http://kariera.mk

Zaev flet se deri kur do të ndërrohen ministrat, takimi me Ahmetin?!

para 3 muajve - Shprehja.com

Deri në fund të muajit maj do të marrë fund frika e ministrave të kabinetit ekzekutiv dhe do të zgjidhet dilema e kryeministrit, se cili prej tyre do të duhet të lëshojë karrigen. Kryeministri Zoran Zaev...

Riformatimi i qeverisë, kryeministri zbulon detajet kur do të fillojë

para 3 muajve - Sot News

Deri në fund të muajit maj do të marrë fund frika e ministrave të kabinetit ekzekutiv dhe do të zgjidhet dilema e kryeministrit, se cili prej tyre do të duhet të lëshojë karrigen. Kryeministri Zoran Zaev...

Zaev flet se deri kur do të ndërrohen ministrat, takimi me Ahmetin?!

para 3 muajve - Ina

Deri në fund të muajit maj do të marrë fund frika e ministrave të kabinetit ekzekutiv dhe do të zgjidhet dilema e kryeministrit, se cili prej tyre do të duhet të lëshojë karrigen. Kryeministri Zoran Zaev...

Raporti i progresit për RMV-në, Osmani: Pozitiv, kemi avantazh ekonomik në rajon

para 3 muajve - Flaka

Zëvendëskryeministri për eurointegrime, Bujar Osmani, nuk dyshon se raport progresi për Maqedoninë e Veriut do të jetë pozitiv. Këtë optimizëm Osmani e mbështet në faktin se pjesa kryesore e raport progresit...

Zaevi thotë se deri në qershor do të përfundojë riformatimi i qeverisë

para 3 muajve - Koha.net

Deri në fund të muajit maj do të marrë fund frika e ministrave të kabinetit ekzekutiv dhe do të zgjidhet dilema e kryeministrit, se cili prej tyre do të duhet të lëshojë karrigen. Kryeministri i Maqedonisë...

Ndryshimet në ekzekutiv, Zaev: Në qershor ministrat, në korrik komunat. Funksionarët presin vendimet e liderëve

para 3 muajve - Flaka

Kryeministri, Zoran Zaev, ripërsëriti qëndrimin e tij të mëhershëm se fshesa e paralajmëruar pas raundit të parë të zgjedhjeve presidenciale duhet të zbatohet, pa marrë parasysh se a është e dhimbshme...

Zaevi thotë se deri në qershor do të përfundojë riformatimi i qeverisë

para 3 muajve - Koha.net

Deri në fund të muajit maj do të marrë fund frika e ministrave të kabinetit ekzekutiv dhe do të zgjidhet dilema e kryeministrit, se cili prej tyre do të duhet të lëshojë karrigen. Kryeministri i Maqedonisë...

Zaev: Riformatimi i qeverisë, deri në qershor

para 3 muajve - Alsat-M

Deri në fund të muajit maj do të marrë fund frika e ministrave të kabinetit ekzekutiv dhe do të zgjidhet dilema e kryeministrit, se cili prej tyre do të duhet të lëshojë karrigen. Kryeministri Zoran Zaev...

“FSHESA”, sot caktohet data e takimit ZAEV- AHMETI

para 3 muajve - Medial

Zv/Kryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani ka deklaruar se që sot do të caktohet takimi midis kryeministrit Zaev dhe kreut të BDI-së, Ali Ahmeti, për rekonstruimin e paralajmëruar. Osmani, i cili...

Osmani: Që sot do të merremi vesh për takimin mes Zaevit dhe Ahmetit

para 3 muajve - Aktuale

Zv.kryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani, ka deklaruar se sot do të konstatohet takimi mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të BDI-së Ali Ahmeti, rreth rikonstruimit të qeverisë. Osmani...

Osmani: Që sot do ta dakordojmë takimin midis Zaevit dhe Ahmetit për rikonstruimin e paralajmëruar

para 3 muajve - Portalb

Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani deklaroi se që sot  do të dakordohet  takim midis kryeministrit Zoran Zaev dhe liderit të BDI-së Ali Ahmeti, rreth rikonstruimit të paralajmëruar....

Osmani: Që sot do ta dakordojmë takimin midis Zaevit dhe Ahmetit për rikonstruimin e paralajmëruar

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 15 maj – Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani deklaroi se që sot  do të dakordohet  takim midis kryeministrit Zoran Zaev dhe liderit të BDI-së Ali Ahmeti, rreth rikonstruimit...

Në fillim të qershorit do të dihen ndryshimet e paralajmëruara nga “fshesa” e Zaevit

para 3 muajve - Medial

Shkup, 15 maj 2019 (MEDIAL) – Në fillim të qershorit do të dal kompletisht me ndryshimet në strukturat udhëheqëse në nivel ministror, në institucionet shtetërore, ndërsa në fund të qershorit do të fillojë...

Osmani: Që sot do ta dakordojmë takimin midis Zaevit dhe Ahmetit për rikonstruimin e paralajmëruar

para 3 muajve - Koha.mk

Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani deklaroi se që sot do të dakordohet takim midis kryeministrit Zoran Zaev dhe liderit të BDI-së Ali Ahmeti, rreth rikonstruimit të paralajmëruar....

Zaev: Ja kur do ti shikoni rezultatet e “fsheses”

para 3 muajve - Antpress

Në fillim të qershorit do të dal kompletisht me ndryshimet në strukturat udhëheqëse në nivel ministror në institucionet shtetërore ndërsa në fund të qershorit do të fillojë edhe vertikalisht në komuna...

Zaevi dhe Ahmeti sot do të caktojnë datën e takimit për ndryshimet e qeverisë

para 3 muajve - Albeu

Zv/Kryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani ka deklaruar se që sot do të caktohet takimi midis Kryeministrit Zaev dhe kreut të BDI-së, Ali Ahmeti , për rekonstruimin e paralajmëruar. Osmani , i...

Bujar Osmani: Nuk ka Qeveri pa BDI-në!

para 3 muajve - Antpress

I pyetur nëse qeveria aktuale mund të vazhdojë të ekzistojë pa Bashkimin Demokratik për Integrim zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani u përgjigj prerë: “Jo nuk mundet!”. Kjo përgjigje...

Zaevi dhe Ahmeti sot do të caktojnë datën e takimit për “fshesën” e qeverisë

para 3 muajve - Alsat-M

Zv/Kryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani ka deklaruar se që sot do të caktohet takimi midis Kryeministrit Zaev dhe kreut të BDI-së, Ali Ahmeti, për rekonstruimin e paralajmëruar. Osmani, i cili...

Në fillim të qershorit do të dihen ndryshimet e paralajmëruara nga “fshesa” e Zaevit

para 3 muajve - Koha.mk

Në fillim të qershorit do të dal kompletisht me ndryshimet në strukturat udhëheqëse në nivel ministror, në institucionet shtetërore, ndërsa në fund të qershorit do të fillojë edhe vertikalisht në komuna...

Osmani: Nuk ka Qeveri pa BDI-në!

para 3 muajve - Koha.mk

I pyetur nëse qeveria aktuale mund të vazhdojë të ekzistojë pa Bashkimin Demokratik për Integrim, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani u përgjigj prerë: “Jo, nuk mundet!”. Kjo përgjigje...

Zaev paralajmëron “fshesën” pas Bajramit, disa ministrave do ju idhëtohet bakllavaja!

para 3 muajve - Tetova1

Kryeministri Zoran Zaev tha se në fillim të qershorit (me siguri pas festave të Bajramit) do të dihet se cilët funksionar në nivel qendror do të përfshihen nga “fshesa” ndërsa gjatë verës ato në nivel...

Osmani: Nuk ka Qeveri pa BDI-në!

para 3 muajve - Aktuale

I pyetur nëse qeveria aktuale mund të vazhdojë të ekzistojë pa Bashkimin Demokratik për Integrim, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani u përgjigj prerë: “Jo, nuk mundet!”. Kjo përgjigje...

Osmani: Nuk ka Qeveri pa BDI-në!

para 3 muajve - Tetova1

I pyetur nëse qeveria aktuale mund të vazhdojë të ekzistojë pa Bashkimin Demokratik për Integrim, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani u përgjigj prerë: “Jo, nuk mundet!”. Kjo përgjigje...

Zaev pritet të nisë “pastrimin” në fillim të qershorit

para 3 muajve - Shenja

“Pastrimi” në Qeveri do të fillojë në ditët e para të qeshorit. Kryeministri Zoran Zaev ka kohë afro dy javë për të bërë kalkulimet përfundimtare se kush ka dëshpëruar pritjet e qytetarëve dhe kush duhet...

Zaev paralajmëron “fshesën” pas Bajramit, disa ministrave do ju idhëtohet bakllavaja!

para 3 muajve - Lajm

Kryeministri Zoran Zaev tha se në fillim të qershorit (me siguri pas festave të Bajramit) do të dihet se cilët funksionar në nivel qendror do të përfshihen nga “fshesa” ndërsa gjatë verës ato në nivel...

Osmani: Nuk ka Qeveri pa BDI-në!

para 3 muajve - Shprehja.com

I pyetur nëse qeveria aktuale mund të vazhdojë të ekzistojë pa Bashkimin Demokratik për Integrim, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani u përgjigj prerë: “Jo, nuk mundet!”. Kjo përgjigje...

Osmani: Nuk ka Qeveri pa BDI-në!

para 3 muajve - Ina

I pyetur nëse qeveria aktuale mund të vazhdojë të ekzistojë pa Bashkimin Demokratik për Integrim, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani u përgjigj prerë: “Jo, nuk mundet!”. Kjo përgjigje...

Zaevi dhe Ahmeti sot do të caktojnë datën e takimit për ndryshimet e qeverisë

para 3 muajve - InfoShqip

Zv/Kryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani ka deklaruar se që sot do të caktohet takimi midis Kryeministrit Zaev dhe kreut të BDI-së, Ali Ahmeti, për rekonstruimin e paralajmëruar. Osmani, i cili...

Zaev: Riformatimi i qeverisë, deri në qershor

para 3 muajve - Gazeta e re

Deri në fund të muajit maj do të marrë fund frika e ministrave të kabinetit ekzekutiv dhe do të zgjidhet dilema e kryeministrit, se cili prej tyre do të duhet të lëshojë karrigen. Kryeministri  i Maqedonisë...

“Fshesa”, Bujar Osmani: Sot do të ketë dakordim për takimin Zaev-Ahmeti

para 3 muajve - Shenja

Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani deklaroi se që sot do të dakordohet takim midis kryeministrit Zoran Zaev dhe liderit të BDI-së Ali Ahmeti, rreth rikonstruimit të paralajmëruar....

​Zaev: Riformatimi i qeverisë, deri në qershor

para 3 muajve - Arbresh

Deri në fund të muajit maj do të marrë fund frika e ministrave të kabinetit ekzekutiv dhe do të zgjidhet dilema e kryeministrit, se cili prej tyre do të duhet të lëshojë karrigen. Kryeministri i Maqedonisë...

Zaev: Riformatimi i qeverisë, deri në qershor

para 3 muajve - KosovaPress

Kryeministri  i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev bëri të ditur se përveç ndryshimeve në kabinetin qeveritar, do të ketë ndryshim edhe të strukturave drejtuese në institucionet e tjera që janë në kompetencë...

Osmani: Nuk ka Qeveri pa BDI-në!

para 3 muajve - Tetova Sot

I pyetur nëse qeveria aktuale mund të vazhdojë të ekzistojë pa Bashkimin Demokratik për Integrim, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani u përgjigj prerë: “Jo, nuk mundet!”. Kjo përgjigje...

Zaevi dhe Ahmeti sot do të caktojnë datën e takimit për “fshesën”

para 3 muajve - Lajm

Zv/Kryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani ka deklaruar se që sot do të caktohet takimi midis Kryeministrit Zaev dhe kreut të BDI-së, Ali Ahmeti, për rekonstruimin e paralajmëruar. Osmani, i cili...

Osmani: Që sot do të merremi vesh për takimin mes Zaevit dhe Ahmetit

para 3 muajve - Arbresh

Zv.kryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani, ka deklaruar se sot do të konstatohet takimi mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të BDI-së Ali Ahmeti, rreth rikonstruimit të qeverisë. Osmani...

Osmani: Që sot do të merremi vesh për takimin mes Zaevit dhe Ahmetit

para 3 muajve - Republika

Zv.kryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani, ka deklaruar se sot do të konstatohet takimi mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të BDI-së Ali Ahmeti, rreth rikonstruimit të qeverisë. Osmani...

Osmani: Që sot do të merremi vesh për takimin mes Zaevit dhe Ahmetit

para 3 muajve - AlbPortali

Loading... Zv.kryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani, ka deklaruar se sot do të konstatohet takimi mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të BDI-së Ali Ahmeti, rreth rikonstruimit të qeverisë....

Osmani: Nuk ka Qeveri pa BDI-në!

para 3 muajve - Lajm

I pyetur nëse qeveria aktuale mund të vazhdojë të ekzistojë pa Bashkimin Demokratik për Integrim, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani u përgjigj prerë: “Jo, nuk mundet!”. Kjo përgjigje...

Pas dy javëve do të filloj “fshesa” në Qeveri, Zaev thotë se mund të vendos edhe për ministrat e BDI-së

para 3 muajve - Shenja

Kryeministri Zoran Zaev tha se në fillim të qershorit do të dihet se cilët funksionar në nivel qendror do të përfshihen nga “fshesa” ndërsa gjatë verës ato në nivel lokal. Duke u përgjigjur në pyetje të...

Osmani: Nuk ka Qeveri pa BDI-në!

para 3 muajve - Fakti Ditor

I pyetur nëse qeveria aktuale mund të vazhdojë të ekzistojë pa Bashkimin Demokratik për Integrim, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani u përgjigj prerë: “Jo, nuk mundet!”. Kjo përgjigje...

Osmani: Nuk ka Qeveri pa BDI-në!

para 3 muajve - AlbPortali

I pyetur nëse qeveria aktuale mund të vazhdojë të ekzistojë pa Bashkimin Demokratik për Integrim, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani u përgjigj prerë: “Jo, nuk mundet!”. Loading......

Zaevi dhe Ahmeti sot do të caktojnë datën e takimit për “fshesën” e qeverisë

para 3 muajve - Fakti Ditor

Zv/Kryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani ka deklaruar se që sot do të caktohet takimi midis Kryeministrit Zaev dhe kreut të BDI-së, Ali Ahmeti, për rekonstruimin e paralajmëruar. Osmani, i cili...

Zaevi dhe Ahmeti sot do të caktojnë datën e takimit për “fshesën” e qeverisë

para 3 muajve - AlbPortali

Zv/Kryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani ka deklaruar se që sot do të caktohet takimi midis Kryeministrit Zaev dhe kreut të BDI-së, Ali Ahmeti, për rekonstruimin e paralajmëruar. Loading......

Osmani: Nuk ka Qeveri pa BDI-në!

para 3 muajve - Fol

I pyetur nëse qeveria aktuale mund të vazhdojë të ekzistojë pa Bashkimin Demokratik për Integrim, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani u përgjigj prerë: “Jo, nuk mundet!”. Kjo përgjigje...

Osmani: Nuk ka Qeveri pa BDI-në!

para 3 muajve - InfoMagazin

I pyetur nëse qeveria aktuale mund të vazhdojë të ekzistojë pa Bashkimin Demokratik për Integrim, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani u përgjigj prerë: “Jo, nuk mundet!”. Kjo përgjigje...

Pas dy javëve do të filloj “fshesa” në Qeveri, Zaev thotë se mund të vendos edhe për ministrat e BDI-së

para 3 muajve - InfoMagazin

Kryeministri Zoran Zaev tha se në fillim të qershorit do të dihet se cilët funksionar në nivel qendror do të përfshihen nga “fshesa” ndërsa gjatë verës ato në nivel lokal. Duke u përgjigjur në pyetje të...

A janë takuar Ahmeti dhe Zaev për “fshesën” qeveritare? Përgjigjet Bujar Osmani!

para 3 muajve - Tetova1

Zëvendës kryeministri Bujar Osmani deklaroi sot se ende nuk është realizuar takimi mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti, për rikonstruimin e qeverisë. Takimi i planifikuar nuk...

A janë takuar Ahmeti dhe Zaev për “fshesën” qeveritare? Përgjigjet Bujar Osmani!

para 3 muajve - Shprehja.com

Zëvendës kryeministri Bujar Osmani deklaroi sot se ende nuk është realizuar takimi mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti, për rikonstruimin e qeverisë. Takimi i planifikuar nuk...

A janë takuar Ahmeti dhe Zaev për “fshesën” qeveritare? Përgjigjet Bujar Osmani!

para 3 muajve - Ina

Zëvendës kryeministri Bujar Osmani deklaroi sot se ende nuk është realizuar takimi mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti, për rikonstruimin e qeverisë. Takimi i planifikuar nuk...

A janë takuar Ahmeti dhe Zaev për “fshesën” qeveritare? Përgjigjet Bujar Osmani!

para 3 muajve - Lajm

Zëvendës kryeministri Bujar Osmani deklaroi sot se ende nuk është realizuar takimi mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti, për rikonstruimin e qeverisë. Takimi i planifikuar nuk...

A janë takuar Ahmeti dhe Zaev për “fshesën” qeveritare? Përgjigjet Bujar Osmani!

para 3 muajve - InfoMagazin

Zëvendës kryeministri Bujar Osmani deklaroi sot se ende nuk është realizuar takimi mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti, për rikonstruimin e qeverisë. Takimi i planifikuar nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK