http://kariera.mk

Pianistja me aftësi të kufizuar, koncert bamirësie në Elbasan

më 5.2019 - Gazeta Observer

Asnjë pengesë nuk është aq e fortë sa të mposhtë ëndrrat. E ëndrra e Vasilikës tashmë është realiteti i saj më i bukur. Vasilika Duli është një pianiste e shkëlqyer. Edhe pse lindi e verbër, ajo luftoi...

FOTOT/ Pianistja e verbër koncert bamirësie në Elbasan: Kur luaj mbi tastierë më duket sikur edhe unë shikoj

më 5.2019 - Gazeta Tema

Vasilika Duli është një vajzë me aftësi të kufizuar në shikim që mbrëmjen e të martës së kësaj jave ka dhënë në skenën e Teatrit Skampa në Elbasan një Koncert Bamirësie, koncerti i saj i tretë ky, gjatë...

Pianistja e verbër, koncert recital në ndihmë të fëmijëve

më 5.2019 - Top Channel

Asnjë pengesë nuk është aq e fortë sa të mposhtë ëndrrat. E ëndrra e Vasilikës tashmë është realiteti i saj më i bukur. Vasilika Duli është një pianiste e shkëlqyer. Edhe pse lindi e verbër, ajo luftoi...

Pianistja me aftësi të kufizuar, koncert bamirësie në Elbasan

më 5.2019 - Koha Jone

Vasilika Duli është një vajzë me aftësi të kufizuar në shikim që mbrëmjen e të martës së kësaj jave ka dhënë në skenën e Teatrit Skampa në Elbasan një Koncert Bamirësie, koncerti i saj i tretë ky, gjatë...

Pianistja me aftësi të kufizuar, koncert bamirësie në Elbasan

më 5.2019 - BalkanWeb

Vasilika Duli është një vajzë me aftësi të kufizuar në shikim që mbrëmjen e të martës së kësaj jave ka dhënë në skenën e Teatrit Skampa në Elbasan një Koncert Bamirësie, koncerti i saj i tretë ky, gjatë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK