http://kariera.mk

Të veçantat e iPhone 11

para 3 muajve - Antpress

Apple thuhet se ka disa ‘karta nën mëngë’ për të bindur blerësin të shoh përtej pamjes jo fort të bukur të iPhone të ri 11 Problemet recente rreth baterisë së iPhone kanë trembur ndoshta disi konsumatorët,...

Të veçantat e iPhone 11

para 3 muajve - Koha.mk

Apple thuhet se ka disa ‘karta nën mëngë’ për të bindur blerësin të shoh përtej pamjes jo fort të bukur të iPhone të ri 11 Problemet recente rreth baterisë së iPhone kanë trembur ndoshta disi konsumatorët,...

Dalin fotot dhe informacionet e para se si do të jetë iPhone XI

para 3 muajve - Indeks.mk

Në shtator të këtij viti, Apple pritet që të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas thashethemeve të deritanishme, pritet që smartfonët e rinj të jenë pothuajse identikë më ata aktualë të iPhone...

Të veçantat e iPhone 11

para 3 muajve - Albinfo

Apple thuhet se ka disa ‘karta nën mëngë’ për të bindur blerësin të shoh përtej pamjes jo fort të bukur të iPhone të ri 11 Problemet recente rreth baterisë së iPhone kanë trembur ndoshta disi konsumatorët,...

Dalin fotografitë e para të ‘iPhone 11’

para 3 muajve - Arbresh

Modeli ‘iPhone 11’ dhe gjeneratat e ardhshme, përkatësisht të iPhone XI MAX dhe RS që do plasohen nga radhët e kompanisë ‘Apple’ do kenë kamerë të trefishtë. Ajo çfarë është bërë e ditur nga ekspertët...

Dalin fotot dhe informacionet e para se si do të jetë iPhone XI

para 3 muajve - Portalb

Në shtator të këtij viti, Apple pritet që të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas thashethemeve të deritanishme, pritet që smartfonët e rinj të jenë pothuajse identikë më ata aktualë të iPhone...

iPhone i ri pritet t’i ketë tri kamera të pasme

para 3 muajve - Flaka

Raportohet se prodhimi i iPhone ka filluar për një komponent shumë të rëndësishëm të gjeneratës së ardhshme. Taiwan Semiconductor Manufacturing ka filluar prodhimin e procesorit A13 i cili do të fuqizojë...

iPhone i ri pritet t’i ketë tri kamera të pasme

para 3 muajve - Gazeta Observer

Raportohet se prodhimi i iPhone ka filluar për një komponent shumë të rëndësishëm të gjeneratës së ardhshme. Taiwan Semiconductor Manufacturing ka filluar prodhimin e procesorit A13 i cili do të fuqizojë...

Dalin fotot e para të iPhone XI

para 3 muajve - Sovrani

Kompania “Apple” pritet që në shtator të këtij viti të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas informacioneve të deritanishme, pritet që telefonat e rinj të mençur të jenë pothuajse identik me ata...

Dalin fotot e para të iPhone XI

para 3 muajve - Ina

iPhone XI do të ketë një kamerë të trefishtë Kompania “Apple” pritet që në shtator të këtij viti të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max.Sipas informacioneve të deritanishme, pritet që telefonat e rinj...

Dalin fotot e para të iPhone XI

para 3 muajve - GazetaBlic

iPhone XI do të ketë një kamerë të trefishtë Kompania “Apple” pritet që në shtator të këtij viti të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas informacioneve të deritanishme, pritet që telefonat e rinj...

Dalin fotot e para të iPhone XI

para 3 muajve - Insajderi

Phone XI do të ketë një kamerë të trefishtë Kompania “Apple” pritet që në shtator të këtij viti të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max.Sipas informacioneve të deritanishme, pritet që telefonat e rinj...

Dalin fotot e para të iPhone XI

para 3 muajve - RTV 21

iPhone XI do të ketë një kamerë të trefishtë Kompania “Apple” pritet që në shtator të këtij viti të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas informacioneve të deritanishme, pritet që telefonat e rinj...

IPhone 11 më shumë cilësor se estetik? Ja detajet

para 3 muajve - Koha Jone

Problemet recente rreth baterisë së Iphone kanë trembur ndoshta disi konsumatorët, por megjithatë sipas burimeve të Bloomberg thuhet se Iphone 11 është gati të dalë në treg. Apple thuhet se ka disa ‘karta...

IPhone 11 më shumë cilësor se estetik? Ja detajet

para 3 muajve - Republika

Problemet recente rreth baterisë së Iphone kanë trembur ndoshta disi konsumatorët, por megjithatë sipas burimeve të Bloomberg thuhet se Iphone 11 është gati të dalë në treg. Apple thuhet se ka disa ‘karta...

IPhone 11 më shumë cilësor se estetik? Ja detajet

para 3 muajve - AlbPortali

Loading... Problemet recente rreth baterisë së Iphone kanë trembur ndoshta disi konsumatorët, por megjithatë sipas burimeve të Bloomberg thuhet se Iphone 11 është gati të dalë në treg. Apple thuhet se...

Kureshtarë se si do të jetë iPhone XI? Zbulohen fotot e para të tij

para 3 muajve - Java News

Në shtator të këtij viti, Apple pritet që të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas thashethemeve të deritanishme, pritet që smartfonët e rinj të jenë pothuajse identikë më ata aktualë të iPhone...

FOTO/ Kureshtarë se si do të jetë iPhone XI? Zbulohen fotot e para të tij

para 3 muajve - Java News

Në shtator të këtij viti, Apple pritet që të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas thashethemeve të deritanishme, pritet që smartfonët e rinj të jenë pothuajse identikë më ata aktualë të iPhone...

Rrjedhin imazhet e Iphone 11

para 3 muajve - Tetova Sot

IPhone i ri i Apple 11 dhe iPhone 11 Max pritet të lansohen në shtator të këtij viti. Ata do të shfaqin dizajne që janë identike me telefonat aktualë të iPhone XS në pjesën e përparme dhe mbrapa do të...

iPhone e rinj do të ketë tre kamera të pasme dhe karikim të “kundërt”

para 3 muajve - Medial

Raportohet se prodhimi ka filluar për një komponent shumë të rëndësishëm të gjeneratës së ardhshme të iPhone. Taiwan Semiconductor Manufacturing ka filluar prodhimin e procesorit A13 i cili do të fuqizojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK