http://kariera.mk

Banka Botërore mbështet bizneset e vogla kosovare me vlerë prej 22.3 milionë eurosh

më 5.2019 - Kallxo

Bordi i Drejtorëve Ekzekutivë të Bankës Botërore në Washington DC ka miratuar një projekt të ri për Kosovën, Projektin e Fuqizimit të Sektorit Financiar në Kosovë. Ky projekt do ta përmirësojë qasjen në...

Bizneset e vogla në Kosovë me qasje më të mirë në financa falë Bankës Botërore

më 5.2019 - GazetaBlic

Bordi i Drejtorëve Ekzekutivë të Bankës Botërore ka miratuar Projektin e Fuqizimit të Sektorit Financiar në Kosovë, për të përmirësuar qasjen në financa për Ndërmarrjet Mikro, të Vogla dhe të Mesme (NMVM),...

Bizneset e vogla në Kosovë, qasje më të mirë në financa falë Bankës Botërore

më 5.2019 - Ekonomia Online

Bordi i Drejtorëve Ekzekutivë të Bankës Botërore ka miratuar Projektin e Fuqizimit të Sektorit Financiar në Kosovë, për të përmirësuar qasjen në financa për Ndërmarrjet Mikro, të Vogla dhe të Mesme (NMVM),...

Bizneset e vogla në Kosovë me qasje më të mirë në financa falë Bankës Botërore

më 5.2019 - Insajderi

Bordi i Drejtorëve Ekzekutivë të Bankës Botërore ka miratuar Projektin e Fuqizimit të Sektorit Financiar në Kosovë, për të përmirësuar qasjen në financa për Ndërmarrjet Mikro, të Vogla dhe të Mesme (NMVM),...

Bizneset e vogla në Kosovë me qasje më të mirë në financa falë Bankës Botërore

më 5.2019 - KosovaPress

“Banka Botërore ka kënaqësinë të mbështesë përpjekjet e autoriteteve të Kosovës për të rritur qasjen në financa me qëllimin përfundimtar të rritjes së krijimit të vendeve të punës në sektorin privat”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK