http://kariera.mk

Bllokohet Wikipedia në të gjitha gjuhët

më 5.2019 - Insajderi

Wikipedia në të gjitha gjuhët u ndalua në Kinë para përvjetorit të ndjeshëm të protestave vdekjeprurëse të vitit 1989 në sheshin ”Tienanmen”. Më parë, Wikipedia në gjuhën kineze ishte bllokuar, por tani...

Wikipedia bllokohet në Kinë në prag të 30-vjetorit të Tiananmen-it

më 5.2019 - Te Sheshi

Autoritetet në Kinë kanë bllokuar Wikipedia-n, njoftoi shoqata dhe enciklopedi në internet të mërkurën, disa javë përpara 30-vjetorit të mbajtjes protestave pro-demokracisë në sheshin Tiananmen të Pekinit....

Bllokohet Wikipedia në të gjitha gjuhët

më 5.2019 - Gazeta e re

Wikipedia në të gjitha gjuhët u ndalua në Kinë para përvjetorit të ndjeshëm të protestave vdekjeprurëse të vitit 1989 në sheshin ”Tienanmen”. Më parë, Wikipedia në gjuhën kineze ishte bllokuar, por tani...

Bllokohet Wikipedia në të gjitha gjuhët

më 5.2019 - Flaka

Wikipedia në të gjitha gjuhët u ndalua në Kinë para përvjetorit të ndjeshëm të protestave vdekjeprurëse të vitit 1989 në sheshin ”Tienanmen”. Më parë, Wikipedia në gjuhën kineze ishte bllokuar, por tani...

Wikipedia bllokohet në Kinë në prag të 30-vjetorit të Tiananmen-it

më 5.2019 - Shenja

Autoritetet në Kinë kanë bllokuar Wikipedia-n, njoftoi shoqata dhe enciklopedi në internet të mërkurën, disa javë përpara 30-vjetorit të mbajtjes protestave pro-demokracisë në sheshin Tiananmen të Pekinit....

Bllokohet Wikipedia në të gjitha gjuhët

më 5.2019 - Insajderi

Wikipedia në të gjitha gjuhët u ndalua në Kinë para përvjetorit të ndjeshëm të protestave vdekjeprurëse të vitit 1989 në sheshin ”Tienanmen”.

Bllokohet Wikipedia në të gjitha gjuhët

më 5.2019 - KosovaPress

Më parë, Wikipedia në gjuhën kineze ishte bllokuar, por tani edhe gjuhët e tjera të enciklopedisë online të krijuar nga përdoruesit, janë gjithashtu të paarritshme në Kinë. Studiuesit e internetit nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK