterisë së Iphone kanë trembur ndoshta disi konsumatorët, por megjithatë sipas burimeve të Bloomberg thuhet se Iphone 11 është gati të dalë në treg. Apple thuhet se ka disa ‘karta...

Dalin fotot e para të iPhone XI

më 5.2019 - Insajderi

Phone XI do të ketë një kamerë të trefishtë Kompania “Apple” pritet që në shtator të këtij viti të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max.Sipas informacioneve të deritanishme, pritet që telefonat e rinj...

IPhone 11 më shumë cilësor se estetik? Ja detajet

më 5.2019 - Republika

Problemet recente rreth baterisë së Iphone kanë trembur ndoshta disi konsumatorët, por megjithatë sipas burimeve të Bloomberg thuhet se Iphone 11 është gati të dalë në treg. Apple thuhet se ka disa ‘karta...

IPhone 11 më shumë cilësor se estetik? Ja detajet

më 5.2019 - AlbPortali

Loading... Problemet recente rreth baterisë së Iphone kanë trembur ndoshta disi konsumatorët, por megjithatë sipas burimeve të Bloomberg thuhet se Iphone 11 është gati të dalë në treg. Apple thuhet se...

Kureshtarë se si do të jetë iPhone XI? Zbulohen fotot e para të tij

më 5.2019 - Java News

Në shtator të këtij viti, Apple pritet që të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas thashethemeve të deritanishme, pritet që smartfonët e rinj të jenë pothuajse identikë më ata aktualë të iPhone...

FOTO/ Kureshtarë se si do të jetë iPhone XI? Zbulohen fotot e para të tij

më 5.2019 - Java News

Në shtator të këtij viti, Apple pritet që të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas thashethemeve të deritanishme, pritet që smartfonët e rinj të jenë pothuajse identikë më ata aktualë të iPhone...

Për herë të parë, zbulohet dizajni i iPhone 11R

më 5.2019 - Flaka

Apple ka një kohë të vështirë për të mbajtur sekret modelet e iPhone-it të gjeneratës së ardhshme. Jemi ende katër muaj larg lansimit dhe ne kemi parë tashmë disa dizajne të rezolucionit të lartë të iPhone...

Rrjedhin imazhet e Iphone 11

më 5.2019 - Tetova Sot

IPhone i ri i Apple 11 dhe iPhone 11 Max pritet të lansohen në shtator të këtij viti. Ata do të shfaqin dizajne që janë identike me telefonat aktualë të iPhone XS në pjesën e përparme dhe mbrapa do të...

Dalin fotografitë e Iphone 11

më 5.2019 - Insajderi

Ata do të shfaqin dizajne që janë identike me telefonat aktualë të iPhone XS në pjesën e përparme dhe mbrapa do të jenë të njëjta pavarësisht nga sfera e re e trefishtë që pritet në të dyja iPhonet e rinj....

iPhone e rinj do të ketë tre kamera të pasme dhe karikim të “kundërt”

më 5.2019 - Medial

Raportohet se prodhimi ka filluar për një komponent shumë të rëndësishëm të gjeneratës së ardhshme të iPhone. Taiwan Semiconductor Manufacturing ka filluar prodhimin e procesorit A13 i cili do të fuqizojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK