http://kariera.mk

Mrekullia me 17 vjeçarin; Mjekët do i hiqnin organet, habiten në sekondën e fundit

para 3 muajve - Aktuale

Një 17-vjeçari i ka ndodhur një mrekulli. Prej vitit 2018, kur pësoi një aksident ai qëndronte në koma. Bëhet fjalë për Lorenzon, i cili në momentin kur po shkonte në shkollë me scooterin e tij është përplasur...

Mrekullia me 17-vjeçarin! Mjekët do i hiqnin organet, por habiten në sekondën e fundit

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një 17-vjeçari i ka ndodhur një mrekulli. Prej vitit 2018, kur pësoi një aksident ai qëndronte në koma. Bëhet fjalë për Lorenzon, i cili në momentin kur po shkonte në shkollë me scooterin e tij është përplasur...

Në koma dhe i pashpresë, 17-vjeçari zgjohet në sallën e operacionit ditën që do t’i hiqnin organet

para 3 muajve - AlbPortali

ITALI– Një 17-vjeçar italian është zgjuar nga koma e thellë ku kishte përfunduar prej disa muajsh. Bëhet fjalë për minorenin me emrin Lorenzo, banues në Verona, i cili u aksidentua një mëngjes dhjetori...

Mjekët po bëheshin gati për t’i heq organet, por 17 vjeçarit i ndodh mrekullia

para 3 muajve - Lexo

Në 20 dhjetor të vitit 2018, Lorenzo, 17 vjeç, ishte duke shkuar në shkollë me motor, kur krejt papritur u përplas me një makinë tip Mercedes Benz. Përplasja ishte aq e fortë, sa që i riu italian nga Verona,...

Prindërit vendosen t’i dhuronin organet e të birit në koma, ai u zgjua pas 5 muajve

para 3 muajve - RTV 21

Kjo ngjarje nuk ka ndonjë shpjegim shkencor Më 20 dhjetor të vitit 2018 Lorenzo, 17 vjeç ishte duke shkuar në shkollë me motoçikletën e tij, kur papritur ishte përplasur me një Mercedes në Verona. Djali...

Prindërit kishin vendosur t’i dhuronin organet e të birit në koma, adoleshenti u zgjua pas 5 muajve

para 3 muajve - RTV 21

Kjo ngjarje nuk ka ndonjë shpjegim shkencor Më 20 dhjetor të vitit 2018 Lorenzo, 17 vjeç ishte duke shkuar në shkollë me motoçikletën e tij, kur papritur ishte përplasur me një Mercedes në Verona. Djali...

Prindërit kishin vendosur t’i dhurojnë organet e të birit në koma, adoleshenti u zgjua pas 5 muajve

para 3 muajve - RTV 21

Kjo ngjarje nuk ka ndonjë shpjegim shkencor Më 20 dhjetor të vitit 2018 Lorenzo, 17 vjeç ishte duke shkuar në shkollë me motoçikletën e tij, kur papritur ishte përplasur me një Mercedes në Verona. Djali...

Mrekulli në Verona, 17-vjeçari zgjohet nga koma e thellë

para 3 muajve - BalkanWeb

Në 20 dhjetor 2018 Lorenzo, 17 vjeç, po shkonte në shkollë me motorin e tij, kur papritur është përplasur me një Mercedes. Përplasje e fuqishme në asfalt dhe një traumë e rëndë në kokë, pavarësisht kaskos...

Mrekulli/ 17-vjeçari në Verona zgjohet nga koma e thellë

para 3 muajve - LajmiFundit

Në 20 dhjetor 2018 Lorenzo, 17 vjeç, po shkonte në shkollë me motorin e tij, kur papritur është përplasur me një Mercedes. Përplasje e fuqishme në asfalt dhe një traumë e rëndë në kokë, pavarësisht kaskos...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK